מפלס המים בידיים שלך. כיצד להשתמש ברמה הידראולית?

מפלס המים בידיים שלך. כיצד להשתמש ברמה הידראולית?

מפלס המים בידיים שלך. כיצד להשתמש ברמה הידראולית?בואו נדמיין מצב נורמלי לחלוטין. אתה צריך לעשות סימנים אופקי על הקיר ואתה, כמובן, לחשוב על זה, אבל איך לעשות את זה הכי טוב? אחרי הכל, אפילו סטיות קטנות יש להימנע משטח חלק צריך לקבל כתוצאה מכך.

עזרה בפתרון בעיה זו הוא מסוגל לרמה של מים, המכונה אפילו רמת הידרו. מאמר זה אגיד לך איך לעשות רמה הידרו עצמך וכיצד להחיל אותו בבית.

ראשית, בואו להגדיר את המראה של הכלי הזה, אשר מכונה לעתים קרובות "רמת". אין שום סיבוכים בבנייתו. הוא מורכב מקוטר שקוף וארוך של 0.6 עד 1.5 ס"מ, שבקצותיו יש שתי צלוחיות מדידה עם הסימנים עליהן.

מפלס המים בידיים

מפלס המים בידיים שלך. כיצד להשתמש ברמה הידראולית?

זה לא יהיה קשה באופן עצמאי לעשות רמת הידרו. ראשית, אנחנו קונים צינור באורך של לפחות 10 מטרים. מקצות הצינור אנו מודדים את אותו מרחק ומכניסים סימני. ממלאים את המים בצינור. היה צריך למצוץ גז מהטנק? כאן, אותו עיקרון. כמובן, "רוח" נמכר בחנויות הבנייה עולה על 150 רובל. אבל, אם יש רצון לעשות את זה בעצמך, אז בבקשה.

בעת עבודה עם רמה הידראולית, סימון אופקי מדויק באופן אידיאלי מתקבל בשל העובדה כי המים משמשים במכשיר זה.

שימו לב בבקשה! יש נקודה אחת חשובה. מפלס הידרו יכול להראות את הנקודות שאתה צריך באופן שגוי, אם אתה לא כראוי להכין אותו. לכן, לאחר מילוי אותו עם מים, יש צורך לשחרר את כל בועות אוויר ממנו. כדי לעשות זאת, אתה צריך למצוא באמצע משוער של הצינור, למחוץ אותו עם הרגל ולהרים את שני הקצוות למעלה. בועות של אוויר, כמובן, גם לקום. וכך הלאה, באנלוגיה. המקום שבו צבר האוויר יורד לרצפה, אתה מתרומם, מעלה ... עד שכל הבועות מגיעות לסוף.

כיצד להשתמש ברמה הידראולית?

מפלס המים בידיים שלך. כיצד להשתמש ברמה הידראולית?

ובכן, הכלי שלך מוכן לעבודה ועכשיו איך להשתמש ברמה הידראולית?

בלבו של המכשיר הוא עקרון של כלי תקשורת, במילים אחרות את רמות בשתי צלוחיות בקצות הצינור חייב לחפוף אחד עם השני. במקרה זה, הקו יהיה שטוח. שקול את הפעולה של המכשיר על ידי דוגמה. אנחנו עושים סימנים למין העתיד על בולי העץ. על הקיר, אחרי מדידת מטר מהרצפה, אנחנו מסמנים. עכשיו, להחיל "רמת הרוח" לסימן זה עם קצה אחד, ואת הקצה השני ממוקם בפינה האחרת של החדר. הליך זה חייב להתבצע יחד, טוב, או להשתמש קלטת צבע לתקן את הקצה הראשון של הצינור.

כיצד ההגדרה של רמה מתרחשת באופן ישיר? הנורה ליד הסימן הראשון נשארת ללא תנועה, ויש צורך להתאים את מיקום הנורה השנייה. ועכשיו, כאשר מפלס המים במבחנה הראשונה עולה בקנה אחד עם סימן על הקיר, אתה צריך לעשות סימן על מפלס המים במבחנה בקצה השני של הצינור, כלומר, על הקיר השני. על עיקרון זה, אתה צריך לקבוע את הנקודות הנותרות. וכאשר מספר מספיק של סימני מוחל, אז אתה צריך לשים אותם יחד בשורה. עכשיו, אתה רק צריך למדוד מכל תווית למטה, למשל, 95 ס"מ ולהחיל סביב ההיקף של סימן, ולאחר מכן מחדש לחבר אותם עם שורה אחת. זה הכול. הסימון בעזרת מפלס המים על הרצפה על יומני הושלמה!

מילוי מפלס המים. וידאו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

81 − = 75