Ryškus dekoravimas butelių ir akinių vestuvėms

Ryškus dekoravimas butelių ir akinių vestuvėms

Vestuvės - retas įvykis gyvenime, ir tai reikalauja jaunų žmonių emocinio įkvėpimo išėjimo į santuoką išraiškos, gražių dalykų, iškilmingų dekoracijų, šventinio apdailos formos. Tai taikoma laivų apdailai, iš kurių jauni žmonės geria šampaną. Vestuvių akinių ir butelių apdaila savo rankomis padės dar labiau suvienyti jaunikį ir jaunikį.

Padarykite šampaną vestuvėms

Butelio dekoro su juostelėmis savybės

Pasiruošę vestuvėms, būsimieji sutuoktiniai pasirenka drabužius ir kostiumus, mokosi bendro šokio, sugalvoti vietos, kurioje vyks vestuviai, dizainą. Ir labai svarbu, kad visais atžvilgiais būtų laikomasi stilius. Remiantis pasirinktu stiliumi, vestuvių buteliukai yra pagaminti, taip pat akiniai, skirti iškilmingai išpirkti laimę.

Padarykite šampaną vestuvėms

Paprastai juostos naudojamos vestuvių butelių dekoravimui šampanu. "Satin" tvarsčiai ir stiklas puikiai derina, sukuria erdvus ir mielas nuotraukas. Tokie juostos ir puošti save visą, kad yra pridedamas, ir jei idėja yra papuošti gerai pasirinko, kad šampano formulavimas per vestuves yra sukurti meno kūrinius.

Šampano ir akinių dizainas

Dažniausiai naudojamos švelnios, šviesios spalvos:

 • balta;
 • grietinėlė;
 • smėlio spalvos;
 • minkšta mėlyna;
 • švelniai rožinė.

Norėdami pabrėžti ir pabrėžti fono duomenis, taikomos juodos, raudonos, auksinės spalvos. Tačiau būsimi sutuoktiniai gali pasirinkti dekoruoti butelius su ryškesniais, sultingais toniniais juostelėmis, jei tai atitinka jų idėją apie vestuvių įvaizdį.

Pajėgumai gali būti dekoruoti vienodai, tarsi simbolizuojant neatsiejamą porą, šeimos bendruomenę ir galbūt skirtingais būdais, pabrėžiant sutuoktinių individualumą. Ir skirtumas išreiškiamas ne tik tuo, kad vienas konteineris - "jaunikis", papuoštas su tamsesnėmis spalvomis ir paprastas dekoro, o antrasis - "Nuotaka" ryškių spalvų ir daug dekoratyvinių elementų. Galite pabrėžti konteinerio dydžio ir formos individualumą, pavyzdžiui, dar vieną ir aukštesnį, kitą - žemesnę ir platesnę.

Dekoravimo laivai ar akiniai bus smagiau, jei juos pagal papildomų puselės principu: dėl paveikslėlyje paviršius yra taikomas antrasis - jo galiojimui (nuotaka ir jaunikis susikibę rankomis).

Butelio dekoras ir akiniai vestuvėms

Šampano butelio dekoravimo technika (meistriškumo klasė!)

Nepaisant to, kad yra daug dekoravimo idėjų, yra keletas bendrų vestuvių dekoravimo principų. Ko reikia dekoravimui:

 • patys pakankami satino juostelės;
 • žirklės juos pjaustant;
 • klijai tvirtinimui;
 • dekoratyviniai elementai (granulės, kristalai, karoliukai, nėriniai ir tt).

Būtina parodyti tam tikrą ištvermę ir būti atsargiems, nes darbas bus subtilus, o ne atleidžiamas aplaidumas. Mes siūlome nedidelę meistriškumo klasę, skirtą sukurti rafinuotą buteliuko dekorą kaip nuotaka.

1. Talpyklą reikia nuplauti ir išvalyti iš etikečių. Stiklo paviršius yra nuriebalintas su alkoholio turinčiais skysčiais.

Padarykite šampano butelį

2. Iškirpkite nedidelį nėrinių gabalėlį ir išbandykite ant kaklo. Tuo metu naudokite kliją ir gražiai sureguliuokite skaldą.

Šampano meistriškumo klasė

3. Paimkite juostą ir pritvirtinkite prie kaklo. Likutis išjungtas. Klijuojame ir tepkite juostą taip, kad ji apvyniotų butelį. Dešinysis galas yra virš kairės.

Šampano meistriškumo klasė

4. Antrojo ir vėlesnio sluoksnių bandykite ant kitų juostelių. Jie bus ilgesni, nes šampano gerklė plinta iki apačios. Lieknas iškirpti, tepkite ir sureguliuokite.

Šampano meistriškumo klasė

5. Kai butelis yra visiškai padengtas juostelėmis, mes pradedame kurti papuošalus. Jei produktas yra nuotaka, jums reikės padaryti nuostabią sijoną.

Šampano meistriškumo klasė

6. Kaklą galima dekoruoti karoliukais arba juostelėmis iš kaladėlių. Priedai sureguliuokite klijais.

Šampano meistriškumo klasė

7. Apdailos briauna yra skrybėlė su šydu. Jis taip pat gali būti pagamintas iš juostos ir permatomo audinio (paskutinis gali būti senojo lanko gabalas ar nedidelis balto tilo gabalas).

Šampano meistriškumo klasė

Klijai dirbti su stiklu naudojami taip, kad visi dekoro elementai tvirtai laikomi induose. Jei juostos ne tik priklijuojamos į kietą paviršių, bet ir susietos, mazgas gali būti pritvirtintas skaidraus dvipusio lipni juosta.

Vaizdo įraše: meistriškumo klasė vestuvių šampanui

Akinių registravimas

Nereikia nėrinti stiklo tokio paties dydžio. Taigi, jei norite organizuoti į "nuotaka ir jaunikis" stiliaus laivus, būtų logiška imtis vieną stiklinę didelis ir aukštas, kaip jaunikis, antrasis turi būti mažesnis, apvalios ir plonos kojos, primenančios moterų siluetą.

Akiniai gaminami iš praktiškai tokių pačių medžiagų kaip ir šampano buteliai. Kaip dekoro galite taikyti:

 • satino juostelės;
 • polimero molis;
 • nėriniai;
 • dirbtinės gėlės;
 • brangakmeniai;
 • plunksnos.

Dažnai stiklo puošia perlų karoliukų motina. Jie gali būti klijuoti dekoratyvinės gėlės viduryje arba tolygiai išdėstyti visame paviršiuje.

Vynuogių butelių registravimas vestuvėms

Kur gauti idėjas?

Siekiant tinkamai organizuoti savo vestuvių butelį, nuotaka ir jaunikis gali mėgautis specialų meistras klasę apie vestuvių dekoro ir mokytis yra daug idėjų dekoravimui, taip pat mokytis metodus. Darbas su stiklu yra labai įvairus.

Vestuvinių akinių ir butelių apdaila su satino juostelėmis ir kitomis medžiagomis nereikalauja specialių įgūdžių ir sunkiai prieinamų priedų. Tai trunka tik norą, vaizduotę ir šiek tiek laiko. Naudojama medžiaga ir dizaino technika, kaip minėta, priklauso nuo bendro stiliaus vestuvių dizaino ir jaunavedžių fantazijos.

Kuo daugiau pastangų dedamas prie dekoro, tuo labiau unikalus ir nepakartojamas, tuo labiau įsimintinas įvykis taps. Pagrindinis dalykas yra tas, kad galutinis rezultatas turėtų būti derinamas su nuotaka ir jaunikio kostiumu ir laiminga akimi.

Šampano puošimo vestuvėms idėja

Kokia forma turėčiau pasirinkti?

Šampano butelio dizainas yra patogu, nes šis stiklinis indas turi tinkamą formą, tradiciškai kartojantis žmogaus kūno formą - plačią dugną ir pailgą kaklą. Tai atrodo gerai, kai butelių dekoras planuojamas jaunavedžiams - du paketai pakartoja poros susituokusių porų išvaizdą. Tačiau galite papuošti bet kuriuos kitus laivus, pavyzdžiui, martini arba konjako buteliuką, paliktą nuo naujųjų metų atostogų. Konjako induose yra tamsus stiklas su aiškia stačiakampio formos ar piramidės formomis, o tai atitinka ne tik žiūrovo įvaizdį.

Todėl, norėdami papuošti tokius konteinerius, galite pasiimti ne dažniausiai pasitaikančių dekoro elementų: vielos, akmenų, kriauklių, virvių. Jie yra šiek tiek sunkiau prijungti ir pritvirtinti prie stiklo paviršiaus, tačiau tai bus tinkamas klijais ir teisinga konstrukcijos technika. Tokiu atveju juostos ir spalvos naudojamos tamsesniuose aukso rudos spalvos tonuose.

"Pora" butelių dizaino variantas yra konjako ir degtinės derinys, pirmasis turi platus "pečius", antrasis - siauras ir plonas.

Butelių gaminimas vestuvėms

Vandeniu buteliai su savo rankomis nėra brangūs, bet labai įdomūs užsiėmimai, skirti sukurti dar stipresnę šeimą. Idėjos vestuvių buteliams ir akiniams dekoruoti yra daug, jų įvedimas priklauso tik nuo nuotakos ir jaunikio noro pasimėgauti save ir svečius iškilmingame renginyje. Puikus pasirinkimas dekoratyvinėms medžiagoms - nuo tradicinių satino juostelių iki virvių ir vielos. Svarbiausia, kad dekoruotuose laivuose buvo skaitoma linksma renginio idėja, ir jie patenkino savo būsimus sutuoktinius tam tikru būdu.

Idėjos šampanui dekoruoti vestuvėms (2 vaizdo klipai meistriškumo klasėje)

Kaip gražiai sutvarkyti šampaną vestuvėms (40 nuotraukų)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

31 − = 24