האם זה אפשרי לשים לרבד על פרקט: איך לשים רצפת פרקט ישן, הנחת על ידי הידיים והחלפה

האם זה אפשרי לשים לרבד על פרקט: איך לשים רצפת פרקט ישן, הנחת על ידי הידיים והחלפה

האם זה אפשרי לשים לרבד על פרקט: איך לשים רצפת פרקט ישן, הנחת על ידי הידיים והחלפה

לרבד בדירה נראה אלגנטי מאוד מסודר דירה חדשה, זמין, אבוי, לא לכולם. וגם לרוב לקנות דירה או בית בשוק המשני, כולם חושבים על שיפוץ, על מנת לשפץ את הפנים ההעדפות שלך, הצרכים והטעם. השיפוץ הקרוב של המקום, שבו דיירים רבים אחרים חיו במשך זמן רב, מעלה מספר שאלות לגיטימיות. אחד מהם, האם זה אפשרי לשים לרבד על פרקט? אם אתה מבין את החוכמה העממית, קל יותר ליצור את עצמך מאשר ליצור מחדש, ואז תהליך העבודה יכול לגרור על לא לחודש. כיצד להקל על זרימת העבודה וליהנות ממנה?

איך לשים לרבד על רצפת הפרקט: לפתור את הבעיה צעד אחר צעד

ישנם הנחיות מסוימות להתקנה, איך שצריך להניח את לרבד על הרצפה. כמובן, הם עשויים לא להיות שלם, וכוללים רק סדר מסוים של פעולות. הדבר העיקרי שצריך להבין הוא כי התקנת לרבד על פרקט לא יהיה קשה, אפילו להיפך, חוץ מזה, אתה יכול לקבל הנחה על עבודות מסוימות.

מומחים לזהות 4 שלבים הנחת לרבד על פרקט:

 1. ראשית, הקפד לבצע אבחנה של הפרקט שלך. גלה איזה מצב הוא נמצא. אם כיסוי זה פשוט איבד את יכולת ההיצגה שלו, זה לא נורא, בזכות הציפוי החדש, זה לא יהיה גלוי. אבל אם, כמו פרקט רקוב או שזה פגע בפטרייה, זה הולך להיות מפורק, כי המחלה מתקדמת ויהיה מועבר ציפוי חדש. במקום הבעיה צריך להיות בדחיפות, ואת החור צריך להיות מפולס באמצעות מרק.
 2. התקנה של לרבד על הפרקט, כמו עבודות אחרות, חייב להתחיל עם הכנת פני השטח. הדבר החשוב ביותר הוא כי הבסיס שלך הוא ברמה. אם הנחת שלך מתבצעת על הרצפה מחוספס, אז אתה פשוט צריך לעשות המגהץ. ברור כי הפרקט לא יהיה חלק לחלוטין, כדי לחסל את החיסרון הזה, אתה צריך להשתמש במטחנה.
 3. לאחר העבודה על השחזה הוא סיים, אתה צריך להתמודד עם המפרקים יצרו. כדי לחסל את החיסרון הזה, אתה צריך להשתמש במרק.
 4. בואו תשובה אחת, אם אתה צריך מצע תחת לרבד, אתה יכול לבוא על בסיס התנאים שנצפו בדירה שלך. אם אתה בטוח כי בחורף את הרצפה של הדירה שלך יהיה קר, ואז הנושא של המצע נעלמת מעצמה.

האם זה אפשרי לשים לרבד על פרקט: איך לשים רצפת פרקט ישן, הנחת על ידי הידיים והחלפה

לרבד ניתן להניח על רצפת הפרקט, עם זאת, יש צורך בצע צעד אחר צעד

בנוסף, מומחים ממליצים לך קודם למשוך את תשומת הלב שלך פרקט חורק. חריקות נובעות בגלל התנועה ההדדית של הלוחות. כדי למנוע בעיה זו, הלוחות צריכים להדק או לשנות את הלוח במקום הישן. כלומר, הנחת תחליף, לפני להזדקק ההתקנה של חומר למינציה הוא חוק חובה. על איך שצריך להניח את ריצוף לרבד, אתה יכול ללמוד מהאימון וידאו. בנוסף, השיעורים האלה יסייעו לך ללמוד כיצד להסיר פרקט במידת הצורך.

הנחת לרבד על גבי פרקט על ידי עצמו היא לא משימה קשה.

האם אפשר להניח את לרבד על הפרקט הישן: קשיים ההתקנה

הגעת לדעה להחליף את הפרקט עם לרבד. אבל למה לשנות את זה? האם ניתן לערום חומר אחד על חומר אחר?

אפשרות זו תחסוך ממך את רוב הקשיים. תחשוב על עצמך, כי הנחת לרבד על ריצוף יאפשר התקנה מבלי להסיר חומרים ישנים. חיסול של הפרקט צרכים לא רק הרבה זמן, אלא גם בטווח הארוך של ייצוא אשפה, אשר מצטבר בתהליך העבודה.

האם זה אפשרי לשים לרבד על פרקט: איך לשים רצפת פרקט ישן, הנחת על ידי הידיים והחלפה

הניח את לרבד על הפרקט הישן יכול, והכי חשוב, יש בסיס שטוח לחלוטין

כל זאת בשל העובדה כי הפרקט יש נפח גדול. בנוסף, סביר להניח שאתה אוהב מה הוא תחת זה ואתה צפוי להחליט על פירוק נוסף.

אם אנחנו מדברים על המצע מתחת לרצפת הפרקט, אז באמצע המאה הקודמת השתמשנו hardboard סוג- tarred. אם אתה לא רוצה למחוק את היופי הזה במשך כמה שבועות (ובלי זה אתה לא יכול להמשיך עם פילוס), עדיף לחפש דרך להתקין את לרבד על הפרקט.

אם אתה שואל, זה יכול להיעשות, אל תדאג, כמובן, אתה יכול. הדבר החשוב ביותר הוא כי פני השטח של הסטיילינג יש משטח חלק אידיאלי.

הנחת לרבד על הפרקט: יתרונות

בהתבסס על האמור לעיל, אנו יכולים להסיק כי ציפוי כזה פגיע כמו פרקט אינו מיועד כלל לשימוש בקצב הפעיל שלנו של החיים. לכן לרבד יכול להיות תחליף ראוי.

שלא כמו פרקט, הרכב לרבד אינו כולל מערך של עץ, אבל רק לוחות סיבי עץ. חומר מצוין של חומר מסגיר את הנייר, אשר מחקה מוצרים שונים. וזה לא בהכרח עץ. המשטח יכול לייצג שיש או אפילו אבן. לרבד יש תכונות תרמיות ו soundproof עקב הנחיתה התחתונה. ומגן על כל הרכב עם לכה אקרילית מיוחדת.

האם זה אפשרי לשים לרבד על פרקט: איך לשים רצפת פרקט ישן, הנחת על ידי הידיים והחלפה

הנחת לרבד על פרקט יש יתרונותיה

הרכב זה שומר על כל התכונות החיוביות של הפרקט ומבטל את חסרונותיו.

כלומר:

 • מחיר סביר;
 • קלילות;
 • התנגדות למים;
 • טיפול פשוט;
 • עמידות לשינויי טמפרטורה.

כפי שאתה יכול לראות, לרבד היא בחירה מצוינת. נותר רק לקבוע כיצד תתבצע ההטלה, על רצפת הפרקט או על הרצפה הגסה.

החלפת פרקט על לרבד: מדוע פרקט נשכח

במשך די הרבה זמן, רצפות עם השימוש של עץ טבעי פירושו שגשוג ורווחה בבית. כמובן, זה לא היה שדה קרש, אבל פרקט. כיסוי זה כולל מסה מעץ מוצק, שכללה לוחות שהניחו מפרקים במפרק.

האם זה אפשרי לשים לרבד על פרקט: איך לשים רצפת פרקט ישן, הנחת על ידי הידיים והחלפה

בשנת פרקט העולם המודרני מוחלף יותר ויותר על ידי לרבד

למה מעדיפים להחליף את הפרקט עם לרבד:

 1. קודם כל, פרקט הוא חומר יקר למדי. וזה לא צריך להיות מפתיע, כי המוצר מורכב חתיכת עץ הוליסטית.
 2. בגלל המקור שלה, אתה יכול מיד לזהות ועוד חסרון. זהו משקל גדול, אשר מאוד מסבך את התחבורה והתקנה.
 3. כמובן, פרקט עמיד. אבל זה לא חל עליו במקרה הטיפול היה לא בסדר או בכלל לא.
 4. הפונקציה דקורטיביים של פרקט מבוצע בשל משטח מלוטש. אבל זה חומר אין התנגדות גדולה שריטות נזק מכני, כך שתוכל לראות בקרוב ירידה המאפיינים האסתטיים שלה.
 5. פרקט ממוקם להיווצרות קבוע של המפרקים. חומר עץ מלא רגיש מאוד לחות, פרקט מתנפח כל הזמן ומתייבש, ובכך יוצרים המפרקים.
 6. במקרה של מגע של החומר עם כמות גדולה של מים, הוא מתנפח וכתוצאה מכך מתנפח.

בהמשכו מן המצוין בפסקאות אלה, ניתן לומר כי חומר כזה כמו פרקט אינו מיועד לשימוש יומיומי בחיינו דורש טיפול מתמיד. לכן אנשים יותר ויותר החלו לנקוט התקנת לרבד.

הנחת לרבד על פרקט (וידאו)

לאחר קריאת מאמר זה, אתה יכול להבין כי כל התקנות לרבד, הן על רצפת הפרקט על הרצפה הגסה זהים, אין כמעט הבדל, העיקר הוא לספק בסיס אפילו. ובכן, אם אתה לוקח את העצה על איך שצריך להניח את לרבד על ריצוף מן המאמר שלנו, אז עבודה זו תעבור לך ללא בעיות, והכי חשוב במהירות וללא עזרה של מומחים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 1 = 3