אביזרים של burlap: עמידות ועיצוב

אביזרים של burlap: עמידות ועיצוב

כל פנים ניתן להחיות עם חומרים מאולתרים. אחד מהם פולט. מחומר עמיד זה ניתן לעשות במו ידיכם כל חפץ: מציפיות וכריות לווילונות קליקו, מחצלת רצפה ועד עציצים לפרחים, מקשתות דקורטיביות ועד מגפיים של שנה חדשה לאח. העיצוב של השק נראה פשוט והרמוני.

יתרונות חומר

פריקה היא פשוטה, אבל גס על הבד מגע. חומר זה עשוי חוט עבה - סיבי קנף יוטה. ממנו לעשות בגדים עבודה, ציורים של ציורים, מסננים, ריפוד רהיטים. ניתן גם להשתמש burlap לקשט את החדר. זה גס החומר משולב בצורה מושלמת עם תחרה, צעיפים, סרטים, אבני חן, חרוזים, חרוזים ואפילו שרשראות. כמעט כל עיצוב עם burlap ניתן ליצור עם הידיים שלך.

שקיות דקורטיביות

סאקלי טפט

עבור עיטור קירות בחדר היום, מספר רב של חומרים שונים משמשים: מן טפט רגיל טיח דקורטיבי. היום, בואו נדבר על איך להשתמש בשקוע הפנים של החדר בצורה של טפט.

שק שק עם תחרה

עבור גימור של קירות, בנוסף הבד עצמו, תצטרך:

  • לוחות עץ;
  • צבעי מים ולכות עץ;
  • מהדק;
  • מברשות בגדלים שונים;
  • "נוזלי" ומסמרים רגילים.

טפט שולחן העבודה בחינם שק

הכנה של

  • טפטים טכניים יש לקנות עם מרווח של 5 ס"מ לכל מטר פועל.
  • רצועת אחת לחתוך יש להוריד את הרצפה על ידי 10 ס"מ.
  • לפני השימוש, burlap צריך להישטף. חומר זה אינו נקי. רק לאחר הכביסה, להקות יהיה "לשבת". כאן, 10 ס"מ חילוף הוא גם שימושי.
  • בעוד הבד רטוב זה צריך להיות מגוהץ, אבל לא למתוח את הבד עם ברזל.

פלסמה על הקיר

התהליך

ראשית, אתה צריך מהדק לתקן את הטפט על התקרה למשוך אותם למטה. במצב זה, הרקמה צריכה להיות שמאל במשך יומיים או שלושה, כך שהוא משתרע קצת. לאחר התקופה שצוינה, הבד צריך להיות קבוע מלמטה לאורך החלקים בצד.

השלב הבא הוא לצייר את הטפט. ההתמודדות עם משימה זו אינה קלה כפי שהיא נראית במבט ראשון. לכסות את הציור עם צבע לחלוטין לא הגיוני, שכן אז מרקם של שק ייעלם.

כלים לציור

עצה! אתה יכול לצייר את הטפט בעצמך בדרך הבאה. על מברשת גדולה לא מקבלים הרבה צבע. ואז להחיל קלות צבע על הבד.

אתה לא צריך לדאוג באופן שווה החלת צבע על הטפט. שק Mesh צריך להיות גלוי. התוצאה תהיה גלויה למחרת, כאשר הצבע מתייבש. אז זה יהיה אפשרי לצייר דפוסים עם מברשת של גודל קטן יותר.

ספה וכריות

הר חפיפה טפט לא צריך להיות. על המפרקים בין הציורים, לוחות עץ הם רכוב בדרך כלל, אשר מכוסים אז עם לכה ברורה. כמרכיב חיבור, מסמרים חלד ללא כובעים ניתן להשתמש. במקרה של קיר בטון, אתה יכול להשתמש "מסמרים נוזליים". במפרקים מתחת לתקרה, אתה יכול דבק בגט או חבל רגיל. הטפט יכול גם להיות מעוצב עם צמה קלוע עשוי בד גרגר אותו. באופן דומה, הדלת ואת המפרקים חלון יכול להיות ממוסגר.

טפט שולחן העבודה בחינם שק

וילונות מפני שק

הפעל וילונות לתוך דבר ייחודי, אתה יכול לקשט אותם עם burlap שלך. אבל אתה צריך לדעת איך למקם חתיכת בד טכני. אתה יכול לעשות להקה של שק עם הידיים שלך לתפור אותו עם כפתור על הווילונות. רעיון זה יהיה מתאים להסתכל במטבח או בסלון.

עיצוב שק

כדי להפוך וילונות לבנים לתוך רהיט ייחודי, זה מספיק כדי לתפור רצועת רזה של שק לאורך הקצוות. כמו קישוט נוסף, אתה יכול גם להשתמש בכפתורים.

וילונות מעוטרים

לא פחות פופולרי ואת האפשרות הפוכה, כאשר הווילונות של השק מטופלים עם צמה או אלמנט דקורטיבי אחרים.

וילונות מפני שק

חשוב! אתה יכול להחליף את burlap על הצמה, משי, פרינג '.

אתה יכול גם לקשט את הווילונות עם שק קלטות, הניח בצורה של דמויות גיאומטריות. כמו כן, עתיקות וקשרים של בד טכני מאוכלסים.

שק

וילונות מ burlap ניתן להשתמש בכל חדר. בגרסה זו, החומר יש כמה יתרונות. ראשית, אסתטיקה חזותית. וילונות של צבע חום בהיר ניתן לצבוע בכל צבע. שנית, שק הוא חומר מוצק. הוא ישמש שנים רבות. שלישית, בתקציב מוגבל, וילונות עשוי burlap יהיה זול יותר מאשר תריסים שנרכשו.

וילונות מ burlap

מגבונים

תומכי סגנון אקולוגי לנסות להשתמש בעיצוב של שק מלא. לדוגמה, ב מפיות צרפת מ burlap נחשבים מרכיב חובה של הגדרת השולחן. ככל שהם פשוט בצורה, יותר יפה. לייצור שלהם, זה מספיק כדי לחתוך את המלבנים 40x30 ס"מ עם הידיים שלך ואת הקלטת כל הצדדים, כך החומר לא נופל. כמו קישוט נוסף, אתה יכול להשתמש ביישומים בהירים בצורת פירות וירקות.

מגבונים דקורטיביים

חשוב! בד דומה עשוי בד עשוי בד.

מפה דקורטיבית

פרח דקורטיבי

כדי ליצור יישום כזה תצטרך burlap, בד צפוף, חוט, מהדק ואקדח עם דבק. ראשית אתה צריך לחתוך ארבעה עיגולים בינוניים ועוד גדול. ואז כל לקפל במחצית ומאובטח עם מהדק. עלי הכותרת צריך להיות קבוע על בסיס צפוף. מקום גדול על הקצה, קטן - במרכז. בליבה, אתה יכול גם לשים כפתור, חרוז.

פרח דקורטיבי

פיסת פרגולות

מוצרים מ burlap נראה נהדר על המרפסות ואתרים. בפרט, וילונות עבור gazebos על המרפסת עשויים זה. בתכנון זה, burlap הוא פחות עמיד השמש, הרוח והגשם, כמו, למשל. סרט PVC או אקריליק. עם זאת, burlap ניתן להשתמש כדי להכין ביתן ערב החגיגה.

מה עוד אתה יכול לעשות מ burlap (2 קטעי וידאו)

וריאציות של קישוט burlap (42 תמונות)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 66 = 76