הקערה של גנואה היא אסלה

הקערה של גנואה היא אסלה

הקערה של גנואה היא אסלה

לא הרבה אנשים יודעים כי סוג מוכר של קערת שירותים, רכוב ישירות על הרצפה והשתמשו במקומות ציבוריים, יש שם יפה "קערה של גנואה". עיצוב זה נקרא גם "קערת שירותים טורקית", כפי שהוא מופץ באופן נרחב במדינות המזרח ואסיה. הפופולריות שלו בקרב המוסלמים היא קערה של ג 'נובה מחויבת לדרישות של כללי התנהגות אסלאמיים, האוסר על גברים להתמודד עם עמידה.

בנוסף, שירותים הרצפה יש מספר יתרונות ברורים: הם זולים, קל להתקנה, היגיינה, עמיד ללבוש נזק מכני. משום כך מותקנים אסלות מסוג זה במקומות עם זרם גדול של משתמשים: במוסדות רפואיים, בבתי ספר, במעונות, ברכבות וכו '. עבור מקומות כאלה, קערת גנואה נחשבת האופציה האופטימלית ביותר, במיוחד מנקודת מבט ההיגיינה, כי כאשר משתמשים בעיצוב זה עם האסלה, רק את הקשר היחיד נעל.

הקערה של גנואה היא אסלה

התקן

 • טנק עבור הקערה גנואה הוא רכוב בדרך כלל על הקיר, ולפעמים זה מוטבע בתוך הקיר - כדי להגן מפני ונדלים ועיצוב אסתטי יותר. הנפוצים ביותר הם בינוניים להציב טנקים גבוהה מיקום עבור סוג זה של אסלה - כלומר, מהודק ישירות מעל הקערה מחוברת אליו בעזרת צינור ארוך.
 • שסתום השטיפה - זה חלופה לשור השזיפים. זהו זרבובית ארוכה ומעוקלת עם שסתום המסדיר את אספקת המים מן האמה. הברז שטיפה משמש לשמירה על טוהר של קערות גנואה ומשתנות. מכשיר זה יש את היתרונות הבאים מעל מיכל ניקוז: זה לוקח הרבה פחות מקום, זה לא דליפה, מאפשר אספקת מים רציפה. החסרונות של הסומק כוללים את הנטייה ליצור כפכפים ואת הצורך בלחץ קבוע בצינורות.
 • סיפון הוא מרכיב הכרחי עבור אסלות של כל עיצוב. יש לו שתי מטרות עיקריות: ניקוז של מים ומוצרי פסולת, כמו גם הגנה מפני חדירה של ריחות לא נעימים לחדר. זה האחרון נעשה אפשרי בגלל הצורה המיוחדת של הסיפון - הגוף שלה יוצר עיקול שבו יש כל הזמן כמות קטנה של מים לשמש מעין מחסום. את הסיפון של קערת גנואה יש לבחור בהתאם לשירותים: הם אופקי, אלכסוני ואנכי.
 • ספליטר - זרבובית זו על מערבל הזרבוב או על ראש המקלחת, המספק את הצפיפות והכיוון האופטימלי של סילון המים. זה משמש לעתים קרובות עבור שירותים עם פונקציה מקלחת היגיינה או עבור בידה.
 • מערכת התקנה זהו מבנה מושעה קשיח המחבר את כל האלמנטים של קערת גנואה. מערכות אלו עשויות מחומרים עמידים בפני קורוזיה ועומדות בפני עומס של כמה מאות ק"ג. מערכת ההתקנה מותקן בדרך כלל על הקיר הראשי ונעלם מאחורי המחיצה. רק כפתורי הסומק נשארים גלויים.

הקערה של גנואה היא אסלה

הקערה של גנואה היא אסלה

הקערה של גנואה היא אסלה

הקערה של גנואה היא אסלה

חומרי ייצור

ברזל יצוק

חומר זה, הציוד הראשון אינסטלציה הופק, אבל ברזל יצוק החלה זמן רב לנקוט עמדות, ולתת דרך חומרים מודרניים וקלים יותר. ברזל יצוק קערות הרצפה יש יתרון אחד ללא ספק - חיי השירות שלהם הוא ארוך מאוד. הם עומדים בשירותים ציבוריים במשך עשרות שנים ולא נכשלים. קערות ברזל יצוק של גנואה הם עמיד ביותר, הזול ביותר, אבל גם הכבד - הם שוקלים על 15 ק"ג, אשר מאוד מסובך תחבורה שלהם והתקנה.

קרמיקה

החומרים הפופולריים ביותר לייצור מושבי אסלה של גנואה הם sanfarfor ו sanfayans. לפי המאפיינים שלהם, הם דומים מאוד: הם משולבים המראה האסתטי, משקל קל, חוסר יציבות נזק מכני דקדקני לניקוי. עם זאת, בעת בחירה בין שני החומרים (אגב, במחיר הוא גם בערך אותו), מומחים בתחום של ציוד סניטריים מומלץ לתת עדיפות sanfarfor, כפי שהוא עמיד יותר לריחות וזיהום.

פלדה

הרצפה קערות אסלה מחומר זה הופקו במשך זמן רב. למעלות של קערות פלדה, גנואה נחשב להיות תובעני בטיפול וכוח. בנוסף, פלדה סופג ריחות רעים היטב. החסרונות של קערות האסלה האלה רציניים דיים: הם עולים יותר מאשר ברזל יצוק שלהם ואת עמיתיהם מתכת, יתר על כן, לא לגמרי לספוג את הצליל של מים זורמים, כך במהלך פעולתם, ליווי קול לא נעים עולה.

הקערה של גנואה היא אסלה

הקערה של גנואה היא אסלה

הקערה של גנואה היא אסלה

כיצד להתקין?

כדי להתקין את קערת גנואה הוא פשוט מספיק - בשביל זה אתה צריך רק להצטייד עם הכלים הדרושים וחומרים ולעקוב אחר רצף שלבים:

 • ראשית, עליך לקבוע את שיטת ההתקנה. בדרך כלל, קערה אסלה הרצפה מותקן באחת משתי דרכים: ישירות על האריח או על טפטה (הסיפון של לוחות עץ, precreated עם הרכב שמגן מפני ריקבון ואת המראה של עובש).
 • אם בחרת את השיטה האחרונה, אז קודם אתה צריך להכין לוח עץ. מכסים אותו בשמן פשתים ומאפשרים להתייבש. מומחים מייעצים פטיש בחלק האחורי של הלוח כמה מסמרים ארוכים כך שהם בולטים שני סנטימטרים - זה יבטיח יציבות גדולה יותר של המבנה.
 • השטח שבו תותקן קערת הגנואה יותקן בבטון ויחזק את הלוח. כאשר הפתרון התקשה, במקום קערה על הסיפון ולתקן אותו על הלוחות, הברגה מחברים לתוך החורים תיקון.
 • אם תחליט להתקין את קערת גנואה ישירות על רצפת האריחים, אז, קודם כל, יש צורך לנסות על מכשיר חדש. שים את האסלה במקום המיועד לכך ולעשות סימון, המציין את המקומות שבהם חורי תיקון ייעשה. במקביל, לבדוק את מוצא לשקע מתאים את המיקום של צינור הביוב.
 • מקדחה חורים באריחים. התקן את קערה גנואה במקום ולאבטח אותו עם מסמרים. חבר את השקע לשקע של הביוב. מיכל הניקוז מותקן ומחובר בהתאם להוראות.
 • עבור הדגמים הפשוטים ביותר של קערות גנואה, אשר משמשים שירותים ציבוריים, שיטת ההתקנה הבאה היא מתאימה יותר.

לאחר התקנת הצינור והניקוז, לבנות בסיס מוצק, אשר ישמש כתמיכה בשולי האסלה. חור הניקוז של הקערה חייב להתאים את הסיפון. לאחר התקנת האסלה, לתקן אותו על מבנה תמך עם מרגמה מלט. לשירותים נראה יותר אסתטי, לאחר המלט התמצק, כיסוי על קערה של ג 'ונואה עם אריחי קרמיקה.

הקערה של גנואה היא אסלה

הקערה של גנואה היא אסלה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 31 = 37