איך לתפור וילון אורגנזה: טכנולוגיית התפירה

איך לתפור וילון אורגנזה: טכנולוגיית התפירה

הסבר מפורט כיצד לתפור גוון אורגנזה נדרש בעת בחירת וילונות עבור חדרים חשוכים. אורגנזה נעשית על ידי סריגה סיבים של פוליאסטר, ויסקוזה, משי, החומר יש קשיחות, שקוף לחלוטין. לקשט את הבד עם ניקוב, חיתוך לייזר, הדפסת צילומים, רקמה. בלי לחסום את אור השמש, הווילונות נותנים לאור הטבעי של החדר צבע כסף עם ברק רך, גוון.

איך לתפור וילון אורגנזה: טכנולוגיית התפירה

Organza הוא קל, אבל באותו זמן, בד קשה כי קשה לעבד.

המעבר של יצרנים של חומר מחומרי גלם טבעיים (משי, ויסקוזה) כדי סינתטיים (סיבי פוליאסטר) מותר להוריד מחירים עבור אורגנזה. היתה טכנולוגיה חדשה לעיבוד סיבים, המאפשרת להשיג חומר אטום. לכן, לפני שאתה לומד איך לתפור וילונות מן האורגנזה, אתה צריך לקבוע את השקיפות של הבד, את הצורה, את גודל הווילונות.

בעת שימוש בקלטת וילון, הקצה העליון מצמד מקרוב את מחברים Cornice, הגלים מתקבלים על ידי הידוק החוטים בתוכו. אם מערכת של לולאות משמש, הגלים מתקבלים באופן אוטומטי. במקרה האחרון, השארת מרחק שונה בין לולאות, אפשר לעשות גלים בגדלים שונים, אשר שימושי בעיצוב בלעדי של החלון, הפתחים, חופות מעל מיטות גדולות.

מאפיינים, מאפיינים של אורגנזה

איך לתפור וילון אורגנזה: טכנולוגיית התפירה

אמא של הפנינה אורגנזה ייראה הרמונית מאוד מעודן, אם השינה נשלטת על ידי צבעים עשירים.

כדי לתפור וילון מן אורגנזה זה אפשרי גם ללא דפוס, למשל, על בחירה של וילונות מודל תריסים על חומר בגודל של חלון עם 10 מ"מ מלאי על המערכת מועבר. העיקול נמתח על מכונת הכתיבה, בחלקו העליון יש להציב בו רצועת עץ. בצד האחורי של הבד, מכסים אופקיים על לוחות מתכת, נותן את הווילונות את המראה של התריסים. כדי להגדיל את הערך האמנותי של העיצוב סיים, כדאי לתרגל את השורות של הקווים על פיסת קטנה של אותו חומר המשמש בווילונות.

תפירה מוצרים מבד זה מאפשר את השימוש של הצמה על הרכב דבק במקום לאפות עקיפה. המסך של אורגנזה קשה מאוד ברזל - אתה צריך להיות זהיר, לשלוט על הטמפרטורה של חימום. תפירה של חומר זה הוא בדרך כלל תהליך מתמשך, כי עם הסחה את קצה התפר הולך לאיבוד, הזיהום הקל ביותר של הידיים הופך את הגורם של הכתמים. קשה מאוד לבחור את החוטים המשולבים עם החומר הנבחר. כדי לרכוש אותם תצטרך לבקר בחנות מיוחדת. ההשפעה המקסימלית של וילונות אורגנזה מושגת כאשר משתמשים בהם יחד עם וילונות רומיים כבדים או וילונות מסיבי.

את העין בחלק העליון של הבד לגמרי פותר את הבעיה של קביים אחידים, לא יציב. מערכת של לולאות נוח עם התכונות הבאות:

  • בפנים מתווספים טבעות פלסטיק מסוגנן;
  • עיצוב מודרני;
  • גלים חלקים;
  • התאמת קל של תאורה;
  • מצורף בזהירות של בד בהיר על כרכובים.

היצרנים מייצרים מגוון רחב של סרטים מיוחדים עם טבעות שנתפרו לווילונות. בעת תכנון המוצר, רוחב הפתח מוכפל, הגובה ב 5 ס"מ עולה על המרחק מהרצפה ל מוט הווילון / צינור. בהתאם לסוג של וילונות, המומחים ממליצים על קצבאות נמוך הבא עבור העיקול:

  • וילונות מונחים על הרצפה - קצבה של 3 ס"מ;
  • הבד נוגע כיסוי הרצפה - הקצבה הוא גדל ל 20 ס"מ;
  • המסך מגיע אל אדן החלון - מספיק 10 ס"מ של שולי עבור שולי.

עם מספר אפילו של צלצולים על הסרט, את הקפלים לאורך הקצוות יהיה פונה אל הקיר. אורך הסרט צריך להיות 10 ס"מ קצר יותר מאשר החומר וילון. אלמנט זה תפור לכופף מלא (שני קצוות של הקלטת הם לחצה, ואז הקצה העליון הוא הוכפל). מבפנים החומר חורים הוא חתך, הטבעות מוכנסים, אשר לאחר מכן לשים על מוט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 1 = 2