כיצד לשטוף תריסים רולר כראוי?

כיצד לשטוף תריסים רולר כראוי?

לפני מספר שנים זה הפך להיות אופנתי להתקין תריסים בדירות. זאת היתה אופציה מעשית יותר בהשוואה לווילונות בד: אבק לא היה כל כך מצטבר, והיה קל יותר לנקות את התריסים מאשר לשטוף את הווילונות. אבל החדרים עם תריסי פלסטיק נראים רשמית, הם חסרים נפיחות וחמימות. חלופה מצוינת אפשרות בד, תריסים - וילונות רול: אלגנטי, מעשי, נוח.

אבל איך לשטוף את התריסים רולר? בניגוד לאמונה הרווחת, אין בכך שום דבר קשה. קל יותר לעבוד עם העובדה כי מוצרים כאלה יש ציפוי מיוחד, עקב אשר אבק כבר לא פעיל כל כך מתיישב על הבד ואת כתמים הופכים תופעה נדירה. אבל בכל זאת, הטיפול בווילונות הוא הכרחי, והוא שונה במקצת ממה שאנחנו רגילים בימי הווילונות והווילונות.

כיצד לשטוף תריסים רולר כראוי?

טיפול של וילונות

וילאות חדשים שנרכשו, מותקן, ובמשך כמה זמן כהנו לך. במוקדם או במאוחר נשאלת השאלה: "מה, בעצם, גרסה הרגילה הבד וילאות רולר רחיץ אתה יכול פשוט מקל במכונת הכביסה, ושופך את האבקה ולחץ על כמה כפתורים, כמה זמן כדי לקבל וילאות נקיים ומתוק-נינוח. תריסי פלסטיק פשוט לנגב עם מטלית לחה מעת לעת. ומה לעשות עם תריסי גלילה, לא ברור.

למעשה, לשטוף את גליל הווילונות הוא בכלל לא קשה יותר מאשר את האפשרויות המוכרות יותר.

 1. על מנת לשמור על התריסים רולר נקי, זה מספיק פשוט לאוורר את החדר מעת לעת. דרך קלה כל כך במהירות וביעילות להסיר את הווילונות שלך מן האבק שנצבר.
 2. אם אתה לא בוטח airing, אז אתה יכול לזרוע את עצמך עם מטלית רכה או שואב אבק עם זרבובית בד. בשל הספגה מיוחדת, האבק אינו חודר לחלק הפנימי של הלהב, אך מצטבר על פני השטח, וניתן להסירו בעזרת כלים פשוטים. כדי לנקוט טיפול כזה מספיק פעם בשבוע או שניים, וילונות ייראה די נוחים.
 3. אם יש כתמי עפר על הבד, אתה יכול להשתמש מחק רגיל פקיד, אשר ניתן למצוא כמעט בכל בית. זה מספיק טוב מסיר זיהומים שונים מפני השטח של התריסים רולר. רק לא להיות קנאי עם חיכוך, אחרת אתה יכול להזיק למרקם. אם אתה לא יכול להסיר את הכתם, אתה צריך לנקוט באמצעים יעילים יותר.
 4. למרות הטיפול המתמיד בווילונות גליל, במוקדם או במאוחר יהיה צורך לשטוף אותם. האפשרות הקלה ביותר היא לקחת אותם לניקוי יבש. רק יש צורך כתובת בארגון אמין שבו הם מכירים היטב עם תכונות של טיפול של וילונות רול. במקרה זה, אתה כבר לא צריך לבזבז זמן לרחוץ את הווילונות. זה מספיק כדי להוריד את הבד, לשאת אותו לניקוי יבש וכעבור כמה ימים להחזיר אותו.

כיצד לשטוף תריסים רולר כראוי?

אם אתה לא סומך על ניקוי יבש או לא מוכנים להוציא כסף על זה, אתה יכול לשטוף את הווילונות עצמך. לשטוף את הבד במכונת כתיבה אסורה בהחלט. לכן, יש צורך לשחרר את האמבטיה במשך זמן מה - זו האפשרות הטובה ביותר עבור שטיפת רולר תריסים.

 • לכביסה יש להשתמש רק בדטרגנטים קלים ללא אקונומיקה ותוספים שונים. עדיף אם הם על בסיס טבעי.
 • ממיסים את הסוכן במים כדי שלא יישארו דגנים.
 • החל ספוג רך על פני הלהב בתנועה מעגלית. חזק לא לשפשף, התנועות צריך להיות רך ומסודר.
 • שטפו את הבד היטב, עדיף כמה פעמים. ב וילונות, לא צריך להיות שמץ של חומר ניקוי. שרידי המוצר על הבד יכולים להוביל לכך כי, תחת השפעת השמש, הם ישנו את צבע הבד, ולא לטובה.

תשומת לב נפרדת מחייב הסרת כתמים מסוגים שונים, כי זה איתם לעתים קרובות ויש בעיות. כמובן, האפשרות האידיאלית היא להוסיף וילונות לתקופה זו, בעת בישול במטבח או ילדים לצייר ליד החלונות. אבל לא תמיד מתברר שזה נעשה בזמן, ולפעמים על הבד יש כתמי שומן, קפה, מצייר, גרגרי יער ותצוגות חיים לא נעימות מאוד.

העניין הוא מסובך על ידי העובדה כי לא ניתן להשתמש אקונומיקה ו מסיר כתמים כימיים, אשר אנו משמשים כל כך, אבל אשר יכול להוביל את העדות של בד רולטה. מצד שני, קל יותר לשטוף תריסים רולר הודות ציפוי מגן. במיוחד כי היום אתה יכול למצוא בשוק כמות עצומה של חסכון מוצרי ניקוי על בסיס טבעי, עם איזו עזרה להיפטר כתמים מורכבים יהיה הרבה יותר קל. ממש לפני הקנייה כדאי לקרוא את ההמלצות לשימוש. אם אתה לא יכול להשתמש בכלי זה על הבד שממנו לחמניות שלך הם תפורים, אז כדאי להסתכל על משהו אחר. ומיד לפני הכביסה, הקפד לבדוק את מסיר הכתם במקום בולט. אם המבנה והצבע אינם מושפעים, תוכל לבצע את ניקוי המשטח על ידי ביצוע ההוראות.

כיצד לשטוף תריסים רולר כראוי?

מה לא ניתן לעשות?

כמו כל סוג אחר של קישוטים החלון, תריסי רולר יש כמה תכונות טיפול מיוחד. התעלמות אלה תכונות מאוד לא יכול להשפיע רק על המראה, אלא גם רק לבלגן את הווילונות. לכן, כדאי לדעת, והכי חשוב, לעקוב אחר ההמלצות, כך הווילונות החדשים יכולים להימשך זמן רב ככל האפשר.

 1. אל תנסה לשטוף וילונות כאלה במכונת הכביסה, גם אם הם עשויים מבד. טיפול כזה יהיה רק ​​להרוס את הבד, ואתה תצטרך ללכת לחנות שוב עבור וילונות חדשים.
 2. תריסי רולר יבש ניתן רק להרחיב. אל תאפשר היווצרות של kinks, אתה לא יכול לתקן את זה.
 3. כדי ברזל בדים אינו מומלץ. אם אתה רוצה מעט להחליק את הבד לאחר הכביסה, ולאחר מכן להשתמש רק קצה הברזל, וגיהוץ הוא הכרחי אך ורק באמצעות הבד או באמצעות גזה רטובה.

במבט ראשון, זה אולי נראה כי טיפול עבור וילונות גליל הוא מאוד מסובך זמן רב. למעשה, הכל לא כל כך מפחיד. ראשית, האבק כבר צובר על הווילונות אינו פעיל כמו שהוא על בד רגיל, זה מספיק רק כדי לנקות את זה מעת לעת עם מטלית. אתה יכול לשטוף את הבדים לא יותר משעה, ואתה תצטרך לנקוט את התהליך הזה לעתים רחוקות מאוד.

כיום, תריסי גלילה מועדיפים על ידי מספר הולך וגדל של צרכנים, והם נמצאים לעתים קרובות למדי ביצירות של מעצבי אופנה. זאת בשל העובדה כי לחמניות הם לא רק מסוגנן, אלא גם אחד הקישוטים המעשיים ביותר ונוח של הפנים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

78 − 71 =