הכתמים על הטפטים הופיעו לאחר ההדבקה: כיצד להסיר ולסגת

הכתמים על הטפטים הופיעו לאחר ההדבקה: כיצד להסיר ולסגת

על הבעיה

בעיצוב פנים לא יכול להיות קצת. כל הגורמים חשובים ביותר. אבל, כפי שקורה לעתים קרובות, אלה הדברים הקטנים מאוד לקלקל את כל הרושם של העבודה. היום, נדבר על תופעה לא נעימה כמו כתמים צהובים, כהים או שמנוניים על הטפט, איך הם מופיעים אחרי הדבקה, וגם על איך להסיר אותם ולהסיר אותם.

הכתמים על הטפטים הופיעו לאחר ההדבקה: כיצד להסיר ולסגת

אם יש כתמים על הטפט, ישנן מספר דרכים בהן ניתן להיפטר מהם

לעתים קרובות, זה כתמים שהופיעו על הטפט שלך, הם מאוד "כף זפת", אשר מקלקלת את כל הרושם של תיקון שנערך בדירה או בחדר נפרד.

ברוב המקרים, הופיע תחת הטפט, או עליהם, את הגירושין, אתה יכול לצייר מעל או לנגב. במילים אחרות, איכשהו להסתיר אותם. עם זאת, לפעמים, כל הגישות עשוי להיות יעיל. עם זאת, גם במקרים כאלה, אל ייאוש. אתה רק צריך מחדש דבק הקירות שוב, עושה זאת, תיקונים קוסמטיים. במקרה זה, לפני הדבקה החדשה, יהיה צורך לנקוט צעדים מסוימים לא רק להסרה, אלא גם למניעה, אשר יגן על הטפט מן המראה של שמנוני, שמנוני או כתמים חלודים, ועוד יותר - עובש ופטריות.

כך או כך, הצעד הראשון הוא ללמוד ביסודיות ולזהות את הגורמים המובילים לתוצאות לא נעימות כאלה. במקביל, נשקול את הזנים הנפוצים ביותר של כתמים, לעצור מה בדיוק הוביל את המראה שלהם על קירות החדר.

כתמים שמנוניים על הקיר

למרות העובדה כי כתמי שמנוני בעיקר לקלקל את המראה של החדר, הם לא התופעה שמובילה הדבקה מחדש מלאה של הציורים על הקירות. הסיבות השכיחות ביותר לעורר את המראה שלהם עשוי להיות:

 • הכה מזון על פני השטח.
 • זיהום עקב חוסר תשומת לב.
 • הקירות יכולים להיות ילדים מלוכלכים, במיוחד בחדר הילדים.

מבחינה כלכלית, יש כמה דרכים בבת אחת, בעזרתו ניתן להיפטר כתמים כאלה. יש לציין כי כל אחת משיטות אלה תהיה יעילה רק עם סוג מסוים של חומר שממנו הציורים נעשו. אז בואו נדבר על כל אחד מהם.

טפט בהיר

לאור המסורתית נהוג לכלול גם נייר וגם טפט בד. הם קשורים לאותם סוגים של חומרים בהם שומן נספג, אשר במידה מסוימת מסבך את המשימה. עם זאת, זה בהחלט אפשרי לנקות אותם. השיטה הראשונה נקראת כך. "תרמי", שבמהלכה אתה צריך לצרף מפית נקי מהנייר למקום הבעיה על הקיר, ולאחר מכן - הליכה טובה על זה עם ברזל. עם זאת, שיטה זו אינה מסייעת בכל המקרים. אל דאגה, אתה יכול לנקוט שימוש בבנזין עבור זה.

אז, בשביל זה תצטרך:

 1. קח כף. אבקת עמילן ומערבבים עם כף. (כ 5 מ"ל) של בנזין.
 2. שים את הפתרון באתר הבעיה ולהשאיר אותו לזמן מה (נניח 2-3 שעות, אתה יכול ופחות).
 3. אידוי של דלק צריך להסתיים לפני שתתחיל לנקות את המקום עם כתם שמנוני באמצעות מברשת או מכשיר דומה אחר.

אחת השיטות הללו צריך להוכיח בבירור להיות יעיל לעזור לך להסיר כתמים שמנוניים.

טפט כבד

באופן מסורתי, קטגוריה זו כוללת שני מצעים המבוססים על בד לא ארוגים, טפט ויניל. זה סוג של חומר שונה בכמה תכונות, בשל אשר קל יותר להסיר כתמים מפני השטח שלה מאשר נייר בהיר או אלה טקסטיל.

ככלל, ברוב המקרים זה מספיק כדי פשוט לקחת ולנגב את האזור מזוהם עם סמרטוט נקי רגיל. אם זה לא עוזר, להחיל ניקוי קצת על זה ונסה שוב.

שימו לב בבקשה! כדי למנוע נזק לשכבה החיצונית, סמרטוט לא צריך להיות נוקשה מדי. יחד עם זאת, בעת הניקוי, נסו לעבור ממרכז האזור המזוהם למרכזו, ובכך לא להפיץ את כל השומן מחוץ למקום עצמו.

כתמים כהים: סיבות ובעיות

בעיה זו היא אולי הרצינית ביותר, כי אם היו כתמים כהים על הקיר, זה יכול באופן עקיף לציין כי עובש יכול הופיע מתחת לטפט. לכן, אם אתה מבחין משהו כזה אחרי כמה זמן לאחר הדבקה, תצטרך לנקוט צעדים דחופים להשמדה מיידית.

סיבות ופתרונות

לפני החשיבה, איך לשטוף ואיך לקשט כהה, לפעמים אפילו כתמים שחורים של עובש, אתה צריך לדעת את הסיבות איך אזורים כאלה הופיעו על קירות החדר. יתר על כן, ברוב המכריע של המקרים, הפטרייה מופיעה מתחת לטפטים, לא על אותם. למעשה, הסיבות העיקריות הן שלוש:

 1. תיקונים לא נאותים ללא טיפול מחטא.
 2. מיקרו אקלים גרוע בחדר: לחות גבוהה וחוסר אוורור עם אוורור.
 3. דבק על מחוספס (למשל, על גבי הטיח), ללא הכנה מראש תחול.

בכל המקרים הנ"ל, יש צורך להסיר את משטח הטפטים הישן. ללא זה, שום סוכן antifungal יעזור לך. ואם זה עוזר, אז רק לזמן מה, לאחר מכן כתמים של עובש כהה מתחת לטפט יופיע שוב. לכן, כדי לפתור את הבעיה יש צורך, קודם כל, כדי לסדר מיקרו אקלים נוח בחדר. אז אתה צריך לבצע כמה פעולות. אז הנה ההוראה המפורטת:

 • באופן זמני להעביר רהיטים מהחדר ולטפל בו עם ספוג או בד ספוג מי חמצן.
 • להסיר לחלוטין את הטפט הישן מן הקירות.
 • הכן את פני השטח על ידי מלטש אותו.
 • לאחר מכן, להסיר את האבק, או אפילו טוב יותר - ביסודיות לשטוף את משטח העבודה.
 • החל על הקיר כולו פתרון נגד פטרייה ועובש.
 • שוב, לנגב את הקיר עם מטלית לחה, כדי להסיר אבק ופסולת.
 • ורק לאחר יישום נוסף של קרקע עם תכונות אנטיבקטריאלי ו antifungal, מותר להתחיל טפט.

אל תשכח כי במהלך עבודות אלה אתה צריך לאוורר את החדר היטב. בנוסף, כדי להבטיח את הבטיחות שלך, להשתמש במסכה מיוחדת, זה יגן על הריאות ועל מערכת הנשימה אחרים.

כתמים צהובים וורודים

אחד הנפוצים ביותר על הקירות היו כתמים צהובים על הטפט. זה לא נדיר במקרים שבהם כל כללי ההדבקה, כך נראה, נצפו, וכתמי צבע צהוב עדיין ממשיכים להופיע.

אנחנו חייבים לזכור! ברוב המקרים, הסיבה להופעת כתמים צהובים היא להדביק טפט. ככלל, זה מספיק לחכות, גירושין כאלה ייעלמו לבד, אז אתה לא צריך לחשוב על איך לסגור אותם וכיצד להיפטר מהם.

עם זאת, במקרים מסוימים, כתמים צהובים לא ניתן להסיר לבד. לעתים קרובות זוהי תוצאה של העובדה כי החומרים שקנית עבור התיקון אינם באיכות נאותה. צור קשר עם החנות שבה רכשת את זה, ואולי אתה יכול לפתור את הבעיה.

לחלופין, כתמים צהובים עשויים להופיע מיד לאחר הדבקת הטפט. לרוב הסיבה היא לחות גבוהה בחדר או לחות, למשל, לאחר הצפה על ידי השכנים או depressurization של צינור המים. קו נפרד ראוי להזכיר כתמים חלודים. החלודה על הטפט היא תוצאה של העובדה כי במהלך התיקון, מסמרים, ברגים מחברים אחרים עשויים מתכת לא הוסרו מהקיר. הסר אותם מחדש לאטום את הקיר.

באשר כתמים של צבע ורוד, לעתים קרובות הופך לאדום, הם יכולים להופיע הן במקרה של אי תאימות עם הטכנולוגיה, וכן ביישום של סוגים מסוימים של primers. ואם במקרה הראשון אתה רק צריך לחכות עד הטיח או מרק מתחת לטפט יבש לחלוטין, ואז השני, אתה ללא ספק צריך עץ לבוד, שבמהלכו רצוי להסיר כזה תחל ולהשתמש חלופה אפשרות.

בין היתר, כתמים ורודים על הטפט יכול להיות תוצאה של הדבקת טפט ויניל. הם שייכים למעמד הכבד, ולכן יבש מספיק זמן. זה בולט במיוחד אם הטפט הוא לבן. במקרים מסוימים זה מוביל את המראה של גירושין ורודים. רק לחכות ייבוש מלא, ולאחר מכן גירושין אלה צריך להיעלם, ואתה לא צריך להסיק אותם באופן ספציפי.

ראה סרטון שימושי:

לסיכום

כפי שאנו רואים, כתמים בצבעים שונים יכולים להיות סיבות שונות. לכן קשה לדבר על איזושהי הוראה אוניברסלית להסרתם. עם זאת, בעיות לחסל את הגירושין על קירות החדר ניתן להימנע לחלוטין. התנאי העיקרי הוא תאימות מלאה עם תיקון הטכנולוגיה, כמו גם את השימוש בגימור מתכלים באיכות גבוהה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

15 − 10 =