וילונות על הטבעות במו ידיהם: כללי תפירה

וילונות על הטבעות במו ידיהם: כללי תפירה

עבור כל אדם מודרני כל דקה חינם הוא חשוב, אז הוא מנסה לצייד את ביתו עם דברים פונקציונליים ושימושיים ביותר. כזה חייב לומר על וילונות: מתכת כרכובים בנוח עם הבגדים סיכות ווים שקעו בתהום הנשייה, והם הוחלפו וילונות על טבעות - אור, חזק, דקורטיביים.

וילונות על הטבעות במו ידיהם: כללי תפירה

טבעות על הווילונות יכול להיות מגוון של צורות וצבעים.הם מתאימים גם לקשט חלונות בחדרים של כל עיצוב.

הטבעות המותקנות על הווילונות נקראות גם לולאות. סוג זה של הידוק פותח על ידי מעצבים מערביים, וזה מיד צבר פופולריות, אשר מוסבר על ידי יתרונות רבים:

 1. Curves על וילונות לאפשר להשיג אפילו הפצה של בד על מוט קורניז, בשל אילו גלים יפים נוצרים. במקרה זה, האחידות של הגלים לא מופרעת גם לאחר שטיפת הווילונות.
 2. חיסול של קלקול ומתח של הרקמה, בעוד עם סוגים אחרים של מחברים, חיי השירות של וילונות מופחת באופן משמעותי.
 3. טבעות על וילונות יכול להיות מגוון של צורות וצבעים, ולכן הם מתאימים חלונות לקשט בחדרים של כל עיצוב. כמו מומחים לציין, הם מתאימים באופן מושלם לתוך סגנונות היי טק או מינימליזם.

למרות שווילונות עם לולאות להיראות מרשים מאוד, הם יכולים בקלות לעשות ביד.

הדבר העיקרי כאן הוא לבחור אילו eyelets יתאים את הסגנון של החדר שלך.

כיצד לבחור את העיצוב של לולאות

וילונות על הטבעות במו ידיהם: כללי תפירה

Eyelets משמשים עם סוגים רבים של וילונות, למעט בדים אור.

כיום, מעצבים פיתחו מספר עצום של טבעות עבור וילונות. לדוגמא, אם הלולאות המקוריות היו רק צורה עגולה, אבל עכשיו מוצעים ללקוחות מוצרים אליפסה, בצורת יהלום, משולש, מרובע בצורה או שיש בצורת פרח, הגה, עננים, דולפינים, המאפשר לך להתקין אותם לא רק בסלון או בחדר השינה, אלא גם בחדר הילדים .

בנוסף, טבעות וילון יכול להיות מתכת או פלסטיק, מבריק או מט. הם זמינים בצבעים שונים והוא יכול להיות מעוטר מתחת לעור, עץ, אבן וחומרים אחרים. במקרה זה, מוצרי פלסטיק יש יתרון קל: הם לא חלודה לאורך זמן קל יותר להדק על הבד.

בחירת מחברים על המסך, יש צורך לקבוע מה תפקידים eyelets יהיה לשחק בעיצוב החדר. לדוגמה, הם יכולים להיות בלתי נראים, להתאים את הטון של הבד, יכול להיות בהרמוניה עם צבע של הרהיטים, והוא יכול להתמקד על עצמך. במקרה האחרון, הוא נדרש לבחור פריטים של צורה יוצאת דופן וצבע בהיר.

ללא קשר לצורה שלה, כל לולאות יש חור עגול שדרכו הם מחוברים הבר כרכוב. טבעות סטנדרטי זמינים עם קוטר חור של 1.5 ס"מ על מנת לתלות את הווילון, לולאות עם קוטר חור של 1.5 עד 5 ס"מ הם המתאימים ביותר.

כללים לתפירת וילונות על טבעות

וילונות על הטבעות במו ידיהם: כללי תפירה

עבור תפירה וילונות תצטרך: סיכות, חוטים, סנטימטר, סרט דביק.

כאשר אתה מתחיל לתפור וילונות אופנתי ויפה על לולאות, אתה צריך להכין את החומרים הדרושים וכלים. חובה:

 • בד עבור וילונות;
 • עיניות של הצורה והגודל הרצויים;
 • סרט של מאהב או גיזת;
 • המספריים של חייט;
 • סיכות;
 • עיפרון או עפרון;
 • cm
 • ברזל;
 • מכונת תפירה.

על מנת שהגל על ​​הבד יהיה אחיד ויפה ביותר, מספר הלולאות צריך להיות אפילו. המרחק בין הטבעות תלוי בעומק הקפל הרצוי על המסך. אם הטבעות מותקנות במרחק של כ 22 ס"מ זה מזה, הקפלים יהיו עמוקים ומובנים. התקנה של לולאות במרחק של 15 ס"מ אחד מהשני יאפשר לך לקבל קפלים רכים תכופים.

ספירת המספר הנדרש של לולאות, יש לזכור כי נדיר מדי המיקום שלהם יוביל וילונות שקועים, תכופים מדי לא יאפשר ליצור גל יפה. תקן עבור בדים מכל סוג שהוא הסדר של לולאות במרחק של כ 18 ס"מ.

כמו כן בעת ​​צירוף קורי 2 לגל וילונות כרכוב צריך שכב תמונת הראי לא נשבר דפוס סימטריה. אחרת, הווילונות תאבד את decorativeness שלהם. בעת התקנת לולאות על בד אתה צריך לשים לב לכמות שטח מהחלק העליון של הוילונות. לפיכך, הרקמה הרכה (טול או אורגנזה) לכופף צריך להיות לא יותר מ 5-6 ס"מ מהקצה, וכי טבעת לחיזוק רצוי לבחור את הקוטר החיצוני של כ 3-4 ס"מ. עבור בדים כבדים יכול להתבצע עיקול גדול, שכן הם לא לשקוע ולמתוח.

תפירת וילונות והידוק לולאות

וילונות על הטבעות במו ידיהם: כללי תפירה

Scheme מהדקים לולאות.

לפני רכישת חומרים, אתה צריך לעשות מדידה חלון. ביצוע חישוב של רקמות, יש צורך לקחת בחשבון כי ליצירת גל עמוק יש צורך לרכוש:

 • טול במספר: רוחב החלון x 3;
 • רקמה צפופה בסכום: רוחב החלון x 2.

כלומר, למשל, אם רוחב החלון הוא 150 ס"מ, אתה צריך לקנות 3 מ 'של בד וילון צפוף. אורך הבד מחושב בהתאם לגובה של כרכוב וגודל הזחה מקצה הבד. נניח מרזבים בגובה 2 מ ', ואת המרקם יוטו הוא 10 ס"מ. לולאות הזחה מן וילונות הקצה יהיה 3 ס"מ. בשלב וילונות זה חייב להיות ממוקם מעל הרצפה בגובה של כ 2-3 ס"מ. זה מקל לחזור אליהם פחות לכלוך. לכן, אתה צריך לקנות פיסת חומר 2 מ 'אורך על ידי 14 ס"מ: 11 ס"מ יידרש ליצור עיקול העליון 3 ס"מ לקפל את הבד מלמטה.

ואז יש צורך לחתוך חתיכה של בד לא ארוג, רוחב אשר שווה העיקול רוחב x 2 (בס"מ מקרה 20 זה), ואורך - וילונות רוחב. לאחר מכן, הוא נדרש ליישם ארוגים או סרט על החלק העליון של המסך ואת הברזל עם ברזל כך בד ארוגים דבק הבד.

וילונות על הטבעות במו ידיהם: כללי תפירה

התקנה של העין הראשונה.

השלב הבא הוא ליצור עיקול. לכופף את החלק העליון של הבד עם גודל של 11 ס"מ flizelin בתוך ולהדק עם סיכות. ואז לעשות שולי של 1 ס"מ כדי להסתיר את קצה הבד, ולבלות את המסך בעתיד על מכונת התפירה. בחלק התחתון של הבד, לעשות קפל כפול של 1 ס"מ וגם לתפור. במידת הצורך, להסתיר את הקצוות לרוחב של הרקמה, הם כפופות דומה להתפשט.

העיוור מוכן, וניתן לחבר אליו לולאות. הכנס את הטבעות באופן הבא:

 1. באמצעות סנטימטר, על פי ההמלצות לעיל, לחשב את המיקום של עיניות ההידוק.
 2. קח חצי אחד של הטבעת, להחיל על הבד עם הזחה של 3 ס"מ מהקצה העליון מתאר את הקוטר הפנימי של העפעף עם עיפרון או עפרון. לכן, יש צורך לסמן את כל הציור.
 3. מספריים חתכו באמצע המעגלים המצוירים, ואחר כך חתכו אותם החוצה.
 4. סביב חורים לחתוך משני הצדדים להתקין eyelets ו להצמיד את שני החצאים.

וילונות על העפעפיים מוכנים. זה נשאר רק לעבור את הבר כרכוב לתוך הטבעות ואת בד zadekorirovat יפה. לכן, ניתן לראות כי תפירה הווילונות על הטבעות הוא לא משהו מסובך. צרף את הלולאות אל המסך באמצעות הכלים החייטים הנפוצים ביותר. כדי ליצור מקורי ומתאים לטעם הטעם שלך ייקח לא יותר מ 3 שעות, והתוצאה תהיה יעלה על כל הציפיות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 52 = 59