מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע עם הידיים שלך

מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע עם הידיים שלך

מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע הוא הניח תחת הסיום, כך פגמים נסבלים וזה לא יכול להיות משטח שטוח לחלוטין. המגהץ השחור הוא שפך על מנת להשוות את ההבדלים בבסיס הרצפה על הקרקע ועל הכנת אחד הגמר. גימור הרצפה על הקרקע ללא המגהץ - זה הציפוי הראשון המשמש לאותה מטרה.

מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע עם הידיים שלך

התקן של הרצפה.

כיצד להפוך את המגהץ שחור עם הידיים שלך

כדי להפוך את הרצפה מחוספס מחוספס הרצפה על הקרקע, עליך לבצע את ההוראות:

 • קודם כל הנקודה הגבוהה ביותר נקבע ומניחים לשים על זה;
 • מכין את הרצפה לשפוך;
 • הפתרון הוא מוכן;
 • פתרון הוא שפך;
 • כאשר המגהץ מחוספס מוכן, אתה צריך לעקוב אחר זה עד שהוא מתקשה.

חוקי התקנה של משואה

מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע עם הידיים שלך

הרצפה רטובה קשוחה על המגהץ.

לפני תחילת העבודה מהשטח, אתה צריך להסיר את הפסולת. לאחר מכן, תוכל להמשיך להתקין את המשואות בהתאם לרצף הבא:

 • על הקיר בשורה אחת נמצאות ערימות של מלט מלט עם מדרגה של 0.5-1 מ 'זה מזה;
 • ואז קורות מותקנים על ערימות, זה יכול להיות פרופיל של מתכת או צינור;
 • לשים את הפרופיל על ערימת מלט הרכב, הוא לחוץ מעט למטה אל הקרקע, utaplivaya בפתרון; המביאים את המפלס לגובה הרצוי, כלומר, לפני היווצרותו של מטוס בודד, המשואה קבועה עם עוד כמה מנות של מלט;
 • הגובה הנדרש של המגדלור - כאשר הנקודה הגבוהה ביותר שלו היא באותה רמה כמו המגהץ;
 • כך היישור של המשואה הראשונה היא פשוטה יותר, שני ברגים הם דפוק אל המקום של החיבור שלהם קו הוא נמתח עליהם; על הקו הזה אתה יכול ליישר את המשואות הבאות.

לאחר ההתקנה של המגדלור הראשון, כל האחרים נחשפים באותו סדר. אם ההתקנה נכונה, אז הפרופיל האחרון צריך להיות מול הראשון.

שלב הכנה

מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע עם הידיים שלך

סוגי המכשיר גס הרצפה.

על מנת שהצימוד של המגהץ לבסיס הרצפה יהיה מספיק, יש לבצע מספר פעולות הכנה.

 1. השלב הראשון של ההכנה הוא פילוס. אם הבסיס יש סדקים, חורים, סדרים, ואז הם סגורים עם פתרון.
 2. השלב השני הוא ניקוי. המקום שבו המגהץ יונח נקי של פסולת ועפר.
 3. לאחר ניקוי, פני השטח הוא דרוך הידבקות טובה יותר.

על מנת לשמר את כל חפצי העץ, למשל, דלתות או ריבות (כדי להגן עליהם מפני מגע עם מרגמה מלט), הם עטופים בסרט בעזרת סרט דבק.

בעת הנחת המגהץ, כל החורים חייב להיות אטום עם פקקים. לפני הסתרת צינורות ושירותים אחרים מאחורי המגהץ, הם צריכים להיות מעוגן על הרצפה עם מסמרים, עטוף מול מבודד זה. מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע הוא עיצוב חסכוני. מרכיבי הפתרון עצמו הם זולים.

מסיימת את המגהץ מחוספס

מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע עם הידיים שלך

תוכנית של בניית קומה גסה על המגהץ משולב.

בדרך כלל, הפתרון הוא מוכן בשיעור של 1 עד 3 (מלט וחול, בהתאמה). עבור 1 ק"ג של תערובת יבשה, בדרך כלל לקחת 0.5 ליטר מים. אם לא תעמוד בקנה אחד עם הפרופורציות הללו, ההרכב לא יהיה חזק ככל הנדרש. אם כל החוקים נצפו, התערובת חייבת להיות חלקה פלסטיק בעקביות. כדי להכין אותו, אתה צריך את הכלים הבאים:

 • את חפירה;
 • דליים;
 • יכולת הולמת;
 • מערבל בטון;
 • חלוק.

ואז מתחיל תהליך הנחת המגהץ. החלל בין שני המשואות הסמוכות מתמלא בפתרון בעזרת את חפירה. כאשר הפרופיל מכוסה בתערובת, יש צורך לקחת את המעקה, ומניחים אותו על המשואות עם שני הקצוות, תנועות גלי כדי להסיר את השכבה העליונה של הפתרון לנקודת סימון. אם החלל או הכלל מתחיל ליצור ריקנות, ואז הם מדווחים על הפתרון ושוב ליישר. ישנם כמה טריקים מקצועיים כדי להפוך את המגהץ רמה יותר:

 • כדי למנוע את עקירה של המגדלורים במהלך ההצפה תחת אותם, יש צורך מראש למלא את כל המקומות הריקים עם פתרון;
 • מלט צריך להיות מוכן בכמה מעברים על מנת שיהיה זמן להשתמש בו במלואו לפני שהוא מתקשה;
 • המגהץ כדי למלא טוב יותר ביום אחד, כך פני השטח הוא אחיד, ללא גשרים של קור.

איך ללכת בעקבות המגהץ בימים הראשונים

מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע עם הידיים שלך

סידור רצפת עץ מחוספסת על היומנים לאורך הלוח.

בזמן הייבוש, המגהץ מתכווץ, אז אתה צריך לדאוג לזה. בימים הראשונים של ייבוש לא ללכת על זה. החדר שבו המגהץ מונח צריך להיות כהה וסגור כדי למנוע טיוטות. כל האמצעים נועדו ליצור את אותו מיקרו אקלים בכל החדר, כך הנוזל מתאדה מופץ בכל מקום באופן שווה. יום לאחר מכן המגהץ מכוסה בסרט ומחכה התקשות מלאה שלה. זה ייקח 2 עד 5 ימים. הכל תלוי בעובי השכבה.

אם המגהץ שחור משמש לרמת הרצפה על הקרקע, אז כמה סדרים מותר. אם הרצפה על הקרקע מתוכננת להיות חם, אז המגהץ שחור צריך להיות מפולס. זאת בשל העובדה כי גוף החימום בקומת הקרקע ממוקם בין הקשרים, ואם אתה לא ליישר את המגהץ המחוספס, ואת תור הידוק הרצפה העיקרי עם הפרשים גובים בנקודות שונות, כי הוא מחמם את החדר יהיה אחיד.

הידוק רצפה Rough על הקרקע - אופציה חסכונית, אבל זה מאוד זמן רב, כלומר, חומרים לעבודה כזאת הם זולים לקנות אותם הוא לא בעיה, אבל התהליך עובד ארוך די מסובך. כאשר הנחת שכבת מלט חול מלט מתחתיה, חול נשפך ונחבט. לאחר דחיסת הרצפות מכוסים הריסות. אם אתה ממלא את המגהץ עם שכבת הריסות, זה לא יסתדר ובסופו של דבר סדק.

הפרמטרים בטון

מחוספס הרצפה המגהץ על הקרקע עם הידיים שלך

מאפיינים השוואתיים של בטון בסיס.

הרצפה על הקרקע נועד בעיקר עבור בתים במדינה וקוטג'ים, כפי שהוא האמין כי זו האפשרות חסכוני ביותר ואמין. בקטע, הרצפה על הקרקע היא עוגת שכבות. ראשית, שכבת דשא מסולקת של דשא הוא נלקח סוליית מוכן ממנו. הוא מכוסה בחול, להתקין סרט איטום, למלא המגהץ שחור, הכולל רשת מתכת מחוזק. לאחר מכן לייצר חומרי אריזה עבור בידוד, ולאחר מכן הניח בחזרה סרט להגנה מפני רטיבות ולבסוף - כיסוי בטון וחול, וביום שבו הרצפה תנוח. תנאים שונים מניחים פתרונות עיצוב שונים, הכרוכים בעלייה או ירידה במספר השכבות.

אם פרויקט הבנייה היה יזום עם חימום עם נוזל קירור נוזלי, אז במקרה זה המגהץ בטון מחוספס 80-100 מ"מ עובי נעשה על הקרקע. במקרה זה, המגהץ מלט יהיה עובי של 50-70 מ"מ. הרצפה על הרצפה עם מערכת של הרצפה החמה אינו שונה מן הרצפה החמה, אבל יש רזה המגהץ.

הוא האמין כי בטון מחוספס בטון או מלט חול צריך להיות מחוזק. במינוח הבנייה שכבה זו נקראת שכבת הבסיס. במדריכי הבניין יש כמה נקודות על השכבה הבסיסית:

 1. שכבות בסיסיות Nonrigid של רצפות בטון asphaltic, חומר אבן, ניסוחים שנבחרו אדמת סיגים, חצצו או חצצו דורשות כי החותם המכאני.
 2. שכבת יסוד קשיחה - בטון, בטון מזוין, בטון מזוין - יכולה להיות מבטון של מחלקה B22.5. אם הרצפות העלו עומסים המכוונים לשכבת הבסיס, מותר להשתמש בבטון מסוג B7.5. במקביל, המגהץ עם B12.5 בטון מבוצע.
 3. עובי שכבת underlayment ריצוף נקבעת על ידי המון חישוב הפועלים עליו, במילימטרים, למשל, כדי חול - 60 מ"מ, סיגים, חצץ, כתוש אבן - 80 מ"מ של בטון האירוח - 75 מ"מ; אותו בתנאי ייצור - 100 מ"מ.
 4. אם underlayment בטון משמש ציפוי ללא המגהץ, עובי שלה צריכה להיות מוגברת על ידי 20-30 מ"מ.

בדרך כלל אין הוראות ישירות לחיזוק הרצפה על הקרקע. אבל ברשימה של חומרים יש הרצפה חיזוק על הקרקע עם בטון ו מחוספס המגהץ. נושא זה מטופל על ידי ארגוני הפרויקט הלשכה.

בנוסף המגהץ מחוספס, הרצפה על הקרקע יש שני סוגים של מכשיר הגמר. לפני שתתחיל להטיל המגהץ על הקרקע, אתה צריך להגדיר את רמת האפס שלו. בדרך כלל הרצפה על הרצפה הוא מפולס באמצעות מד רמת לייזר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 34 = 41