כיצד להפוך את הידיים שלך שולחן קפה עשוי זכוכית?

כיצד להפוך את הידיים שלך שולחן קפה עשוי זכוכית?

זכוכית - די נפוץ כבר חומר לייצור של פריטים פנים שונים. מתוך חומר עבה מזג, מדפים מוסיף דקורטיבי הרצפה, דלתות ומשטחי. עבור ייצור של משטחי, זכוכית מתאים כמו חומר אחר: קל לניקוי, ללא קורוזיה ואינו מתדרדר מפני לחות, אינו אינטראקציה עם כימיקלים של דטרגנטים המודרנית.

כיצד להפוך את הידיים שלך שולחן קפה עשוי זכוכית?

ערכת שולחן קפה.

לעתים קרובות את צמרות שולחן עשוי זכוכית על שולחנות קפה. החיסרון של מוצרים אלה היא העלות הגבוהה יחסית שלהם, ולכן רבים מעוניינים איך להכין שולחן קפה עם הידיים שלהם.

מה יידרש לעבוד עם זכוכית?

המורכבות של החומר מרמזת כי הורים יש כלים מיוחדים לעיבוד זכוכית:

 • יהלום או רולר זכוכית חותך;
 • צבת עם בטנה מיוחדת על השפתיים;
 • מקדחה או מטחנת, שחיקה גלגלים, הרגשתי גלגל;
 • אבן קיטורית (אבן קרבורונדום).

בנוסף לכלים הדרושים לזגג, יידרשו חומרים נוספים:

כיצד להפוך את הידיים שלך שולחן קפה עשוי זכוכית?

כלי עבודה עם זכוכית.

 • זכוכית זגוגית בעובי של כ -1 ס"מ;
 • דיקט הוא עבה;
 • דבק "זכוכית מתכת";
 • עיסה, טחינה;
 • כפפות, משקפי מגן.

לפני שתתחיל, אתה צריך לפתח סקיצה של המוצר, לעשות דפוס של חוט עבה או fiberboard. עבור הניסוי הראשון, עדיף להעדיף צורת שולחן פשוטה (מלבן, משולש).

איך לחתוך זכוכית?

עבור אשף מתחיל שרוצה לעשות שולחן קפה במו ידיו, יש עצה טובה על קביעת כוח לחיצה על חותך הזכוכית: להתאמן על קשקשים ביתיים על ידי לחיצה על אותם מספר פעמים כדי לזכור בעל פה את המאמץ כי יהיה להזיז את המצביע לערך של כ 2 ק"ג. אחרי זה, אתה צריך דברים יד שלך קצת על חתיכות מיותרות של זכוכית, לאחר שלמד לנהל מחתך עם קו עם לחץ מתמיד.

עבור חיתוך, חתיכת זכוכית מונחת על משטח שטוח, underpainting בד עבה שאינו פעיל מתחת לזכוכית. השתמש בגליל של glas רולר עם כל שמן נוזלי (ירקות, מכונה). חיתוך לאורך קו ישר נעשה על סרגל מתכת בכיוון מהנקודה הרחוקה אל עצמך עם לחץ שווה קבוע על הכלי.

כיצד להפוך את הידיים שלך שולחן קפה עשוי זכוכית?

ערכות של חיתוך זכוכית.

אם קו החיתוך מתברר כבלתי ברור, הזכוכית מקולטת קלות מהתחתית עם חפץ מתכת או ראש חותך זכוכית. לאחר מכן, לחתוך הוא בשילוב עם אחד הפנים של השולחן או את הקצה הישר של פני השטח שבו החיתוך נעשה ולחץ על החלק שהם רוצים להסיר, עם תנועה חד אחד. במקרה זה, אתה יכול לקבל את השטחים ללכת מעבר לקו החיתוך. כדי להסיר אותם, להשתמש פלייר עם להקות גומי או חריץ מיוחד על הראש של זכוכית חותך.

כל החלקים בטבלה העליונה מעובדים במספר שלבים:

 1. אבן קורונדום אמרי משמש לעיבוד גס. הכלי הוא הרטובים לפני העבודה טרפנטין או נפט. המדורים הם grinded על ידי הזזת הכלי לאורך החתך.
 2. Grinders תהליך פרצופים במהירות נמוכה (1200-1700 סל"ד). בנוכחות סכין חשמלית, חתך נחתך על מעגל עם ריסוס יהלומים. הגרעינות של דיסקים שחיקה בשלב זה הוא 100-200 חצץ.
 3. שלב זה מבוצע כמו הקודם, שינוי דיסקים קטנים יותר (300-600 ו 1000-2000 grit)

במהלך העבודה שחיקה, יש לנקוט בזהירות על מנת להבטיח כי אמצעי זהירות נלקחים: ללבוש משקפי מגן וכפפות. המשטחים להיות מטופלים כל הזמן הרטובים או הקרקע מתחת למים.

לסיכום, החלקים הם מלוטשים עם מכונת השחזה עם גלגל הרגשתי, להחיל להדביק את ממשלת ישראל על זה. הטיפול מבוצע לזיהוי זכוכית אופייני.

שולחן זכוכית ביצוע

כיצד להפוך את הידיים שלך שולחן קפה עשוי זכוכית?

איור 1. Scheme של תמיכה מתכת עבור שולחן זכוכית.

המשטח המוכן עדיין יכול להיות מונח הצדה ובניית תמיכה עבור זה. האפשרויות הפשוטות ביותר הן רכישת מצורף של סט של רגלי מתכת (תמיכה אוניברסלית עבור שולחנות זכוכית, איור 1) ומערכת של כוסות היניקה עבור זכוכית.

נקודות ההידוק של הרגליים מסומנות ומשומשות עם אצטון או ממס אחר. הרגליים ממוקמות בצורה כזו כי המרחק מן הסעיפים אל ההידוק הוא בתוך 8-12 ס"מ, מן הזוויות של 15-16 ס"מ הקצה העליון של תומך הם קדח עם מקדחה, בקוטר אשר מתאים לקוטר של פראיירים. הכנס את פראיירים, לתקן אותם עם דבק אוניברסלי. משטח העבודה מונח על משטח שטוח, הפראיירים נלחצים אליו בחוזקה במקומות המסומנים. כדי להגביר את האמינות של הידוק, אתה יכול ליישם דבק, החלת אותו למקום של התקשרות של הרגליים. הפוך את השולחן, מעט לנקוב את המקום של מצורף עם פטיש גומי להניח את העומס על הדלפק. לאחר 48 שעות, הדבק יהיה מלא לתפוס את שולחן הקפה מן הזכוכית יהיה מוכן לשימוש.

גרסה אחרת של התמיכה עשויה להיות מבנה טרומי של דיקט או סיבית 20 מ"מ עובי. הפרטים של התמיכה מוצגים באיור. 2. נדרש לחתוך 2 חתיכות מכל סוג ולקשר אותם כבנאי ילדים, הנחת את הקיצוצים על החלקים המרובעים של חתכים על פרטים מלבניים.

את הממדים של החלקים ניתן לשנות באופן שרירותי בהתאם לממדים הרצויים של השולחן. על הקצה העליון של התמיכה להחיל דבק אוניברסלי, מתאים זכוכית ועץ, להניח את הדלפק ולחץ עליו עם עומס במשך 24-48 שעות.

רעיונות אחרים להכנת שולחנות זכוכית

כיצד להפוך את הידיים שלך שולחן קפה עשוי זכוכית?

איור 2. התוכנית של הרכבת דיקט תמיכה.

כדי ליצור שולחן קפה זכוכית, אתה יכול להשתמש בחומרים שונים: מסגרות חלון הישן, בקבוקים, snags או אבנים, וכו '

מ בקבוקים של צורה יוצאת דופן, אתה יכול לעשות רגליים מצוינות עבור משטח זכוכית. כדי ליישם את הרעיון הזה, תצטרך:

 • 6-8 בקבוקים זהים;
 • 3-4 כדורי קצף או כדורים מפינג-פונג;
 • 3-4 מקלות עץ, מקבילים בקוטר הפנימי של צוואר הבקבוקים;
 • 6-8 ריבועים של פלסטיק קצף עם צד של 20 ס"מ ואותו צד של 16 ס"מ;
 • עיתון, צבע, לכה, דבק אוניברסלי.

על כל רגל אתה צריך 2 בקבוקים. בעזרת מקלות עץ, בצפיפות הזנת הצוואר, הם מחוברים, תוך לשים את הכדור עם חור בקוטר המתאים. ריבועים של קצף פלסטיק מודבק ל 2 יח '. גדול עם פחות, חופפים אחד את השני. עיצובים של בקבוקים ריבועים מודבקים בנייר עיתון, מיובשים במשך 24 שעות ו ריבועים מודבקים על תחתיות של בקבוקים מלמעלה ומטה. זה מייצר רגל, כפי שמוצג באיור. 3 (1). אתה יכול לצייר את זה עם צבעי אקריליק ולכה. לקבלת שולחן משולש, אתה צריך לעשות 3 רגליים, עבור שולחן מרובע - 4 (איור 3 (2).) משטח העבודה מודבק עם דבק אוניברסלי והשאיר תחת עומס במשך 48 שעות.

עבור אפשרות אחרת, תזדקק ל:

כיצד להפוך את הידיים שלך שולחן קפה עשוי זכוכית?

איור 3. ביצוע שולחן קפה: 1 - ציור הרגליים, 2 - הדבקת הדלפק.

 • מסגרת החלון הישן;
 • shanks עבור אתים;
 • אלמנטים דקורטיביים (פגזים, חלוקים וכו ');
 • חוט קנבי;
 • דבק;
 • החלקיקים או הלוח.

ראמה נקייה, צבועה. גזרי חתך לפי גובה שולחן הקפה. מן סיבית או קרש לחתוך את אורך של 8 ס"מ רוחב שווה למסגרת. מקדחה 4 חורים עבור הברגים בפינות הצלחות וקרוב לקצה אחד - עבור בורג הקשה עצמית מחזק את חותך את הקובייה. בורג את הבורג דרך החור בסוף הידית, אתה יכול לחזק את הקובץ המצורף עם דבק אוניברסלי. מת ברגליים קבועות על הברגים כדי לצרף את פינות המסגרת, בהתחשב בכך את הצד העמוק של זה צריך להוות גבול מתחת למשטח. לעטוף כל גזע עם חוט קנבוס, תיקון החוטים עם דבק. המקום על מסגרת הזכוכית העיצוב, דבק זה.

מניחים את החלק העליון של הזכוכית על גבי "התיבה" עם העיצוב ולהדק אותו דבק או "מסמרים נוזליים". על גבי השיש, אתה יכול לעשות תפאורה נוספת מכבל קשור עם הים, פגזים, וכו '

שולחנות עם לוחות זכוכית נראית אלגנטית וחסרת משקל. בעל היכולת לא להיראות מסורבלת, הם יהיו רלוונטיים בפנים של חדר קטן יחסית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

50 + = 54