פריימר לעץ: תחלת העץ לפני הציור, תכונות העבודה

פריימר לעץ: תחלת העץ לפני הציור, תכונות העבודה

היתרון העיקרי של פריימר לעץ הוא שהוא יכול לחדור עמוק לתוך המרקם של המוצר, בתקיפות לתקן את החומרים לא רק על המעיל לסיים, אבל גם הרבה יותר עמוק. הרכב יוצר סרט לכה עם אפקט דוחה מים על פני השטח של העץ, אשר מגן על העץ מפני לחות, קורוזיה לאחר עששת, אבל לכה הרגיל לא יכול להתמודד עם משימה זו.

פריימר לעץ: תחלת העץ לפני הציור, תכונות העבודה

פריימר לעץ

עד כה, חומרים טבעיים, כגון עץ, צוברים פופולריות בענף הבנייה. ווד הוא ללא תחרות עם חומרים אחרים, למרות העובדה כי במהלך העבודה גורם הרבה קשיים ודאגות. זו הסיבה הרבה דרישות מועלים הרכב של החומר לציור או לכה.

הבא, נדבר ביתר פירוט על למה יש צורך ראש הממשלה, ומה ניסוחים עדיף להשתמש עבור זה.

כיצד לבחור פריימר?

פריימר לעץ: תחלת העץ לפני הציור, תכונות העבודה

תחול משטחי עץ עם הידיים

בחירת חומר לעיבוד עץ היא תהליך חשוב שבו לא רק החומר המשמש הוא חשוב, אלא גם את המקום שבו הציפוי מתוכנן לשמש (לעבודה פנימית או חיצונית).

עכשיו כמה סוגים של מסה מיוצרים עבור חדרים שונים, שהוא הטוב ביותר עבור עץ, ולכן לא קשה לקבל את ההחלטה הנכונה. ככלל, פריימרים כאלה נמכרים כחומר מסיס, אשר חייב להיות מדולל במים חמים. כמו כן יש קומפוזיציות עמידות למים, הפופולריות של אשר הוא בשום אופן נחות. לכן, מקבל פריימר לעץ, לא להיות עצלן מדי ללמוד את ההוראה שלה בזהירות.

אם אתה עדיין רוצה לקנות חומר מסיס, אתה יודע, תרכובות אלה נועדו במיוחד כדי להגן על פני השטח של עץ מפני קורוזיה. באשר תרכובות עמיד למים, הם משמשים להדוף לחות מוגזמת. לכן, אם אנחנו לא מדברים על עבודות פנימיות, אז האפשרות השנייה תעשה את הטוב ביותר.

השמן הנפוץ ביותר פריימרים אקרילי.

בדרך כלל, פורמולציות שמנוני משמשים על פני השטח צבוע להחיל בשכבה אחת. בקטגוריה זו יש חומרים עם חדירה עמוקה, אם כי העלות שלהם היא הרבה יותר גדולה, אבל עדיף לקחת את כולם אותו דבר.

אקריליק תחל עבור עץ לציור הוא חומר עצמאי לקישוט, אשר כיום נחשב הפופולרי ביותר ולעתים קרובות בשימוש. חומר זה מוחל בכמה שלבים, ולאחר מכן הם מתחילים ליישם צבעים ולכה.

שים לב כי פריימר הוא סוג של בסיס המשמש לפני החלת חומר הגמר. על פי עלותו, משקל פריימר העיקרי הוא הרבה יותר זול לעומת צבעים וחומרים אחרים לעיבוד עץ.

קריטריון חשוב מאוד הדורש את תשומת הלב שלך בעת רכישת פריימר היא השקיפות שלה. זכור כי רק חומרים שקופים נחשבים כיום באיכות גבוהה ביותר בשום אופן להגביל את חומרי הגמר הבאים. בנוסף, חומר כזה יכול להדגיש את המרקם הייחודי של העץ, נותן לו בתי זיקוק, ואת להתמודד עם משימה זו לא גרוע יותר לכה. על ידי יישום הרכב כזה, אתה יכול להבחין כי הסרט נוצר על פני השטח להיות מטופלים, אשר אינו להרים vei קטן, חוסך לך את הצורך פולנית את המוצר.

כמו כן אל תשכח כי מרכיב חשוב מאוד של כל חומר ציפוי עץ הוא חיטוי כי יגן על המוצר שלך או מפני השטח של ההשפעות של חרקים.

יש דעה מוטעית אחת המטעה את הבאים. אל תאמינו לאף אחד שאומר כי פריימר של עץ יכול להחליף לכה רגילה או צבע - זה בהחלט בלתי אפשרי!

מגוון של תרכובות טיפול עץ

פריימר לעץ: תחלת העץ לפני הציור, תכונות העבודה

פריימר לעץ

עד כה, על המדפים של בניית חנות primers עבור העץ הוא מגוון עצום, הבחירה ורכישת אשר תלוי במקרה הספציפי.

להלן טבלה השוואתית של חומרים בשימוש תכוף.

סוג פריימר מאפיינים
אקריליק היום הוא המסה אקרילי שנחשב הפופולרי ביותר והפופולרי. ביצוע תחול עם השימוש שלה מאפשר לך להשיג חלקות, אשר אינו דורש שחיקה נוספת, אתה יכול מיד ליישם צבע או לכה.
אלכיד חומר זה הוא מושלם עבור עץ unprocessed, נותן לו לסיים חלקה. לאחר השימוש בו, ניתן להחיל לכה, צבע או חומרי גימור אחרים.
אמולסיה זהו חומר אוניברסלי אשר נעשה שימוש נרחב לא רק עבור woodworking. החומר הוא פופולרי כי הוא כמעט חסר ריח, מתייבש במהירות יכול להיות מדולל במים חמים.
פוליאוריתן ואפוקסי מסות אפוקסי ופוליאוריטן הם צבעים אשר מדולל את עקביות הרצוי עם ממס מיוחד. שימו לב להרכב שלה, שהוא שונה מאוד עבור יצרנים שונים, כך שקשה מאוד לומר במדויק על היקף השימוש בחומר כזה.

זכור כי אתה רק צריך לבחור את הרכב בהתאם למקום שבו אתה מתכנן לעשות את העבודה, כי הנחות יכול להיות רמה גבוהה של לחות ודורשים חומר עם הרכב מסוים שיעזור עם זה.

תכונות של עבודה עם תחל לעץ

פריימר לעץ: תחלת העץ לפני הציור, תכונות העבודה

אנחנו באופן עצמאי לבצע את תחול ציפויים מעץ

ובכן, עכשיו למדת איך לבחור פריימר עבור עץ לציור או לכה. אבל לבסוף, עדיין לא החלטנו את השאלה שלנו.

בחירת הרכב של פריימר לעבודה פנים או לסיים את החדר מבחוץ, חשוב לשים לב לסדרה הבאה של קריטריונים:

  1. לקבוע, עבור גימורים פנימיים או חיצוניים הוא רכש חומר;
  2. חישוב הזמן שאתה צריך לעבד את פני השטח;
  3. לשקול היטב, באילו תנאים יש לך להתמודד עם תחול של עץ, להחיל צבע או לכה.

חשוב היטב על המקום שבו תסיים את המשטחים, ברחוב או בפנים. זכור, אם יש גימור פנים, ואת המוני יהיה קנה עבור קישוט חיצוני, זה יכול להוביל הידבקות עניים.

שימו לב לעובדה כי עם רמת לחות מוגברת, זמן הייבוש של הסיום יכול להגדיל באופן משמעותי.

זה יהיה נחמד להתחיל לעבוד על פני השטח או מוקדם בבוקר, או לפני ארוחת הצהריים. כמו אחר הצהריים האוויר מתחמם יותר, ולכן עבור יום לרהט יהיה זמן להתייבש. בעקבות ייעוץ של בעלי מלאכה מנוסים, לנסות למצוא קומפוזיציה מתאימה עם תכונות דוחה מים. יש לשים לב לגורם זה לא רק ליישום החומר, אלא גם לתהליכים הבאים של פעולתו. זה חשוב במיוחד אם אתה גר באזור עם גשמים תכופים וכבדים.

פריימר לעץ: תחלת העץ לפני הציור, תכונות העבודה

פריימר

עכשיו למדת איך לבחור את האדמה המתאימה לעיבוד עץ, וכשאתה מצליח לשים לב, אין בזה שום דבר מסובך. אם אתה בא להחלטה של ​​בעיה זו עם כל אחריות, תוצאה חיובית לא תמשיך לחכות לך.

נסו לבצע רכישה של חומרי בניין בחנויות מיוחדים בדקו, כדי לא להטיל ספק באיכותם.

כל המידע לעיל חל על כל סוגי החומר, להיות זה alkyd או מסה אחרת. ו להיות זהיר במיוחד, רכישת חומר חסר צבע זה יכול לשנות את צבע בסביבות שונות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

71 − = 62