איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

ההחלטה להקים בית מבר אינה מקובלת מיד ולא פתאום. פשוט, טכנולוגיה זו עם הרכבה פשוטה של ​​הקירות מאפשר לך לקבל מאפיינים מצוינים עבור דיור: עבור מוסקבה באזור, בר של עובי 195 מ"מ מספיק. עם עובי זה של הקירות החיצוניים זה יהיה חם, אבל כדי לשמור על חימום עדיף לחמם אותו (מחוץ 10 מ"מ של צמר סלעים) ולהפוך את החזית להיות מושבים. ואז יהיה חיסכון על חימום.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

פלסטיות בעיבוד היא אחד היתרונות של העץ

איזה עץ לבחור

לבניית בתים המשמשים בדרך כלל עץ של מינים מחטניים. ישנן מספר סיבות. ראשית, התוכן המוגבר של שרפים, שהם חומרים משמרים טבעיים וחומרים אנטיספטיים. בשל נוכחותם, העץ במשך זמן רב על קורסת. שנית, מחיר זול. אתה יכול, כמובן, לבנות בית של עצי אשור או אלון, אבל המחיר יהיה פשוט בשמים. שלישית, העץ הוא רך, קל לעבד.

מכל המינים מחטניים, לרוב בית עשוי עץ אורן. עם מאפיינים טובים, זה זול יחסית. בתים של לגש ארז נקבעים לעתים רחוקות: יקר מדי. מ אשוחית אפילו נדיר יותר, אבל מסיבה אחרת: הוא המהיר ביותר של כל הרוס, ואפילו קשה לעבד. אז לגבי מין העץ, אין ברירה, למעשה. ב 95% זה אורן. אבל עם סוג של עץ אתה צריך להבין.

לפי שיטת העיבוד, הקורה יכולה להיות:

 • עץ רגיל או מוצק, לא מתוכנן. גזור מתוך יומן מוצק, חתך את החלק הוא מרובע (מרובע או מלבן).
 • בר פרופיל. זה גם, הוא ניסר מתוך יומן אחד, אבל אחרי זה מעובד: טחנות חריצים נוצרים על ידי חותכים כרסום, פרופילים עם איזו קרן מצטרף אחרת. גם פנים מעובדים ופנים. מהמכונה הם כבר יוצאים. סעיף - צורה מורכבת. פרצופי לרוחב יכול להיות אפילו, מעוגל, מתולתל - עם chamfers, את הצורה של "מנעול" - זקנים רבים ו חריצים.
 • קורות מודבקות. כלפי חוץ דומה צדודית, אבל התאספו (מודבק) מתוך כמה לוחות.

ננתח את התכונות של כל אחד מסוגי עץ, יחסית לבניית הבית.

בית עשוי קורות רגילות

אם לפני שהם אמרו שהם החליטו לבנות בית מחוץ לבר, הם בבירור הבין את המלבן הרגיל. השני פשוט לא היה קיים או היה יקר מדי: הוא הובא מחו"ל. הבר הרגיל - הזולה ביותר עבור המחיר, אם אתה לוקח את העלות למטר מעוקב. אבל, כתוצאה של כל האמצעים הנדרשים, עלות הבנייה עשוי להיות גבוה יותר מאשר אחד פרופיל. זה הכל על התכונות של החומר. הם מובילים עלויות נוספות משמעותיות אפילו בשלב הבנייה: כאשר בניית בית מקורות unfrozen בהכרח באמצעות דוד intervent. הגיאומטריה של זה לא אידיאלי, ואם לא, לנשוף דרך סדקים בין הכתרים יהיה חזק sooooooo. התכונה השנייה - פני השטח של הקירות הוא אחיד וללא גימור בפנים ובחוץ לא יכול לעשות.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

זה נראה כמו בר רגיל

בנוסף הנחת השכבה בין שכבת, מסגרת יומן הוא caulked, עוד איטום התפרים. Konopatka לא צריך אחד, אבל לפחות - שניים, לפעמים - יותר. והכל בגלל זה עשוי מעץ לחות טבעית. בפועל יש את ההשלכות הבאות:

 • בית מקופל צריך להיות מוגן במשך זמן רב ללא הגמר. זמן ההחזקה הרצוי הוא כשנתיים. והשנה הראשונה הגג לא לשים או להקים מערכת rafter, מכוסה קרום והשאיר בצורה זו. בשנה השנייה, החומר קירוי הוא התפשט. במהלך הזמן הזה, העץ יתייבש, הקירות "לשבת" ואתה יכול להתחיל לסיים את העבודה.
 • כאשר ייבוש, את הבר של לחות טבעית סדקים חזק. לפעמים נוצרים סדקים עמוקים ורחבים מאוד, שאז גם צריכים להיחלץ. במקרה הגרוע ביותר, חתך יכול להופיע. יש גם בעיה נוספת: הבר יכול "להוביל": לפרוש לכיוון כלשהו. כל התהליכים הללו הם טבעיים עבור עץ, אבל הם צריכים לזכור.

  איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

  סדקים יכולים להיות עמוקים

 • העץ של לחות טבעית נוטה מאוד להירקב וכחול. גם במהלך הלידה, תהליך החשיכה עשוי להתחיל. לכן, צביעות להיות מקופל בערימה מאווררת, תחת השורות התחתונות, להניח את בטנה. בנוסף, לפני הנחת מסגרת, יש צורך לטפל בעץ עם הספגה מגן (חיטוי) ו מעכבי אש. זה הכרחי עבור כל עץ, זה פשוט בלחץ גבוה כי דרישות גבוהות ממוקמות על איכות העיבוד.

תכונה נוספת של הבית מן הקורה קונבנציונאלי: הקירות הם אחידים. לתת להם סוג "הגון" של אותם או גזוז עם חומרי הגמר, או מלוטש. אבל שחיקה היא רעיון שנוי במחלוקת: חותמת בין טיט עושה את זה כמעט בלתי אפשרי. גם אם אתה יכול חול הקורה, איפה לשים את התפרים?

אז מתברר כי העלות של הבית כתוצאה מכך יכול להיות יותר: עלות הבר להוסיף תנור interventure, חומר עבור איטום ואת העבודה עצמה (וזה לא זול), את העלות של עיצוב פנים וחוץ. שים לב גם להביא חתיכת עץ לאתר שלך ברים של אורך הורה. הקערות נחתכות במקומן. משמעות הדבר היא כי הכישורים של נגרים צריך להיות גבוה. מאת איך נעשה את החיתוך, זה תלוי איך חמים פינות. ובבית עץ בדיוק את הפינות הם המקום הבעייתי ביותר.

על התכונות הטכניות של גימור בית עץ לקרוא כאן. 

תכונות של פרופיל צדודית

בהתחשב קרן פרופיל, הדבר הראשון תופס את העין שלך הוא כמעט מושלם גיאומטריה ומשטחים חלקים. בכל מקרה, זה צריך להיות כך. עם איכות טובה של הסיום לא נחוץ: הקיר הופך מיד חלקה וחלק, לפחות מיד מתחת לציור.

השני, גם די ברור, תכונה היא כי פרצופים להצטרף שני פרופילים קורות יש recesses ו בליטות (מנעולים) של דרך חריצים לא יכול להיות. יצרנים של קורות פרופילים אומרים כי ניתן להניח קירות ללא בידוד intervent: זה יהיה כל כך חם. אבל מעט מאוד אנשים מקשיבים להם. הם שמו לפחות רזה, אבל תנור. מישהו משתמש מצע דק מתחת לרבד, מישהו סרט מתרחב עצמית עבור התקנת חלונות פלסטיק, כמו גם סרט יוטה וחומרים דומים.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

בין קרן הוא הניח את המצע עבור לרבד

בתמונה, אגב, הפרופיל הנפוץ ביותר בקרב בוני לאחרונה הוא "מסרק". זה יכול להיות "שן" של גבהים שונים ורוחבים, אבל הוא אהב על הכל על העובדה כי זה בלתי אפשרי לפוצץ אותו. עם זאת, גם כאן הם לבטח את עצמם על ידי הנחת תנור.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

כמה פרופילים אופייניים של הקורה (שני אלה קיצוניים בצד ימין הם בר מודבק, אבל בדיוק אותו פרופיל נעשה פרופיל מהמערך)

באופן כללי, יש הרבה פרופילים. חלקם על התצלום. בעת בחירת ספק, אתה צריך לשים לב לא רק את הצורה של המנעולים, אלא גם איך הם מבוצעים. ההתאמה בכל זוג צריכה להיות מקסימלית.

לאחר שהחליט לבנות בית מקרן עם פרופיל, אתה צריך לקבוע את הלחות שלה. בר פרופיל יכול להיות של לחות טבעית (זול), זה קורה - החדר ייבוש עם תכולת לחות של לא יותר מ 14-16%. תכונות עץ של לחות טבעית כבר נחשב, עכשיו בואו נדבר על ייבוש החדר. החברה מתקינה ארונות ייבוש גדולים, בהם מוטענת הבר המקומרת. שם, בתנאים של טמפרטורות גבוהות, הוא מאבד לחות עודפת. במקרה זה, כל התהליכים המלווים בדרך כלל את ייבוש העץ מתקיימים בתא: הוא מתפרץ, הוא מתפתל. לפיכך, החלק נכנס לנישואין, והשאר נמכר במחיר גבוה יותר. הסיבות, כמו, ברור.

אם תחליט לבנות בית מתוך בר של ייבוש קאמרית, אתה יכול להתחיל גימור מוקדם יותר. המסגרת חייבת עדיין לשרוד, אבל זה ייקח 9-12 חודשים. במקרה זה, סדקים חדשים נוצרים לעתים רחוקות, רק הקיימים הקיימים מתרחבים. אבל יש לזכור כי, בשל עלויות גבוהות של ייבוש, לרוב רק להפחית את הלחות לתפעול אחד - 16-18%, בעוד הייבוש קאמרית נחשב עץ 8-12%.

בכל מקרה, המילוי של החריצים נדרש. Konopatka יש צורך בכמויות מוגבלות מאוד: מלכתחילה יהיה לך להסתכל דרך כל הפינות גזרי, אם יש (זה מה הנקבים במקומות נקראים). אפילו קערה עשויה היטב עם הפסיכולוג לא יכול להיות אחיד, שבגללו יופיע פער. כמו כן, ניתן להפוך את הבר, אשר מוביל גם את המראה או ההתרחבות של הפער. אז התיקון התקופתי של הפינות נדרש גם במהלך המבצע. עץ הוא חומר חי, וכל הזמן יהיה משהו לשנות. גם לאחר שנה של בוצה זה יהיה צורך לתקן סדקים גדולים מדי בבר (ללא קנאות, כך הגרירה לא לשבור את הסדק).

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

המסגרת מורכבת מחללים ממוספרים עם קערה מעוצבת (המספרים כחולים בקצוות)

זה יכול גם להיות פשוט יותר עם הרכבה. אם אתה רק להזמין עץ, אתה יכול לחתוך את הפינות מן בר פרופיל, כמו עץ ​​רגיל, באתר. אבל חברות רבות, אם יש פרויקט, להציע חלק מהעבודה להשתלט. בעזרת תוכנית מיוחדת הם עושים פריסה עבור הבר: הם עושים רשימה של "חלקי חילוף" שממנו הבית יהיה התאספו. לאחר מכן, על פי רשימה זו, לחתוך את workpieces, ועם סבך יצוק. את billets ממוספרים ומוכנים להיות מובא למקום שבו הבית נשאר להיות מקופל, כמו בנאי: על ידי קיפול הסורגים על המספרים המסומנים על התוכנית.

זה נוח, במיוחד אם אתה הולך לעלות את הבית עם הידיים שלך ללא ניסיון של בנייה. ברור כי השירות אינו חינם, אבל אתה יכול לשמור על תשלום נגרים: כדי לאסוף כזה מעצב של הכשרה גבוהה לא נדרש. רק במקרה זה, אם הבית שלך יהיה חם או לא תלוי איך בדיוק את הקערות עשויים בייצור. לפעמים יש חברות שעושות קיצוצים לא תקינים. כמה מאלה שאתם רואים בתצלום.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

קערות עשה כראוי - המכה יהיה מדהים, ו caulk גרוע חוסך

באופן כללי, ישנם חסרונות וגם יתרונות, אבל בהשוואת הקרן הקונבנציונלית, צדודית יותר נוח בבנייה, והמחיר הוא עדיין זול יותר לצאת, אם אתה סופר מן הסיום.

על התכונות של הנחת חיווט בבתי עץ לקרוא כאן. 

קורות מודבקות

לפי שם ברור כי הוא מורכב של חלקים מודבק. הראשון lamellas הם לגזור, הם מטופלים עם חיטוי, מיובש לחות מסוימת, ואז מודבקים יחד. בגלל תהליך הייצור מסובך, את תג המחיר עבור חומר זה הוא גבוה פי 2.5-3 פעמים מזו של קונבנציונאלי 80-90% מאשר פרופיל.

מה היתרונות שלה? כראוי מיוצר, זה לא לפצח, זה לא: הצטמקות ב חומר יבש לא יכולה להיות, וחרוזים מודבקים צריכים תכולת לחות לא גבוהה יותר מאשר 12-15%. בגלל מסיימת תהליך עם חום מספיק כדי לפצות על רוחב הקורה יכול svoiditsya רק ציור או בלכה, מאז הוא הספגה מגנה מתבצעת במפעל (צריך, בכל מקרה).

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

איך נראה עץ מודבק ופרופילים שלו?

תוצאה נוספת של חוסר הצטמקות היא כי מסגרת מקופלת ניתן לשים מתחת לגג בעוד כמה שבועות, ואחרי כמה שבועות אפשר להתחיל גימור. הפעם זה הכרחי עבור הצטמקות של קערות, ואת הממדים הגיאומטריים של קרן מודבק לא צריך להשתנות. כלומר, אתה מקבל זמן משמעותי שמירת - הכל, כולל עבודות הגמר, ניתן לעשות זאת בעונה אחת.

אבל הוא חרוז מודבק כל כך טוב? במונחים של מהירות הבנייה - כן. אבל יש לו חסרונות חמורים. ראשית: הוא מודבק. מה הוא חצה החוצה הוא אחד היתרונות העיקריים של עץ - תאימות אקולוגית. השני הוא כי יש חדירות אדי נמוכה. רבים לשים בתי עץ דווקא בגלל היכולת שלהם באופן טבעי לווסת את הלחות בחדר. מודבק בר בגלל נוכחות של שכבות של דבק זה מקופח. מכל היתרונות של עץ, רק מראה אטרקטיבי נשאר, אבל בית עשוי בטון סודה, סיים עם בטנה של הפרופיל המתאים או לחסום את הבית, נראה בדיוק אותו דבר. בגלל השימוש קורות מודבק לבניית בית - נושא שנוי במחלוקת מאוד.

פיתוח של בית עץ מתואר כאן. 

שלבי בניית בית מבר

לבית העץ יש מספר יתרונות:

 • הקירות הם אור, כלומר העומס על הבסיס הוא נמוך, כלומר עלות ההתקנה שלה יהיה נמוך יותר.
 • עץ - החומר הוא תנועות אלסטי קטן של המרתף הוא מפצה מבלי להתפשר על שלמות הבניין. וזה - שוב, מאפשר לך לעשות יסודות סחוט היטב על קרקעות ניקוז טוב.

בחירת סוג הקרן תלויה במידה רבה על האדמת, אבל רוב להפוך בסיס רצועה, אם אין צורך במרתף, אתה יכול לשים את (בנייני מגורים זמניים קטנים - וילות, אמבטיות, וכו ') עמודים או מוט (עם או בלי רפסודה). הבחירה צריכה להתבסס על תוצאות המחקר הגיאולוגי. התהליך מתואר בפירוט כאן.

בעוד הקרן "תופס", להכין את העץ. כל הבר ונאגל מטופלים בחומרים אנטיספטיים ומעכבי אש. השתמש תרכובות כי לא יוצרים סרט על פני השטח של היומן. הם לא יפריעו לתהליך הייבוש. לאחר ההכנה של העץ, הקמת בפועל של הבית מתחיל:

 • איטום. כדי עץ מן היסוד אינו מושך לחות, יש צורך להניח שכבה של חומר הידרופובי. בעבר, תחת הכתר הראשון, שתי שכבות של גגות הרגשתי היו מונחים. כיום יש חומרים מודרניים יותר - ציפוי רול. אתה יכול להשתמש בהם, וכן בשילוב: כדי המעיל, דבק את רול.
 • הנחת כתר מקופל. הקורה נבחרת ללא סימנים של כחלחל, עם מספר מינימלי של קשרים. זה רצוי - מן החלק האמצעי של העץ - עם צפיפות מקסימלית של טבעות שנתיות. הוא מטופל בנוסף עם הספגה המיועדת עץ במגע ישיר עם הקרקע. על מנת להבטיח שימור טוב יותר של הכתר הראשון, יש טריק: לוח רחב ספוג עם מסטיק ביטומני עם העבודה מונח על איטום. על זה הם שכבו שכבה נוספת של איטום, ועל גבי - כבר את הכתר הראשון. כל שכבות אלה מחוברים עם קרן על ידי חתיכים, אשר מוטבע בתוך הקרן.
 • הרצפה הגסה. כדי הכתר הראשון הם בפיגור הרצפה מאובטח - סעיף בר 150 * 100 מ"מ. מתוך ערימה עם צעד של לא פחות מ 70. כדי לעשות את זה יותר נוח לעבוד, להניח את קרשי הרצפה הגסה על יומני ללא מסמר אותם.
 • מכלול קירות מבר. אם הקיר מוגדר עם קערות מוכן לא הורה, הם "נדקר". חותכים את הדפוס. דפוס נמשך מתוך חתיכת דיקט, הוא נתגלה, ואז לחתוך החוצה. לעתים קרובות יותר להשתמש במנסרים, אבל דורש רמה גבוהה למדי של החזקה של הכלי: הדיוק של הביצועים תלוי כמה חם הבית יהיה. צורות ההצטרפות לעץ - בתמונה.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

דרכים לחיבור העץ

אודות mezhventsovogo הנחת בידוד כבר אמר, בעת שימוש עץ קונבנציונלי הוא נדרש, תחת צדודית - רצוי בקערות, וכל השאר - כפי הרצוי. בין הכתרים מחוברים nageljami - ברים עגולים ארוך, במכונה מחתיכה אחת של עץ, shkantami - מלבני או סיכות ראש - מוטות מתכת. בכל מקרה, חור הוא קדח לתוך המפרק, שבו אלמנט מחובר הוא תקוע.

 • הרכבת מערכת הקורה. סדר העבודה תלוי בסוג הגג שנבחר. כאשר מותקן גג גמלון פשוט, הרגליים מהודקות, וסדר עליית הגג שונה. על מערכת מורכבת rafter את הממברנה windproof הוא התגלגל החוצה קבוע. בצורה זו, הבית נשאר במשך זמן רב להתייבש.
 • דלת וחלונות פתחים. עבור הצטמקות מהירה הצטמקות, אפשר לחתוך את החלון ואת הדלת פתחים, לשים חלון או תיקון בארים. הדלת ואת בלוקים החלון לא לשים לפני סוף הצטמקות הראשי.

אחרי שנה או שנתיים, אתה יכול להתחיל לסיים את העבודה. כל הזמן, עד מסגרת יומן התיישבו, יש צורך לעקוב אחר התהליכים המתרחשים בעץ. מיד צריך לבדוק את הפינות, ואם יש צורך, להגן עליהם. לאחר מכן לעקוב אחר מצבם, כמו גם את המפרקים של הקורה. אם הנגלים היו מונעים במאמץ רב, כאשר מתכווץ, הבר יכול לתלות עליהם, בגלל אשר נקיקים. לפתור את הבעיה על ידי הדפיקות: לקחת פטיש עץ ענקי לדפוק על הקירות, גרימת התכווצות מהירה יותר. טכניקה זהה משמש אם הבית יושב לאט מדי.

הווידאו מציג את השלבים העיקריים של איך לבנות בית מבר. למרות דיגרסיביות לירית, יש הרבה מידע בעל ערך.

כיצד לבנות בית מתוך קרן: דוח תמונה

הם בנו בית כזה.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

כמעט מוכנה

הם הזמינו חומה שנקבעה לפרויקט, נשפכה מתחתיה תשתית פסים.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

בסיס מוכן עם מכות

הביאו החסר עם קערות מנוסר. הם פורקו בזהירות, בעודם בודקים פגמים. הבעיה היתה צביעות אחת - הוא היה באמצע רצועה ונחנק - מכוסה בפטרייה, והוא הועמד ל"טיפול "נפרד. השאר היה מכוסה הספגה (ולטי Pahuesta) ו ערמו בערמות.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

עבוד בצורה נוחה יותר עם מברשת רחבה

כדי למנוע בעיות עם הפטרייה מתחת לכל אטום הניח - לוחות שוכב על פני.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

הקורה מקופלת לערמות מאווררות, כך שבדרך שהיא יכולה

כמו כן, נרכשו גלילי בידוד ונאגל. הנואגים נשלחו לרחוץ בתוך הספגה. בחדר האמבטיה הישן שפכו הספגה והותירו אותם חצי יום, ואז הם יצאו ויצאו.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

בידוד במפרצים ונאגלס

על איטום המים שהונחה על הקרקע, הונח ראש העץ הראשון. אין לו חריצים בחלק התחתון.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

הנחת ויישור של הכתר הראשון

לקרן הוא נגרר על ידי עוגנים כדי חתיכים נשפך לתוך הבטון.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

תחת האגוזים לחתוך חורים רדודים

הנחנו את הכתר הראשון. זה היה קבוע בעבר על הבסיס נקרא לעתים קרובות "אפס".

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

באפס, את הכתר הראשון הוא הניח

אנו מודדים את האלכסונים. כדי להבטיח כי כוסות להתאים ללא בעיות ולא היו מוטה, הם צריכים להיות שווים. הטלה קבילה - כמה מילימטרים.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

אנו מודדים את אלכסונים, אם יש צורך לזוז

ישר את האלכסון, מקדח חורים עבור מסמרים. כי לא היו חורים יותר / פחות מן הצורך לאורך, מקדחה הוצב על התרגיל.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

מקדחה אורך מגביל))

מתחת לקורה שכבנו תנור, אבל בהמלצת הפינים, קצוותיה "לא מגיעים" לקצה הבר. אז הוא לא ימשוך את הלחות מהרחוב.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

תנור כבר צביעות

הקירות הולכים וגדלים בהדרגה. בסדר מסובך הם מהודקים בנאגלס.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

מקפלים את הקירות

באופן כללי, הבר הוא פחות או יותר נורמלי, אבל יש בעיות עם כוסות שלא במקומן. כאשר הנחת הבר, אנחנו מקבלים סדק ענק. להילחם בו - רק באופן ידני להתאים את כוסות להניח הכל בצורה חלקה.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

סדקים לא צריכים להיות. קרן אחת צריכה לשכב על השני ללא פער

זה לוקח הרבה זמן לחסל את הפערים האלה, אבל בהדרגה כל הקירות מונחות.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

הקירות של קרן צדודית מונעים החוצה

אנחנו מתחילים להרכיב את מערכת rafter. ראשית, כמקובל, שתי חוות קיצוניות נקבעות, ואז כל השאר נמצא תחת הפרויקט.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

הרכבת הקורות

הארגז המוכן היה מכוסה קורת גג. אז בואו לעזוב את הבית יבש.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

כמעט מוכנה

בפנים, לפרוש את לוחות הרצפה השחורה, מסמר כל חמישית. הם יהיו יבשים יחד עם הבית.

איך לבנות בית מבר: טכנולוגיה + דוח תמונה + וידאו

הרצפה הגסה מונחת

סרטונים קשורים

שגיאות המותרות בבניית בתים מקורות פרופיל מתוארים בפירוט ונותחו בסרטון זה. מאוד שימושי. תראה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

29 − 21 =