דלתות PVC: מהו PVC וכיצד הוא משמש

דלתות PVC: מהו PVC וכיצד הוא משמש

דלתות PVC נמצאים לעתים קרובות יותר בדירות של בתי דירות, משרדים, חנויות, בתי קולנוע ומבנים אחרים. במאמר זה ננסה להבין מה זה - דלתות PVC, וגם מה היתרונות והחסרונות יש עיצובים אלה.

מה מורכבת דלת הפלסטיק? בואו ננסה לתאר את doorfills של פלסטיק, אשר הופכים פופולריים בשנים האחרונות, משמשים לבניית דיור, כולל - תקציב.

מבני מתכת לדלתות: תיאור, מאפיינים

דלתות PVC: מהו PVC וכיצד הוא משמש

סף עשוי אלומיניום, אשר עמיד בפני שחיקה

מסגרות דיגיטליות מודרניות עשויות מפלסטיק:

 • תיבת מחוזקת עם מסגרת פרופיל;
 • עלה הדלת, אשר יכול להיות חירש, מזוגגות, בשילוב עם שימוש בחומרים שונים;
 • אביזרים: מטפל, מתכת, פלסטיק, זכוכית, אבן, נעשה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת;
 • מנעולים,
 • לולאות;
 • סגירה, הבטחת תנועה חלקה ושקטה של ​​הכרוזים;
 • סף של פלדה או אלומיניום, אשר יש כוח ההתנגדות שחיקה.

דלתות PVC: מהו PVC וכיצד הוא משמש

דלתות PVC מתאים באופן מושלם בפנים

דלתות עשוי פלסטיק מתאים באופן מושלם לתוך כל פנים, כמו פלסטיק למינציה דקורטיביים, מסוגננת לעתים קרובות עבור פורניר טבעי, מזוגגים או זכוכית מחוזק מזכוכית, מתכת, פוליקרבונט, משמש לקצץ את לוחות.

פנים PVC דלתות ניתן להתקין בקירות ומחיצות עשויים לבנים, עץ, גבס, בטון.

הדלתות של דלתות הפלסטיק יש מנגנוני פתיחה שונים: לוחות מתקפלים, קיפול (אקורדיון), הזזה. כל סוג של הדלת משמש בתנאים מסוימים, כך דלתות הזזה משמשים כאשר יש חוסר מקום פנוי באזור פתיחת דש.

יתרונות וחסרונות

כמו כל מוצר בנייה אחר, מסגרות PVC יש יתרונות וחסרונות שלהם, אשר חייב להיות בזהירות למד לפני רכישת דלת להתקנה בחדר מסוים.

המאפיינים של החדר גם צריך להיחשב בעת בחירת יחידת הדלת PVC.

היתרונות של מילוי פלסטיק

דלתות PVC: מהו PVC וכיצד הוא משמש

דלתות PVC מושלמת חום ו soundproof החדר

מאפיינים גבוהים לשמירת חום בידוד קול - דלתות מצויד היטב כמעט לא לפספס רעש, אבק. העיצוב חוסך חום, אין סדקים, ולכן זה אינו מאפשר את התרחשות של טיוטות.

עמידות בפני לחות גבוהה - דלתות PVC אידיאליות להתקנה בחדרים רטובים (מטבחים, אמבטיות, סאונות, בריכות שחייה, מכבסות), משטחי הפלסטיק אינם מושפעים לרעה מאדים ומעיבוי.

חוזק ועמידות - השפעות מכניות אינן גורמות לשריטות, צ'יפס וסדקים על משטח הפלסטיק. העיצוב משמש במשך זמן רב ללא הידרדרות האיכויות שלו, כולל - המראה.

מגוון של עיצוב - מודלים PVC מיוצרים מבחר עצום, מגוון רחב של צורות החיצוני לקצץ, מאפשרים לך לבחור את השילוב המושלם עם הפנים של כל סגנון.

היגייני - קל לטפל בפלסטיק. אם הדלתות יש מוסיף זכוכית או שיבוצי מתכת, טיפול דגמים כאלה גם לא מעיק, את זיהומים מפני השטח של הבגדים מוסרים עם מים חמים עם תוספת קטנה של חומר ניקוי הרגיל.

צפה בסרטון כיצד לטפל כראוי הדלתות והחלונות עשויים פוליוויניל כלוריד.

בטיחות הסביבה - מרכיבי הפלסטיק אינם משחררים חומרים מזיקים לאוויר; לא לגרום לגירוי בדרכי הנשימה, כאבי ראש ואלרגיות.

נגישות כלכלית - דלתות PVC יש עלות סבירה למדי עבור אוכלוסייה רחבה, אפשרות זו של מסילות משמש לעתים קרובות בבניית דיור התקציב.

בטיחות אש - פלסטיק מודרני כמעט אינו תומך בעירה, ולכן מבנים הדלת שייכים חומרים דליקים כמעט.

חסרונות

לוחות פלסטיק יש חסרון משמעותי אחד - דלתות PVC מעוותים בטמפרטורה גבוהה. אבל בדירות רגילות, טמפרטורת האוויר לעולם לא עולה לערכים שבהם דפורמציות של המבנה להתעורר.

צירים הדלת מנגנוני נעילה דורשים תחזוקה תקופתית, הם חייבים לנקות אבק משומן בשמן. אבל פעולות אלה לא ניתן לייחס את minuses של עיצובים הדלת.

אביזרים לדלתות פלסטיק

מה זה אביזרי? תפיסה זו כוללת מספר מוצרים הדרושים להפעלת כל המזבלות, כולל דלתות PVC.

אנו ממליצים לך לצפות בסרטון כיצד להתאים כראוי את אביזרי המרפסת.

אביזרי צריכה להיות חוזק ואמינות גבוהה, כי זה עוזר לדלת עלים כדי לפתוח הנדנדה, שומר על משקל משמעותי במצב הנדרש, עוזר את האבנים לאט לאט לסגור. עבור כל סוג של מסילות, כולל דלתות PVC, אביזרי מיוחד יכול להיות מותקן.

דלתות PVC: מהו PVC וכיצד הוא משמש

לאחר התקנת הדלתות, אתה צריך לבדוק את כל המנגנונים

סוגי אביזרי הדלת כוללים את הקבוצות הבאות:

 • לולאות - לולאות שנבחרו בצורה לא נכונה מוטבע יכול לגרום sagging משמעותי ו skewing של העלה. חישוב המספר הנדרש של לולאות תלוי בעיצוב ומשקל של עלה הדלת.
 • Closers - עיצוב המסייע את האבנים לסגור בצורה חלקה, ביטול השפעות רבות נגד מסגרת הדלת. התעשייה מייצרת תריסים מסוגים שונים, המתאימים לכל דגם.
 • מנגנוני נעילה - מנעול אמין מבטיח את בטיחות הבית. מנגנוני נעילה חייב להיות חוזק מכני גבוה ומידת ההגנה כדי להגן באופן אמין על הבית מפני חדירות לא מורשים.
 • ידיות ידיות - זה החלק של הדלת, כי הוא נתון לניצול חוזר, היא הידית שמושך את עלה הדלת כאשר הוא חרוש ונלחץ נגדו כאשר עלה סגור. ידיות צריך להיות עשוי מחומרים חזקים, אבל לא הנחה את הדרישות של התאמה סגנונית של ידיות אל עלה הדלת.

דלת PVC צריך להיות מצויד בציוד אמין, ולאחר מכן העיצוב יימשך שנים רבות ללא תיקון.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 4 = 1