כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

אנשים רבים מעוניינים איך לשבור מנעול לתוך דלתות פלסטיק והוא יכול לעשות את זה בעצמם? מוצרי מתכת פלסטיים, המותקנים על המרפסת, אינם מצוידים באופן מסורתי במנעולים מיוחדים. זאת בשל העובדה כי דלתות אלה נחשבים interroom, שאינם נעילה נעילה מערכות עצירות. אבל בפועל הוכיח כי יש צורך לחסום את הכניסה או היציאה למרפסת. מכשירים כאלה יכולים להגן על הדירה מפני פולשים.

צריך טירה

כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

מתעוררת השאלה, האם יש צורך להתקין מנעול עבור דלת המרפסת? התקנה של מערכת המנעול הכרחי במקרים כאלה:

  • כך שילדים צעירים אינם יכולים לצאת לבדם ללא תמיכת הוריהם;
  • כאשר למרפסת אין ציוד נוסף עם סורגים או זיגוג, והדירה ממוקמת בקומות התחתונות;
  • מכילים בדירה חיות מחמד גדולות שיכולות לפתוח את הדלת בעצמן.

עבור הבטיחות של קרוביהם "אחים קטנים" זה הגיוני להתקין ידית עם מנעול. הם שונים מן התפסים כי הם לחלוטין לעכב את הפתיחה החופשית של הדלת. אנשי מקצוע יכולים לפתוח את המרפסת תוך 7 דקות. כמובן, אם תרצה, את המנעול של דלת המרפסת לא יעצור אותם, אבל רכישה והתקנה של מערכת כזו לא יהיה מיותר.

בניית מתקני נעילה

כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

כל העיצובים הקיימים ישימים עבור הרכבה על לוחות פלסטיק מחוזק מרפסות

עבור הדלת, מותקן על המרפסת, האפשרות הטובה ביותר היא נעילת צילינדר. יש לה גודל קטן יותר מאשר אחרים, כלומר המכשיר נעילה יכול להיות גם בגודל קטן. מנעול כזה לא קשה להכניס בין החלקים מחוזק או ישירות לתוך הידית.

נעילת מערכת הנעילה מכילה סיכות מיוחדות. הכלל הוא: ככל שיותר מהם בפנים, כך הסודיות של הטירה עצמה גבוהה יותר. מערכות צילינדר גם לעמוד פריצה מניפולטיבית, אבל פלישה גסה לעמוד בהם קשה.

כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

זה מאוד קל להחליף את המסכה, פירוק קל יחסית. יש צורך רק להסיר רכיב הידוק קטן, הנמצא בקצה הלהב.

כל העיצובים הקיימים ישימים עבור הרכבה על דלתות מתכת מתכת פלסטיק. הם מאפשרים לך לשנות את הידיים שלך עם ידית שיש לה מנעול. ההבדלים ביניהם הם קטנים, בחלקם בפירוט טכני.

על מנת להרים כראוי את המנעול על דלתות פלסטיק אתה צריך לדעת את התכונות שלהם היטב, כמו גם את המאפיינים הייחודיים.

העיצוב של הדלת עצמה עשוי פלסטיק שונה מן המוצרים עשויים מחומרים אחרים. זאת בשל שיטות שונות של מערכות נעילה עניבה.

תכונות של מנעול עבור הדשים של PVC

כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

מנעול הכנס המיועד מתכת או מבנים עץ בלתי אפשרי להכניס לתוך הדלת הדלת PVC. במקרה זה, הלהב יכול להינזק על דלת הפלסטיק. לכן, בחנויות או בשוק עדיף לרכוש מנעולים מיוחדים המיועדים מוצרי פלסטיק. במקרה של מנעולים כאלה יש גודל מסוים המקביל לרוחב של הפרופיל. זה מאפשר למערכת נעילה לא לנוח נגד חומרי מילוי או זיגוג.

בגיליון הפלסטיק, מנעולים מותקנים מותקנים בדרך כלל. הם עוזרים לשמור על האסתטיקה של המבנה כולו כמכלול. אבל אם אתה צריך הגנה נוספת מפני חדירה, אתה יכול להשתמש מנעולים תקורה.

סוגי מנעולים

כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

יש מגוון רחב של סוגים שונים של מנגנוני נעל. הם צריכים להיבחר על בסיס שבו הציור יהיה ממוקם, כמה אמין המנעול צריך להיות, וגורמים רבים אחרים.

הבנייה פלסטיק יכול להיות מותקן כמו מנעול צירים או לנחות. הם יכולים להיות שונים פונקציונליות, פרקטיות, וכן תכונות עיצוב. הסוגים העיקריים של מנגנוני נעילה כי הם רכוב על דלתות פלסטיק הם נעילה אחת, כמו גם נעילה רב.

התצוגה הראשונה אינה מספקת הגנה רבה, שכן יש רק נקודת נעילה אחת, בגלל זה הדלת אינה מתאימה חזק מדי על הבד. זאת בשל העובדה כי המוצר נלחץ רק בנקודה שבה המנעול התרסק, בדיוק באמצע הדלת. מנעול כזה יש בריח ובולט. את עדינות הבחירה של מנעולים עבור קונסטרוקציות פלסטיק, לראות את הווידאו להלן:

הסוג השני משמש להגנה אמינה יותר מפני פולשים, שכן יש כמה נקודות נעילה. הם באים במגע עם כמה מקומות עם תיבת שממנו צפיפות הדבקה מצוין. לוקרים מונעים על ידי אוטובוס מיוחד. זה משפר בידוד קול, ואת החום מאוחסן באופן אמין בתוך הבית. דלתות לא לשקוע ולא להירגע.

כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

מנעולים בשל חומרים שונים של ייצור יכול להיות לחלוטין עשוי מתכת, וגם בחלקו של פלסטיק. האפשרות הראשונה היא נפוצה יותר מאשר אחרים, יש חוזק גבוה, כמו גם תכונות משופרת הצרכן.

מנגנונים מרובים מחולקים לשני סוגים. אחד מהם יש כונן מהגליל, והשני מן הידית. בעת שימוש באפשרות הראשונה, כשהמפתח מופעל, התמהונים מורחבים והבריח סגור בו זמנית. החלת האופציה השנייה, הידית מסתובבת, דוחף את תמהוני לתוך לוחות מיוחדים ולחץ בחוזקה אותם על הקופסה. המפתח הקיים נועל את הנעילה בעזרת הבורג הנשלף.

מנגנונים אחרים

כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

יש גם מנעול מנעול, המכיל צלחות עשוי פלדה. הם מועברים בעזרת הבלמים על המפתח. מערכות נעילה מסוג זה אמינות מאוד. אבל אם יש צורך, להחליף, אתה צריך לקנות את המנגנון כולו.

מנגנון צילינדר עובד די שונה. יש לה מוט בפנים, שבו יש סיכות. כאשר המפתח מופעל, נוצר שילוב מסוים והמנעול נפתח.

זה קל וזול יותר להחליף מערכת כזו, כי רק הליבה יהיה צורך להתעדכן.

כיצד להתקין מנעול על דלת מרפסת פלסטיק

מנעולים אלקטרוניים יכולים להעביר מידע חשוב למחשב

מנעולים אלקטרומגנטיים, כמו גם אלקטרוניים, נבדלים במנגנונים שפותחים את המבנה. לצורך פעולה, נדרשים פולסים אלקטרומגנטיים, אשר מנתקים את המגנט. במהלך הניתוח, המנגנונים אינם נשחקים, ובנוסף, מספקים עבודה ארוכת טווח ואיכותית.

מנעולים כאלה דלתות פלסטיק יש תכונה אחת. הם מסוגלים להעביר מידע חשוב למחשב, כמה פעמים ומי השתמש המפתחות להיכנס לחדר. לשם כך, יש מפתחות מתוכנתים מיוחדים, אשר היישום של פיקוח על ידי המערכת.

נעילת ההתקנה

הרכבה על הידית על הבנייה פלסטיק לא לוקח הרבה זמן, המורכבות אינה שונה. כדי להתקין, אתה צריך בתחילה לבחור ידית שיש לה מערכת גליל ומפתחות או התפס נורמלי של איכות טובה. חשוב כי ידיות וחלקים אחרים של אביזרי היה יצרן אחד. על איך להתקין את המנעול על דלת המרפסת הפלסטית, לראות את הווידאו הבא:

אז יש צורך לפרק את הידית הראשונה ללא מערכת נעילה באמצעות מברג פיליפס. הברג את הברגים, משוך את הידית עם הסיכה, והכניס מנגנון חדש במקומו. אתה יכול לדפוק את זה עם ברגים אותו או להשתמש חדשים שמגיעים עם הערכה. סגור אותם עם בדים דקורטיביים. העיקר הוא שקוטר החורים מתאים מתחת לאלמנטים הידוק.

התקנת מנעולים על דלתות המרפסת מגבירה את הנוחות, מונעת כניסה לא מורשית ופתיחה מקרית של העלה. בנוסף, המראה והפונקציונליות של המערכת משתפרים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

12 − = 11