כיצד לשחזר אמבטיה ישנה? דרכים לשיקום אמבטיה

כיצד לשחזר אמבטיה ישנה? דרכים לשיקום אמבטיה

כיצד לשחזר אמבטיה ישנה? דרכים לשיקום אמבטיהכאשר הוא מתמודד עם ההזדקנות הבלתי הנמנעת של האמבטיה האהובה, אז כל האפשרויות לצאת מהמצב הזה רק שתי: לזרוק באמבטיה מעבר למכסה מכוערת ישנה וללכת לרכישה חדשה, ולאחר מכן ליהנות שוכבים בתוך קצף מפנקת נרות המוקף ואתה יכול לעשות "דם קטן", שחזור פני השטח הפנימי של האמבטיה, אשר יעלה פחות תחליף יאריך את חיי השירות שלה.

תנצל את הגרסה האחרונה ניתן לחוש, ההערכה היא כמה יעלה לפירוק של אמבטיות, שמובילי עבודה אשר יהיה לשאת אותו על רצפת n-ה, החלפת האריחים הפגומים והדברים קטנים אחרים כי "לצוף" במהלך הרכבה ו פריק. זה הוגן לומר כי אם יש נזק רציני כזה, כגון שבבי, סדקים גדולים, חורים או עיוות, אז לנצל את כל היתרונות של התאוששות כבר, אבוי, אין צורך. כי עם סימנים כאלה של זקנה, שיקום לא הגיוני יותר.

דרכים לשחזר את המערכת של אמבטיות

עם זאת, אם מצב האמבטיה עצמה הוא טוב, אתה יכול להשתמש באחת משלוש דרכים לשחזר אותו:

 • אקריליק אניה.
 • ציפוי באמייל חדש.
 • בריכת עירוי.

ועכשיו על שיטות אלה בפירוט רב יותר.

הוספת אקריליק

כיצד לשחזר אמבטיה ישנה? דרכים לשיקום אמבטיה

זו אולי הדרך הקלה והקלה ביותר לפתור את הבעיה. זה מספיק כדי לקנות אמבטיה פלסטיק להכניס, אשר מוכנס בתוך הישן. זה מייצר שילוב מנצח של פלסטיק, למשל, ברזל יצוק. אניה דק יש עובי דופן של כ 4 מ"מ. לכן, זה לא משפיע על עוצמת הקול מאוד.

עם זאת, ישנם מספר יתרונות. הפלסטיק אינו חלודה, אינו מתחמצן. לא דורש ציפוי אמייל. ברזל יצוק יש כוח unshakable, אשר קשה להתגבר. בניגוד מודלים פלסטיק, הוא יציב, יש את היכולת לחמם הצטברות. ופער אוויר קטן בין אניה לבין בסיס האם מאפשר לך לשמור על החום של המים יותר. אם, לעומת זאת, לוודא כי ביניהם היה מילוי, אפשר למנוע בעיות כאלה ואיך להכניס את הגריעה והופעת סדקים על זה, המקטינים "החיים" שלה לתקופה של עד 2-3 שנים.

ציפוי באמייל חדש

כיצד לשחזר אמבטיה ישנה? דרכים לשיקום אמבטיה

אחת הדרכים היעילות להחזיר את מראה הקרינה לשעבר לאמבטיה היא לכסות את המשטח הפנימי שלה עם אמייל חדש. עם זאת, יש מיד לומר כי לא כל אמייל מתאים למטרות אלה. יתר על כן, על מנת שהאמן "הנכון" נמשך זמן רב, יש לדבוק בטכנולוגיה של יישומו. אחרת, הציפוי יהיה פשוט exfoliate, ויהיה צורך להתחיל הכל מההתחלה.

כמעט בכל שוק הבניין יש מבחר עשיר של מוצרים זרים והן מקומיים. אמייל מיוצרים בצורה של אירוסולים באופן מסורתי פחיות. בעת בחירת זה שווה בהתחשב בעובדה אירוסולים בהרכב שלהם מכילים אחוז גדול של ממס. זה קצת מקטין את החיים של הציפוי סיים. כמובן, פגמים קטנים ניתן לבטל, אבל לשיקום בקנה מידה גדול הם לא מתאימים.

כל יצרן על האריזה מדפיס הוראה לפיה ניתן לבצע עבודות שיקום. עם זאת, כמו בכל עסק, יש ניואנסים.

 • אין להשתמש באמייל המכונית.
 • Alkyd, ויחד איתם שמן ניטרו צבעים אינם מתאימים בתנאים של לחות גבוהה ושינויים חדים גדולים הטמפרטורה.
 • צבע אפוקסי דו רכיבי הוא מסוגל לעמוד במבחני כוח חמורים. זה עם כבוד עומד המון מתאים עבודות השיקום.

רצף של עבודה

אז, רכשת את האריזה של אמייל. יש לה כבר הוראות לשימוש. עם זאת, אנו נותנים את רצף סטנדרטי של יצירות.

 1. קודם כל, אתה צריך להסיר את הסיפון. כל הפתחים חייבים להיות מנותקים מן התקשורת.
 2. שמנו על פני השטח של אבקת ניקוי אמבטיה. שימו לב בבקשה! זה לא צריך להכיל כלור. ולהסיר את שוחקים המצורפת לקדוח, כל אמייל המפעל באזורים פגומים. שאר השטח הוא מקולף למצב מאט. במקביל, איכות הניקוי תלויה בחיי השירות של הציפוי החדש.
 3. בזהירות לשטוף את הציפוי הנותר. אנחנו ממלאים את האמבטיה שכבר נוקתה במים חמים ומחכים ל -10 דקות, ואז המים מתמזגים, ואת האמבטיה צריך לייבש ביסודיות.
 4. אם עדיין חלודה נשאר או אזורים עם ברק נמצא, ואז לחזור על נקודות 2 ו 3. כתוצאה של labours שלנו, משטח יבש, מאט וחלק צריך לקבל.
 5. שבבים עמוקים ניתן לשחזר עם שרפים אפוקסי.
 6. לאחר מכן, יש לעצב את פני השטח בהתאם להוראות היצרן. במקביל, אירוסולים מוחלים בקלות וללא בעיות. תערובת שני המרכיבים צריך לשקר ללא בועות, כי במקומם, אם הם לא הוסרו, הציפוי הוא קילף לאחר מכן. במקרה זה, יש צורך להחיל את אמייל עם רולר, שכן ערימת מברשות יכול להרוס את כל העבודה. בנוסף, רולר יותר באופן שווה חל צבע. על מנת האמייל להישאר על הקירות במשך זמן רב, זה צריך להיות ממש לשפשף אותם.
 7. יבש שוב.
 8. אנו מיישמים 1-2 שכבות של ציפוי, ומאפשרות לכל אחד מהם להתייבש לפחות 30 דקות.
 9. לאחר 24 שעות, הציפוי הופך להיות קשה, וחדר האמבטיה יכול לשמש רק במשך שבוע, רצוי להבטיח כי הטמפרטורה בחדר הוא כ 20 ° C. כן. עוד דבר אחד. אין לאפשר לכל חפץ או נוזלים להיכנס למקלחת בתקופה זו.
 10. עכשיו אתה יכול ליהנות אחד חדש, עם נצנוץ עדין אמבט לבן מזמין.

אמבט מילוי

כיצד לשחזר אמבטיה ישנה? דרכים לשיקום אמבטיה

טכנולוגית אמבטיה מילוי די חדשה הוא תהליך שבמהלכו נוזלי מוחל על פני השטח של פלסטיק עמיד בפני זעזועים, שהנה סוף אקריליק דפוס הליבה שלה עם תוספת של מקשת הקרמיקה. הכנת השטח מתבצעת באותו אופן כמו החלת אמייל.

כדי לשחזר אמבטיה סטנדרטית אחת, אתה צריך לקנות 4 ק"ג של פלסטיק נוזלי מיוחד. זה מוזג בעדינות לתוך האמבטיה, ביטול כתמים ופגמים אפשריים עם מרית. עובי השכבה יכול להשתנות מ 6 מ"מ על קירות האמבטיה עד 10 מ"מ על התחתונה.

לאחר 24 שעות, פלסטיק מתקשה בטמפרטורת החדר.

זה הכול. פלסטיק יש ברק מבריק, עמיד בפני נזקים שונים ואינו להשאיל את עצמו חיידקים. בטוח לבריאות וגם לא חלקלק.

מסקנה: באיזו דרך להחזיר את האמבטיה טוב יותר?

לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות. מצד אחד, קלות התקנה במחיר נמוך יחסית של עלים רופפים. אבל יש להם אורך חיים קצר. מצד שני, אתה יכול להחליף את האמייל. זה יותר עבודה אינטנסיבית, בעוד שאתה צריך להיות מוכן לשבוע לשכוח רחצה. אבל אתה יכול לעשות, כמו שאומרים, "דם קטן" כלכלית. אמבטיה צבעונית נכונה יכולה להימשך מספר שנים. עם זאת, רשלנות בשלב ההכנה יכול לשלול את כל המאמצים. הגרסה עם פלסטיק בתפזורת מרשימה. באותו זמן זה כבר זמן רב ידוע כי כל דבר טוב שווה את זה.

זה תלוי בך להחליט איך להתמודד עם חדר האמבטיה הישן. בכל מקרה, האמבטיה שלך יהיה לזרוח עם ברק חדש ומזמין, מזמין אותך ליהנות החום של החיבוק שלך.

שחזר את האמבטיה הישנה בעצמך. וידאו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 10 = 14