אמבטיות פינתיות – סוגים, גדלים והטבות

אמבטיות פינתיות – סוגים, גדלים והטבות

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אם אתה הבעלים של חדר אמבטיה קטן, אז הפתרון המושלם יהיה לרכוש אמבטיה בפינה. לעומת אמבטיה מלבנית מסורתית, תצוגה זו בעזרת גודל קומפקטי יחסוך מקום. כמו כן, תקבל אלמנט עיצוב נפלא עבור הפנים שלך ואתה תרגיש כמה נוח אמבטיה בפינה נמצא בשימוש.

טפסים

רבים מאמינים כי אמבטיה בפינה יש את המראה של משולש משקפיים, צד אחד של אשר מעוגל. דעה זו מוטעית.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

עכשיו בשוק אינסטלציה אתה יכול למצוא אמבטיה בפינה של צורות מגוונות ביותר:

 • משולש
 • פוליהדרה א-סימטרית
 • טרפז
 • פינה אחת יכולה להיות מעוגלת או משופעת.

כל דגם מיוצר בגרסה הימנית או השמאלית. שימו לב לנקודה זו, פנה היועצים לבחור אמבטיה בכיוון הנכון.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אמבט ג'קוזי פינתית הוא אופציה פופולרית, שכן הוא מאפשר לכם ליצור ספא בבית שבו תוכלו להירגע בכל עת.

חומרים

התעשייה מייצרת אמבטיות של דגמים שונים מן הפשוטה ביותר לאלה מעצב. הפיכת מוצר זה אינסטלציה של צורות בלתי צפויות הפך אפשרי עם כניסתה של חומרים חדשים לתוך הייצור. בשל טווח רחב טווח מחירים גדול, לקוח חדש יכול לקנות אמבטיה חדשה עם כל הכנסה.

בהתאם לחומר של ייצור, כל אמבטיות בפינה מחולקים:

פלדה

הם נבדלים על ידי עלות נמוכה, ואת חיי השירות הוא על עשר עד חמש עשרה שנים. פלדה אמבטיות לא מאוד ביקוש, אבל, בכל זאת, הם תמיד על המכירה.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

ברזל יצוק

זה סוג של אמבטיות הוכיחה עצמה זמן רב בשל ביצועים גבוהים, איכות ועמידות. חיי השירות יכולים להגיע ליותר מ -20 שנה. החיסרון היחיד של אמבטיות אלה הוא הרבה משקל.

מצא ברזל יצוק לא קל. זאת בשל העובדה כי הייצור של אמבטיות כאלה דורשת יכולת ייצור גדולה להתכה של ברזל יצוק. לפיכך, העלות של אמבטיה ברזל יצוק הוא די גבוה, ואי אפשר לטעון אותו זה, למשל, סילוני hydromassage, כפי שהוא מקיים באופן מושלם זרם חשמלי. יתר על כן, בעת התקנת אמבטיה כזו דורש הארקה. חומרים חדשניים בייצור של אמבטיות בהצלחה להתחרות בכל האינדיקטורים האיכותיים עם ברזל יצוק.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אקריליק

אמבטיות מסוג זה מאופיינות בזמינות, מבחר גדול וזול. השימוש אקריליק מאפשר לייצר מוצרים במגוון עצום של צורות, צבעים וגדלים. אורך החיים של אמבטיה אקריליק הוא בערך עשר עד חמש עשרה שנים, יתר על כן, הציפוי כפוף לשיקום ואתה תמיד יכול לעדכן אותו ללא עלויות כספיות גדולות. בדרך כלל מערבל מסופק עם חדר האמבטיה, אבל אתה יכול לבחור דגם מתאים אחר.

קרא עוד על אמבטיות אקריליק במאמר.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

נסו לבחור מיקסרים באותה חנות כמו האמבטיה כדי למנוע בעיות בעת התקנתו. בנוסף סט שלם ניתן לקבל ידיות, משענות ראש, וילונות או מערכות הידרומסאז '.

אם באמבטיה יש ג'קוזי, אז באמבטיה תהיה בשבילך לא הליך היגייני בלבד, אלא גם תקדם הרפיה וחיטוב הגוף, וזה טוב מאוד לבריאות.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

מאמר על אמבטיה עם hydromassage יגיד לך את כל הניואנסים.

אקריליק אמבטיה הוא מוצר בטוח לסביבה, שכן אקריליק לא יכול לגרום לתגובה אלרגית, וזה גם בלתי אפשרי להראות חיידקים ופטריות על פני השטח אקריליק. מין זה מאופיין מוליכות תרמית נמוכה, כך המים מתקרר לאט.

מידות של אמבטיות פינתיות סטנדרטיות

באמבטיות משולשות רגילות מאופיין לעתים קרובות לפי מאפיינים, כגון הצד לרוחב הוא 1.5 כדי 1.8 מטר, עומק - מ .48 כדי 0.65 מ ', ואת הנפח הכולל - לא יותר מ 400 ליטר.

אורך המסורתי של פינות האמבטיה לא צריך יותר מ 1.5 מטר. אבל אם לשירותים יש הרבה מקום, אז בטווח ישנם מודלים שאינם סטנדרטיים כי הם גדולים.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

בשוק אינסטלציה יש מגוון עצום של מימדים אמבט זוויתי. אתה יכול לקנות מודל צנוע או גדול מספיק. בעיקרון, אמבט משולש יכול להיות מ 0,9х0,9 מ 'ל 2х2 מ' הגודל הפופולרי של האמבטיה בפינה הוא 120 х 120 ס"מ ו 150 х 150 ס"מ.

אם אנחנו מדברים על המודל "מלבני", הממדים שלה הם בין 0.7 ל 2 מטר.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

גובה דגמים שונים הוא גם מגוון - מ 45 ל 80 ס"מ.

הממדים הפנימיים של חדר האמבטיה הם הרבה פחות חיצוניים, אבל זה לא יש השפעה גדולה על הנוחות שלה.

ההבדל בגודל יכול לשחק תפקיד משמעותי רק כאשר מותקן בחדרים קטנים, כאשר כל סנטימטר של שטח יקר. עבור חדרים גדולים, פונקציונליות ונוחות חשובים, גודל ונפח אינם משמעותיים. אמבטיה גדולה בנוחות יכול להכיל שלושה אנשים.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

יש אמבטיות ישיבה מיוחדת. הם מאופיינים בגודלם הקטן ויש להם גב מיוחד.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אמבטיות ענק, אשר כרוך המיקום של כמה אנשים, יש גם משענות ישיבה. באמבטיות בינוניות וגדולות ניתן לשהות בשתי עמדות: לשבת ולשקר.

פונקציונליות

Hydromassage משפיע באופן חיובי על בריאותו הפנימית של האדם. פונקציה זו היא מאוד פופולרי בקרב קונים אמבטיה בפינה.

במאבק על הלקוח, היצרנים מנסים לגוון את הפונקציות של אמבטיות פינת הידרומסאג ולהשלים אותם:

 • לוח הבקרה מרחוק;
 • ;
 • צבע ו chromotherapy;
 • ארומתרפיה;
 • התאמת כוח סילוני מים;
 • כפות ראש רכות;
 • מחזיקי מגבת מובנים;
 • מושבים נוספים עבור אמבטיות רגל;
 • חיישנים למדידת מפלס המים;
 • להגנה על הצריכה פונקציה;
 • חיטוי אוטומטי.

אמבטיות אקריליות של הצורה ואת המודל ניתן אופציונלי להיות מצויד עם פונקציה hydromassage. יש לך את הזכות לבחור צרור. עבור מודלים פשוטים, פונקציה זו אינה ניתנת למעשה. אבל מודלים יקרים יש לא רק hydromassage ו aeromassage, אלא גם מצויד מיוחד תאורה, מערבל המדמה מפל ואפשרויות רבות אחרות.

מידות אמבטי ג'קוזי פינתי כ הן הצדדים - מן 1,5h1,5 1,8h1,8 מטר עד מטר, והגובה הוא בדרך כלל תוך .6 כדי 0.7 מ '.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אסימטרי וסימטרי

אמבט זוויתי סימטרי סימטרי ניתן להשתמש בחדר האמבטיה ללא קשר לשטח שלה.

כיום יש מגוון עצום של אמבטיות פינתיות בגודל, אורך סטנדרטי הוא 1.85 מטר.

אמבט משולש גם יעזור להשתמש בפינה אחת שלו עבור כל האלמנטים של הפנים של החדר. עבור חדר אמבטיה קטן, אמבט משולש יהיה פתרון מצוין לבעיה של שטח קטן, כפי שהוא מאפשר לך לחסוך מקום ניכר.

מספר רב של דגמים של אמבטיות פינתיות מצויידים במדפים מובנים ובמקומות לאחסון מוצרי היגיינה אישית, המסייעים לייעל את מרחב החדר ולהפוך אותו לפונקציונלי ונוח ככל האפשר.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

הגודל של אמבטיות אלה נע בין 1.20 ל 1.85 מטר, מה שמאפשר לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבור חדר האמבטיה שלך. מאוד שימושי הוא העובדה שהם יכולים להיות גם יד שמאל וגרסה ימנית, וזה יעזור מאוד ההתקנה חיבור.

יצרנים שונים מציעים טווח הגודל שלהם של אמבטיות. לדוגמא, החברה מייצרת אמבטיות דף הבית סימטריות, קלטים: 1,3h1,3 מ 1,4h1,4 מ 1,5h1,5 מטר, מספר אסימטרי הרבה יותר: מ 1,4h1,05 1,7h1,05 המטר, 1, 85h1,05 מטר, 1,5h1,0 מטר, 1,6h1,05 מטר, 1,5h1,05 מטר, 1,7h1,1 מטר, 1,5h0,75 1,6h0,75 מ ו מ.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

מגוון גדלים מאפשר לך להתקין אמבטיה משולשת בחדר של כמעט כל אזור ולא להקריב את ההנאה של אמבטיה באמבטיה לטובת התקנת מקלחת.

היצרנים

לפני קניית אמבטיה בפינת אתה צריך להכיר את הרשימה של יצרנים איכותיים כדי לרכוש מוצר טוב שעונה על כל הפרמטרים.

היצרנים האמינים ביותר של סניטרי, אשר יכובדו גם בשוק המקומי ואירופאי של סניטריים - A Duravit, השראה, קלטים, Gruppo Treesse, Kolo, Appollo, Teuco, Kolpa, אלבטרוס, דוקטור ג'ט, Hatria, Paa, אקווה, Balteco, האביב BluBleu.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

הפופולריות המכובדת קיבלה את המותג של איטלקית, סלובנית, לטבית וסינית הייצור. אבל הכי פופולרי ויקר הם, כמובן, אמבטיות בפינה מאיטליה. הם מאופיינים בתכונות איכותיות, מעשיות ופתרונות עיצוב ייחודיים. האמבטיה האיטלקית תמיד לתת לכל חדר אמבטיה יוקרה, אלגנטיות ומקוריות. באירופה, אמבטיות כאלה מותקנים לעתים קרובות בחדרי השינה.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

בעיקרון, תקופת האחריות של היצרן עבור אמבט משולש של אקריליק הוא חמש שנים, וכבר פרטים נוספים ניתן להחליף בתוך עשר שנים.

מקצוענים

אמבטיות פינת כבר הרוויחו מוניטין מעולה בקרב הקונים. אבל בנוסף היתרונות, יש להם גם כמה חסרונות. בואו נסתכל על זה בפירוט רב יותר.

היתרונות של שימוש באמבטיה בפינה הם:

 • פרטי פנים יפים. חדר האמבטיה מסוגל לייפות כל חדר אמבטיה, כמו גם לעשות מקוריות וייחודיות בעיצוב החדר
 • אופנתי ומפנק האמבטיה מבוקשת מאוד בקרב בעלי דירות גדולות ובתי מגורים פרטיים. אחרי הכל, בחדרים גדולים אפשר להתקין לא רק אמבטיות של שינויים שונים, אלא גם בריכות מיני
 • נוחות בשימוש. קערה ממוקם באלכסון מאפשר לך לקנות אמבטיה גדול יותר, וכתוצאה מכך, לוקח אמבטיה יהיה זמן נוח להעברה.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

חסרונות

החסרונות של השימוש הם כדלקמן:

 • חיסכון שטח קטן. הגודל הקטן ביותר של סוג זה של אמבטיה הוא 0.9x0.9 מ 'אם, למשל, כדי לקחת חדר אמבטיה "חרושצ'וב", אז אמבטיה כזו תתפוס כמעט את כל החלל. אתה יכול לדבר על שמירת מקום אם אתה מתקין דגם מלבני, פינה אחת של אשר יהיה chamfered.
 • מדיניות מחירים. אמבטיות פינה הם בדרך כלל יקר יותר מאשר אמבטיות קונבנציונאלי. בשביל הנאה כדאי לשלם - כלל זה נוגע לרכישת אמבט פינתי.
 • רגישות גבוהה לדטרגנטים. בעת ניקוי חדר האמבטיה, אין להשתמש בחומרי ניקוי שוחקים או במלתעות קשות שעלולות לפגוע בשלמות הציפוי
 • פילגש מתקשה לשטוף את האמבט הפינתי, כי גודלו רחב מספיק, וכדי לשטוף אותו, אתה צריך לטפס לתוכו עם הרגליים. על מה לשטוף אמבטיה אקריליק, לקרוא את המאמר השני שלנו.
 • צריכת המים עולה. הקיבולת הממוצעת של האמבט הפינתי היא מאתיים עד ארבע מאות ליטר מים. לכן, זה ייקח הרבה זמן לחכות עד המים באמבטיה הוא מודפס, וגם את כמות המים המשמשים יגדל באופן משמעותי.

לא צריך לחכות זמן רב למילוי האמבטיה, אתה יכול גם לקנות מערבל מפל.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

התקנה

לפני ההתקנה, אתה צריך למדוד את הזוויות ואת הקירות של הקירות. הם צריכים להיות אפילו יש זווית של תשעים מעלות. אם יש חריגות על הקירות, אז זה פגם יש להסיר. אם יש אריח על הקירות ההתקנה שלה התקיים, לא שמירה על דיוק של זוויות, אז אתה צריך להיות מוכן כי במהלך ההתקנה האמבטיה בפינה לא שוכב שטוח על הקיר. לכן, ראשית, אתה צריך לבחור אמבטיה בעתיד אינסטלציה, ורק אז ללכת לתיקון בחדר האמבטיה.

התקנה של עיצוב אמבטיה יכול להתבצע בשתי דרכים:

1. הרכבה על הבסיס, המוכנה מראש.

2. התקנה על הרגליים ועל סוגריים ממתכת.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

לפני תחילת ההתקנה, חדר האמבטיה החדש נפרק צריך להיות בחדר במשך יותר מיום ולהתרגל לטמפרטורת הסביבה. יש צורך לקבוע את המיקום של ההתקנה של האמבטיה. הרצפה חייבת להיות ברמה, אשר נמדדת עם רמה. אם ההתקנה מתבצעת עם פלדה או אקריליק אמבטיה, גובהו ניתן לתקן ברגליים מתפתלות.

כדי לעלות את האמבטיה על הבסיס, אתה צריך קודם לצרף אותו על הקירות, לוודא כי כל המשטחים מחוברים בדיוק ורק אז ללכת להיווצרות של הבסיס. בשביל זה, אתה יכול להשתמש לבנים, בלוקים או מרגמה.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

לאחר הנחת היסוד, אתה צריך לחכות 1-2 ימים, כך שהוא תופס כראוי ואז להתקין את האמבטיה.

אמבטיה מותקן צריך להיות מחובר אספקת חשמל, ביוב ומים. וכדי להפוך את השליטה של ​​כל המערכות - כדי למלא אמבטיה כדי לבדוק את הלחץ. אם אין דליפה, אז הכל נעשה כראוי.

אם האמבטיה לא מתאים בנוחות על הקיר, אז יש צורך לאטום את הקירות עם איטום סיליקון, ואז זה מכוסה כולו קלטת מיוחדת או להשתמש בסיס לאמבטיה.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

מסקנות וטיפים

בעת רכישת אמבטיה פלדה, אתה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת ההתקנה שלה. זה חייב להיות מחובר היטב ביציבות, כדי ליצור פחות רעש.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

אמבטיה פינתית סטנדרטית יש כ 1.5-1.6 מטרים, בגודל הוא כמעט כמו מלבני אמבטיה, אבל הנפח שלה יהיה הרבה יותר גדול. בחדר האמבטיה פינה יכול להתאים מיד לשני אנשים להרגיש בנוח.

בעת רכישת אמבטיה, יש לזכור כי זה יכול להיות בצד ימין בצד שמאל, וגם סימטריים וסימטריים, צדדיו יכולים להיות שונים או זהים. במהלך הבחירה של האמבטיה, גם לשים לב את המידע על הכיור.

אמבטיות פינתיות - סוגים, גדלים והטבות

לפני קניית אמבטיה אתה צריך למדוד את החדר, לקבוע את הצורה ואת הממדים של מוצר זה, לדעת איזה דגם מתאים לך ולשירותים שלך. גודל לא ניתן לקבוע על ידי העין, שכן חזותית אמבטיה נראה הרבה יותר גדול יכול להכיל את החדר שלך. וזכור כי אמבטיה של עיצוב מלבני יהיה לכבוש חדר יותר בחדר מאשר בפינה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

7 + 3 =