מאשר צבע הקיר לאחר מרק?

מאשר צבע הקיר לאחר מרק?

מה המאמצים שאתה לא יחול, כדי להשיג משטחים חלקים וחלקים לחלוטין לאחר החלת מרק אתה לא תצליח. בכל מקרה, הקירות יהיו עקבות גלויים של מרית, מעברים אחידים, גבעות או חורים ושגיאות אחרות.

מאשר צבע הקיר לאחר מרק?

מאשר צבע הקיר לאחר מרק?

כדי למנוע מצב זה, מלטש של הקירות מתבצעת, אשר נדון בפירוט רב יותר במאמר זה.

איך אני יכול להכות את הקירות?

מאשר צבע הקיר לאחר מרק?

חשוב להשתמש במסכה במהלך מלטש הקירות כדי להגן על מערכת הנשימה

קודם כל, תצטרך לרכוש את המכשירים הדרושים.

עבור מלטש תוכלו לבוא שימושי:

 • סוגים שונים של רשת מחוספסים או חריצים מקוננים שונים;
 • קרן שחיקה;
 • ספוג שחיקה;
 • מדרגות;
 • תאורה נוספת;
 • מרית עם מטלית עבודה קטנה;
 • אמצעי הגנה אישית.

המסיימים מנוסים ממליצים לנקות את הקירות:

 • לאחר החלת מרק;
 • לפני החלת הצבע;
 • לפני הדבקת טפט.

אבל, ישנם מקרים אחרים, כאשר ללא מלטש לא עובד.

משטחים גריסה היא לא תהליך מסובך מאוד, אבל מאוד ארוך, אשר התוצאות הרבה אבק.

עבור מלטש, נייר זכוכית או רשת שוחקים מיוחד משמש. מה שתבחר תלוי בהעדפותיך ובמשאלותיך.

היתרון של רשת שוחקים הוא מבנה מחורר שלה, כך שכל האבק יהיה לעבור בקלות את החורים ואת הבד לא במהירות סתום. החלפת הרשת מתבצעת לאחר הבלאי שלה, אשר מיד הופך להיות מורגש על ידי סימנים חיצוניים. כתוצאה של בלאי, הרשת יכולה לשבור ולא לבצע את המשימה כראוי להגדיר.

לרוב, רשת כזו נמכרת בחתיכות, לגודל אשר ניתן להתאים לגודל של הבר. עבור עבודה, אתה רק צריך להגדיר את הבד על הבר ולהתחיל את השינוי של הקירות.

מאשר צבע הקיר לאחר מרק?

קירות שקורים של הבית עצמם

שים לב כי הסורגים יכולים להשתנות במידה ניכרת בגודל, ולכן בעת ​​רכישת רשת, למדוד את ממדי הקורה במדויק.

רשת מחוספסת יש חיסרון אחד - עלות גבוהה, יחסית nazhdachki. אבל מינוס של נייר זכוכית - ללבוש מהיר, בגלל מה הבד דורש החלפת מתמדת.

למכירה nazhdachka ב וריאציות שונות לחלוטין:

 • בד סיים;
 • רולר קטן;
 • התגלגל לגליל גדול.

אם אתה רוצה לקנות בד על גליל, מיד להחליט איך תוכל לחתוך את זה, כך שלא נשאר יותר מדי פסולת. כמובן, אתה יכול לפשט את המשימה שלך, לקנות חתיכות מוכנות, אבל העלות שלהם היא הרבה יותר גדולה מזו של בד לא מצופה.

תכונה ייחודית נוספת של nazhdachki הוא פירוט, אשר סימני מספור מדוברות. זה מה שגורם קשיים רבים ושאלות למתחילים שאינם יכולים לבחור נכון את פירוט הנכון.

שים לב, ככל שמספר הקלטת גדול יותר, כך גדל התבואה, ולהיפך. Nazhdachka עם דגנים גדולים מיוצג בקטגוריה מ 20R ל 220R, ועם קטן - מ 240R ל 2500.

תכונות nazhdachki נתון בטבלה להלן.

הבסיס של הבד נייר, בד כותנה, סיבים, פוליאסטר, נייר לטקס, בשילוב
מרכיבים מחברים שרף, דבק, דבק שרף, לכה, שרף שרף
עבור הטיפול בשחור, הדגן משמש 500-1000 מיקרומטר
לעבודה קשה על עץ 250 עד 500 מיקרומטר
עבור משטח החלקה ואת שחיקה העיקרית 100 עד 250 מיקרומטר
טחינה לפני הציור 20-40 מיקרומטר
רטוב שחיקה 14-20 מיקרון
הסר הברק 3-14 מיקרומטר

יש צורך לקשט את הקירות לאחר puttying בשני שלבים:

 1. המלט הראשון מתבצע במרקם גס;
 2. השני - נייר משובח.

לרוב לעבודות תיקון בדירות, עורות מ P80 ל P280 משמשים, ועבודה מעולה במיוחד - מ 320 ל 360ng.

כאשר הקיר הוא sanded עם מרק מתחיל, יש צורך ללטש אותו עם נייר זכוכית גס, טווח אשר משתנה בין 80 ל 180Р.

אבל, לשים לב לעובדה זה חומר גס מאוד גרגר, ואם אתה מתכנן לצייר את הקירות בעתיד, אתה לא יכול להשתמש כזה נייר זכוכית.

איזו טכנולוגיה מלטשת?

מאשר צבע הקיר לאחר מרק?

עצמית מלטש הקירות לאחר מרק

לפני שתמשיך מלטש את הקירות, יש צורך לבדוק את הסיום עבור מוכנות (כדי לראות אם הוא יבשים כראוי). כדי לעבוד היה נוח, והתוצאה היתה חיובית, לקבל מספיק תאורה. קרני לא צריך להיות מעוות ו להטיל צל, החלק המטופל של הקיר צריך להיות מואר מכל הצדדים.

אל תשכח הגנה אישית, אשר יגן על העיניים שלך ואת איברי הנשימה מן האבק, תאמין לי, זה יהיה מאוד.

אם בליטות גדולות נראים על הקירות, להסיר אותם עם מרית קטנה, אבל לוודא שהוא נקי. לאחר מכן הניח נייר גס על הדלפק והתחל לחפור את הקירות מלמעלה, ופנה לצד ימין. פעולות כאלה יעזרו לא לרדת ולעבד את פני השטח באזורים קטנים, לא חסר סנטימטר אחד של הקיר.

אם אתה אף פעם לא עובד על קירות מלטש, והם מפחדים לא לטעות עם גרגר העור, לבדוק את שוחקים נבחרים על חלק קטן של הקיר במקום מבודד. אם יש שריטות על הקיר במהלך הבדיקה, הבחירה שלך היא לא נכונה, אז מיד להחליף את העור עם גרגר קטן יותר.

שוב אני רוצה להזכיר כי אמרי גס גרגר מתאים להכנת קירות לפני טפטים, אבל הציור הבא של הקירות אינו מאפשר נוכחות של אפילו את הפגמים הקטנים, אשר לאחר היישום של צבע יהפוך בולט יותר.

נסו לא להחיל יותר מדי כוח במהלך השיוף בעת לחיצה על בר ולא להסתיר את פני השטח במשך זמן רב במקום אחד. לאחר ביצוע כמה פעולות מעגליות, לבדוק את התוצאה ולהמשיך את השבר הבא של הקיר.

אם במהלך הליטוש לאחר הליטוש העיקרי אתה מוצא בורות משמעותיים על פני השטח, לדלג על אזורים אלה, ולאחר מכן לטפל בהם עם מרק.

כאשר המשטח הראשי של הקירות מלוטש, אתה יכול ללכת לחלקים קשים יותר - בפינות. כדי לטפל בפינות, אין להשתמש בסחיטה שחלקה רק תפגע בשכבת המרק. עבור עבודה כזו קפדנית ועדינה, ספוגים עבור שחיקה הם המתאימים ביותר עבור אשר זווית הוא אלכסוני. אם אין לך מכשיר כזה, להשתמש באותו בסדר גרגר nazhdachku, קיפול אותו לחצי.

איך מעיל את התקרה?

מאשר צבע הקיר לאחר מרק?

אנחנו מציירים את התקרה במו ידינו

בתיקון של החדר, התקרה דורש תשומת לב לא פחות מאשר את פני השטח של הקירות, כי כל הפגמים על זה ימשוך תשומת לב לא רק מן הבעלים, אלא גם מן האורחים בבית.

ביצוע ליטוש התקרה אינו שונה מ sanding של הקירות. הניואנס היחיד הוא כי העבודה על התקרה היא הרבה יותר קשה. לכן, לפני שתתחיל החול באזור, לקבל מכונת השחזה.

אם מכונה כזו נס משמש, נטו מוחל על זה תחת No.60 כדי No.80 עבור הפשטה גסה, או רשת ב מספר 100 עבור עבודות הגמר.

כדי להגיע בקלות שטח השטח הנדרש, להשתמש סולם או פיגומים, אבל אם יש לך מכונה עם בר מיוחד, אתה יכול לטחון את התקרה ישירות מהרצפה.

משטח השחזה מבוצע בתנועה מעגלית עד שהמשטח חלק לחלוטין. בתחילה, מלטש מסיר את פני השטח מפני נזק גדול, ולאחר מכן את פסולת ואבק מוסרים את פני השטח נבדק על נוכחות של פגמים קטנים.

כאשר העבודות הגיעו אל קיצם, אתה יכול לכסות את הקירות עם מרק הגמר. לאחר מסה יש סוף סוף מיובש, לסיים מלטש עם נייר זכוכית בסדר גרגר מתבצעת. הטכניקה של ביצוע העבודה זהה, כפי שתואר לעיל, הניואנס היחיד - התנועות לא צריך להיות כל כך גורף, אבל מסודר.

כאשר כל המשטחים כבר מרוח, יש צורך להסיר את שאריות אבק, לאחר מכן הקירות צריך להיות דרוך. זה היישום של הקרקע יגדיל את רמת ההדבקה של המצע עם חומרי הגמר הבאים.

להחליט אילו חומרים חול על פני השטח, ועל ידי מה הטכנולוגיה, יש צורך לא רק לקחת את עצתו של דקורטורים מנוסים יותר, אבל עדיין לנסות את היד בחלק קטן של הקיר. אמנם היום אתה יכול לראות הרבה שיעורים וידאו ברשת, אבל הם לא יחליפו את החוויה של עבודה עם מטחנת או חומרים שוחקים אחרים שאתה צריך להרגיש עם הידיים שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

97 − 95 =