איזה צבע לצייר קירות זכוכית: לטקס רחיץ גרסאות אקריליק

איזה צבע לצייר קירות זכוכית: לטקס רחיץ גרסאות אקריליק

השתמש חלונית זכוכית בפנים שלך צעד מספיק סביר, במיוחד אם תבחר טפט איכותי לציור. במאמרים קודמים, יש לנו כבר דיבר על המאפיינים של פיברגלס, אשר להבדיל להבחין בהם מחומרים גימור דומים אחרים. באותו מאמר, נדבר על איך לצייר קירות זכוכית, כי את שכבת הסיום על הקיר צריך להיות עשוי צבע.

איזה צבע לצייר קירות זכוכית: לטקס רחיץ גרסאות אקריליק

צבע טוב הוא נחמד לבצע עבודות ציור

צבעים מתאימים

אין ספק שאתה יכול לומר כי לא קשה לצייר את הקירות מכוסים פיברגלס, זה אפילו לא צריך לסיים קורסים מיוחדים של ציירים. עם זאת, מומלץ לבחור צבע מתאים על הקירות, כך שזה נראה נהדר ומחזיק היטב.

רק רוצה לומר כי הבחירה של צבע מים קונבנציונאלי מבוסס לא הכי טוב, כי זה נופל על ציפויים כאלה בקושי, תכונות מעשיות הוא לא הטוב ביותר. זה לא יהיה אפשרי לשטוף קירות כאלה, אבל פני השטח שלהם יהיה מחוספס, ובמקרים מסוימים סימן.

דבר נוסף, אם צבע פיברגלס יהיה אקריליק, לטקס. על פי רוב, אותה תחליב מים, אבל בהרכב שלה יש מרכיבים של אקריליק, או בוטאדיאן סטירן (לטקס), אשר לשפר את איכותו. כדאי לבחור הרכב מסומן "לכביסה", כי זה הסוג המעשי ביותר של צבע.

ציור פיברגלס עם אקריליק או לטקס צבע ולכה יאפשר זמן רב כדי לשמר את המראה ואת המאפיינים הטכניים העיקריים של כיסוי הקיר. לדוגמה, פיברגלס צבוע עם צבע אקרילי, גם יישאר חסין אש, ידידותי לסביבה, עמיד לחות, ואפילו חזק יותר. באמצעות צבע לטקס או אקריליק זה מרקם גלוי מעולה של טפט, אשר אהבת.

איזה צבע לצייר קירות זכוכית: לטקס רחיץ גרסאות אקריליק

צבע קיר אקרילי

יחד עם זאת אני רוצה לציין את היתרונות של צבע:

 • כל צבעי מים מבוססי אקריליק נטולי לטקס, ללא ריח.
 • צבע מוחל על נייר הקיר לציור עם רולר, אקדח ריסוס או מברשת, קל מאוד ופשוט.
 • מהירות השריית וייבוש הרכב אקרילי הוא מהיר מספיק, כמה פעמים מהר יותר מאשר צבעים אחרים.
 • במהלך העבודה צריך להיות זהיר כדי לקבל מלוכלך מעט ככל האפשר, אבל אין דבר נורא, כי צבעים מבוססי מים נשטפים בקלות עם מים. במקרה של אקריליק, המים רלוונטיים עד הצבע מיובש, ואז תצטרך להשתמש ממיסים.
 • הבחירה של צבע לכה הוא גדול מאוד, בכל חנות הבנייה תוכלו לפגוש 3-4 המותגים ראוי. בין המותגים הזרים, Tikkurila ידוע לכולם, בין הרוסים יש טקס, VGT, דאלי.
 • העלות של צבע וצבע הוא נמוך, מקובל על רוב האנשים.

לאחר הרכב צבע מוחל על הקירות כפי שהוא מתייבש, זה ייראה נהדר. טיפול לו לא יהיה קשה, כי ציפוי כזה תמיד יכול להיות שטף באמצעות ספוג, סמרטוט פתרון סבון.

איזה צבע לצייר קירות זכוכית: לטקס רחיץ גרסאות אקריליק

קירות מעשיים ארוכי טווח זכוכית משמשים בכל מקום

שים לב כי צבע פיברגלס ציור תחת ציור נצרך בחלק גדול בשל התכונות הטכניות של הטפט, יתר על כן, הציור הראשון מומלץ להתבצע בשתי שכבות. לכן, יש צורך להכניס לתקציב חישוב לפחות 500 מ"ל של צבע לכל מטר מרובע 1. כן, זה די הרבה, אבל סביר להניח שזה ייקח כל כך הרבה צבע וחומר לכה להיות מוחל על הקירות.

מומחים טוענים כי ניתן להפחית את הצריכה של צבע, אם השכבה הראשונה על קירות זכוכית להחיל דבק נוזלי מדולל. הרכב זה מאפשר ביסודיות לספוג את המרקם סופג של צמר זכוכית, לאחר מכן צבע ילך טוב להיות נצרך פחות.

אפשרויות צבע

אחד היתרונות העיקריים של קירות זכוכית הוא האפשרות לצייר אותם בכל צבע. ניתן לבחור ערכת צבעים ממיליוני צבעים, צלילים, גוונים. מאז צבע נמכר לבן, תצטרך גוון זה (לעשות את הצבע הנכון) וכאן אתה יכול ללכת בשתי דרכים שונות:

 1. ניתן לצבוע את הצבע בעצמך, באמצעות פיגמנט צביעה שתוכננה במיוחד עבור זה, להתרכז. במקרה זה, אתה לא תוכל לעשות וריאציה חזקה עם צבע, כי על הדיוק של צירוף מקרים זה יהיה צורך לדלל את פחיות צבע עם כמות ברורה של צבע. לדוגמה, על צנצנת 1 ליטר של צבע 1 יכול צבע או קיבולת 7 ליטר 4 צינורות צבע. היתרונות של שיטה זו היא כי אתה תמיד יודע איך לערבב צבע נוסף, אם זה לא מספיק.
 2. האפשרות השנייה היא צביעה של צבע המחשב, אשר מיוצר ישירות בחנות. אם תבחר בשיטה זו, אתה לא מוגבל בצבעים ואתה יכול לבחור כל. מומחי יהיה מדויק לספר איך צבע ייראה על הקיר, כי לאחר היישום, זה לעתים קרובות הופך להיות קל יותר על הטון. עם זאת, יש צורך לשמר את תמיסת המכשיר כדי להיות מסוגל לעשות הרכב צבע אחר של הצבע הרצוי בעתיד, אבל, למרבה הצער, זה לא תמיד אפשרי, במיוחד כשמדובר גוונים עדינים.

איזה צבע לצייר קירות זכוכית: לטקס רחיץ גרסאות אקריליק

ניגודיות פנים סלון

בחר את הצבע לציור הקירות צריך להיות מבוסס על ההעדפות שלהם, אלא גם את ההמלצות של מעצבים, אחד בהחלט צריך להקשיב:

 • לקבלת טפט פיברגלס מומלץ לבחור צבעים רכים, נמוך, רגוע. גוון כזה יהיה מתאים לכל הקירות, זה לא מאמץ ולחץ, ואז זה יכול בקלות להיות שונה אחרת, צבוע מחדש ב 1-2 שכבות.
 • עבור אנשים אשר מתקרבים באופן יצירתי, מי צריך עיצוב תוסס, מנוגד, אתה יכול להציע ביצוע מוסיף בהיר על הקירות. על רקע צליל רגוע הכולל, הם ייראו קליט, למשוך תשומת לב לעצמם.
 • אל תשכח על הרהיטים שלך, אשר אמור להתאים את הרעיון הכללי של החדר של החדר.

באמצעות סטנסילים לטפטים, אתה יכול להוסיף את האלמנטים הדרושים הפנים, בעוד צבע עבור ציור פיברגלס משמש גם, אבל הצבע הוא שונה. אם יש לך יכולות יצירתיות, אתה יכול לצייר ציור על הקיר. נסו לא להגזים עם ממדי התמונה, עבור חדרים קטנים יש צורך להגביל את עצמך לתמונות המקביל.

איזה צבע לצייר קירות זכוכית: לטקס רחיץ גרסאות אקריליק

ציור של קירות ביד

אפשרויות ציור

איזה צבע לצייר קירות זכוכית, הבנו, ועכשיו בואו לשקול איך לעשות את זה. כדי להחיל את הצבע באופן שווה ככל האפשר, מומלץ להשתמש אקדח ריסוס, רולר ומברשת עבור גימור נקודה. הצביעה הראשונית מתבצעת בשתי שכבות. השכבה השנייה מיושמת רק לאחר שהראשון מתייבש לחלוטין, ולכן ב -12-15 שעות, ומוטב להמתין ביום.

בחנו את השאלה כיצד לצייר קירות זכוכית, מצאנו כמה דרכים מקוריות:

 • מכתים של קירות באמצעות מדרכות.
 • יישום של צבע הרכב לכה על סטנסילים.
 • פיצוץ, ציור מרקם של קירות.
 • השתמש בעת צביעת תכלת.

מדרכות

הדרך הקלה ביותר לצייר בעת שימוש המדרכות ניתן ליישם בכל חדר. זה העיצוב של הקירות נראה טוב בסלון במסדרון. אתה יכול לבחור סוגים שונים של קירות זכוכית להפריד אותם עם הגבול, או להשתמש באותו מרקם.

הגבול בין קירות הזכוכית נעשה כדלקמן: הראשון לחתוך את רצועת רוחב הצורך, צבע הטפט, ולאחר מכן להדביק את הגבול מוכן. הפוך את הצבע של האזורים המחולקים באותו צבע או שונה, אם תרצה בכך. במקרים מסוימים, אפילו פתרונות בניגוד נראה נהדר, אבל הכל תלוי בתפיסה הכוללת של הפנים שלך.

איזה צבע לצייר קירות זכוכית: לטקס רחיץ גרסאות אקריליק

ויטראז 'ויטראז' עם מרקם שונה

סטנסילים

שימוש בסטנסיל היא גם משימה פשוטה. בדרך כלל סטנסיל מוכן עם לחתוך קווי מתאר משמש, אבל אם אתה רוצה לעשות דפוס גדול עם צורות פשוטות, אתה יכול לקחת קלטת צבע רגיל ולהדביק אותו על הקיר במקומות הנכונים.

Steklooboi לפני ציור הסטנסיל, כך צבע מוחל על הבסיס הראשי. זה צריך להיות מובטח כי במהלך הציור הצבע לא הולך מעבר לסטנסיל. לאחר הייבוש, הסטנסיל או קלטת הצבע יוסר, ואת הציור הוא סיים במידת הצורך.

צביעה אדמדמה

ציור Rakelnaya של הקירות מאפשר לך למקד תשומת לב על מרקם מרקם ייחודי של טפט פיברגלס. סוג זה של ציור מתאים רק עבור קירות זכוכית מובלט. קודם כל, שכבה של צבע בהיר מוחל, שנועד להפוך את השכבה העיקרית. לאחר המצע מתייבש, הוא מכוסה ציפוי ציפוי, צבע אשר נבחר קרוב הטון. כציפוי ציפוי, לכה שקופה ניתן להשתמש. ודא שהוא מבוסס מים.

לאחר ייבוש השכבה העליונה, זה צריך להיות מטופל עם ספוג לח. אז אתה מסיר את לכה מן החלקים הקלה הבולטים של הטפט, אבל זה יישאר בתוך המרקם. ציור באיכות גבוהה הרופא להב אפשרי בעת שימוש פלסטיק טוב או גומי מרית.

איזה צבע לצייר קירות זכוכית: לטקס רחיץ גרסאות אקריליק

יישום של שכבת הבסיס של צבע בהיר על ערימות זכוכית

ללאזור

במקרים מסוימים, כדי לתת את הפנים מגוון צבעים גדול יותר, להשתמש בגוונים בהירים ורגועים באותו זמן, תוך השלמת אותם עם פתיתים מקוריים לקשט, אשר יכול להיות בצבע או לבן. ככה נראית התכלת.

זה צריך להיות מיושם מיד לאחר צבע יבש על פיברגלס, שעבורו נוח להשתמש במברשת שטוחה. משיחות מברשת מבוצעות בכיוון הרוחבי, בתנועות קצרות. לאחר 15-20 דקות, בעזרת מרית גומי, פתיתים של התכלת מוחלקים, ולכן ההפצה אחידה של אלמנטים דקורטיביים בכל פני השטח מושגת.

אנו מקווים כי עכשיו יש לך רעיון של איך לצייר קירות זכוכית בדרכים רבות ושונות. בכל מקרה, אתה תמיד יכול פשוט לצייר עם שכבה נוספת של צביעה לא מוצלחת.

בחר צבע באיכות גבוהה על הקירות שלך, כך שהוא משמש זמן רב ככל האפשר, ונראה טוב ככל האפשר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 6 = 1