חדר שינה וסלון בחדר אחד: יעוד וקישוט (+36 תמונות)

חדר שינה וסלון בחדר אחד: יעוד וקישוט (+36 תמונות)

האם אתה הבעלים של דירה עם אזור מגורים קטן? שאלת הסדר נוח ופונקציונלי תסייע לפתור את החיבור של שני אזורי תפקוד בחדר אחד. לדוגמה - חדר שינה ואולם בחדר אחד. פתרון זה הוא פופולרי מאוד לא רק עבור דירות קטנות. העיצוב של חדר השינה וחדר השינה בחדר אחד מתוכנן, מנסה להשיג יותר מקום, יצירת אזורים פונקציונליים בסטודיו.

הימנע הטעויות הנפוצות ביותר יעזור פשוט כללים וטכניקות, בשימוש נרחב על ידי מעצבים מקצועיים. כתוצאה מכך, הסדר של החדר יהיה נוח ככל האפשר, גם אם יש לה מספר לא מספיק של מטרים רבועים.

אזורים פונקציונליים נפרדים

ישנן שתי דרכים לעזור לאחד את חדר השינה עם הסלון. השיטה הראשונה אינה מספקת הפרדה של אזור בילוי מהסלון. זה מבוסס על המיקום של רהיטים פונקציונליים, בפרט - ספה מתקפלת, אשר לאחר מנוחה ניתן להרכיב בקלות, וזה לא ייקח הרבה מקום. בדרך כלל, שיטה זו משמשת לדירות, אשר חיים רק אדם אחד.

רהיטים שחורים

השיטה השנייה היא המקובלת ביותר לדירות שבהן שני אנשים או יותר חיים. כאן אזור השינה מופרד בבירור מהסלון. הפנים יכול להיות כל דבר מן הקלאסית עיצוב היי טק. העיקר הוא למצוא את הדרך הטובה ביותר לחלק את אזורי החדר בצורה מקובלת ביותר: באמצעות מחיצות, מדפים או וילונות. הבה נבחן כל אחד מהרכיבים האלה.

מחיצות

לפני בחירת סוג של מחיצה, אתה צריך לקבוע את הסגנון של החדר. מחיצה צריך להתאים באופן אורגני לתוך העיצוב הכללי של החדר ולהפוך אותו חזותית יותר מרווח, ולא עומס יתר עם מרכיבים עודפים מיותרים.

מחיצת זכוכית

התקנה

לפני ביצוע שינויים דרסטיים בחדר, אתה צריך לקבוע את המיקום של המחיצה. היא תחלק את אזור השינה עם המיטה ושאר החדר. ישנם מספר כללים בסיסיים לגבי מיקום אזור מנוחה בחדר המבצע גם את תפקידו של חדר מגורים:

  • עדיף מקום בחדר השינה ליד החלון. בחדר כולו, המקום הזה יש את הבילוי הכי שליו. בנוסף, אזור השינה בכל עת יכול להיות מאוורר על ידי פתיחת החלון.

מיטה ליד החלון

  • את חדר השינה המאולתר יש למקם כמה שיותר רחוק מהכניסה לחדר.

מחיצות

  • את פנים הסלון יש לתכנן בצורה כזאת שהשאר לא יהיה מחסום. עדיף למקם אותו בפינה סיים של החדר.

רהיטים כחולים

העיקר - זכור כי המיקום המוצלח של חדר שינה וסלון בחדר אחד צריך להיות נוח לכל תושבי הדירה. במהלך המנוחה, אדם לא צריך להרגיש אי נוחות ואי הנוחות. וכל מי שעובד או צופה בטלוויזיה באזור ציבורי יוכל ליהנות ברמה מספקת של נוחות.

סוגי מחיצות

השוק המודרני של חומרי בניין נפתח הזדמנויות רחב עבור דמיון ומימוש של שונה ביותר פרויקטים. תלוי איזה עיצוב נבחר, מחיצה המפרידים את אזור השינה מהסלון בחדר יכול להיות יפה ופונקציונלי.

מחיצות קבועות

זה סוג של מחיצות יכול להיות עשוי מחומרים שונים, יש גדלים וסוגים שונים. עבור מחיצות קבועות, גבס, מזג זכוכית, לוחות פלסטיק, לבנים, לוחות עץ ניתן להשתמש. חומרים כגון זכוכית שקוף או פלסטיק שקוף לעשות את זה קל להיכנס הפנים של החדר, מה שהופך אותו חזותית מרווח יותר.

מחיצות

המחיצה לא צריכה להתחיל מהרצפה ולסיים עם התקרה. זה לא יכול להגיע לרמה של התקרה קצת, או שזה יכול להיות למד בגובה של מטר אחד בערך. במקרה השני, זה יכול לשמש רצועת, לשים סיר של פרחים על זה.

מחיצות ניידות

המהות של מחיצות כאלה היא כי בכל עת ניתן להסיר או להעביר. לדוגמה, עבור יום, את המחיצה ניתן להעביר לקיר, ובערב זה מותקן שוב. פתרון זה שימושי במיוחד אם אין מספיק מקום פנוי בחדר. במחיצה, ככלל, יש גלגלים קטנים, אשר מאפשר לה להזיז בקלות סביב הרצפה. זה יכול להיעשות בצורה של מדפים ניידים, מתקפל המסך, עשוי פלסטיק, זכוכית או גבס.

מדפים או מדפים

המחיצה לא צריכה להיות חלק אחד. זה יכול להיות בנייה של קיר גבס שלהם, שיש נישות ומדפים דומים. בנוסף, של חומרים זמינים, אתה יכול לעשות איזה מדפים, שבו אתה יכול לשים ספרים או כל פריט אחר. בחלק התחתון של המחיצה עשוי להיות שולחן קטן ליד המיטה. לפיכך, מחיצה הופכת אלמנט פונקציונלי של רהיטים, תוך המאפשר לך להסתיר בנוחות מקום חלק של דברים שימושיים, ולכן - כדי לפנות מקום בחדר.

מיטת ספה

עיוור

פתרון נוח מאוד, המאפשר להפוך את העיצוב קל ונעים, תוך הפרדת אזור השינה מהסלון. את המסך עצמו יכול להיות עשוי בד וילון כבד. עבור חלוקה מאולתרת כזו ניתן יהיה לנוח במלואו, גם במקרה שיש אדם אחר בחדר.

אתה יכול לקחת אור, שקוף לארוג. זה עושה את העיצוב של החדר קל יותר לא נטל אותו עם מרכיבים מיותרים. הפוך את הפנים יותר תריסים רולר המקורי.

טלוויזיה

היתרון העיקרי של קירות המסך הוא גמישותם וניידותם. הם אינם מעמסים על עיצוב החדר. וילונות או תריסים רולר ניתן להעביר בכל עת על ידי פתיחת אזור השינה ופתיחת שטח פנוי בחדר. אם במקום מיטה בסלון הוא הספה או הספה, אשר לאחר חלום ניתן לאסוף, אף אחד לא מנחש אפילו שיש חדר שינה.

קישוט

אם חדר שינה וסלון ממוקמים בחדר אחד, הפנים שלה צריך הכי טוב לענות על הדרישות של הדיירים שלה. לדוגמה, בחדר אחד עם חדר שינה וסלון ימוקמו באזור עבודה. במקרה זה, אתה צריך להגדיר את שולחן העבודה, הממדים שלה צריך להתאים את הזמינות של מקום פנוי בחדר.

הפנים של חדר השינה בסלון צריך להיות מתוכנן עם מקסימום הכלכלה של מרחב המחיה. במקום שבו ניתן להשתחרר, זה חייב להיעשות כמובן. כאשר שניים או שלושה אזורי תפקוד ממוקמים בחדר אחד, קיים סיכון לערום אותו עם הרבה מרכיבים מיותרים.

ספה וכרית

לכן אנו משתמשים לא רק אופקי, אלא גם שטח אנכי. אנו בוחרים מיטה ועוד אלמנטים של ריהוט מרופד, שבו יש תאים עבור פשתן ודברים. אנו משתמשים במספר המרבי של המדפים. העיצוב של החדר עם שני אזורי תפקוד מושלם משלים את הארון עם מראה. הם מאפשרים לך להסתיר מן העיניים מבחוץ דברים הנחוצים בחיי היומיום, ויזואלית להרחיב את החדר.

אל תשכח את היכולת של לוח הצבעים כדי להפוך את הפנים מרווח יותר. אם בחדר אחד קטן יש סלון וחדר שינה, העיצוב עדיף לקשט בצבעים אור, טריים. בתוך פנים כאלה, תקרת מתיחה עם משטח מבריק יהיה מתאים לחלוטין. הקירות מעוטרים בצבעים בהירים.

ציוץ קטן

העיצוב של חדר אחד עם שני אזורי פשוט מחייב ליישם טריקים קטנים המסייעים לחסוך מקום פנוי במידה ניכרת בחדר, בעוד הפנים יהיה פונקציונלי ככל האפשר.

לבן צבוע

  • העיצוב של חדר אחד ניתן לחלק לשני אזורים, הגדרת מחיצה במרכז החדר. בצד השני מיטה.
  • בעזרת המחיצות אנו מחלקים את החלל של חדר אחד למספר אזורים, למשל - מצד אחד יכול להיות חדר שינה, מופרדים מאזור העבודה. שאר השטח תפוס על ידי הסלון.
  • כדי לחסוך מקום, עדיף לתלות את הטלוויזיה על הקיר במקום לשים אותו על השידה.

העיקר לזכור כי חדר השינה וסלון העיצוב יהיה מוצלח רק אם אזורי תפקודית מופרדים בבירור. ואת הפנים של החדר צריך להיות מחושב בזהירות.

סלון וחדר שינה בחדר אחד (2 וידאו)


כיצד משולב gaustin and bedroom (36 תמונות)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 4 = 2