גימור הפנים של המרפסת: העבודה נעשית לגמרי בידיים שלך

גימור הפנים של המרפסת: העבודה נעשית לגמרי בידיים שלך

מרפסת או אכסדרה נחשבים המשך הדירה. לעתים קרובות הם משמשים לאחסון דברים שונים ייבוש בגדים. אבל, ביצוע כמה עבודות יאפשר להפוך את המרפסת לתוך מבנה מגורים מלא. תהליך אינטגרלי בשיפור המרפסת הוא הקישוט. בעזרת עבודות כאלה ניתן ליצור מקום נעים שבו יהיה נעים להירגע או רק כדי לקבל תה. שקול כיצד להפוך את העיצוב הפנימי של המרפסת עצמה.

חומרים וכלים משומשים

לפני שתתחיל לסיים את המרפסת מבפנים, אתה צריך לשקול כמה גורמים. מומחים ממליצים קודם כל זיגוג של המבנה. זה יגן על בטנה וחומרי גימור אחרים מן ההשפעות השליליות של משקעים ושינויי טמפרטורה פתאומיים. אם המרפסת או אכסדרה היא לשמש המשכן של הדירה, יש צורך לבצע את בידוד. זה יהיה להפחית באופן משמעותי את אובדן החום.

אנשים רבים תוהים כיצד לקצץ את המרפסת. כאן הבחירה של חומרים הוא נרחב למדי. בין האפשרויות הפופולריות הן:

 • רירית עץ;
 • קיר גבס;
 • לוחות פלסטיק.

בהתאם לחומר המשמש, ערכת כלי יהיה שונה במקצת. אבל בכל מקרה, כדי לגזוז את המרפסת מבפנים תצטרך:

 • מחורר;
 • מברג ו פאזל חשמלי;
 • בניין מהדק;
 • פטיש;
 • אקדח עבור איטום;
 • מסמרים, מסמרים וברגים;
 • רמה;
 • קלטת מדידה ועפרון.

כאשר הבחירה של החומר נעשה וכל הכלים מוכנים, ניתן לסיים את המרפסת. אם תרצה, אתה יכול לשלב סוגים שונים של חומרי הגמר, במיוחד אם ייעוד.

גימור עם רירית עץ

היתרונות של חומר זה כוללים ידידותיות סביבתית, עמידות ועלות נמוכה. ראוי גם לציין כי בטנה יש תכונות בידוד תרמי גבוהה. עבור ציפוי של המרפסת, עדיף להשתמש בחומר של בכיתה א כזה רירית עשוי אשוחית אורן. כמו כן ישנם מודלים המבוססים על גזעי אלון, אבל העלות שלהם היא ברמה גבוהה למדי.

עבור גימור של מרפסות loggias, לוחות עם רוחב של 10 ס"מ עובי של 1.5 ס"מ משמשים לעתים קרובות.זה קל מאוד לעבוד עם החומר, שכן הידוק בין לוחות נעשה באמצעות חריצים מיוחדים מסמרים הגמר עם כובעים קטנים. בעת ההתקנה, ודא שאין חריצים בין הלוחות. מסמרים צריך להיות שחוט בזווית.

בעת בחירת חומר, אתה צריך להעריך את מצבו. וכאן אתה צריך לראות את החומר באופן אישי, ולא להזמין דרך האינטרנט. התמונה באתר לא תעריך במדויק את איכות החומר. לוחות צריך להיות עשוי מחומרי גלם בריאים לעבור ייבוש איכותי. בשלב האחרון הם מטופלים עם ממיסים חסין אש ומים.

החומר נרכש עם מרווח קטן. לכן, אם שטח העור הוא 10 מ"ר, אז החומר צריך להיות מספיק עבור 13 מ"ר.

כאשר אתה עושה את העבודה, אתה צריך לבצע את ההוראות צעד אחר צעד:

1. לוחות הם מהודקים לארגז, לבניית אשר להשתמש ברים אורן עם חתך רוחב של 4x5 ס"מ. באשר לאורך, הכל כאן יהיה תלוי בגודל המרפסת עצמה. לפני שאתה עושה חיתוך, אתה צריך בזהירות למדוד את הכל.

הבטנה מתחת לרירית

2. לאחר הארגז מוכן, חומר בידוד תרמי מונח בין המסילות. Styrofoam הוא מתאים למדי עבור זה.

התקנה של בידוד תרמי

3. עדיף להתחיל את המרפסות בפנים בידיים שלך מהזווית הקשה ביותר. כל לוח מוכנס לתוך החריץ. לפני תיקון הלוח עם מסמר, יש להכות אותו בזהירות. זה ימנע את התרחשות סדקים בגימור. לפיכך, ההתקנה של חומר הגמר על כל הקירות מתבצעת.

תהליך חיפוי

4. ציפוי סיים חייב להיות בזהירות sanded ומכוסה בכלי מיוחד שישמור על הצבע המקורי של בטנה. ציפוי המגן מתעדכן מדי פעם מדי שנתיים.

רירית חייב להיות sanded ו לכה

בסרטון: על המרפסת.

פלסטיק לנדן

לוחות פלסטיק הם אפשרות תקציב עבור גימור המרפסת. הם לא צריכים טיפול זהיר. השוק מציע מגוון רחב של חומרי גימור כאלה, המאפשר לכל בעל לבחור את האפשרות המתאימה ביותר עבור עצמו. באמצעות לוחות פלסטיק מאפשר לך בקלות ליישר את הקירות מבלי לבצע עבודה מורכבת.

עבור גימור המרפסת מלוחות להשתמש בפנים עם רוחב של 10 ס"מ.באותו הזמן, עובי שלהם צריך להיות לפחות 1 ס"מ.

באמצעות לוחות פלסטיק, יש צורך לדעת כי בטמפרטורות גבוהות או נמוכות הם יכולים להיות מעוותים. לכן, הידוק חייב להיות לא קשיח, אשר ימנע את החומר מלהידרדר.

העבודה כוללת את השלבים הבאים:

1. מלכתחילה, ארגז עשוי בלוקים מעץ.

אנחנו בונים ארגז

2. לפני שתתחיל את ציפוי, יש צורך לנהל את התחממות הקיר. כמו חומר בידוד תרמי, צמר סלעים, פוליסטירן מורחב, isolone או קצף רגיל משמש.

קירות מחוממים

3. לוחות פלסטיק מותקנים על גבי הארגז. כמו מחברים להשתמש מסמרים, דבק או מסמרים. לוחות מחוברים יחד על ידי חריצים. כל חצי מטר אתה צריך לחזק את החיפוי עם מסמרים. זה ייתן לו כוח ואמינות.

התקנה של לוחות פלסטיק

האפשרות הנוחה ביותר היא הידוק של לוחות PVC באמצעות פרופיל הרכבה. על ההיקף של מחברים המרפסת. במקרה זה, הלוחות יתאימו לחריצים וייכנסו למקומם על המדף עצמו. שימוש כזה פרופיל יהיה להפחית באופן משמעותי את הזמן של העור. תחת ציפוי כזה, אתה יכול בקלות להניח כבלים חשמליים.

בסרטון: טכנולוגיה של ציפוי המרפסת עם לוחות פלסטיק.

שימוש בגבס

קישוט עם גבס מתבצעת לעתים קרובות במקרים אלה כאשר מרפסת או אכסדרה משמש כהמשך של מגורים. בעזרתו, אתה יכול בקלות לדרג את הקירות.

עבור ציפוי, עדיף להשתמש ללחות עמיד לוח גבס. זה יכול להיות מובחן על פני השטח הירוק. על לוחות כאלה אתה יכול בקלות דבק את הטפט או לתקן את אריחי הקרמיקה.

גימור המרפסת gipsokartonnom נעשה כדלקמן:

1. ראשית, מסגרת עשוי פרופיל אלומיניום נבנה.

מסגרת להתקנת גבס

2. כשהמסגרת מוכנה, המשך בהנחת חומר בידוד תרמי. הסרט מחסום אדים מותקן מעל התנור. 

התחממות על הקיר

3. לחזק לוחות שלם של גבס, ולאחר מכן כבר חתיכות. לתקן את החומר עם ברגים מיוחדים.

התקנת גבס

4. בשלב הסופי, מרפסת סיים מטופל עם פתרונות הקרקע, shpaklyuyut ועורות. לאחר מכן, להמשיך לסיים את המרפסת.

תוצאה מוכנה

בסרטון: סודות של גבס גובר.

השלבים העיקריים של המרפסת

אז, איך לסיים את המרפסת? צעדים בסיסיים:

1. יש צורך לנקות את פני השטח של הקירות מפני פסולת ואובייקטים שיכולים להפריע תהליך ציפוי. אם יש פגמים ברורים על הקירות, כלומר סדקים ושבבים, הם צריכים להיות מסולק. בהתאם לגודל של הפגם, מרק או תערובות על בסיס מלט משמשים.

2. לפני התקנת ארגז על הקירות, אתה צריך לעשות סימון. זה יהיה מאוד לפשט את העבודה של הרכבה המדריכים. בעת החלת השורות, יש להשתמש ברמה. זה יהיה גם צורך בעת בדיקת איכות ההתקנה של המסגרת. מדריכים צריכים ליצור מטוס, אשר יעשה איכותי ציפוי של המרפסת או אכסדרה.

3. כאשר מכסה את המבנה, לא לשכוח את ההתקנה של החום ואדים מחסום החומר. זה יהיה להפחית באופן משמעותי את אובדן החום של החדר. כמו תנור, קצף או בידוד חום נעשה שימוש נרחב. השימוש האחרון מאפשר לך לשמור את החלל הפנימי.

4. לפני תיקון חומר הגמר, יש צורך כבלים חשמליים כדי התקני תאורה ארובות, אם יש צורך בהם.

5. השלב הסופי הוא התקנת חומר הגמר. כדי לתקן את זה, אתה צריך להשתמש מחברים המתאימים. זה תיצור לא רק אמין, אלא גם ציפוי אסתטי.

מרפסת עשה עבור טכנולוגיה זו משמשת לעתים קרובות לצייד אזור בילוי. אם אתה רוצה, אתה יכול לעשות מחקר משלך. באינטרנט יש הרבה תמונות, שבו אתה יכול לראות כי חדרים אלה הם המשך יעיל של המטבח או חדר השינה.

קומה ותקרה גימור

עבור גימור הרצפה, אתה יכול להשתמש בחומרים כאלה:

 • אריחים. אחד החומרים הפופולריים ביותר המשמשים לגימור הרצפה על המרפסת או אכסדרה. לפני בחירת החומר הזה, כדאי לשקול כי הנחת שלה דורש נוכחות של כישורים וידע. גם גורם חשוב הוא העלות של החומר עצמו.

 • לינוליאום. משמש לעתים קרובות עבור גימור הרצפה. הפופולריות של החומר היא בשל עלות נמוכה ואיכות. כיסוי כזה הרצפה ניתן בקלות רכוב ביד.

 • ריצוף למינציה. במהלך השנים האחרונות, הפופולריות של חומר זה גדל באופן משמעותי. זה נעשה שימוש נרחב בבניית רצפות חמות. הודות החריצים הנחת כיסוי הרצפה יכול בקלות להיעשות על ידי עצמך.

באשר לתקרה, ניתן לתפור אותו בחומרים ששימשו לסיום הקירות. אבל אפשרות אחרת היא אפשרית. כחומר הגמר, לוחות פלסטיק נמצאים בשימוש נרחב. בשל קלות ההתקנה הם מאוד פופולרי. ככל הנראה, זה מציאותי לעשות את הפנים של המרפסת עצמה. העיקר הוא לדעת איך כל התהליך הולך מתחילתו ועד סופו.

חימום וגימור אכסדרה (2 קטעי וידאו)

אפשרויות גימור (36 תמונות)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 14 = 15