מה ההבדל בין motoblock לבין מטפח

מה ההבדל בין motoblock לבין מטפח

מה ההבדל בין motoblock לבין מטפחמטפחים ו motoblocks הם פשוט אסיסטים שאין להם תחליף בחקלאות, כמו טכניקה זו היא מעשית ופונקציונלית מאוד. אבל אנשים רבים חושבים כי המטפח ואת motoblock הם אחד ואותם לא שם לב ההבדל ביניהם. אבל יש הבדל מהותי בין שני המכשירים האלה, לפחות ברמה של התכונות הפונקציונליות שלהם. אז מה ההבדל בין מוטובוק לבין מטפח?

מטפח

מה ההבדל בין motoblock לבין מטפח

המטפח נחוץ בעיקר לטיפוח הקרקע. בין המשימות העיקריות שלה ניתן לזהות את הכנת הקרקע לזריעה, שיפור המבנה של הקרקע, כמו גם אדמה ערבוב עם דשנים. המרכיבים העיקריים של המטפח הם שקועות ב חותכי הקרקע, עם אשר הוא חריש. המטפח מאפשר לך לחרוש במהירות מגרש עם מאמץ מינימלי. בחר התקן זה על פי גודל האתר - אם האתר הוא קטן (סטנדרטי 6 דונם), אז כדאי להשתמש מטפח קל. בנוסף, המטפחים עשויים להיות שונים במאפיינים אחרים. לדוגמה, עכשיו בשוק אתה יכול למצוא דיזל, בנזין ואפילו מטפח חשמלי.

מוטובוק

מה ההבדל בין motoblock לבין מטפח

עם מכשיר זה, מדי, אתה יכול במהירות לעבד את הקרקע, אבל זה לא סוף הפונקציונליות שלה, שכן המשאית מתוכננת גם עבור עבודות חקלאיות אחרות. בעזרתו, אתה יכול לכסח את הדשא, הצמח ותפוחי אדמה הקציר. בנוסף, המשאית מסוגלת לחפור ולרדף את הקרקע, כמו גם לקחת את היבול מן הגן.

סיכום מן האמור לעיל, ניתן לומר כי מכשיר הליכה-מאחורי הוא פונקציונלי יותר מטפח. כיום בשוק ניתן לרכוש עובדים עם מגוון רחב של פונקציונליות - עם סכינים, המיועדת בחפירת תעלות, עם הפנסים, אתה יכול לעבוד גם בלילה, עם חשמל ועוד. בהתאם למספר של אביזרים וטווחי המחירים התקנים.

ההבדל בין motoblock לבין המטפח

כפי שכבר צוין לעיל, מוטובוק הוא מכשיר פונקציונלי יותר מאשר המטפח, שכן יש לו את אותן פונקציות, אבל זה יכול גם לעזור עם משימות חקלאיות אחרות. אבל ההבדל בתפקוד אינו ייחודי, שכן ישנם עדיין כמה סימנים המאפשרים להבחין בין שני מכשירים אלה:

  • Motoblock ניתן לשלב עם מגוון של מנגנונים, אשר נותן לו הזדמנויות נוספות. לדוגמה, ניתן לצרף עגלה או משאבה motoblock (אם יש בריכה בקרבת מקום). דגמים מסוימים מגיעים עם עגול או מתכנן.
  • בהשוואה motoblokami, מטפחים יש הרבה פחות כוח. זאת בשל העובדה כי motoblocks יש קבוצה גדולה של פונקציות. המטלה העיקרית של מטפחים היא טיפוח הקרקע, אבל motoblock יכול להשיג את זה הרבה יותר מהר.
  • יתרונות של עובדי כוח, כמתואר שתי הפסקאות הראשונות, מתרחשים בשל חסרון משמעותי אחד - לעומת מוט הגה, עובדים שוקלים הרבה יותר, כך לחרוש את האדמה בעזרת המטפח הרבה יותר קל. אם אתה רק צריך לטפל בקרקע, עדיף לעצור את הבחירה על המטפח.

מה ההבדל בין motoblock ו מטפח, ההבדלים העיקריים הם:

  1. Motoblock הוא ציוד פונקציונלי יותר, אבל המטפח נועד רק לעיבוד הקרקע.
  2. כדי motoblocks ניתן לצרף אלמנטים מגוונים ביותר מנגנונים, אשר מאפשרים להגדיל את הפונקציונליות שלהם.
  3. מטפחים הם פחות חזקים, בהשוואה motoblocks.
  4. מטפחים יש משקל פחות, ולכן זה יותר נוח וקל יותר לעבוד איתם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

44 + = 45