איך לקשט את המטבח בסגנון של פרובנס: טיפים וטריקים

איך לקשט את המטבח בסגנון של פרובנס: טיפים וטריקים

מטבח בסגנון פרובנס - הוא בעיקר לבן, מלא חום, נוחיות לשחק בחדר הצבעים. פרובנס הוא השם של הסגנון הצרפתי, אשר בתרגום פירושו "המחוז". בסגנון זה הווילונות, מנורות, נברשת, אריחים, רהיטים ואפילו טקסטיל להשתלב עם החיים של צרפת הישנה. המטבח בסגנון פרובנס מתאים לבעלים שאוהבים פרטים צבעוניים, ומעדיף לחשוב על כל הפרטים.

תכונות

בכל מדינה יש סגנון של רישום. פרובאנס הצליחה לגלם את הפשטות והאלגנטיות של העולם כולו. למרות שהסגנון הזה, כמו מדינה, מתייחס לסגנונות הכפר. קישוט של הסלון הוא במידה רבה בשל הטבע.

פרחים בסיר

קישוט בסגנון פרובנס יש תכונות דומות בסגנון הכפר:

  • חדר לבן בצבעים בהירים ורגועים;
  • להשתמש בסלון ובמטבח רק חומרים טבעיים;
  • ציורים, טכסטלים, מנורות, נברשות ומרכיבים דקורטיביים אחרים עשויים בעצמם;
  • ריהוט פינתי "בדרך המיושנת";
  • מדפים פתוחים עם כלים;
  • להתמקד על תאורה בסלון או במטבח באמצעות נברשת.

שולחן שחור

ייעוד שטח

עיטור המטבח, בשילוב עם הסלון, דורש תשומת לב מיוחדת. מטרת המקום שונה. סגנון אחד יכול לאחד אותם. לדוגמה, בסלון ניתן לסדר חדר אוכל. כדי להפריד בין אזורי, טפטים או וילונות של צבעים שונים משמשים. יישום המשימה ייעוד תלוי בפרמטרים של הסלון ואת האפשרויות הפיננסיות. זה יכול להיות:

  • חצי מחצה, המכסה חלקית את המעבר;
  • קומה דו מפלסית עם מדרגות בסלון;
  • אריחי קיר באזור העבודה וצברו קירות בסלון;
  • רהיטים בצורת מתלה בר, "אי" או שולחן אוכל.

קומה דו מפלסית

דוגמאות לקישוטים כאלה מוצגות בתמונה למטה. אבל אלמנט פופולרי כזה בסגנון הקלאסי של קשת הייעוד בפרובינציה הצרפתית משמש לעתים נדירות.

קישוט קיר

מטבח לבן קטן או חדר אוכל הוא לעתים קרובות יותר מטויח וצבוע, לעתים קרובות יותר הקירות מודבקים על טפט עם הידיים שלהם. כדי להפוך חדר בסגנון של פרובנס או מצית הארץ, אתה צריך להשתמש טפט עם גוונים חמים. רקעים עם פסים האורך חזותית להפוך את החלל רחב יותר, טפט עם פסים אופקיים להגדיל את הגובה. בדירה קטנה עדיף להשתמש טפט עם דפוס קטן. אבל הטפט עם רישומים גדולים, עם צבעים בהירים רווי, ראוי להשתמש בחדרי אוכל עם שטח גדול או לקשט אותם רק עם אחד הקירות במטבח. דוגמאות לתכנון כזה מוצגות בתמונה.

שולחן עגול וכיסאות

עבור קיר כיסוי לא רק טפט וצבע, אלא גם אבן, לבנים ולוחות משמשים. בדירות עירוניות מוגבלים לשימוש מקומי של חומרים רשומים. ב דאצ'ה, אריחים או לבנים ייראה נהדר על הקיר של אזור העבודה. בסלון לעתים קרובות טפט עם חלופות טיח. לעתים רחוקות מאוד על הקירות אתה יכול למצוא רקעים.

תאורה

מטבח תאורה בסגנון פרובנס, כמו גם מדינה, צריך להיות טבעי ככל האפשר. אם חלונות הפנים בצד הצפוני, תמיד יש אור קטן בתוך המטבח. לשנות את התפיסה של החדר יעזור כראוי תאורה. אתה צריך להתקין מנורות נברשת. הדבר העיקרי הוא שהם מתאימים את הפנים הכולל. חשיבות רבה היא לא רק את הגודל ואת הצורה של הנברשת, אלא גם המיקום שלה.

נברשת במטבח

נברשת בסלון או במטבח צריך להיות מזויף, קרמי או עשוי עץ עם גוון של צבעים בהירים. בנוסף לנברשת המרכזית, יש להשתמש גם במאורות מקומיות באזור העבודה. גופי צריך להיות נבחר עם מוטיב פרחוני, תחת מיושן. בחדר עם תקרות נמוכות, מנורות באותו צבע כמו המדפים משמשים.

עצה! אביזרים מזויפים, מחוררים ופליז.

עבור המטבח, חדר האוכל, אשר משתמש אריחים אור, נברשת מנורות של גוון חם, קרוב לבן, יהיה בהחלט מתאים. תאורה כזו עושה את האווירה נוחה יותר. יש רעיונות אחרים לקשט את החדר.

פרחים באגרטל

נברשת עם פלפונד של זכוכית וינטג 'יכול להאיר חדר. חשוב כי יש לה צורה פשוטה משטח חלק. אז נברשת יהיה קל יותר לנקות.

מומלץ להתקין דימר במטבח, מלבד הנברשת, אשר מסדיר את עוצמת האור. זה נכון במיוחד עבור פינת האוכל. על ידי לחיצה על הכפתור של תאורה מרחוק, בהירה מן הנברשת יהפכו או מעומעם. המאורות גם לשנות את בהירות האור בכל פעם שאתה עובד על הדלפק.

חשוב! מעצבים מייעצים באמצעות אורות צבעוניים בתחומים פונקציונליים. דוגמאות לתכנון כזה מוצגות בתמונה.

מחלץ ותנור

גימור התקרה

באופן מסורתי, הדאצ'ה, המעוצב בסגנון כפרי, אינו מסווה את נוכחותם של קורות התקרה. בדירה מודרנית באמצעות מגוון של חומרים דקורטיביים, מזכיר קורות. זה נכון במיוחד בסלון או במטבח עם תקרות גבוהות.

תקרה רולים

הרעיונות שלהם מחדש הבריאה יכול להיות שונה. לדוגמה, ניתן ליצור קרן חיקוי עם קצף. ראשית, אתה צריך דבק כמה בלוקים, ואז לחתוך אותם לתת את הצורה של העץ, צבע בצבע "טבעי". בשלב הסופי, "יומני" מחוברים לתקרה עם הידיים שלהם באמצעות "מסמרים נוזליים" או דבק הרכבה.

גימור הרצפה

אז הרצפה היא בהרמוניה עם הסגנון של פרובנס או מדינה, אתה צריך להשתמש בחומר של מרקם גס. יפה מאוד נראה אריחי קרמיקה במטבח, לרבד, פרקט או עץ במסדרון. רעיונות לשימושם יכולים להיות שונים. אם אזור העבודה נמצא על הדוכן, אז האריח יכול להיות חתיכת מבטא או מיזוג עם הפנים. אם אין שינוי בגובה, אז האריח צריך להתאים את הצבע בחדר המגורים על ידי צבע. דוגמאות לתכנון כזה מוצגות בתמונה.

ארון ושולחן

עצה! אריח בצבע מאט היא דרך מצוינת לקשט את הרצפה. אריחי הרצפה לא סותרים את הסגנון של החדר. במונחים של תחזוקה, אריחים הם הרבה יותר מעשי מכל ציפוי אחר.

ריהוט

בסגנון של מדינה או ריהוט פרובנס מנוסח "עתיק". מוצרים מוגמרים יקרים. לכן, אתה יכול לקשט רהיטים עם פריטים עתיקים או מלאכותי לעשות את זה ישן עם הידיים שלך.

ריהוט צריך להיעשות רק של חומרים טבעיים. עץ, בד, קרמיקה, מוצרים מזוייפים - כל מה שמדגיש אלגנטיות. לכן, במטבח בסגנון פרובאנס, אתה יכול לשים שולחן עם רגליים מזויפות, עשה בעצמך, כיסאות עם ריפוד עשוי בד טבעי רך. דוגמאות לתכנון כזה מוצגות בתמונה.

שולחן ברזל

זה נדיר מאוד בנוסף רהיטים ישנים דבק קירות הטפט. לעתים קרובות יותר הם לקשט המדפים בידיים שלהם, לתלות תמונות או להשתמש טקסטיל.

מזויפים יכול להיות לא רק רהיטים, אלא גם עומד פרחים, אביזרים, מחזיקי כלי. הנוכחות של ידיות מתכת ומכסים מוזמן גם.

חשוב! ריהוט צריך להיות עתיק, אבל לא עתיק.

וילונות

הווילונות נבחרים תוך התחשבות בתכונות החדר. במטבח, אתה צריך להשתמש וילונות אור, ללא ברק מבריק, שנעשו ביד מתוך בד בהיר. העיצוב יכול להיות מונו, עם מוטיב פרחוני או וילון ברצועת, כלוב. תמונה של זרי פרחים נחשב פופולרי. וילונות אותו ניתן להשתמש לקישוט דלת זכוכית.

עצה! וילונות מטבח וילונות נבדלים על ידי מספר רב של דפוסים, מברשות, סלסולים וקשתות. אין להשתמש בחרטום, בשוליים ובמברשות מיד. וילונות יכול להיות מעוטר רק עם אביזר אחד.

וילון משובץ

רעיונות לקשט חלונות תלויים באזור של החדר. וילונות וילונות עם דפוס גדול וגבול פשוט ייראה טוב בחדר גדול. במקביל וילונות עם דפוס קטן עדיף להשתמש עבור קישוט של חלונות קטנים. באשר לעיצוב צבע, הווילונות יכול להיות מונו, צבוע בצבעי פסטל או קר. דוגמאות לתכנון כזה מוצגות בתמונה.

עצה! האפשרות הטובה ביותר עבור מטבח קטן הוא וילונות מלבניים עם תריסים תפורים.

את הווילון על החלון

טריוויה אחרים

להשלים את הפנים של המטבח על הקוטג 'שונים knickknacks. פמוטים, סלים, אקווריום, כלוב עם ציפורים, תמונות שנעשו בידיים. מדפים פתוחים גלויים לכל מקום. על הארון הם משמשים לקישוט עם צלחות, בחדר האוכל - לאחסון כלי מטבח.

מדפים עם כלים

תכונות של הסגנון הם כאלה שאם אביזרי מטבח הסוויטה יכול להיות מעוטר בצבעים בהירים. כדי לא להפריע את האיזון, אתה צריך לתלות וילונות בהירים או וילונות, תמונות, לשים את השטיח על הרצפה במו ידיך. דוגמאות לתכנון כזה מוצגות בתמונה.

טקסטיל יכול להיות נוכח לא רק על Windows. הווילונות המחוברים למעקה המדף הפתוח נראים אלגנטיים ומסודרים. עדיף להשתמש רגיל או טקסטיל עם דפוס גיאומטרי בצורה של כלוב או רצועת.

שילוב צבעים

יש דעה כי המטבח בסגנון של פרובאנס צריך להיות מעוטר בלעדית בלבן. אבל זה לא כך. לוח הצבעים הוא הרבה יותר רחב: מבז 'וקרם לכחול ולחול.

לדלל את הצבע העיקרי יכול להיות צבעים בהירים על וילונות, אריחים, תמונה. אם המטבח או חדר האוכל פונה דרומה, הצבע הכחול, שנהב הם פתרונות צבע אידיאלי. אם ברצונך לצנן את סולם הצבעים, השתמש בגוונים קרירים ולבנים. השילוב "הנכון" של צבעים, אשר יכול להיות תמונות, טפטים, וילונות, רהיטים בסלון ובמטבח, מוצגים להלן.

שולחן וכיסאות

עיצוב המטבח בסגנון פרובנס, עשוי ב לבן, נראה מרווח. אבל אם אתה לא מסדר מבטאים צבע, ואז החדר יהיה דומה למחלקה בבית החולים. כדי להפוך את המבטא, אין צורך להשתמש רהיטים, אריחים או טפט עם תמונה. רעיונות כדי למשוך תשומת לב לאובייקט יכול להיות שונה. אתה יכול לתלות צלחת צבעונית שלך, תמונה, או לשים סיר של אזוביון על החלון. דוגמאות לתכנון כזה מוצגות בתמונה.

מטבח לבן

מטבח זית בסגנון פרובנס או מדינה נראית חמימה וביתית. ככל שהחדר גדול יותר, הטון כהה יותר. הרעיון של החלת צבע זה בפנים יכול להיות שונה. לדוגמה, ניתן להשתמש ברהיטים בצבע אדום כהה על רקע קירות הזית, או להדגיש רק את הכרכובים. דוגמה לעיצוב כזה מוצגת בתצלום.

מטבח זית

פיסטוק נראה נהדר בסלון המטבח, עשה בארץ צרפתית. זה בהחלט "מרעננת" את הפנים ומערבב היטב עם הרצפה או כהה. דוגמה לעיצוב כזה מוצגת בתצלום.

מטבח ירוק

רהיטים חומים או צבע חול אתה יכול להיפגש עם כל יצרן. זהו אחד האהובים ביותר על ידי מעצבי הצל. המטבח המודרני או חדר האוכל, עשוי בצבע חול, ייראה נהדר בארץ או בדירה קטנה.

ארון עם כלים

מטבח או חדר אוכל בגוונים כחולים זה ייראה נהדר על רקע קירות החול. פנים המטבח בסגנון פרובאנס מבוצע לעתים קרובות בכחול. הוא מקרר את החדר, מביא אליו את הערות היופי של הים. מטבח כזה בסגנון פרובנס או מדינה אופיינית לבתים בחוף הדרומי. המטבח הכחול משולב בצורה מושלמת עם כחול, חום ולבן.

ריהוט לבן וכחול

הסודות של פרובנס סגנון (2 קטעי וידאו)

רעיונות לעיצוב המטבח בסגנון פרובנס (41 תמונות)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

80 − = 75