דירת סטודיו: עיצוב ובנייה (+50 תמונות)

דירת סטודיו: עיצוב ובנייה (+50 תמונות)

דירת סטודיו - זה סוג אופנתי של קישוט של שטח מגורים, אשר במדינה שלנו החלה לצבור פופולריות לא כל כך מזמן. העיצוב של הסטודיו היום הוא מגוון עצום של סגנונות וכיוונים, זה לא קשה ללכת לאיבוד בו. מצד אחד, זהו פתרון נוח, אשר פותחת מרחב מחיה נוסף וממריצה פעילות. מצד שני, זה גם עוזר לחסוך גם מקום וגם כסף, כולל חימום.

העיצוב של מרחב הסטודיו מאפשר לגלם את הרעיונות המטורפים ביותר, אך במקביל להוסיף הערות של האצולה אל פנים, ערבוב קלאסיקות, מודרניות, ואנגארד.

סטודיו לעיצוב מודרני

אין פלא דירות סטודיו כל כך פופולרי בקרב אמנים, צלמים וסופרים. באופן כללי - בין כל אלה, אשר פעילויות הקשורות ביצירתיות וביטוי עצמי. העיצוב של סטודיו צילום בחלל פתוח של דירה של אדם יצירתי הוא עניין של דקות. אבל הם בכלל לא מתאים למי להעריך את הנוחות ואת ההזדמנות להיות מבודד מכל רחבי.

דירת סטודיו

אחרי הכל, הסטודיו כרוך בחלל פתוח גדול, שבו הכל כמו בכף היד שלך, וכל פינה של הדירה ניתן לראות מן הפינה הנגדית. בתצלום האולפן ניתן לראות בבירור. לאחר מכן, לשקול את כל היתרונות, החסרונות והאפשרויות של דירת סטודיו. וגם - הדרכים האופטימליות של עיצוב, אשר מתאים לאירועים שונים לחלוטין. למרבה המזל, העיצוב של דירות כאלה יכול להיות כמעט כל דבר.

סטודיו לעיצוב דירה בעיצוב אור

עובדות היסטוריות מעטות

כדי להבין את כל התכונות של סוג זה של המגורים ולמה הם נחוצים, יש להסתכל לתוך ההיסטוריה, על מקורותיה של דירת סטודיו, כאשר שלהם עיצוב עדיין נחשב פרוע.

עיצוב האולפן בסגנון מודרני

בשנות העשרים של המאה הקודמת, במהלך שנות השפל הגדול, היה סטודיו בניו יורק, זו הסיבה לתווי הפנים. והכל בגלל מחירי הדיור באותו זמן בעיר כי היו פשוט לא יעלה על הדעת עבור מספר עצום של תושביה. עם זאת, היו בניו יורק מספיק סטודנטים, ולא אנשים עשירים מאוד שהיו צריכים להשתקע כאן.

דירת סטודיו לעיצוב פנים

בגלל שהם קנו צולמו מרתפים להשכרה וקהילה, עליות גג, מחסנים, מחסנים קטנים - דירות חדר שינה אחד, קצת מצויד עבור שהייה נוחה להם. כתוצאה מכך, שקופה הפכה דירה, היכן היו כל הרהיטים הנחוצים וחפצי בית אחרים, אם כי עיצוב פנים והיה רחוק רעיונות לגבי השיפור של השנים ההן.

עיצוב דירות סטודיו

סוג זה של סידור דירות התאהב באנשים חופשיים ויצירתיים, רעב לחירות ולהרס של המסגרת המוכרת. תפקיד חשוב בעובדה כי זה סוג של הנחות החלו לצבור פופולריות שיחקה את העובדה כי דירות סטודיו הם מעשיים מאוד ונוח. כאן באותו זמן הכל במקומו ובו בזמן - בהישג יד. לפיכך, המאפיין העיקרי של דירות כאלה הוא שטח ללא מחיצות.

סטודיו - זהו חדר אחד גדול, הכולל חדר שינה ומטבח וסלון. זה ניתן לראות פנים צילום מודרני.

דירת סטודיו מעוצבת

ברוסיה ובמדינות חבר העמים האחרות, מכשיר זה החל לצבור פופולריות בתחילת שנות התשעים מאותה הסיבה שזה היה במקור בניו יורק. היום מגמה זו נקראת מגמה, כי לא רק רווקים ואמנים, אלא משפחות עם ילדים מעדיפים סוג זה של המגורים. ואז הדירות מהסוג הסטנדרטי הופכות יותר ויותר לסטודיו. יתר על כן, מבנים חדשים רבים לקחת בחשבון את הרלוונטיות שלהם, ולכן - לספק לתושביהם דיור מרווח, כמעט ללא כל מחיצות.

דירת סטודיו בעיצוב בעליית הגג

דירת סטודיו

בתחילה, הסטודיו לא סיפק עבור כל מחיצות בכלל. כלומר - חדרים נפרדים עם דלתות מופרדים לחלוטין מהנחות אחרות. זה חל על מטבחים ושירותים. לכן, תכנון זה דורש תחזוקה מתמדת של הסדר. אחרת, הדיור הופך פשוט למחסן עם הר של חפצים אישיים של תושביה. באשר לתכנון של החדר, אז על המערכת של החדר יכול להיות ממוקם חלקי רהיטים שונים.

הסגנון הקלאסי הוא חלל ריק באמצע דירת חדר. זה לעתים קרובות ניתן לראות את התמונה סטודיו דירה.

דירת סטודיו בעיצוב קלאסי

לכן, מחדר קטן אתה יכול לעשות סטודיו מרווח ומבריק ללא פריטים נוספים של פנים. הדוגמאות הבולטות ביותר מראות שלא נעים מאוד, אבל החדרים המעשיים ביותר, שבהם הכל מסודר לנוחות מקסימלית של תושביה.

צבע לבן בעיצוב אולפן

היעדר המחיצות כשלעצמו הופך את הדירה ליותר מוארת. אז - זה יהיה אידיאלי להיות מתאים לאולפן צילום או חדר לציור. הסדר זה יכול להיות מיושם הן עבור חדר אחד דירה, ועל כמה חדרים. באופן טבעי, במקרה האחרון, יהיה עליך להסיר את כל המחיצות. התוצאה היא חדר גדול בצורת מלבני או מרובע. וכבר בחדר כזה ניתן יהיה לצייד מחיצות ניידות או נייחות. כדוגמה - קיר שאינו מגיע לתקרה, ומציין רק את גבולותיו של אזור נפרד.

עץ בעיצוב דירת סטודיו

זה יכול להיות סטודיו לצילום, עיצוב, ציור, תפירה או סדנת עיצוב. באופן כללי, כל אזור עבודה הדורש הרבה אור טבעי. המטבח יהיה גם מרווח למדי ומואר היטב, כי בדרך כלל באולפן זה בדרך כלל לא הקיר מחוץ למרחב המשותף. אזור המנוחה יכול להיות מופרד גם על ידי מחיצה, אשר תספק לפחות קצת תחושה של פרטיות.

דירת סטודיו עם מסך

החסרונות של הפנים

קודם כל, אנשים בעת בחירת סטודיו, לשים לב החסרונות שלה. אחרי הכל, חיים בדירה מלבנית עם חדר שינה אחד יש פרטים משלה. זה צריך לכלול ניואנסים כאלה:

  • המטבח אינו מופרד מן החדר הראשי;
  • העיצוב מניח מינימליזם וחוסר מוחלט של נחמדות;
  • אקוסטיקה כמעט כמו באולפן הקלטות, ולא בדירת חדר אחד.

סטודיו עיצוב דירות מחולק לאזורים

אגב, קלאסיקות ז'אנר היא מעין מחיצה בין השטח המרכזי לשירותים. אבל זה לא עניין של עקרון, ואת סטודיו לעיצוב יכול להיות מעשי יותר. דוגמה מוצלחת של עיצוב כזה הוא מחיצה מעץ טבעי, אשר יכול להיות מורכב לוחות. זה אופנתי, זול, והכי חשוב - פתרון מקורי להפרדה מן מרחב מחיה של אמבטיה קטנה עם שירותים. דוגמה נוספת היא תא מקלחת. אפשרות דומה ניתן להשתמש לשירותים.

פודיום בדירת סטודיו

הטבות

עיצוב בסגנון של האולפן מאפשר לך לעשות חדר אחד דירה, או חדר עם כמה חדרים, פשוטו כמשמעו כל דבר. ככלל, אנחנו צריכים להתמודד עם חדר מלבני. וכאן הטופס משחק רק לטובתו, שכן מרחב כזה יכול לשמש לפי שיקול דעתי. ולא משנה כמה רהיטים יש לך זמין, זה יכול להיות מסודרים בצורה הרווחית ביותר.

 במקרה של דירת חדר אחד טיפוסי, אתה צריך להתמודד עם סלון קטן (באותו זמן חדר שינה) ומטבח קטן מאוד, אז אולפני ריהוט למטרות שונות ניתן לשלב כמו שאתה אוהב.

עיצוב דירת סטודיו בסגנון אקולוגי

לעתים קרובות בתצלום של סטודיו קטן אפשר לראות איך ספה למנוחה מוצבת בהצלחה באזור המטבח, וממנה אתה יכול לצפות בטלוויזיה הממוקם באזור השינה. עבור פנים האולפן יש ממש גבולות, זה רק צריך לחבר את הדמיון.

עיצוב פנים דירת סטודיו

פתרונות שימושיים ניתן ליישם לא רק בדירה קטנה בחדר אחד, אלא גם בדירות מרווחות. כאן, רהיטים יכולים בו זמנית לשחק את התפקיד של סוג של מחיצות פנים. כדוגמה - מדפים רב תכליתיים עבור פריטים שונים. כולל - ולמטבח. זה יכול להיות גם מחיצות דקורטיביות, העיצוב של אשר יכול להיות כל דבר. בתמונה של עבודות העיצוב המוצלחות ביותר, אתה יכול לראות דוגמאות כאשר אפשר לעשות סטודיו חדר אחד פונקציונלי. נעים. והכי חשוב - החדר המקורי, הפנים של אשר מותאם באופן מלא לכל החיים מלא.

באופן כללי, היתרון העיקרי של הפתרון הוא לאחד את החלל - אפשרויות בלתי מוגבלות לעשות את הפנים, חופש המחשבה והתנועה סביב הדירה.

דירת סטודיו חינם

איך לצייד סטודיו צילום בדירה כזו

שלא כמו דירה קטנה, ב photostudio גדול הממוקם לעתים קרובות. לשם כך, הן שטח ואור מספיקים. אם החלונות גדולים, ואז עם תאורה, אתה יכול לשחק כל דבר, כמעט מבלי להזדקק תאורה מלאכותית. כדוגמה - תריסי גלילה או תריסים, אשר יוסיף חזה אל פנים. לא יכול להיות הרבה פתרונות כאלה. תמונות ניתן להשיג המקורי המקורי טבעי עם עלויות מינימליות. חדר סטודיו גדול מאפשר לך למקם בו הרבה רהיטים וחפצים ליצירת תמונות שונות זוויות.

דירת סטודיו בעיצוב מודרני

כמובן, כאן אתה יכול למקם גם מסך מטריה לתמונות, אשר לא יהיה מיותר על הפנים. סטודיו העיצוב ניתן להשלים עם כמעט כל החפצים, וזה יתרון נוסף של סוג זה של הסדר דירה.

גלריית תמונות

גלריית תמונות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

5 + 2 =