ספסל מזויף – איך לגשת אליו כראוי

ספסל מזויף – איך לגשת אליו כראוי

עבור הייצור העצמאי של כל מוצר מזויף תצטרך מכונת ריתוך. כדי איכותית לרתך יחד את חלקי המתכת, אתה צריך דיוק ומיומנויות מינימלי. אל תצפו כי בפעם הראשונה אתה יכול לעשות הכל בצורה מושלמת. לכן, לפני תחילת העבודה, כדאי להעריך את הכוח שלך. כל פיסת אמנות בעבודת יד מתחילה בפרויקט. קודם כל, אתה צריך להחליט איזה סגנון הספסל מזויפים ייעשה, שנעשו על ידי הידיים. זה יקבע את הצורה ואת הצבע של אלמנטים מזויפים, כמו גם את הפרטים עבור המושב האחורי, אם הם עשויים מחומר אחר. סגנון יש לבחור לקחת בחשבון איך הגן או השביל מעוטר, שבו פריטים מזויפים הפנים יעמוד.

עיתון וכובע

מזויפים אלמנטים דקורטיביים בפנים

מוצרים מזויפים הפנים בשל הרבגוניות שלהם יעזור ליצור או להדגיש כל סגנון נבחר של לקשט את הפנים, כמו גם את עיטור הרחוב של הבית או את האזור שמסביב. בהתאם לטופס שנבחר, זה יכול להיות עבודה פתוחה של אמנות הנפח או פרט מלבני פשוט. הראשון ידגיש את הסגנון הקלאסי, מדינה או דקו, השני יתאים מודרני, הייטק, מינימליזם.

ספסל לבן

מאמרים מחושלים להבחין חוזק, עמידות, עמידות להשפעות של טמפרטורות קיצוניות ולחות, מה שהופך אותם חיוניים עבור קישוט הגן או אחר לפני בית הנופש. פרט דקורטיבי כזה של הפנים זמין במחיר רחוק מכל. אבל אם הבעלים של הבית יש לפחות מיומנות מסוימת ריתוך, אתה יכול לנסות לעשות את זה בעצמך. ספסל מזויפים לא רק לקשט את הגן, אלא גם בהצלחה לבצע את הפונקציה המעשית שלה.

ספסל בגינה

נוהל עבודה

סדר ביצוע הספסל המזויף על ידי עצמך:

 • כדי להכיר את טווח של חלקים מזויפים, הגדלים שלהם;
 • לצייר סקיצה;
 • בהתבסס על גודל הספסל המומלץ ואת הממדים בפועל של האלמנטים שנבחרו, לבצע את הציור;
 • לחשב את המספר הנדרש של חלקים;
 • לקנות את כל האלמנטים להכנת ספסל;
 • לרתך חלקי מתכת זה לזה על פי השרטוט;
 • להסיר את מכונת השחזה כל סדרים, "זרם" של ריתוך;
 • אם הספסל על הפרויקט יהיה מושב וגב מעץ, כדי לתקן על השלד פרטים מעץ, ללטש אותם, לכה.

ספסל כהה

בחירה של חלקים מזויפים

כחומר עבור חלקים מזויפים, פלדה משמש. זה יכול להיות צבוע בכל צבע או "עתיק".

צורה של אלמנטים פלדה מזויפים שניתן להשתמש בהם כדי להפוך את הספסל על ידי הידיים של עצמך:

 • הלהקה;
 • בר פיתול;
 • טבעת;
 • תלתל.

כרית צהובה

פיתול משמש כדי להפוך את המושב ואת משענת הגב. זה נראה כמו ציר מעוות, מוט בורג. פיתול כולל גם כל חלקי מזויפים דקורטיבי מ מוטות בורג מעוות באורכים שונים. אלמנטים כאלה ניתן לייחס, למשל, "פנס" או "גוש". אלמנטים אלה משמשים לקשט את משענת הגב.

טבעות של צורות וגדלים שונים יכולים להיות חלק הרגליים (הרגליים) או לקשט את הגב, אם הוא עשוי מתכת.

פרחים בגינה

תלתלים משמשים כדי להפוך את כל חלקי הספסל. בהתאם לטופס שהם נקראים:

 • וולט או מוט ברנקה, שקצותיו כפופים בכיוון אחד;
 • chervonka - מוט, עם קצוות כפופים בכיוונים מנוגדים;
 • פסיק או שבלול - מוט עם קצה אחד כפוף והשני ישר.

הייחודיות של כל המוצרים המזוייפים היא שהם מבצעים בו זמנית פונקציות מעשיות ודקורטיביות.

שולחן מזויף

סקיצה וציורים

לפני שתתחיל, אתה צריך לצייר ציור. בהתחלה מומלץ להכיר את טווח של חלקים מזויפים, שממנו ניתן לעשות מסגרת הספסל. אפשר לקחת כבסיס כל תלתלים או פרטים ישר, בהתאם לסגנון הנבחר של המוצר העתידי. אז אתה צריך להחליט על גודל.

עצה! גובה אופטימלי של הרגליים (תומך) הספסל הוא 45-50 ס"מ, גובה של המוצר עם החלק האחורי של 80-90 ס"מ, אורך 120 - 170 ס"מ ורוחב של 45-55 ס"מ, לעומת זאת, ממדים אלה אינם חוק, ולהנחות ..

סיר של פרחים

לדעת את הצורה ואת הממדים של חלקים מזויפים שניתן להשתמש בהם כדי להפוך את הספסל עם הידיים שלך, אתה יכול לצייר סקיצה בעיפרון או לצייר אותו במחשב.

הספסל מורכב מ:

 • תמיכה או רגליים;
 • משענות;
 • מוש
 • backrests;
 • הידוק.

תיבות מתנה

על בסיס של שרטוט וציורים יש צורך לקבוע אילו מזוייפים בדיוק אלמנטים עץ יהיה צורך ובאיזה כמות.

מבחר חלקי עץ

לייצור המושב האחורי של הספסל בגינה, עדיף להשתמש עץ של מינים מחטניים של עץ או אלון. כאשר קונים כדי להזמין, אתה צריך לשקול כי העץ נמכר בצורה של לוחות בלתי מזויפים, קצוות או קורות. עבור הספסל תצטרך ברים. רוחב ועובי צריך להיות לפחות 4х2 ס"מ. אורך הסטנדרט המינימלי של הבר הוא 1.65 מ 'אם העיצוב הוא קצר יותר מאשר הספסל, ברים ניתן לנסור. איכות softwood מחולק ל 5 קטגוריות: סלקטיבי מן הראשון עד הרביעי. הגרוע ביותר הוא הרביעי. קריטריונים הערכה: לא קשרים, ריקבון, סדקים, עיוותים, wormholes, וכן את איכות עיבוד.

ספסל עץ

עצה! כאשר קונים בשעה קמעונאית מוצא, אתה צריך בזהירות לבדוק את הסורגים. יש צורך לבחור יבש, ללא סדקים.

חיבור של אלמנטים מזויפים אחד עם השני

ישנן דרכים בלתי ניתנות להסרה ובלתי ניתנות להסרה של מוצרים מזויפים. כאשר עושים ספסלים, השיטה העיקרית היא משותפת All-in-One, באמצעות ריתוך חשמלי. זוהי הדרך הפשוטה ביותר והאמינה ביותר. כאן אתה צריך מכונת ריתוך ביתית. זה יכול להיות קנה עבור 4-5000 רובל. עבור ריתוך מוצרים מזויפים, אלקטרודות בעובי של לא יותר מ 3 מ"מ משמשים.

ספסל שולחן

קודם כל, אתה צריך לרתך את עמוד השדרה של המסגרת, אשר יצמיד את הרגליים, משענות, המושב האחורי. זה יכול להיות מסגרת מלבנית עם צולבות. זה יכול להיות עשוי צינור פרופיל מתכת. אבל צורת הבסיס יכולה להיות כל.

עצה! אם אין ניסיון קטן או ביצוע מוצרים דומים במו ידיך, כדאי להשתמש סקיצות של ספסלים מוכנים. אתה יכול לנסות לחזור על העיצוב לראות את הגן הסמוך או להשתמש בתמונות שפורסמו באינטרנט.

פרחים בסירים

אם הפרויקט מבוסס על ההנחה כי הספסל יהיה מזויף לחלוטין, ואז עקבו לעשות בסיס חיבור ותמיכה. אז אתה יכול להמשיך עם ייצור של המושב ואת משענת הגב. בסופו של דבר, הידיים מרותכות. לאחר השלים ריתוך צורך להסיר את כל משטח מחוספס המטחנה, לצבוע מוצר מוגמר או בלכה כדי למנוע חלודה.

ספסל בגזבו

ביצוע חלק מעץ של ספסל

אם הפרויקט יש מושב ספסל עץ ובחזרה, אז לאחר ייבוש מלא של ציפוי המגן ניתן מחושל מסגרת להתחיל בייצור שלהם. לחיזוק עץ-אל-מתכת ריהוט צריכים ברגים או ברגים עם ראשים מעוגלים. בצומת של מסגרת מזויפים עם חלקי עץ, יש צורך לקדוח חורים עבור ברגים או ברגים במרחקים שווים אחד מהשני.

ספסל עץ

המרחק בין החורים חייב להיות מחושב על בסיס הרוחב של ברי המרחק ביניהם. לדוגמא: הרוחב הבר 4 הסנטימטר, המרחק ביניהם של 1 סנטימטר כדי הרכבה חורה חופף בדיוק עם באמצע הבר חייב לפתוח ראשון לעשות מרחק של 2 סנטימטר מהקצה של החלק בצד המזויף, ועל המגרש בין חורים רצופים צריך להיות 5 סנטימטר (ברי רוחב פלוס המרחק. ביניהם).

ברגים הקשה עצמית צריך להיות מהודק מלמטה, ברגים רהיטים מלמעלה. אחרי כל הפרטים המצורפים, אתה צריך ללטש אותם, להתייחס אליהם עם הספגה מ לרקב, לכה.

מכונות ספסל וחישול מזויפים (2 וידאו)

גרסאות מסוגננות של ספסל מזויף (44 תמונות)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

62 − 59 =