מטבח בסגנון צרפתי

מטבח בסגנון צרפתי

מטבח בסגנון צרפתי

מה זה נראה לנו במילה צרפת, פאריס, פרובאנס, מה עמותות מיד עולה על הדעת? אני חושב שתסכים - זה הראשון, רומנטיקה, שנית, טעם עדין ואלגנטיות, שלישית, אריסטוקרטיזם מותרות. ואם אתה אוהב את כל זה ולשקול את עצמך אדם מעודן, אז אתה יכול להתחיל לפתח עיצוב פנים לחדר בוהמי נעים שלך. כדי ליצור צרפת משלך במטבח, דמיינו בתי קפה נעימים ברחובות פריז.

סביבה נעימה, נעימה עם נופים פסטל על הקירות, פרחים על השולחנות וגוונים עדינים, קלילות ורכות, אווריריות הפנים. אם אתה חושב שזה פשוט - אתה טועה, פשטות כזו עם שפע של פריטים תפאורה הוא די קשה להשיג. אבל עכשיו על הכל בסדר.

המטבח שלך בסגנון הצרפתי יצטרך לעמוד בכללים מסוימים, שבלעדיהם אתה יכול בקלות לעבור על איזה היבט ולהפוך עיצוב מעודן לתוך אחד חסר טעם. הדבר החשוב ביותר הוא טבעיות ואינטליגנציה, שום דבר לא צועק, יומרני מדי. סגנון זה מפואר, אבל כמו כל גאוני הוא פשוט. כמו שמלה שחורה קטנה מקוקו שאנל.

זה לא מותרות שמושך תשומת לב, זורחת ומדכא את העלות הגבוהה, כלומר בסגנון ישן, אריסטוקרטי ישן, מלא אצילות וטעם.

אחרי הכל, הצרפתים אף פעם לא מנסים לחשוף את עושרם להראות. פשטות מקסימה ונוחות לשימוש - אלה הם הקריטריונים העיקריים של הסגנון.

סיווג הסגנון הצרפתי

עכשיו נציג כמה subpecies של הסגנון הצרפתי, תוכלו לקבוע איזה מהם אתה מעדיף.

ארמון

אם יש לכם מטבח קטן, זה בבירור לא בשבילך, את הסגנון לארמון כרוך בנוכחות ממדים גדולים, כי לא היה היקף פעולתם של המעצב, שכן הוא דורש הרבה קישוט עם זהב, אלמנטים אדריכליים שונים בצורה של פיתוחים, חומרים יקרים של עץ, כמו גם גרניט, עבודת יד יתקבל בברכה. חייב להיות הרבה חלונות גדולים, תקרות גבוהות. ריהוט למטבח כזה עשוי מזויפים עם אלמנטים מוזהבים, הם יכולים להיות משולבים עם זכוכית צבעונית.

אזור אכילת מזון מעוטר, למשל, עם רהיטים בסגנון של "berger", שולחנות וכיסאות מעץ אלון לבן - סגנון אופייני מאוד צרפתית. כמו כן מתאים יהיה עץ בגילאים מלאכותיים. כל טקסטיל צריך להיות עשוי מחומרים מפוארים של צבעים רכים. מתאים הם בדים טבעיים שונים: פשתן, משי, קטיפה. אם אתה רוצה, אתה יכול לתלות כמו קישוט מראה גדולה במסגרת מגולף מוזהב, אגרטלים קריסטל, ממתקים, סין יפה, אשר גם יכול להדגיש את הסגנון הצרפתי. אפשרות זו תסייע לרצונו של הבעלים להדגיש את מעמדו ואת רמת השגשוג שלו.

מטבח בסגנון צרפתי

סגנון קפה צרפתי

כאן זה טוב יותר עבור חדר קטן. היא משתמשת בעיצוב אלגנטי וצבעי פסטל, מעוצבים בהרמוניה. טפט פרחוני עדין, או בצורת לוחות עץ עם משובץ התוספת של ציורים קטנים עם נופים של ערים עתיקות שונות, או סתם מפולפל תצלומים ישנים, ספסלים נעים retrostile רהיטים. תמונות לא צריכות להיות מסובכות, כדי לא לקלקל את הסגנון ייראה פוסטרים נהדרים עם נוף של מגדל אייפל, פורח שדות לבנדר.

המטבח, מעוטר בסגנון זה, מחולק בדרך כלל לאזורים: עובד למעשה, אוכל. זה קל לעשות בעזרת בר, אשר מעוצב ברוח של בית הקפה הישן. יפה להסתכל יהיה אלמנטים קטנים כמו וילונות צבעוניים, מפיות ומפות שולחן, הוספת נוחות הביתה. אור בשני אזורים אלה צריך להיות מופץ כך באזור העבודה הוא היה בהיר וקל, שבו אתה אוכל הוא דמדומים רומנטית מפוזרת כי תיצור תחושה של שלווה וחולמנות. מתאים למטרה זו מנורות, מעוטר פמוטים, כמו גם תלוי בסגנון הישן. רוח הקפה הצרפתי תעזור לכם לחוש את כיסאות הנצרים.

מטבח בסגנון צרפתי

פרובנס

זה במובן של מדינה, רק צרפתית. פולקלור עממי בפנים. זוהי התגלמות מאוד חשובה של הצביעה הלאומית הזה בצורתו הפרימיטיבית, טבעית ובאופן טבעי: הלבנים, רהיטי עץ, כאופציה - שולחנות וכיסאות נצרים, שידות וארונות מנות. עבור אביזרים, את האפשרות המושלמת - כל תפאורה כפרי. מאכלים מתאימים עשויים חימר, שטיחים ארוגים, שעונים קיר עגול, כל מה שאתה יכול למצוא את הישן. האיסור היחיד - צבעים בהירים, דברים נוצצים נוצצים. פלטת צבעים - כל הגוונים סגולים, בשילוב עם לבן, בז ': מעין "ארץ לבנדר", פרובנס. סגנון זה יהיה חלקלק לתוך הפנים של בית כפרי ודירה בעיר.

מטבח בסגנון צרפתי

המטבח בכל אחד מהגרסאות של הסגנון הצרפתי יש כמה תכונות ייחודיות:

  • קווים רכים חלקה בעיצוב קישוט רהיטים, - gilding בכמה אלמנטים עיצוב, או אביזרים;
  • שימוש בחומר טבעי לטקסטיל: וילונות, מפות שולחן, ריפוד לרהיטים; טקסטיל ניתן להשתמש עיטור הקיר, אפשר טפט מלא או בשילוב עם הספגה טקסטיל;
  • את השימוש בחומרים טבעיים גם בייצור של רהיטים, מגולף, רגליים מעוקלות מעט של הרהיטים נראה טוב; הטכנולוגיה של ההזדקנות המלאכותית השונים מוחלת באופן פעיל;
  • הבדל קל בגימור התקרה והרצפה, ללא ניגודיות של צבע ומרקם, עדיף שיהיה קירות אור ורצפה קלה;
  • כל הנוגע צביעת הוא רק מט; קישוטים הם פרחוניים או מפוספסים; צבע על בסיס של אור, בשילוב עם צבע של הים, טרקוטה, ירוק וצהוב;
  • הקישוטים מגוונים, אך זוכרים את חוש הפרופורציה: חרסינה, זכוכית, תחרה, ציורים ותמונות, שטיחי קיר, כתובות בצרפתית, מדפים פתוחים עם כלים יפים; חפצי עיצוב שנעשו על ידי הידיים שלו נראה טוב;
  • אתה צריך לנסות לשלב את הישן והמודרני, הוספת מגע צבע לאומי, נותן לו אינדיבידואליות.

כדי לבחור את הריהוט הנכון, אתה תעשה צעד משמעותי בדרך העיצוב של הסגנון הצרפתי, כי הרהיטים, זו תהיה משמעות מיוחדת: פריטים כגון שולחן עגול וכיסאות, זייף ארונות המתכת שלהם עם מגוון רחב של ידיות מגולפות ולולאות, רשתות, מדפים, עבודה שטח באזור המטבח של שיש או אבן, ספה קטנה ונעה עם המון כריות בפינת האוכל, מגולף בר עם אותו הכיסאות אינם טרייפל, והבסיס של כל האנסמבל הצרפתי.

כאשר לקשט את הקירות בסגנון זה, אתה יכול להשתמש אריח מבריק או אריח, הלבנים מסוגננים או טיח מטופל, ובאזור העבודה לעשות גרסה מודרנית, ובסופו של האוכל - ישן.

הרצפה יכולה גם להיות מחולק לאזורים: חרסינה פורצלן בשילוב עם לכה אלון לבן.

התקרה של קרטון גבס לכסות את גלי הקלה, זה יהיה יפה להסתכל תקרות מתיחה עם מקורות הצבע של האור. בסך הכל, הפנים של מטבח "צרפתית" זה להיות עדין, אוורירי, נשי (עם תכונות של צרפתי), הרמוני (עם חוש המידה והאיזון בצבעי תפאורה), מעשיים (ונוחות רהיטים ודברים קטנים מתחשבים).

ואז אתה מלא, מגיע הביתה, אתה יכול להרגיש יליד פריז או פרובאנס.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

89 + = 90