סוגים מודרניים של תקרות מושעה (+37 תמונה)

סוגים מודרניים של תקרות מושעה (+37 תמונה)

העיצוב של תקרות מושעה הוא חדשנות הבניין האחרונות. הנחות מודרניות הן סיימו באמצעות טכנולוגיות חדשות. מעצבים לפתח את המראה של דירות מגורים ומשרדים, בהסתמך על שימוש בחומרי בנייה חדשים באיכות גבוהה, טכניקות חדשות עבור גימור קירות, משטחים אחרים בחדר האמבטיה, במסדרון, את כל הדירה.

עיצוב תקרות שווא

מבנים תלויי גבס

תקרות ההקלה תורמות ליצירת עיצוב מקורי בדירה. הם מתאימים בהרמוניה לתוך כל פנים מודרני, לעזור להסתיר פגמים חריגים של משטחים מעל הראש בחדר, מטבח, מסדרון, חדר אמבטיה. בנייה מדורגת מרחיבה את החלל. גופי מותקנים על כל רמה לחלק את החדר לאזורים נפרדים, אשר נותן נוחות לחדר רב תכליתיים.

חלוקת החדר לאזורים בדירה מאפשרת שימוש קומפקטי ונוח בחלל של טופס לא סטנדרטי.

עיצוב תקרות שווא

אפילו במסדרון צר, מטבח או חדר אמבטיה, הוא הופך להיות מרווח יותר אם הם מואר בפינות או לאורך המערכת של הקירות, שיש זרקורים ברמה השנייה של מבנה גבס. ניתן להחיל מגוון אפשרויות תאורה, כולל צבעוניות.

סוגי תקרות מושעה:

  • נפח עיצובים חצי עגול, בשילוב עם הסגנון הכללי של החדר;
  • תקרה דו-מפלסית עם הידיים שלהם עם תאורה בכל אזור;
  • שלושה מפלסים מורכבים, מתאים חדרים מרווחים עם עיצוב מורכב;
  • גרסאות עם עמודות.

עיצוב תקרות שווא

תקרות מושעה בדירה

תקרה מושעה בחדר או במסדרון היא עיצוב מיוחד, ההתקנה של אשר מניחה חישובים מדויקים בעיצוב טיפול מיוחד - במתקן. עבודה כזו יכולה להיעשות רק בעזרת מומחים.

עיצובים מורכבים של תקרות מושעה מחייבים את המעצב לשלב טעם אמנותי וידע טכני. העיצוב המורכב למדי חייב להיות מוחזק היטב, ואת fixtures - יש גישה לתחזוקה אמין להתחבר עם חוטים.

57

בשלב ההתקנה של המסגרת, להתקין ציוד תאורה או להתקין אותו מאוחר יותר את חורים סיים באמצעות מלחציים. במבנים התלויים במסדרון או בחדר האמבטיה, נברשות גדולות אינן מותקנות.

עיצוב תקרות שווא

סוגי העיצוב של תקרות מושעה

העיצוב של תקרות מושעה מ גבס בדירה נותן מקום לדמיון שלך. קשה יותר לחשב ולהקים עיצוב כזה.

רצף העיצוב של התקרה מושעה:

  • להכין תוכנית להרכבת הרכב התלוי בחדר האמבטיה, במסדרון ובכל חדר אחר;
  • לעשות ציור של צעדים, bends, רמות;
  • תאורה תאורה.

עיצוב תקרות שווא

בעת תכנון בדירה, יש לזכור כי בחדר קטן או מסדרון אחד לא צריך משקל בנייה רב שכבתית באמצע החדר. כרכובים לאורך ההיקף של הקירות, להיפך, יוסיף שטח. עיצוב מורכב מורכב ידי עצמו, זה קשה לאחר מכן לקצץ איכותית, את קישוט מעוגלות מעוגלות גם מציג קשיים.

עיצוב תקרות שווא

בחירת סוג התקרה

המשימה העיקרית של מבנה מושעה היא לתת אלגנטיות וייחודיות לחדר. זה סוג של עבודה של אמנות דקורטיבית.

כדי לא לפגוע נגד הטעם, יש צורך לקחת בחשבון את גודל החדר, את התכונות של הבסיס, את השילוב עם פתרון סגנון כללי בעת תכנון.

עיצוב תקרות שווא

קיר גבס הוא החומר המתאים ביותר לתקרה עם הידיים שלך. הוא קל מספיק, עמיד בחום, נותן בידוד קול טוב.

פני השטח שלה יכולים להיות:

  • מאט ומהורהר;
  • מכוסה בצבע;
  • חלקה וגלי.

עיצוב תקרות שווא

אין לי הרכב תלויים לעשות multicolor, במיוחד במסדרון. היא כבר נראית די מרשימה. בדרך כלל הוא צבוע לבן. תקרה אחת ברמה עשוי לוחות גבס עם הידיים שלה נותן משטח חלק חלקה לחלוטין. הפוך עיצוב זה מעניין בחדר האמבטיה או במסדרון יכול להיות בשל תאורה. אתה יכול לסדר את אביזרי לאורך המערכת של הקירות, לאורך מרכז העליון, לאורך אלכסוני. אתה יכול להדגיש את אזור העבודה של החדר עם אור עז, ולעשות אורות צבעוניים במקום מנוחה.

עיצוב תקרות שווא

תקרה שווא במטבח

בדירת הסטודיו ניתן לקבוע אזור מטבח עם תקרה אחרת. כדי אלמנט קטן דקורטיבי הבלטה על גבי, לצרף את האורות על מיתרים ארוכים או פשוט הר 3-4 מקורות הצבע בתפאורה.

במטבח נפרד, תקרה דו מפלסית מחלקת את אזור הבישול וחדר האוכל במו ידיהם. מעל השולחן חיתוך מומלץ להתקין תאורה מוגבר, ואיפה המשפחה אוספת ליד השולחן תן להיות אור רך.

עיצוב תקרות שווא

סוגי תקרות מושעה מ לוח גבס למטבח מאופיין במגוון של אפשרויות. התקרה עם כיפוף ועקומות יהפכו את החלל במטבח מרווח יותר.

עיצוב תקרות שווא

וזוויות ישרות ייתנו בהירות ותחכום קלאסי. בנוסף, תחת שילוב כזה, אתה יכול להסתיר מערכות תקשורת - חיווט חשמלי, אוורור, חיבורי מכסה המנוע. המטבח הוא חדר לח למדי. עם אידוי, אוורור לא תמיד מצליח. מסילות הפגר עשוי אלומיניום, ימנע את הנזק של התקרה, כי החומר אינו קורוז. קיר גבס כאשר מחומם אינו פולט חומרים רעילים, אשר חשוב מאוד באזור מטבח קטן. זה בטוח לבריאות. העיצוב של תקרה מושעה במטבח מחובר היטב הקירות הבסיס, הוא קל ואמין.

אם אתה עושה מסך באמצע תקרה דו שכבתית ולהדביק אותו על טפט או המראה המתאים, החדר יפתיע את האורחים עם הפתרון המקורי.

18

עיצוב תקרות מגבס במסדרון

מסדרונות בבניינים רבי קומות מודרניים, בדרך כלל צר וארוך. לכן, אתה לא יכול לעשות אותם פיגורטיבי במיוחד. במסדרון רקע אור מוצק עם זרקורים בהירים יהיה מתאים. תקרות דו-מפלסיות במסדרונות צרים יש קווים אורכיים וציורים, מחקים את נקודת המבט היוצאת.

אם המסדרון הוא שטח גדול, הוא מרובע בכושר, זה צריך לשלב באופן סגנוני את כל החדרים. במקרה זה, ניתן להזמין בנייה דו-שלבית בצורה של תלתל untwisted. עיצוב כזה ירחיב את החלל.

עיצוב תקרות שווא

זה יכול להיות מודגש בעזרת תאורה מתאר. על הקצה של ההקלה שכב קלטת LED, שהוא גם אלמנט דקורטיבי מכשיר התאורה. המראה המשקף את האור יהיה חזותית להזיז את הקירות במסדרון קטן.

עיצוב תקרות שווא

עיצוב תקרה צרפתי

תקרה תלוי תקרה ארון נמצאים בשימוש נרחב בכל מקום, אבל בעיקר בחדרים רטובים - במטבח, בחדר האמבטיה. הם מותקנים לעתים קרובות על loggias, מרפסות, במסדרון. מה ההבדל בין התקרה הצרפתית לתקרה, למשל, איטלקית או גרמנית? עיצוב זה הוא מסוגל להסתיר את סדרים פגמים של התקרה העיקרית בחדר האמבטיה אינו גרוע יותר מאשר סוגים אחרים של ציפוי. תחת זה, אתה יכול להסתיר את עומס נושאות מבנים תקרה, חיווט, פתח אוורור וכן הלאה.

תקרה צרפתית מושעה הוא סוג של תקרה כיסוי שבו מסילות אלומיניום דק משמשים. הבסיס אליו הם מחוברים עשוי גם מתכת זו.

עיצוב תקרות שווא

תקרה צרפתית - סוג של תקרות מתיחה. הם משמשים לעתים קרובות בחדרים רטובים, בחדר האמבטיה. התקרה הצרפתית מאופיינת בצבעים יפים ומסוגננים. אלה הם צבעי זהב מוזהבים, אפורים, פנינים, והם יקשט את הפנים במסדרון. תקרות ריד מפורקים בקלות להרכיב במקום חדש.

גלריית תמונות

גלריית תמונות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

51 + = 55