וילונות מסוגננים ונעימים לאולם (+40 תמונות)

וילונות מסוגננים ונעימים לאולם (+40 תמונות)

בעת עיצוב העיצוב של סלון מודרני, תשומת לב מיוחדת יש לתת לבחירת וילונות. יוקרה ו אליטות וילונות עבור האולם יהפוך קישוט אמיתי של הבית שלך.

לפני שאתה קונה וילון במסדרון אתה צריך לחשוב בזהירות על הכל, לשקול כמה אפשרויות שונות, לקבוע את צבע, מרקם של המוצר.

וילונות לאולם

אתה יכול לקנות מוצרים מוכנים או וילונות מקוריים עבור האולם לתפירה. בחר וילונות לסלון לא קל, כדאי להסתכל מראש כמה אפשרויות המתאימות ביותר, לשים לב חידושים אופנה, לעשות את כל המדידות הנדרשות וחישובים. אז, יהיה לך יותר קל להחליט ולהזמין בדיוק אלה portieres עבור האולם, אשר ייראה הכי מועיל.

וילונות לאולם

מרקם ומרקם

עיצוב החנות תהיה גמורה ללא וילונות לאולם. כיום, מוצרי מעצבים אופנתיים של צבעים, גדלים, צבעים שונים ניתן לרכוש במחיר סביר מאוד. אם כבר ביצעת את ההחלטות החשובות ביותר על צבע ומרקם של הקירות, את הסגנון של החדר, הבחירה של נברשות, מנורות - הגיע הזמן לעבור על הווילונות במסדרון.

וילונות לאולם

בעת רכישת וילונות, לשים לב החומר שממנו הם עשויים. מוצרי עיצוב מודרני יכול להיות מרקם או בשילוב.

לרוב הם עשויים מהחומרים הבאים:

 • אטלס;
 • משי;
 • סאטן;
 • קטיפה;
 • קטיפה;
 • קטיפה.

וילונות לאולם

הבדים עצמם יכולים להיות שונים בגודל, מט או מבריק, מכוסה דפוסים מודפסים קולאז'ים. אם אתה צריך לילה וילונות על המסדרון, עדיף לשים לב יותר צפוף חומרים או רב שכבת וילונות. הסתיים ו זול יחסית הווילונות הול מוצגים בשוק המודרני במגוון רחב. לא נראה רע הפנים של האליטה וילונות שיק מ אורגנזה עם ההשפעה של הצפת.

וילונות האלומיניום ארוגים לתוך הבד על ידי זוהר החדר. אז, כאשר אתה מפעיל על תאורה מלאכותית, וילונות יהיה מעט לגלישה, במקרים מסוימים אתה יכול לצפות אפילו שינוי בגוון.

וילונות לאולם

וילונות צל

אל תבחר וילונות על המסדרון של צל רעיל בהיר. לא הדרך הטובה ביותר להיראות וילונות כהים מדי בחדר המגורים. זה לא מומלץ במיוחד לקנות וילונות במסדרון של אפל כהה, כחול או חום בצל, אם אנחנו מתמודדים עם חדר קטן עם תקרה נמוכה. עיצוב פנים סלון קטן עדיף לקשט, באמצעות צבעים בהירים. אתה מתאים גם מעצב מוצרים מסוגנן של זהב, בז 'או בגוון ורוד פסטל.

וילונות אור על המסדרון ייראה נהדר בכל פנים. זה בעזרתם כי תוכל רווחית לקשט את הסלון ולהוסיף שיק עיצוב הרגיל.

וילונות לאולם

כאשר מולו סלון עם רמה מספקת של אור טבעי, וילונות כהים לאולם של גוונים רוויים הם פשוט התווית. כאן, לא וילונות קלאסיים צפופים מדי עבור הסלון, עשוי מחומרים קל משקל: משי או סאטן. חדר בהיר יכול להיות מעוצב באמצעות וילונות עבים של שוקולד או בצל בארד. ודא את הווילונות על המסדרון בתוך פנים הבית לא באים בניגוד צבע של רהיטים או טפט. באופן אידיאלי, הווילונות צריך להיות באותו צבע כמו הקירות בדירה. ההפרש המרבי של 1-2 צלילים מותר.

וילונות לאולם

חשוב לשים את המבטאים כראוי. אז, אם אתה רוצה לרכז את תשומת הלב של האורחים על כל הפרטים בפנים, למשל, על פיסת ריהוט מסיבית - לבחור את הווילונות של האולם בטון לזה. אז אתה תוכל להשיג הרמוניה. שימו לב לכללי "חם" ו "קר". מקשט את החדר המודרני של החדר, חלונות אשר משקיפים על הצד שמש, אתה יכול להרשות לעצמך את הווילונות של האולם של גוונים קרים: אפור בהיר, כחלחל, לילך.

וילונות על המסדרון, עם חלונות הפונה צפונה צריך להתבצע בצבעים חמים. אתה יכול לקנות מוצרי עילית מוכנות של בז ', חלב או גוון זהוב.

וילונות לאולם

תכונות עיצוב

העיצוב והצורה של הווילונות באולם הם קריטיים. החלטות מקוריות ורעיונות חדשים מתקבלים בברכה.

במכירה ניתן למצוא חידושים מוכנים:

 • חיננית רב שכבתית;
 • מוצרים העשויים מבדים איכותיים, מרקמים קלים;
 • מוצרים צפופים כבדים עשויים קטיפה או סאטן;
 • חומרים עם וילונות;
 • מוצרי מעצבים מקוריים.

וילונות לאולם

כאשר אנו מתמודדים עם המשימה של עיצוב פנים בדירה קטנה עם תקרה נמוכה, לא צריך לרכוש וילונות קצרים. אז, אתה רק חזותית להפחית את המרחק בין הרצפה לתקרה. עדיף לקנות לא וילונות רחב מדי של חומר אור עף, אשר לא עושה את הפנים קשה יותר.

משלימים את העיצוב של האליטה אביזרים, מתאים stylistics.

וילונות לאולם

כדי לתת יוקרה, החסד יעזור מודלים קצר מגולף, עשוי מספר שכבות של חומר, שונה בצבע ומרקם. פתרונות סגנוניים מורכבים אינם מקובלים על כל פנים. עם זאת, כשמדובר לקשט את הסלון, אתה יכול להתנסות.

בחר מוצרים מוגמרים בהתחשב בעיצוב של הסלון:

 • קלאסיקות - מודלים סימטריים ואלגנטיים עם עיניות או lambrequins;
 • בארוק - וילונות מפוארים עם וילונות, רקמה, מברשות ומבחר;
 • מודרני - וילונות אסימטריים, צבעים בהירים, רב שכבתי;
 • פרובנס - קלילות, חסד, גוונים טבעיים, שפע של צבעים בהירים, לא בדים צפופים מדי.

וילונות לאולם

יצרנים מודרניים לספק את הקונה מגוון עצום של מוצרים. זה נשאר רק כדי להפוך את הבחירה שלך לטובת המודל כי מקסימלית advantageous מדגיש את הסגנון המיוחד.

גלריית תמונות

גלריית תמונות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

40 − = 35