בחירה של עיצוב לחדר השינה: קלות ורוגע

בחירה של עיצוב לחדר השינה: קלות ורוגע

חדר השינה הוא מקום מיוחד. כאן יש הרפיה לאחר יום עבודה קשה הכנה למיטה. וזה תהליך של להירדם הוא קל ושלו, המצב צריך את זה. לכן, העיצוב של חדרי השינה נעשה רגוע ככל האפשר.

טפט או צבע נבחר גוונים פסטל, וכי החדר לא נראה משעמם, להוסיף מבטא בהיר. אם יש לך קנה בית לאחרונה רוצה לקשט את הפנים לטעמך, אתה צריך קודם להחליט היכן חדר השינה יהיה ממוקם.

עיצוב חדרי שינה

בחר חדר

בחר חדר השינה אתה צריך לחשוב על. זה צריך להיות מרוחק מן דלת הכניסה ואת המטבח. אמנם, בהתחשב בגודל קטן של רוב הדירות, זה קשה לעשות. אם אפשר, חדר השינה לא צריך להיות הליכה דרך. אם הדירה היא חדר ליחיד ואין מקום חדר שינה נפרד, להשתמש ייעוד.

עיצוב חדרי שינה

אז, למשל, אם יש לך דירת סטודיו, פתרון מצוין הוא חדר השינה עיצוב 3 על ידי 3 מ '. ניתן להפריד אותו מאזור המגורים באמצעות קשת, מדפים או מסך. החלון שנמצא בחדר נשאר הכי טוב למקום השינה. רק לא לשים את המיטה קרוב מדי אליו, במיוחד אם זה צד שמש. בדירות שלושה חדרים בדרך כלל חדרי שינה 3 עד 4 מטרים, אבל לשינה עדיף לבחור את החדר המרוחק ביותר.

מה שאתה צריך לשקול

ישנן מספר טעויות נפוצות כי מותר לעתים קרובות כאשר חדרי שינה לקשט:

 • כמות מופרזת של רהיטים. בחר רק את הצורך ביותר. אם החדר הוא 3 מטר רחב, אז זה צריך להיות מספיק מקום פנוי.
 • קירות בהירים מדי. הם יקבלו עיניים עייפות, ואתה לא יכול להירגע לחלוטין לפני השינה.
 • באמצעות תקרות מראות או מראות באורך מלא מול המיטה. מומחים בתחום פנג שואי להתכנס על הרעיון כי רואים את עצמם מנומנמים במראה היא התחלה רעה עד היום.
 • נברשות ענקיות. אם הבית שלך הוא לא טירה ענקית, אז עדיף להימנע נברשות ענק נרות, במיוחד אם השינה 3 הוא 2 מ '.
 • יותר מדי פאדג '. רישומים מוטלי, ציור תחרה על הקירות, כתמים רבים ססגוניים - כל זה מותר, אבל אתה צריך לדעת את המדד.

עיצוב חדרי שינה

בסרטון: ייעוץ על העיצוב של חדר שינה קטן.

איזה סגנון לעצב חדר שינה

לפני היציאה לסידור של חדר השינה, אתה צריך להחליט באיזה סגנון אתה רוצה לראות את החדר. ישנם מספר פתרונות פופולריים בסגנון:

 • סגנון קלאסי. זהו עיצוב חדר השינה מעולה 4 על 4 מטרים, ראוי להשתמש בחומרים טבעיים. המיטה והארון צריך להיות מסיבי למדי. הסגנון הקלאסי מאופיין בשימוש בתקרות גבוהות. עבור הרצפה הוא פרקט מתאים ביותר. באשר לטווח הצבעים, עדיף לדבוק בגווני פסטל. זה חובה להשתמש במגוון של תפאורה, ניתן להשתמש עמודות ו סטוקו mouldings.

עיצוב חדרי שינה

 • עיצוב חדר שינה קטן עדיף לארגן בסגנון המינימליזם. החדר לא צריך להיות חלקים נוספים, רק את הרהיטים הדרושים. זה מותר להשתמש שניים או שלושה אלמנטים דקורטיביים, לא יותר. עיצוב צבע - גוונים קרים מאוד. בחירת סגנון זה עבור חדר השינה שלך, במיוחד בזהירות לחשוב על הפרטים של העיצוב. אחרי הכל, בחדר שבו יש ריהוט קטן, כל אביזר נבחר ללא הצלחה יהיה בולט מאוד.

עיצוב חדרי שינה

 • הייטק בסגנון. כאן, תכונה להבחין הוא השימוש בטכניקות המודרניות ביותר ואת הרהיטים המודולריים. ניתן להשתמש תריסים עם לוח הבקרה, מיזוג אוויר אוורור, מערכות soundproofing וכן הלאה. אמנם, אתה לא צריך יתר על המידה את החדר עם מכשירי חשמל. באשר לגימור החדר עצמו, גם כאן יש מקום לטיסה של פנטזיה. קירות לעתים קרובות להשתמש טפט נוזלי, ועל הרצפה - ציור 3D. עבור עיצוב חדר השינה ניתן לבחור לפי הטעם שלך.

עיצוב חדרי שינה

 • מודרני גם טוב לחדר עם רוחב של 3 מטרים.העיצוב יכול להיות ממש מודרני, למטרה זו רהיטים עם מתאר קפדני משטח חלק משמש. לסיום חדר השינה, להשתמש רק בחומרים חדשים, להשתמש ערכת צבעים חמים: חום, בז ', לבן, צהוב, זית גוונים אחרים. הטכנולוגיה המודרנית יהיה גם מתאים בסגנון זה. שטיחים מטושטשת ואח דקורטיבי יהיה מוצלח.

עיצוב חדרי שינה

 • סגנון מזרחי - פתרון מצוין אם יש לך חדר ארוך ומרווח. באינטרנט ניתן לראות את התמונה שבה זה עיצוב חדר השינה מוצג 3 על ידי 5 מ 'כאשר משתמשים בפנים, רק חומרים טבעיים מותר. במבוק, מתכת ועץ מושלמים כאן. ערכת הצבעים היא שילוב של גוונים בהירים עם גווני פסטל. המיטה עדיף לבחור גדול עם חופה. הקירות מעוטרים בדפוסים שונים. מוצלח מאוד ייראה עצים ננסיים אגרטלים צבועים.

עיצוב חדרי שינה

 • סגנון היסטורי - כולל תחומים כגון הבארוק, בסגנון ויקטוריאני האימפריה. ניתן להשתמש בו גם עבור חדר בגודל של 12 מ"ר. אם חדר השינה הוא 2 מ 'רחב, חשוב כי הוא מרווח למדי, כי עבור קישוט כזה הוא אופייני להשתמש ריהוט מסיבי עם רגליים מגולפות, וילונות כבדים ונברשות של ממדים גדולים למדי. סולם הצבעים צריך להיבחר בצבעים רכים. עבור מיטות, ארונות ו שידות של מגירות רק עץ טבעי משמש.

עיצוב חדרי שינה

 • עיצוב של חדר שינה קטן יכול להיות מתוכנן כפרי, אשר מחולק למדינה ופרובנס. עבור סגנון המדינה, השימוש בגוונים חמים מקובל. קורות משמשים על התקרה. רצפות חייב להיות עץ. על קירות טפט נייר עם פרחים או פסים. המאפיין העיקרי של סגנון זה הוא שפע של כל מיני עץ, וזה צריך להיראות טבעי, ללא צבע לכה. עבור סגנון פרובנס, להיפך, צבעים קרים אופייניים. הרצפה צריכה להיות עשוי אריח או אבן.

עיצוב חדרי שינה

לפי העיצוב שתבחר עבור חדר השינה שלך, לעשות את זה נוח ונוח ככל האפשר. עקוב אחר ההמלצות שלנו, ואז תוכל לתרגם אותו למציאות. אבל לא לשכוח את הגודל הזמין של החדר - מכאן אתה צריך לדחוף, בחירת סגנון העיצוב.

עיצוב חדר שינה יוצא דופן (2 סרטונים)

רעיונות עיצוביים לשירותים (40 תמונות)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

37 + = 41