גוונים של לבן בעיצוב פנים

גוונים של לבן בעיצוב פנים

בכל הטונים את סולם המרכזי בעיצוב נבחר, צבע לבן הפנים של הבית יהיה נוכחים. בדירות עירוניות, גוונים לבנים נחוצים להרחבה חזותית של החלל. בחדר הגדול של בית עץ עם זיגוג פנורמי, לבן ולבן יכול להיות וילונות, אם הקירות של הסלון הם חום עם גוון של בז '.

קישוט של פנים עץ עם וילונות לבנים פשוטים - בסגנון זה החדרים מחולקים אזורי בעזרת ריהוט ללא שימוש מחיצות interroom חרשים.

צבע לבן בעיצוב פנים

גמא חומה לבנה

צבע חום יכול להיות שונה: קר וחם, עם דומיננטיות של גוונים אדומים או לבנים, רווי - כמעט שחור וניטרלי - על סף בז '. צבע לבן בחלק הפנימי של הבית, להורג בכל גווני חום, יהיה נוכח כאחד הצבעים העיקריים של העיטור. צבע לבן בפנים של חדר השינה, סלון, חדר האמבטיה יהיה שונה בהתאם ערכת הצבעים של הקירות, מבחר של רהיטים, ואת היעד של החדר.

צבע לבן בעיצוב פנים

  • חדר השינה ייראה טוב יותר עם גוון בז;
  • במסדרון של הבית אתה יכול להשתמש בניגוד של רקע שוקולד עם פרחוני גדול קישוט צבע לבן;
  • מעט חום עשוי להיות הקירות של חדר האמבטיה. לבן הוא לא מעשי, ואת אחד כהה לא משמש בגלל הקטעים הקטנים של החדר.

צבע לבן בעיצוב פנים

קצת על צבע לבן

זה נדיר למצוא קירות לבנים בפנים הבית. הפסיכולוגיה מדברת על לבן כסמל של טיפול אימהי, אלא גם כסמל לשלום נצחי במעבר לעולם אחר. ההשפעה של לבן על מצב הרוח של אדם הוא חיובי, נוכחותו בעיצוב של כל חדר הוא הכרחי. לבן משלב את כל הצבעים של הספקטרום.

צבע לבן בעיצוב פנים

קירות לבנים בפנים הסלון כמעט אף פעם לא מתרחשים. טפט בהיר הוא לעתים קרובות כחלחל או בז ', ולכן הם טובים יותר בהרמוניה עם הרהיטים. המעניין ביותר עבור הטפט בסלון הם אלה מעוטרים פרח שחור גדול. גוונים לבנים ושחורים בלתי נפרדים כמו יין ויאנג. קשקשים בשחור-לבן יפחיתו את השפעת ההקרנה על התפיסה של החדר כולו.

ההרמוניה של הצבעים בשחור-לבן תחסוך לכם תחושה של מרחב מתחדד או מרחיב, קופצת החוצה ארונות ולובן מסנוור. טווח שחור ולבן מושלם עבור פנים מינימליסטי.

צבע לבן בעיצוב פנים

צבע לבן בפנים צריך להיות מאוזנת עם מבטאים בהירים או ניגודים. הפסיכולוגיה מציעה כי לבן טפט בעיצוב, שבו אדם מבלה את הפנאי שלו, לא יכול לעשות. בנוסף פנים יתאים בקנה מידה ירוק כחול. הוא גלום גל הים מוגדר לעתים קרובות טורקיז. טוב במיוחד הם שילובים כאלה בדירה חדר אחד או בפנים של חדר השינה.

צבע לבן בעיצוב פנים

הפסיכולוגיה של האדם היא כזו שההתבוננות בתופעות הטבעיות מרגיעה ומביאה שלום, אבל לא לשמים ולא לים יש צבע אחיד. זה מקובל יותר כאשר לקשט את הפנים בצבעי כחול ירוק להוסיף אווריריות קצף לבן עיצוב חלונות. החדר יהפוך להיות נהדר, מלא אור ואוויר.

צבע לבן בעיצוב פנים

השלם את פנים החדר בירוק וצהוב וירוק וכחול, ריהוט ארון אור הרצפה בצבע בז 'ומועיל צבעים, תוך שימת דגש על וילונות אוזניות רך ווילונות. למינציה לבן בפנים הוא לא הפתרון המעשי ביותר, אך כאשר הוא משמש כאלמנט מיגון עבור שטיח חום או בז ', זה יהיה קל יותר למצוא להתמקד מיישב רצפה לבנה עם ריהוט ועיצוב של קירות מסד komnaty.Bely אינו הפתרון הטוב ביותר לסיים רצפה.

עבור חדר האמבטיה, אין הצדקה הרצפה הלבנה נדרשת. במיוחד אם הקירות והתקרה עשויים בצבעי טורקיז, קרם, פסטל ומלאנג.

צבע לבן בעיצוב פנים

חדר שינה סגול

חדר השינה בגוונים סגולים הוא מקום מצוין להירגע ולהרהר בשקט במצבים קשים. כפי שמדע הפסיכולוגיה אומר, סגול אינו מסוגל לגרום לרגשות חזקים, זהו סולם של זרימה רגועה ומדויקת של מחשבות המחליקות על פני התודעה. האדם ירגיש את מידת ההגנה הגבוהה ביותר אם בפנים של אפילו סולם סגול רווי קרים יש צבע לבן טהור, למשל, וילונות על החלון. תוספת מתאימה עשויה להיות וילונות לבנים בפנים כדי גוונים כהים של הקירות, אם טול עם הקירות. בניגוד כזה יסייע לבודד את החלון, כדי להפוך אותו חזותית יותר.

עבור מטבח סגול עשיר רק וילון לבן משמשים, בהרמוניה עם ריהוט המקרים, ולא עם חזיתות.

צבע לבן בעיצוב פנים

טווח סגול-אפור

ניאון אפור ניטרלי של התמונה משלב באופן מושלם עם הטון הסגול כהה של הטפט. באפשרות זו, ניתן להשתמש טול אפור עבה לקשט את חלון חדר השינה. מבטא קל של הפנים צריך לשמש כיסוי עבור ריהוט מרופד, כיסויי מיטה וכריות דקורטיביות. בנימה הם צריכים להיות וילונות, וכאשר באמצעות טול לבן, הווילונות יכולים להיות מונופוניים עם דפוס מרקם עשה עם תוספת של lurex. וילונות כאלה יהיה קישוט עבור האולם, חדר ילדים, אידיאלי להתאים את העיצוב של דירת חדר אחד.

צבע לבן בעיצוב פנים

אפור ברק ברקוד וילונות ישחק תחת אור מלאכותי וטבעי בדרכים שונות. לבן או לינוליאום לבן עם אלמנטים של תבנית, אשר יש צבע אפור, יהפכו את הפנים רך, במיוחד בעת שימוש רב ברמת התאורה. החצאית בחדר השינה יכולה להסתיר את הבסיס של גופי הרצפה, ולא צמוד קרוב לקיר.

לינוליאום חום או בז 'ישלים את העיצוב של החדר. האלמנט דקורטיבי של צבע הטפט והריצוף יהיה השימוש של המסד עץ במראה.

צבע לבן בעיצוב פנים

לוח פלסטיק אפור עשוי גם הוא מתאים, אם בתמונה יש לינוליאום כזה צל. אם הבסיס הוא בשילוב עם הטפט - זה נהדר, אבל לא הכרחי. לינוליאום חום לא יכול להיות ממוסגר על ידי בסיס אפור. הלוח עוקפת בסגנון זה של העיצוב חייב להיות חום מט או בז ', דפוס דומה עץ טבעי.

צבע לבן בעיצוב פנים

דירת חדר

דירת חדר אחד דורשת וילונות לבנים, אך לא לבנים. לבן, בז 'צריך להיות טפט, לשפר את החדר יהיה טפטים אפור צבעים חמים. בעת בחירת גוונים פסטל על קירות דירת חדר אחד, יש צורך בזהירות גישה למספר גוונים בתמונה ואת גודל האלמנטים שלה.

הפסיכולוגיה ממליצה לא להשתמש טפט אדום - הם יכולים להיות מעצבן, מה שמוביל התפרצויות בלתי נסבלות, בלתי מוסבר של זעם.

צבע לבן בעיצוב פנים

פינק הוא נייטרלי, אבל זה עדיין נגזרת של אדום. עבור דירה שבה החדר היחיד משמש כסלון וחדר שינה, עדיף לסרב צבע כזה של קירות. בעיצוב האולם, צבעים בהירים צריך להיות נוכח, צורך לעבוד, יצירת מצב רוח עליז, בחדר השינה את צבע קירות החדר צריך להיות רגוע ומותאם לנוח.

ישנם טפטים המתחברים בעיצוב שלהם הן תכונות:

  • מגוון סגול ורוד חם עם תמונות של צבעים קצת יותר רווי צבע מאשר את הרקע עצמו. מושלם עם טווח זה משולב כחול ורוד טול;
  • כדי טפטים בז 'הוא מתאים טול חום, ממוסגר על ידי וילונות לבנים;
  • צבע ירוק רך עם דפוס לבן מתאים לקשט את החדר, כפי מדבר על זה, אבל כדי לאסוף וילונות של רהיטים מרופדים ונחש עם צבע של הממשלה הוא די קשה. השתמש טול גוון ירקרק על החלון לא מומלץ, מתאים יותר יהיה מוסלין לבן.

צבע לבן בעיצוב פנים

מטבח

עבור מטבחים עיצוב ירוק עדין די מתאים. עבור המטבח, אתה יכול להשתמש וילונות ירוקים ותחרה, אם וילונות קונבנציונאלי מוחלף עם לבן חצי וילון אשר עדיין משמש לעצב מנות קטנות בגודל - מעין זיכרון של סגנון כפרי. כמו גם את האמבטיה, מטבח זקוק אמין, קל לניקוי, עמיד בפני הרטבת הרצפה.

לינוליאום הוא לא החומר האידיאלי ביותר עבור המטבח, עדיף להשתמש אריחי קרמיקה.

צבע לבן בעיצוב פנים

לינוליאום מתאים לדירת חדר אחד, גם אם יש רצפת עץ. זה מספיק כדי לרצף את הרצפה של EAF או OSB ואת המסדרון, וחדר השינה ימצאו רצפת יפה חדשה.

גלריית תמונות

גלריית תמונות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

58 − = 48