רדיו לאמבטיה

רדיו לאמבטיה

רדיו לאמבטיה

רדיו, ככלל, הוא בכל בית. זה משפר את מצב הרוח ומאפשר לך להירגע או, לעומת זאת, לטעון את האנרגיה שלך. זה די הגיוני כי הרדיו צריך להיות בחדר האמבטיה, כי זה החדר שבו אתה יכול להיות לבד עם עצמך ולהקשיב למוסיקה טובה.

סוגים

מקלטי רדיו לחדרי אמבטיה מיוצגים על ידי הסוגים הבאים, שהם בסיסיים:

 • נייד;
 • צף;
 • מובנית.

כל אחד מהם נוח בדרכו שלו, ולכן יכול להיות שימושי באותה מידה עבור אנשים או מצבים שונים. המאפיין המאחד הוא הגנה אמינה מפני הכניסה של מים בתוך, ללא קשר ריכוז או כמות, אחרת הם שונים למדי אחד מהשני. זה, כמובן, מחלק אותם לקטגוריות מחיר.

רדיו לאמבטיה

נייד

זהו סוג קומפקטי ביותר ניידים. פועל על פלטפורמה דיגיטלית אנלוגי. ההבדל הוא כי הראשון (דיגיטלי) מקבל ערוצים נוספים, וגם, יכול לזכור אותם.

רדיו לאמבטיה

רדיו על פלטפורמת אנלוגי הוא זול יותר. הדיור של מקלט רדיו זה מספק הגנה של טיפות לחות ומים. זה נוח לקחת את זה במקלחת, שם אתה יכול לתלות אותו מעל ווים גבוה להציב (ולכן, הקול יגיע קרוב ככל האפשר לך), וגם בלי פחד ליפול לתוך המים, לשים אותו לידך על האמבטיה. המבצע מסופק על ידי סוללות.

צף

הדגמים היקרים ביותר מוצגים בשורה זו. הסיבה לכך היא העיצובים המקוריים של אביזר זה, כמו גם את העובדה כי הוא יכול לעבוד מתחת למים ויש לו הרבה כוח. המקלט יכול להיות בתוספת שעון, מראה מעורפל, תאורה אחורית צבעוניים.

רדיו לאמבטיה

כמו הקודם, הוא מוגן מפני מים ועובד על סוללות. רדיו כזה מרגש ילדים במצב רוח מצוין, מתנהג כמו צעצוע אינטראקטיבי, במיוחד אם ביצע בצורה של סירה, כוכב ים, וכו '

מובנה

רדיו זה לא יכול פשוט להיות קנה מיד התחיל להשתמש. המקלט חייב להיות מותקן מראש בקיר או בתקרה.

רדיו לאמבטיה

כמו כן יש צורך בהתקנה של מערכת אקוסטית אשר יגביר את הצליל כך שהוא לא ריבה זרימת המים לספק צליל 3D. לאחר העבודה, אתה יכול כל הזמן ליהנות מהתוצאה, כי המקלט תמיד יהיה בחדר האמבטיה, אתה לא צריך לפקח על החלפת סוללות, את הצליל של רדיו נייח יש תדירות גבוהה יותר טווחים של הגדרות. הרכבה את הרדיו לתוך הקיר, אתה צריך לעשות נישות מיוחדות.

רדיו לאמבטיה

עם התקרה היא פשוטה יותר - המערכת ממוקמת בדרך כלל תחת תקרה שווא, האקוסטיקה בנויים כמו תאורה אחורית הלוגן. בשורות האחרונות של הרדיו, הוא מוצג בהצלחה כמראה רגילה עם תצוגה קטנה, בדרך כלל ממוקם בפינה הימנית התחתונה.

רדיו לאמבטיה

איך לבחור

בהתחשב בתכונות החיוביות, אל תשכח את הרגעים האלה שיכולים לגרום לך אי הנוחות. במקרה של שימוש ברדיו נייד וצף, קרוב לוודאי שתמיד תשכחו אותו על השיש במראה של חדר האמבטיה, הוא יכול להילקח על ידי ילדים, ואז, לאיבוד, או להשתמש בו למטרות אחרות. כמו כן, אתה יכול בטעות להבריש את ידו על האריח (עוד קומה כיסוי) והיכו, לרסק.

אבל זה לא אומר מובנה רדיו - האפשרות הטובה ביותר, כי אם זה פתאום מתקלקל או שאתה רק רוצה לשנות את זה על הצד הטוב ביותר, חדשות, תצטרך לעשות עבודה מצוינת בהסרה ולהתקינו מחדש. באותו זמן - תקלה התקן נייד קומפקטי יכול פשוט להיות נזרק לתוך האשפה.

אם הצד האסתטי חשוב לך, שים לב לרדיו הצף, מכיוון שסוג זה מבוצע במגוון צורות, צבעים, יש פונקציות נוספות.

בחירת מערכת רדיו משולבת, אתה צריך לשקול איך זה יהיה בהרמוניה עם דברים אחרים ואת הפנים.

רדיו לאמבטיה

הכוח והטוהר של הצליל הכירו את המעצבים של הצף (כי זה משמש לעתים קרובות מאוד מתחת למים) ואת הרדיו המובנה.

היצרנים

עבודה לטווח ארוך של טכנולוגיה כזו אפשרית רק אם היא נוצרת על ידי אנשי מקצוע. לכן, זה הגיוני, קודם כל, לשים לב יצרנים ידועים. המלצות ומשוב ממשתמשים, אשר בשפע באתרי נציגי מותגים, שיעזרו לכם להתמצא יצרן מגוון assortimenta.Topovymi של רדיו מוטבע הם כדלקמן: EIS (EIS), Gira (גיר), רחה (Peha).

EIS (EIS)

יצרנית מספרד הציגה לאחרונה את הפיתוח האחרון שלה - KBSound (KBSound).

רדיו לאמבטיה

בשורה זו חמישה סוגים. התקנתם, בהשוואה לקודמיו, היתה פשוטה למדי, כי עכשיו אין צורך להשקיע עבודות התקנה קשה - הרדיו מחובר לשקע. הם perfected כל כך הרבה שהם יכולים להתאים באופן אוטומטי את הרעש של זרימת המים.

GIRA (ציוד)

יצרן זה הולך יד ביד עם עמיתים אשר יוצרים "בתים חכמים", במשך מאה שנה. במהלך תקופה זו, המותג הגרמני זכה לפופולריות רבה ואמינות בתחומה בקרב המשתמשים.

רדיו יצרן זה מבצע בצורה של מתג בגודל קטן מאוד. במקרה זה, זה יכול להיות מופעלת לסירוגין יחד עם האור (המראה שלה), אשר מסופק על ידי פונקציה "לישון".

צליל מעולה מובטח טווח שיכול לכסות רדיו 87.5 - 108 MHz, גל -. מ 4.84 כדי 2.78 מ 'בפעם הבאה שתפעיל, אתה יכול להשתמש בהגדרות הצילו שתי תחנות שנותרו מן הפעמים הקודמות.

המעצבים מספקים את הפתרונות הבאים, אשר יסייעו להתאים את הרדיו לאיזור המגוון ביותר:

 • סדרת ESPRIT - זכוכית שחורה או לבנה;
 • E2 - פלסטיק לבן עם גימור אנתרסיט;
 • אירוע ברור - ויסטמנט במסגרת פלסטיק ירוקה.

ניתן לבצע התקנה סמויה עקב מסגרות ביניים או 2.5 מסגרות מקומיות. במקרה זה, כדאי לבדוק את פעולת המכשיר מראש, דבר שעלול לגרום להפרעות עקב הקרבה של מכשירים אלקטרוניים אחרים. כלומר, אתה רק צריך להגדיל את המרחק ביניהם. רק רמקול אחד (צליל מונו) נרכש, אבל ניתן לצרף עוד אחד.

רדיו לאמבטיה

רדיו לאמבטיה

רדיו לאמבטיה

Reha (Peha)

יצרן זה נמצא בשוק במשך יותר מ 80 שנים. במהלך קיומו של המותג למד להבין את רצונם של המשתמשים ולכן הטווח שלה הוא רחב מאוד, הרדיו יש אפשרויות רבות לעריכה, כמו גם את היכולת לחבר מגוון רחב של מדיה נשלפת. מותג זה הוא אחד היקרים ביותר.

רדיו לאמבטיה

האחרונה שפורסמו:

 • סדרה NOVA - שחור או לבן עם חידושים כגון משדר רדיו 174233 MP3, רמקולים אלחוטיים;
 • מודל רדיו AudioPoint עם שליטה מרחוק ואת האפשרות של שימוש בכרטיס זיכרון;
 • רדיו עם עם תחנת iPhone, לבושים במסגרת LED.

רדיו לאמבטיה

KBSound

השורה האחרונה של מקלטי רדיו מ EIS (EIS), אשר יש את כל היתרונות וחסרים בעבר הבחין בחסרונות המוצר של המותג. הרדיו רכש את המראה של אביזר מתוחכם קטן, אשר בקלות אורגני רכוב בתקרה, קירות או ריהוט לחדר האמבטיה, ובכך להחיות את הפנים שלה.

הדוברים, בעלי קוטר של עד 5 אינץ ', דומים יותר לזרקורים הלוגן. החבילה כוללת את כל חוטים דרושים, כבלים, יחידת בקרה עצמאית, כמו גם כשלט רחוק, אשר, בנוסף על הלחצנים בשלט, תצוגה, אשר מציגה את התדר שבו התחנה ממוקמת, ומה פונקציות משמשים כרגע. הר את החוטים על ידי חיבורם החיווט אינו הכרחי, הרדיו יכול להיות מופעל מהרשת.

רדיו לאמבטיה

רדיו יש ממשק נוח ואינטואיטיבי, הפונקציות ניתן להבין אפילו ברמה אינטואיטיבית. אחד הדגמים האחרונים, iSelect, נועד לעבוד עם גאדג 'טים חכם אפל שאתה יכול להתחבר כמו מדיה אחסון נשלף.מקלט זוכר עד 30 תחנות ויש לו "מצב אינטליגנטי" - אוטומטית להעלות או להוריד את רמת הקול, בהתאם לרעש, נוצר על ידי מים.

מראה ועיצוב

המגוון הגדול ביותר של המראה יכול להתפאר באופן ייחודי של מכשירי רדיו צפים, אשר יכול להתבצע בצורה של מגוון של צעצועים, אם זה ספינה, ברווז, עגורן מים וכן הלאה. רדיו זה מושלם עבור מתנה, שכן הוא מקורי מאוד באותו זמן אביזר פונקציונלי עבור כל חדר אמבטיה.

רדיו לאמבטיה

הרבה יותר קל ויותר צנוע מחפש מכשירי רדיו ניידים. יש להם ממדים קטנים, קווים חלקים של כיפוף וצבעים דיסקרטיים. הם אנלוגים של רדיו נייד קונבנציונלי, אבל מותאם לסביבה עם לחות גבוהה ונראים הרבה יותר אלגנטי, נוח להתאים את היד.

מבחינה היסטורית, רדיו מובנה יש מבחר הקטן ביותר בתחום המראה. כאן הכל לקוני למדי, לרוב לבן, שחור, צבעים ירוקים וכמה גוונים מט אחרים משמשים. זה שווה לזכור בעת רכישת המכשיר בעצמך או, יתר על כן, כמו מתנה, כי דיסוננס צבע יכול לאט, אבל ללא ספק להרוס את העונג מהרדיו, יצירת אי נוחות אסתטית.

תכונות נוספות

מפתחים של אביזר זה יש לב במשך זמן רב, מה הגאדג 'טים יתרון multitask יש והחליט להשלים את הילד עם התכונות הבאות ויכולות:

 • שלט רחוק. משמש בעיקר מודלים מובנית. זה עוזר להירגע יותר טוב לא לקפוץ למקלט בכל פעם שאתה רוצה לעבור את הערוץ;
 • מצב "אינטלקטואלי" - מה שנקרא "צעקות יתר" של רעש של זרימת המים ואת squelching, במידת הצורך. כאשר חדר האמבטיה שקט, אז רמת הקול תהיה מתונה;
 • לשימור תחנות הרדיו - הוא טבוע כמעט בכל סוגי הרדיו, בנוסף לקו הנייד, אבל בכרך אחר - מ 2 עד 30. חלק מקלטים מובנים אפילו יש את הפונקציה של שינון התחנות האחרונות להיות מוקשיב;
 • להתחבר למכשירים אחרים. כאן אנו מדברים על היכולת לחבר את הרדיו עם מתג האור, לפעולה בו זמנית, ועל מדיה אחסנה נשלפת, כולל שורה של גאדג 'טים "תפוח".

רדיו לאמבטיה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 5 = 4