מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים – זה קשה?

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים – זה קשה?

מסגרת עיצובים של טופס לא סטנדרטי נמצאים בתים במדינה או קוטג'ים. אתה יכול למצוא חלון יוצא דופן במבנים מודרניים. הבחירה של פתרונות בונה של וילונות יש מספר תכונות, כמו גם את הדרכים לתלות את הציורים.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

עיצוב חלון מותאם אישית

חלונות ותקרות שאינם סטנדרטיים: קישוט

לעתים קרובות, הגיאומטריה יוצאת דופן משמש מסגרת בחדרי הגג, אשר נגרמת על ידי מדרון הגג.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

בחצרים כאלה צורת הפתיחה נעשית בצורה:

 • משולש
 • טרפז
 • חצי מעגל
 • קשתות
 • מלבן משופע.
 • עיצוב נוטה.

חלון משולש, נפתח בצורת מלבן משופע או טרפזיון מותקן מקצות עליית הגג, אשר בעל גג דק. המוצר נוטה מותקן ישירות לתוך גיליון קירוי, אשר במקרה זה הוא התקרה.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

העיצוב של וילונות על החלונות של צורה יוצאת דופן יש מאפיינים משלה. ברשת הקמעונאית, יש פחות מודלים כאלה מאשר מוצרים עבור עיצובים סטנדרטיים, אשר מסבך את הבחירה של וילונות. בנוסף, לתלות את הווילונות שאינם סטנדרטיים הפתיחה, אתה צריך את כרכובים ומחזיקים עבור וילונות. אם הפתח משופע אל מישור הרצפה (חלון עליית הגג), המסך הרגיל אינו סוגר אותו, אלא פשוט תלוי בין הגג לרצפה, כך שהווילונות על החלונות המשופעים קבועים בחלק העליון והתחתון של הפתח.

כדי לתת את החדר מראה מודרני המקורי יעזור התריסים על החלונות המשולשים. הם מסודרים תוך התחשבות בגודל, חומר ושיטת ההתקנה. עיצוב זה יעלה קצת יותר קונבנציונאלי וילון, אבל קלות שימוש וחיי שירות ארוכים לתרום הפופולריות של מוצרים כאלה.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

וילונות על החלונות המשולשים, פתחים בצורת טרפז, חצי עיגול או מבנה משופע דורשים חיבור מיוחד. מאז בכל המקרים הקרניזים אינם מחוברים במקביל לרצפה, אבל בזווית כלשהי אליו, אתה צריך להדק את הווילונות כך שהם לא להחליק לכיוון אחד.

כי הווילונות לא זז: צעד אחר צעד הוראה כיצד לתקן את כרכוב

לתלות את הבד על פתח משולש, להתקין 2 כרכובים, אם הצדדים של המסגרת, הולך מן אדן לתקרה שווים. עבור מבנה בעל צורה של משולש מלבני, אחד cornice, הממוקם בצד גדול, מספיק. וילונות עבור מבנים משולש תלויים על המרזבים עם שיטת הרכבה הקיר.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

מאחר שהקרניזים על החלונות המשולשים ממוקמים בזווית, הווילונות הרכים לא יישארו בחלק העליון של הפתח, ויעברו החוצה. איך לתקן את הווילונות על החלון המשולש, כך שהם מהודקים היטב, יצר קומפוזיציה יפה ושימש קישוט הפנים?

הדרך הקלה ביותר לשמור את הווילונות במצב נוטה היא להשתמש בסקוטש. כדי לתלות וילון עם זה, אתה צריך:

 1. מדוד את אורך צידי הפתח שאליו יצורף המסך.
 2. לרכוש את הגודל של 2 בלוקים מעץ של קטע קטן.
 3. מקל צד אחד של מהדק דביק אליהם.
 4. צרף את הסורגים לאורך קווי המתאר של המסגרת.
 5. לתפור את החלק השני של הוולקרו על הווילונות.
 6. וילונות תלויים.
 7. כדי לקשט, אם יש צורך, את החלק הבולט של הבר עם צמה דקורטיבית.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

אם הווילונות עבור החלונות המשולשים יש צורה זהה לפתיחה, ואז כאשר מצרף אותם עם סרט דבק, הווילונות לא לזוז זה מזה. במקרים כאלה, טול משמש לעתים קרובות ביותר. וילונות משולשים בגודל של המסגרת מוזמנים באטלייה או תפורים על ידי עצמך. על מנת שהווילונות ינועו בנפרד, 2 בדים תלויים, אשר קשורים על הצדדים בצדדים דקורטיביים, מגנטים או צמה.

עבור פתחים שאינם סטנדרטיים במקום הבר ואת וולקרו גם להשתמש ווים דקורטיביים, אשר ממוקמים באופן שווה על שפוע של המסגרת. על הצד הארוך הווילונות לעשות לולאות, לתפור טבעות או עניבות לתלות וילונות על ווים.

לתלות וילון על חלון משולש זה אפשרי על כרכוב סטנדרטי, לאחר קבוע טבעת למעלה ללא תנועה. שיטה זו מתאימה למסגרת בצורת משולש מלבני.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

חלון משולש

אלטרנטיבי - מקופל

השימוש פתרונות כגון פתחים שאינם סטנדרטיים במגורי המגורים, להקצות את הבית שלך מאחרים רבים. העיצוב של וילונות על חלונות משופעים יכול להדגיש את התצורה של הפתיחה. במקרה זה, המסך אינו הולך מעבר לגבולות המסגרת, אלא בדיוק חוזר על צורתו. אחד הפתרונות כדי להדגיש את תצורת הפתיחה יעזור וילונות מודרניים עבור Windows עם שפוע בצורה של קפלים. נהדר עבור מוצר כזה עבור בנייה עגולה או קשת.

מודלים עם plisse עשויים בד רגיל, אשר ספוג עם תרכובת מיוחדת. בעזרת מכונות מיוחדות, הבד הוא גלי עם אקורדיון עם רוחב של 25 או 50 מ"מ. הרכב מיוחד שומר את קפלי הבד גם לאחר שטיפות רבות. וילון כזה יתאים חלון עליית הגג אם הוא מחובר אל החלק העליון והתחתון של המסגרת. כדי להעביר בקלות או להחליק את הבד, המבנה מצויד עם מכשיר אוטומטי פשוט.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

וילונות - מקומט יש יתרונות רבים:

 1. המוצרים מותקנים על מסגרות של כל תצורה.
 2. כדי לבחור דגם עבור כל סגנון הפנים מסייע מגוון רחב של בדים וצבעים.
 3. ניתן להתקין את המוצר בעוד מספר דקות. על פי ההוראות המצורפות אליו, קל לעשות זאת בעצמך, אפילו עם תצורה לא סטנדרטית של מבנה המסגרת.
 4. מודלים plisse בחוזקה לכסות את פתיחת החלון אמין להגן מפני אור השמש.

  מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

 5. המסך קל לשלוט עם כבל, ידית או כונן חשמלי.
 6. קפל גלי לא לשקוע עם הזמן, המוצר יכול לשמש במשך שנים רבות.
 7. העיוור מקופל הוא ספוג עם הרכב antistatic ואבק דוחה, ולכן הוא אינו אוספת אבק או לכלוך, אשר מאוד מקלה על הטיפול של המוצר.

וילונות מקוריים נראים על חלונות עם קמרון חצי עגול. באמצעות וריאנט plisse, החלק המלבני של המסגרת סגורה עם אינטרנט עם קפלים אנכיים או אופקי. החלק העליון של הקשת מעוטר בקפלים בצורת מאוורר פתוח. בשימוש נרחב לקפלים וילונות על חלונות טרפז. כדי לקשט את הפתיחה עם קפלים אופקיים ואנכיים, להגדיר 2 בגדים, שבו להקות בניצב.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

וילונות על העפעפיים

וילונות על לולאות משמשים הן מסגרות סטנדרטיות ופתחים של תצורה יוצאת דופן. העין היא מסגרת פלסטיק או מתכת של חור בד. זה לא רק משמש כשיטה של ​​בדים תלויים, אלא גם מבצע פונקציות דקורטיביות.

העפעפיים שונים:

 • קוטר חור פנימי
 • החומר שממנו
 • צורה של המוצר (עגול, משולש, מלבני או מתולתל)
 • ציפוי דקורטיבי - מונווני או רב גוני, מט או מבריק.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

עיניות לבצע עם חיקוי מתחת לעץ, עור, מתכות יקרות, הם מעוטרים אפילו עם אבני חן. הפופולריות של וילונות עם לולאות התקבל בשל קלות השימוש ופונקציונליות.

זה נוח להשתמש לולאות עבור הווילונות מתחת למדרון. מותקן בחלק העליון והתחתון של הבד, הם אמינים להחזיק את המוצר בחלון עליית הגג. וילונות על מסגרות טרפז יכול גם להיות תלוי עם לולאות. כדי להפוך את הווילונות להחליק, להשתמש 2 בדים. על כל אחד מהם יש לולאות. בנוסף, הווילונות טרפזיום על החלון מסופקים עם לולאות בצדדים אלכסוניים כדי לשמור את הלהב על הצדדים של המסגרת. לשם כך, את eyelets מחוברים על ווים דקורטיביים או, על ידי העברת הצמה דקורטיביים לתוך חורי בד, קשור לקצוות משופעים של המסגרת. הווילונות של חלונות עם וילונות מסופקים עם לולאות, הצבת חורים בד כמו וילון טרפז.

מי אמר כי וילונות בחלונות משולשים - זה קשה?

כאשר קונים או ייצור עצמי וילונות על לולאות, כראוי לחשב את רוחב הבד. מוצרים נראים אלגנטי רק כאשר יש להם אסיפות.

ראה וידאו

העיצוב של פתחים עם וילונות עם לולאות מתאים לכל סגנון הפנים, דרך אמינה לתלות וקלות השימוש יהיה הפתעה נעימה.

אם את המסגרות בבית יש מתאר שאינם סטנדרטיים, לקשט את הפתיחה, להשתמש במודלים שאינם מסתירים, אבל לטובה להדגיש את הגיאומטריה יוצאת דופן. למה לתלות וילונות מלבניים על חלון semicircular, כאשר יש פתרונות עיצוב עבור העיצוב של תצורה זו מסגרת מסוימת.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

48 − = 41