הרמוניה של המטבח בסגנון של קלאסיקה מודרנית

הרמוניה של המטבח בסגנון של קלאסיקה מודרנית

קלאסיקות הן תמיד פופולריות. וזה לא מקרי, את העיצוב של המטבח המודרני יוקרה קלאסי, נוח ויהיה רלוונטי במשך שנים רבות, כלומר אין תיקונים בעשור הבא. קלאסי המודרנית היא גרסה של דגמים של ריהוט למטבח, כלי, תפאורה ו לרהיט מותאם לדרישות של היום ואופנה. תפקיד חשוב הפנים של המטבח הקלאסי הוא שיחק על ידי עיצוב טקסטיל: וילונות, potholders, מכסה, מפות שולחן וכן הלאה.

עיצוב מטבח מודרני

סימני סגנון

העיצוב של המטבח בסגנון קלאסי לעולם לא תאבד את הפופולריות שלה. זאת בשל הרצון שלנו לאסוף ליד שולחן משותף עם כל המשפחה, להזמין אורחים וליצור מקום נעים לתקשורת. בפנים המטבח הקלאסי אין דברים קטנים, אפילו וילונות לשחק להרמוניזציה של החלל.

מה שמאפיין את פנים המטבח בקלאסיקה המודרנית:

  • שטח גדול של החדר, תקרות גבוהות יתקבלו בברכה.

עיצוב מטבח מודרני

  • עבור מטבחים בגודל בינוני, בחר את הקישוט של הקירות חזיתות של ריהוט עם גוונים פסטל בהיר.

עיצוב מטבח מודרני

  • חדרים קטנים בסגנון קלאסי לא נראה כל כך מפואר, אבל אם אתה לא נטל את הרהיטים להגדיר עם אלמנטים דקורטיביים, לבחור ארונות של צורות פשוטות להישאר על האור, צבעים מולבן, ואז המטבח הקטן יהיה טוב באופן יוצא דופן.

עיצוב מטבח מודרני

  • עיצוב פנים בסגנון קלאסי מתאים מטבח משולב עם חדר אוכל או סלון. במקרה זה, יש לאן להסתובב כדי לשקף את כל האלגנטיות של צורות רהיטים ועיצוב.

עיצוב מטבח מודרני

  • פנים יוקרה מכוסה בפירוט: בעיצוב המטבח עדיף להשתמש בחומרים טבעיים. עץ, אבן, מתכת - חומרים הם בראש סדר העדיפויות בבחירת גימורים ורהיטים. אבל, הטיפול במקרה זה הוא מסובך, ולכן בחירת מודלים ריהוט מ MDF זה בהחלט אפשרי ליצור את האווירה הרצויה. בקישוט של קירות, רצפות, עדיף לתת עדיפות אריחי קרמיקה, אבן טבעית, עץ.

עיצוב מטבח מודרני

  • צבעים מאופק, משקף את הפילוסופיה של הסגנון: שום דבר לא צועק. "הקסם הצנוע של הבורגני", אולי, כך שניתן לאפיין מכובדות, צניעות חיצונית וביצוע מפואר של כל פרט בפנים.

עיצוב מטבח מודרני

  • גמא טבעי של גוונים יעזור לקבוע עם צבע: חום, זית, פנינה, אפור, בז ', שוקולד שחור וחלב הוא לא רשימה מלאה, אבל זה קל לחדש, רק להסתכל מסביב.

עיצוב מטבח מודרני

  • כמו תפאורה עבור הקירות, התקרה, אלמנטים מזויפים המסורתי, דפוס טיח, ברונזה נבחרים, יש שחורים ו gilding.

עיצוב מטבח מודרני

  • הפנים יושלם על ידי טקסטיל: וילונות, מפות שולחן, מפיות, כיסאות הכיסא עשויים פשתן טבעי, בדים כותנה.

עיצוב מטבח מודרני

חומרי גימור

הקירות. העדפה ניתנת לטיח. קירות מפולסים באופן אידיאלי, צבועים בגוונים בהירים ורגועים - הגרסה המסורתית של הקירות. אם אתה מעדיף טפט, ואז השטיחים עם הדפס פרחוני מסורתי, רצועה, דפוסים גיאומטריים דיסקרטי או מונופוני. באזור העבודה, הקירות הם גזום או עם אבן טבעית או עם אריחי קרמיקה.

קרמיקה לקירות נבחרים ללא ברק מבריק של גוונים טבעיים או עם דפוס מחקה מיניאטורות מסורתיות רעפים. גם פופולרי קישוט הם לוחות עץ, טפט טקסטיל, mouldings, טפט במבוק.

עיצוב מטבח מודרני

פול. עבור קווי הרוחב שלנו הסיום המסורתי הוא לוח עץ. עם הצלחה, אתה יכול להחליף את לרבד. אבל עץ לרבד אינם מתאימים מאוד למטבח, במיוחד אם התיקון הבא מתוכנן בתוך כעשר שנים - שני החומרים אינם מאוד אמינים במבצע, כפופים להשפעות שליליות, הן חום מופרז כביסה שכיחה. הבחירה הטובה ביותר עבור העיצוב של החדר יהיה אריחי הרצפה, פסיפסים או אבן טבעית.

עיצוב מטבח מודרני

התקרה. תקרות גבוהות במטבח הקלאסי מעוטרות ברוזטה מעוצבת המעוטרת את נברשת הנברשת המרכזית. תמיכה בסגנון של skirtings תקרה רחב, פיתוחים. התקרה מרקם ניתן להשיג באמצעות לוחות תקרה עשוי קצף, פוליאוריטן וחומרים אחרים. באופן מסורתי התקרה צבוע לבן, אבל קריאה בסגנון מודרני נותן צבעים רחב יותר, חשוב שזה לא בהיר בהרמוניה עם שאר הסיום.

עיצוב מטבח מודרני

ריהוט

הפנים של המטבח המסורתי הוא תמיד מצויד עם ריהוט להגדיר עם ארונות עליון ותחתון. מרכז ההרכב עם הסדר ליניארי של רהיטים, בדרך כלל הופך מכסה המנוע מעל התנור. הנוכחות של מזנון הוא בברכה, במיוחד אם תהיה הפשיטה של ​​זמן על זה. ערכת הצבעים נקבע בגוונים טבעיים. חזיתות של ארונות ניתן לצבוע או לכה. לכה מדגיש את המבנה של העץ, מאפשר לך להעריץ את גוונים טבעיים של עץ, ריהוט כזה נראה מפואר.

עיצוב מטבח מודרני

תשומת לב הוא שילם על משטח העבודה, במסורות של סגנון זה עשוי שיש או אבן טבעית אחרת. המודרניות עושה התאמות משלה הפנים ועיצוב, ולכן החומרים מרוכבים יהיה כראוי להחליף את הגימור הטבעי יקר, וזה יימשך זמן רב יותר ללא נזק לעצמם ולאנשים.

עבור ערכות קלאסי מאופיינת על ידי דלתות פאנל, גילוף, ציור. אביזרים הם עדיף ברונזה, זהוב בצבע, כריות קרמיקה על ידיות מסורתיות רצוי.

עיצוב מטבח מודרני

באזור האוכל נדרש שולחן עגול גדול או קיפול אליפטי. המסורת של הטופס מודגשת על ידי רגליים מסיביות, גילוף וחומרים טבעיים, לרוב עץ מלוטש. כסאות נבחרים בטבלת הסגנון המתאימה. ליד השולחן צריך להיות נוח, כי החג יכול לגרור, כלומר המושבים רך backrests של כיסאות יבוא שימושי. ריפוד של חלקים רכים של המושבים, באופן אידיאלי, צריך לחפוף עם וילונות וטקסטילים אחרים בחדר, במקרים קיצוניים, את קנה המידה הכללי צבע של אביזרים הוא ציין.

עיצוב מטבח מודרני

תאורה

בכל מטבח יש חלון וזה הכיסוי הטוב ביותר. הם לקשט את פתיחת החלון של וילונות וילונות. הבחירה של בדים צריך להיעשות בין דגימות טבעיות. ובכן, אם הווילונות בפנים הם באורך הקלאסי, כלומר, לרמה של הרצפה. Lambrequin, מבחר ועיצוב וילון אחרים מוזמנים גם. צבע הווילונות הוא לבן או שנהב באופן מסורתי. אם אתה רוצה להוסיף מגע של רטרו, ואז לבחור וילונות עם רקמה.

וילונות נבחרים מחומרים צפופים, אבל המטבח מניח החדרת קצת בסגנון הכפר ולאחר מכן את הווילונות יכול להיות קל בכלוב, עם דפוס פרחוני או עם רדוד רצועת.

עיצוב מטבח מודרני

עבור התאורה הערב, הר luminaire המרכזי במספר קרניים של הצורה הקלאסית. תאורה אזור העבודה של המטבח להגדיר יסייע לגוון את תרחיש אור. פמוטים קיר יהיה גם מתאים. כמו תאורה נוספת של אזור האוכל, נברשת עם רגולטור אורך מתאים, זה יכול להיות ממוקם ישירות מעל השולחן והוריד או העלה אם יש צורך.

פנים עם מספר מקורות אור עדיף: במקרים חגיגיים מאורגן התאורה בהירה, ועל המפגשים בבית אפשר לנהל מקור אור אחד.

עיצוב מטבח מודרני

קישוט הפנים של המטבח המודרני בסגנון קלאסי, לשים לב לתפאורה. בחר פירות, כרכובים, ציורים לקירות, אגרטלים לפרחים ועוד דברים קטנים שיגדירו את הטון, ליצור נעים ולהדגיש את האלגנטיות של הפנים. השלמה טובה לפנים תהיה פריטי עתיקות שנשמרו במשפחה או שנרכשו בשווקי פשפשים: קומקום מיושן, מנורות, סוהארניצה או בקבוק ישן יחזק את הקשר בין הזמנים ואת החסינות של מסורות. אולי אתה יכול למצוא את הווילונות הישנים והם לקשט את הפנים.

גלריית תמונות

גלריית תמונות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

73 + = 82