ציור קיר – פתק מקורי בפנים

ציור קיר – פתק מקורי בפנים

בחירת סוג של כיסוי הקיר בתהליך של תיקון, אתה יכול לבחור את הבחירה של הדבקה מסורתית טפט או ציור, טיח דקורטיבי. הגרסה המקורית של הקישוט היא הציור האמנותי של הקירות בפנים. בימי קדם רק אריסטוקרטים יכלו להרשות לעצמם רישומים גדולים בקנה מידה גדול להורג על הקירות. מעצבים מודרניים במחירים סבירים מציעים לקשט את הקירות בפנים עם ציור, אשר מאפשר הפנים לרכוש צבעים חדשים, לטבול את תושבי הבית בעידן אחר ותרבות.

סוגי הציור

  • תמונות גרפיות - נהדר עבור לקשט כל חדר: הן את הסלון ואת חדר האמבטיה. לא פחות פופולרי הוא שחור ולבן גרפיקה צבעונית. שרטוטים גרפיים מכילים קישוטים, תבניות אסימטריות, הפשטה, דמויות גיאומטריות.

ספה בסלון

  • נופים ומוטיבים עלילה - פתרון מצוין להרחבת הראייה של שטח והתאמה של הנחות לא סטנדרטיות. תמונות 3D יוסיף עומק בקנה מידה, לפתור את הבעיה של חדרים מעוצבים קטנים או לא סדיר. הנפוץ ביותר בצורה זו של ציור אמנות תמונות פנורמיות של ערים, רחובות, ימית, נופי יער. אפשרות זו נראית טוב באותה מידה במסדרון או בחדר הילדים.

דלת ונברשת

  • ציור קיר עם צבע פלואורסצנטי - משמש לעיצוב פנים בברים, מועדוני לילה.

ציור על הקיר

כיצד לבחור תמונה

כדי להימנע מטעויות בעת ביצוע ציור קיר אמנות צריך להתחיל מחדר החלטת הסגנון הכללי: תמונות מופשטות יותר מתאים נוף מינימליסטי - פנים בתמונה בסגנון קלסי עם הדגשים בהירים, מקום, נושא - על הפנים בסגנון של ההיי טק.

חשוב! תאורה, הסגנון הכללי של החדר, רהיטים וציור על הקירות חייב לענות על מגמה אחת

ספה לבנה

בחדר הציור, מניעים נייטרליים שיש להם חיובי, מרגיעים אחרי יום עבודה ארוך וקשה, יתאימו לציור. לעתים קרובות נעשה שימוש בתמונות עם ההשפעה של אשליה אופטית - רחוב או שביל יער, הולך למרחק, נוף לים.

במטבח, המקום האידיאלי לציור תמונה הוא קיר באזור האוכל.

חדר השינה הוא מקום שינה, כך "צורח", צבעים בהירים מדי לא צריך להיות. פרחים, ציורים מופשטים, נושאים רומנטיים מתאימים לקשט את הקירות בחדר השינה.

חשוב! עם הקצאת קיר אחד בעזרת ציור אמנותי עם צבעים בהירים מספיק, שאר הקירות צריך להיות צבוע בגוונים בהירים, ניטרליים.

מיטת ילדים

ציור קיר אמנותי מתאים במיוחד בחדר הילדים. עבור ילדים צעירים יותר, אתה יכול לבחור תמונות של דמויות מצוירות האהובים עליהם, הבנות יהיו שמחים עם נושאים "נסיכה" רומנטית בחדר הילדים, בני נוער יצטרכו לטעום גרפיטי ונושאים ההייטק המודרנית.

טכניקות יישום

ציור קיר מודרני יכול להתבצע הן על נפט גולמי, ועל טיח יבש. זה תלוי בטכנולוגיה של ביצוע, שהוא מן הסוגים הבאים:

  • אלסקו - טכנולוגיה של ציור על טיח יבש. את הציור ובכך ישרת לא הרבה זמן, אבל קל לביצוע.
  • פרסקו - אחת הטכנולוגיות הישנות של ציור אמנות. טכניקה זו מניחה את האיכות ואת המהירות של היישום, כמו גם את רמת המקצועיות הגבוהה של האמן. צבע מסיס במים מוחל על שכבת טיח לח, אך מתייבש במהירות.
  • aerography - דרך מודרנית של ציור, הוא משמש לשכפול המדויק ביותר של התמונה, זה מאפשר להביא בקנה מידה ריאליזם.
  • ציור עם טמפרה וצבעים אקריליים - הדרך המודרנית והמעשית ביותר. הצבעים לא פולטים toxins, הם מיושמים בקלות על הקיר, הם מתוקנים על ידי צבע, להתייבש מהר, קל לניקוי. צבעים אלה ניתן להשתמש בחדרים עם לחות גבוהה (מטבח, אמבטיה).
  • הקלה - מוחל על הטיח, יצירת ההקלה הרצויה.

עמידות ועמידות ללבוש של הציור אמנות מיושם נותן ציפוי עם לכה אקרילית.

כיסא מנורה

ציור קיר בידי עצמו

כדי לצייר קירות בפנים, אתה יכול לפנות מומחים, אבל אם יש לך כישורים אמנותיים מסוימים ביטחון עצמי, אתה יכול לנסות לצייר את הקירות בפנים עם הידיים שלך. עבור הציור הראשון עדיף לבחור ציור פשוט ללא דמות של אנשים ודמויות מורכבות.

חשוב! ציור הנבחר כראוי משחק תפקיד חשוב בפנים - זה לא צריך למשוך תשומת לב לעצמה, אבל כדי לשים דגש מסוים על הסגנון של החדר.

ספה וכריות

כדי לצייר את הקירות ביד שלך, אתה צריך סקיצה של התמונה, מחולקת ריבועים. אתה יכול לעשות את זה בעצמך, אבל אתה יכול לקנות את זה כבר מוכן. פיצול הריבועים מומלץ לפשטות של העברת התמונה לקיר. הקירות חייבים להיות מוכנים היטב לציור. יש צורך ליישם טיח טרי, רמת הקירות, ולאחר מכן טיח פריימר. על הקיר, אתה צריך לצייר ריבועים גדולים, פרופורציונלי לאלה עם התמונה שבורה. אתה יכול גם להשתמש סקיצה בגודל מלא - קל יותר להעביר ציור, מעקב אחר קווי המתאר. משחק את התמונה על הקיר עם המקרן יהיה מאוד להקל על המשימה.

מיטה וכורסה

כדי להחיל את הציור על ידי עצמך, עדיף להשתמש בצבעי אקריליק, אשר הביאו את עקביות הרצוי (שמנת חמוצה) עם מים. צבעים אקריליים ניתן לערבב כדי להשיג את הצבע הרצוי. השלב האחרון הוא לכסות את דפוס יבש סיים עם לכה.

ציור קיר לילדים

המקום המוצלח ביותר עבור צביעת הקירות במו ידיו הוא חדר ילדים, במיוחד מאז תושבי הילדים, ככל הנראה, גם ירצה להשתתף בתהליך הזה. בחירת ציור בחדר הילדים, אין צורך לעשות בחירה לטובת צבעים בהירים גוונים חומצי באזור השינה. עם שטח ניתן בייעוד עזרה של ציורים בקנה מידה גדול בהצלחה, בבירור הדגשת אזור משחקים לילדים, שבו הקירות יהיה להתאים נושאים דמויות מצוירות או בספר האהוב, ושינה באזור במילויו פסטל, צבעים רכים.

הקפד לחשוב על העלילה הקיר בעתיד בחדר הילדים עם הילד, בהתחשב האינטרסים שלו ואת האופי. בתינוק סיעודי, ראוי להשתמש דמויות פשוטות, אותיות גדולות של גוונים נעים. בחדר בצבע פרחים, הילד יהיה לא נוח.

מכונת כתיבה לילדים

בגיל הגן לפני גיל הילדים מעוניינים בעלי חיים, כך שאתה יכול לשים תמונה בסגנון של ספארי. עבור ילדים בחדר הילדים צריך להיות מבוסס על תחביבים שלהם: ספורט, שטח, נושאים ימיים, נוף עירוני או תמונות של מכוניות ומטוסים.

חשוב! הכי בטוח לקשט את הקירות בחדר הילדים הם צבעי אקריליק. כדי להפוך את החלקים קטנים יותר ברור, אתה יכול להשתמש airbrush.

ילדים בגיל ההתבגרות יקבלו בשמחה את הרעיון של החלת התמונה עם צבעים אירוסול - טכניקות גרפיטי מודרניות. ילדים מבוגרים יותר לקשט את חדר הילדים יצטרכו לטעום את התמונות המופשטות, צורות גיאומטריות, קווים ואשליות.

אל תפחדו לעשות טעויות בעת החלת שורות - צבעים אקריליק הם מקובלות בקלות לתיקון, וגם בעבודה ידנית, דיוק ושלמות הביצועים אינם נחוצים.

טלוויזיה על הקיר

ציור אמנות על הקירות הוא רב פנים, בעזרתו אתה יכול להחיות כל פנים, להביא פתק בהיר המקורי לחצרים. ציור הקיר מרתק אנשים מכל הגילאים. זו דרך עתיקה של לקשט את הקירות יוצרת אווירה מיוחדת, מתאים לחיובי, תורם ליצירת נוחות ונעימות בביתך. אמן מקצועי יעזור לך להבין פנטזיות בציורים ריאליסטיים רבים על הקירות. עבודה יצירתית בעיצוב של הקירות, שנעשו על ידי עצמם, ימלא את הבית ברוך ואהבה ולתת רושם בלתי נשכח. מידע נוסף בנושא זה ניתן למצוא במאמר: "צייר את הקירות במו ידיך: בחירה והצבת תמונה".

גלריית תמונות


גלריית תמונות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

4 + 6 =