איך לתלות “ליאנה” על המרפסת (הוראה)

עבור מיקום קומפקטי ונוח של כביסה מכובסים, מייבש התקרה ליאנה הוא מאוד מועיל. פשוט, נוח, קל משקל של מייבש זה מאפשר לך לתלות אותו בכל חדר מתאים. ייבוש פשתן הודות להסדר מתחשב של אלמנטים שליטה יהיה זמין גם לילדים.

איך לתלות

התקרה מייבש "ליאנה" יש עיצוב פשוט, נוח, קל.

התקנת "ליאנה" על המרפסת - ההליך הוא בכלל לא מסובך, אבל כמה נקודות יש לקחת בחשבון מראש, כך מאוחר יותר אתה לא צריך להתקין את אחד חדש.

כדי לתלות את המייבש, להכין את הכלי הדרוש: עיפרון, סרט מדידה, מקדחה, מברג, מספר מספיק של מסמרות אמין.

הידוק של אלמנטים הנושאים עומס

ההתקנה של מייבש על המרפסת באופן מסורתי מתחיל עם הוראות המחקר. זה יעזור להבין את המטרה של החלקים העיקריים של המבנה ואת התכונות של ההתקנה שלהם. המרכיבים העיקריים של המייבש הם כדלקמן:

  • שני סוגרי תמיכה;
  • סוגר בצד הבקרה;
  • קבוצה של מוטות כביסה;
  • שני מיתרים לכל אחד מן המוטות.

איך לתלות

האלמנטים העיקריים של התקרה מייבש "ליאנה".

אז יש צורך לקבוע את נקודות תיקון של אלמנטים מבניים. שני סוגריים עם רולים יהיה קבוע לתקרה, במקביל הקירות הקצרים של המרפסת. סוגר הבקרה יכול להיות ממוקם בכל מקום, אבל זה הכי נוח לחבר אותו לאחד הקירות בצד בגובה רק מעל החגורה. אז זה יהיה קל יותר להתאים את גובה המוטות לתלות בגדים עליהם.

המרחק בין התושבות התומכות צריך להתאים את אורך מוטות הצינור שעל הכביסה יהיה תלוי. כמובן, רצוי להשיג הסדר מקבילי של סוגריים, אם כי הטיה קטנה לא ישפיע באופן משמעותי על השימוש.

להרים מחברים כדי לתקן את סוגריים על התקרה, לא לשכוח שהם צריכים לעמוד בכל העומס - את משקל המייבש ואת הבגדים הרטובים היה תלוי על זה. לכן, מסמרים חייב להיות חזק מספיק קבוע בתקרה בתקרה. זה די מוצדק להשתמש כמה מסמרים נוספים. סוגר הבקרה לרוחב קבוע באותו אופן, אבל יש דרישות כוח לא כל כך קפדנית.

הרכבה סופית של המייבש

לאחר אבטחת הסוגריים ואת התושבת, אנו ממשיכים להתקין את החלקים הנותרים, אשר המייבש ליאנה מורכב. זה נשאר רק כדי לעבור בתורו את כל החבלים דרך החורים המתאימים. כל מוט לבגדים קשור בשני מיתרים - ארוכים וקצרים. על אחד החבלים בעזרת כובעי פלסטיק מיוחדים הכלולים במשלוח, יש לספק את המגבילים עבור עמדות התחתון והתחתון של מוטות. איך בדיוק למקם אותם, אתה יכול לקבוע עבור אחד החוטים בניסוי. המקומות המתאימים על מיתרי הנותרים פשוט חוזרים על אותם מרחקים מהקצוות.

אלה שכבר התקינו את "ליאנה" על המרפסת שלהם או אכסדרה, לציין כי בעת הרמת מוטות עם מצעים במיקום הגבוה ביותר, את הקצוות הנגדיים של החבלים תלויים למטה על הרצפה. זה קצת לא נוח. כדי לוודא שהם לא שוכבים על הרצפה ולא מבולבלים זה עם זה, עדיף לתלות וו נוסף או מהדק על הקיר ליד סוגר הבקרה. ב סט שלם זה לא מסופק, אבל גם בבית או בחנות מיוחדת זה לא קשה למצוא משהו מתאים.

לאחר ההרכבה ולאחר מכן מעת לעת במהלך המבצע, מוטות אשר הכביסה תלוי על ייבוש יש לנגב עם ספוג ספוג במי סבון. לפיכך, המייבש "ליאנה" לא יעזוב אבק שנצבר על כביסה מכובס.