עליית הגג עם הידיים שלהם: המיטה לופט הרכבה (תמונה ווידאו)

עליית הגג עם הידיים שלהם: המיטה לופט הרכבה (תמונה ווידאו)

תמונות
בחדרים צפופים בדירה בעיר, לאחר סידור הרהיטים נותר מעט מאוד מקום. רלוונטי במיוחד היא הבעיה עבור חדר הילדים, שבו אתה צריך למקום אזור עבודה וחדר ההלבשה, מדף צעצוע מקום שינה, כך שיש מקום למשחקים ניידים.

עליית הגג עם הידיים שלהם: המיטה לופט הרכבה (תמונה ווידאו)

מיטה לופט עם אזור עבודה מאפשר לך לשמור מקום ניכר בחדר.

כדי לנצח במקרה זה יכול עליית הגג במיטה, שנבנה על ידי אומן מיומן. בתכנון זה, מקום השינה ממוקם בגובה של 1.5-1.7 מ 'מעל הרצפה, ואת החלל ששוחרר מתחת למיטה יכול להיות עסוק עם רהיטים אחרים.

האפשרויות להנחת מיטה מתחת לתקרה מתאימות הן לבני נוער והן למבוגרים. במקרה זה, רק את העומס המקביל על אלמנטים נושאות עומס של המבנה יש לקחת בחשבון.

איך לבנות מיטה לופט עצמך?

עליית הגג עם הידיים שלהם: המיטה לופט הרכבה (תמונה ווידאו)

תוכנית של מידות גובר של המיטה לופט.

לפני שתתחיל, אתה צריך לקבוע איזה עיצוב המיטה הטובה ביותר לענות על כל הבקשות, ולפתח ציור של המבנה העתידי. בשלב זה, עליך לשקול:

 • גודל המיטה;
 • גובהו מעל הרצפה;
 • מספר תומך;
 • חלקים נוספים של רהיטים שיתאימו מתחת למיטה;
 • מיקום נוח של המדרגות;
 • לספק גידור.

המימדים של המיטה יכולים להיות בודדים או להתאים את אלה שמופיעים בתמונה.

כלים וחומרים

על בסיס כל הדרישות לבנייה ניתן יהיה לחשב את כמות החומרים שיידרשו לבנייה:

 • בר 5x5 ס"מ;
 • לוח יבש 5х10 ס"מ, 5х15 ס"מ;
 • דבק לנגר;
 • ברגים לרהיטים, אישורים, פינים, מתכת בפינה.

כדי להאיץ את התהליך ולשפר את איכות הרכבה של המוצר, כלים יידרשו גם:

 • פאזל חשמלי;
 • מקדחה ומערכת של מקדחות;
 • מכונת השחזה;
 • מכשיר מדידה;
 • רמת בנייה, אינסטלציה.

שלב אחר שלב הרכבה של המיטה

עליית הגג עם הידיים שלהם: המיטה לופט הרכבה (תמונה ווידאו)

פריסה של בסיס המיטה של ​​עליית הגג.

לפני תחילת ההרכבה, לסמן את העץ לחתוך על פי הממדים בציור שלך. מעבד את המטחנה של פני השטח של החלקים ואת פינות הבר.

 1. הרכבת צדי המיטה נעשית על פיסות רהיטים או בצורה של חריץ ספייק. קצות tenons והשקעים עבורם לשימון הדבק ניגר ולהכניס את המשקוף של הזקפים האנכיים של 5x5 סנטימטר הבר. בניין על shkantah כולל טרום קידוח שני חורים בכל קצה של הפסים האופקיים, להכניס אל פינים דבקים מטושטשים, סימון וקידוח חורה עבור אותם מתל והרכבה צדדים. חורים עבור מסמרת חייב להיות קדח, כך שהם לא דרך ולא לצאת בצד הקדמי של סרגל התמיכה. במהלך ההרכבה, בדוק את היישור של זווית 90 ° בין המרכיבים האנכיים והאופקיים באמצעות ריבוע. אם אין מקום להכנת סולם עם שיפוע או דוכן, להתקין crossbars נוספים על אחד לוחות הצד צעדים נוח לטפס כלפי מעלה.
 2. עמודי הצד של מיטת הלופט מחוברים יחד על ידי לוחות אורך, בודקים את קו השורה ואת השורה של הפרטים של אופקי ואנכי. תחתית ישאו בנטל, זאת בנוסף לחיבור של shkantah או לשון חריץ חייב להיות מהודק אל הצדדיים באמצעות ופינת ישיבה. לפני התקנה על המיקום הנכון בצד הפנימי כדי להדק ברגים או בורג סנטימטר 5x5 בר תמיכה אופקי. לישון בעליית גג מבוגרת צריכים להתקין שני ברים אורכים נוספים במרחב בין האלמנטים האופקיים, הגבלת רוחב המיטה. הרכבה יכולה להתבצע על ברגי konfirmat או רהיטים משני בפינה של הבר כדי להגדיר את הדפנות המקבילים בר נוסף, היא על הלוח האורך. הידוק זה נעשה בצורה כזו, כי לאחר ההתקנה של האורך בארים הם היו באותה רמה עם סרגל התמיכה על הקצוות הארוכים של המיטה.
 3. כדי ליצור את הבסיס עבור המזרן על מוטות תמיכה להניח את פיסות הלוח, הצבת אותם על המיטה. החלק התחתון של הבסיס ניתן לתפור עם סדין של סיבית או דיקט, אם זה ישמש תקרה בחלל העבודה מתחת למיטה.
 4. עבור סולם הדוכן, לעשות מסגרת תמיכה, חיבור החלקים אל מסמרים או את הדרך החריץ ספייק. תמיכה נוספת תהיה הצד של המיטה. בסיס הפלטפורמה של המסלול הוא להרכיב לצרף את מסגרת התמיכה ואת הצד של המיטה לאישורים או ברגים. על בסיס האתר להניח את ריצוף מן לוחות מוכן, לתקן אותם עם אישורים או ברגים.
 5. קצות הלוחות, המיועדים למדרגות על משטח הפודיום, חתוכים בזווית. זווית הנטייה של הסולם תהיה תלויה בזווית. במקביל לסעיפים, לסמן את המקומות של הצעדים עם צעד זה יהיה נוח. על קווי הסימון על הברגים, חבר את פסי התמיכה עבור השלבים. צעדים לעשות מחלקי לוחות, תיקון בלוקים תמיכה לייצר על ברגים הקשה עצמית או אישורים. הידוק של הסולם אל המסלול עדיף גם חיזק עם פינת רהיטים או המגהץ.
 6. בחלק התחתון של המיטה הגג, להגדיר את המדפים או משטח אם זה היה חלק של העיצוב. המבנה המוגמר צריך להיות שוב sanded ומכוסה בצבע או לכה.

כיצד להקל על המשימה?

עבור ילדים צעירים, המיטה לופט ניתן להרכיב משני מדפים מ איקאה. זה יהיה רק ​​כדי להפוך את תיבת המזרן מתוך דיקט עבה לשלב את כל החלקים בכל שלם עם אישור או ברגים.

עליית הגג עם הידיים שלהם: המיטה לופט הרכבה (תמונה ווידאו)

ערכת הרכבה של צידי עליית הגג.

אפשרות עבור נער או מבוגר יכול לשמש בסיס מוכן מן המיטה רגיל 2x1.6 מ 'על מנת להפוך את המיטה לופט של זה, אתה צריך לקנות:

 • בר עבור תומך 10x10 ס"מ;
 • סוגריים עבור תיקון תומכים על הקירות;
 • לוח ובר 5x5 ס"מ להכנת מדרגות ותמיכות חיבור.

בעת התקנת בסוגריים בפינה על הקירות של תיקון 3 של 4 עמודי התווך של המיטה. לאחר ההתקנה, את ההודעות הם הצטרפו עם חתיכות 5x5 ס"מ של הבר, בדיקת אנכיות ואופק של החלקים, מדידת זוויות כדי להתאים 90 מעלות שלהם.

הבסיס של מיטה סטנדרטית הוא התאספו באמצעות אלמנטים תיקון הכלול בערכה, מהודקים לעמודים של תמיכה עם פינת ריהוט על החלק הפנימי של המבנה.

אלה הם השלבים הכלליים של הרכבת המיטה לופט עם הידיים שלך. קישוט אלמנטים נוספים עבור הציוד של החלל מתחת למיטה ניתן לפתח באופן עצמאי. זה יעזור ליצור רהיט נוח ופונקציונלי לחדר קטן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

52 − 42 =