10 אופציות לציוד המזווה

10 אופציות לציוד המזווה

לא משנה מה העיצוב של המזווה לא נבחר, חשוב לזכור כי הרציונליזציה של המרחב שלה הוא בלתי אפשרי מבלי להיפטר דברים מיותרים.

פתרון בעיות

פריסה אופיינית של בנייני דירות היא באופן לא רציונלי באמצעות מרחב מחיה קטן כבר. במיוחד זה מורגש חרושצ'וב. מסדרון צר מקשר בין חללי מגורים קטנים ונמצא בכיכר אחת. מ 'חדר החנות. חדרי האמבטיה קטנים מדי אפילו להתקנת מכונת כביסה מודרנית, ומטבחים מיניאטוריים רק לעתים רחוקות מאפשרים לך לשים את המקרר "יותר" ופשוט מתגעגעים לשני מבוגרים.

מחסן עגול

בחוסר כזה חריפה של שטח, אובייקטים לא הצורך העיקרי הם במהירות מילוי מזווה רשמי חרושצ'בקה. אחרי זה, הדברים כבר ממלאים את המרפסת ואת המרתף. זה מפחית את התאורה של חדרים, מונע גישה למרפסת או אחסון של מניות תפוחי אדמה, אם הדברים מצטברים במרתף. כדי להפיץ דברים וחלל פנוי, עיצוב מזווה נבחר היטב יעזור. כדי ליצור אותו, אתה צריך לקבוע מה בדירה דורש יותר מקום.

ארון בגדים לבן

מיקום ויעילות

מיקומו של חדר האחסון בדירה משפיע גם על יעילותו. אם המזווה קרוב למטבח, אז אפשר לקפל את הכלים אפילו לבישול היומיומי, ואם קרוב לשירותים - קל יותר לשטוף את המכונית, אם כי במקרה ההפוך, מים ניתן להאכיל ולרוקן פשוט באמצעות צינורות. אתה יכול לתת כזה שטח שימושי למשרד אם אתה אדם זהיר מאוד, מסוגל לוותר על מקום שבו אתה יכול לשים כל כך הרבה דברים שונים. פרטים נוספים על רעיונות אלה יחשבו להלן.

מעילים על רעד

חדר כביסה מן המחסן

חדר אמבטיה קטן - זו הסיבה לארגן כביסה במזווה אם זה לא רחוק מדי ניקוז המים. כמו כן, כאן יהיו סלים קטנים לאחסון מצעים נקיים ומכולות לאחסון בגדים מלוכלכים. דלתות המזווה יכול להיות מצויד במגבת מגבות, מדפים נוספים ממוקמים היטב עם אבקות ומזגנים. אפשרות זו תחסוך מטרים נוספים בדירה.

אסלה במזווה

היכן לאחסן את שואב האבק ואת shabro?

שים שואב אבק או לנגב בפינת החדר לאחר ניקוי הדירה, בהחלט לא פתרון טוב יותר עבור חרושצ'וב במונחים של אסתטיקה. המחסן יתמודד בצורה מושלמת עם אחסון של חומרי ניקוי, מברשות אבק שואבי אבק מגושם. לתלות כמה ווים על הקיר כדי לאבטח את המגב, ועל דלת השירותים - כיסי בד לאחסון כפפות, מברשות וניקיון. אז, עבור 2 מטרים רבועים. מ 'ב חרושצ'וב יכול להכיל את כל כלי הבית.

כלים במזווה

חדר שירות משרדי

אם אין מקום לעבודה חרושצ'וב, ליצור אותו במזווה. פתרון צבע אור ועיצוב מינימליסטי יהיה פתרון מצוין בעת ​​יצירת ארון בחדר האחורי. חשוב לעבוד הוא תאורה. זה צריך להיכשל. עם זאת זה נוח יותר לצייד את חדר החנות עבור מ 2 מ"ר לתלות זוג מדפי מסמכים, לוח פלסטיק עבור גרפיקה מעמד הפקק כי היה להדביק מדבקות עם המועד האחרון ולהצדיק את דרגה גבוהה של המשרד חרושצ'וב.

שולחן במזווה

הקבינט לא נחוץ

חדר שינה - מקום מצוין לישון, ולא עבור ארון בגדים עם מעיל פרווה ומגפיים. מחסן חדר אפילו 2 מ"ר, חדר יותר מאשר רוב הארונות, מה שהופך אותו לחדר ההלבשה מעולה. עיצוב מזווה צריך להיווצר על בסיס מספר הבגדים. הפתרון הטוב ביותר יהיה שניים או שלושה ברים (צינורות), מרופד מקיר לקיר, עם כמה קולבים עליהם. עבור כיסוי הראש, אתה צריך מדף מיוחד, אחרת הם יכולים לקמט, או אפילו פשוט נופלים על הרצפה. ארונות מתאים לאחסון מצעים מתאימים גם. תאורה תהיה מיותרת. כדי להפוך את חדר ההלבשה לתפוס פחות מקום, הדלתות שלה יכול להיות מחליק, ואת הדלת עצמה יכולה להתבצע בצורה של מראה מראה מלא. התוצאה היא מלתחה מובנית בדירה.

ארון ארונות

היכן לאחסן צעצועים?

אם הילדים מופיעים בדירה, הצעצועים שלהם מופיעים בכל מקום. ככל שהילד גדול יותר, כך יש לו יותר צעצועים שצריך לאחסן במקום כלשהו. המקום הטוב ביותר עבור זה הוא אחסון המרה.

תיבות צעצועים, מדפים, טפט, שבו הילד בוחר, וברים עבור בגדי ילדים רציונליזציה 1-2 מ"ר M מזווה חרושצ'וב.

צעצועים במזווה

איך לפנות מקום במטבח?

מטבח האם סביבת פעולה ארוזה. וגם מקום להתכנסויות. לא משנה מה המצב היה אפילו יותר פורמלי, ואת שטח בישול - יותר, אתה צריך להסיר כמה גורמים ביישן במזווה. כדי לשחרר שטח נוסף במטבח, אתה יכול על ידי העברת ארונות מטבח מגושם במזווה. דגנים רופפים, אשר מאוחסנים בהם, צריך להיות שפך לתוך מיכלים חתומים, אבל עדיף מקום שימור בתחתית המזווה - קרוב יותר לרצפה, קר יותר. יש גם יכול ללכת מעבד מזון. במזווה בדירה אתה יכול להעביר מתלים עם כלי כגון סירים ומחבתות.

מזווה במטבח

פתרונות אוניברסליים

פתרונות מסוימים עבור סוגים שונים של מזווה, למעשה, טובים לכולם. לדוגמה, הזזה דלתות הזזה, או הדלת אקורדיון, יהיה סביר באותה מידה לכל העיצוב של מזווה בחרושצ'וב, כי הם משחררים הרבה מקום והם פונקציונליים יותר מאשר דלתות קונבנציונאלי. לתפוס 2 מרובע. מ 'מזווה, כחלק של מרחב המחיה ולהפוך אותו חדר מסוגנן מרווח, ולא חדר טכני. הדירה חרושצ'וב הרגיל יהפוך מרווח, אם לא מפחד להשתמש כמה מטרים רבועים. מטרים לאחסון רוב הדברים.

מזווה בחדר האוכל

איך לעשות את זה לא הכרחי

עדיף לא לקבל החלטות כלשהן. במשרד, שואבי אבק או כלי בנייה יהיה מיותר, מוצרי מזון לא צריך להיות ממוקם עם אבקות ומעילים עם צעצועים לילדים. לפעמים הגבלות הן עוזרו הנאמן ביותר.

אל תחפש פתרונות

המדפים יכולים להיות בגדלים שונים, אין טעם לתלות גדול במיוחד, כמו זה ייקח הרבה מקום. אם המסדרון הוא קטן מדי, ואז מזווה שטח של 1-1.5 מטרים רבועים. מ 'הדירה יכולה להיות זווית כדי לחסוך מקום. הבית ניתן להרחיב בשל נישה בקיר, עם מדפים מובנים. אם זה אמור לאחסן בגדים עליונים כבדים, אז עדיף לטפל האמינות של מחברים בום. לפעמים פתרונות למזווה שונים בדירה ניתן לשלב, אם מראש כדי לקבוע כל דבר מקום ומדף. לכן, ניתן לאחסן בגדים חיצוניים עם מגבים.

מדפים נשלפים

סגנון חזותי

מאז המזווה הוא חדר של 1-2 מטרים רבועים. מ 'בדירה, עדיף להשתמש בצבעים אור בעיצוב פנים, ללא עומס יתר עם אלמנטים חזותיים כבדים. למעט כיסוי המראה, דלתות יכול להיות מן הבד צבוע או זכוכית שקוף. אם החדר עדיין קטן, הפונקציונליות יכולה להיות מושגת על ידי קיפול מדפים או ווים. הם יכולים לתלות מכשירים או ערכות תיקון קטן.

מחסן סגור

בגלל הפריסה, חלק מהמחסנים בדירה עמוקים מאוד. זה מסבך את השימוש שלהם. בנישות כאלה, אתה יכול להתאים במגירות בתפזורת, כל עבור סוג נפרד של דברים. הם מתאימים כמעט כל כלי בית, וזה נוח.

פריסות לא סטנדרטיות

בחלק מהבתים, חדרי אחסון נעשים עמוק מאוד, אשר מקטין באופן משמעותי את הפונקציונליות שלהם. אתה יכול לתקן את המצב הזה על ידי חלוקת המזווה למספר מודולים נשלפים ניידים ומילוי כל אחד עם נושא מסוים.

מזווה מתחת למדרגות

כדי ליצור עיצוב עבור מחסן קטן חרושצ'בקה הוא הרבה יותר מסובך מאשר גדול ומרווח אחד. עדיף להכין תוכנית למזווה, רשימה של דברים שיש להציב בה. אבל לא משנה כמה ענקית המחסן, זה לא שווה למלא אותו עם דברים שבורים, מיותרים. לפעמים צריך פשוט לזרוק אותם, ולכל דבר יש ארון.

איך לצייד את המזווה ואת הכל על חדרי ההלבשה (2 קטעי וידאו)

מגוון של מזווה עיצוב (40 תמונות)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

92 − = 85