Kambarių su balkonu derinimas: 9 žingsniai iki idealo

Kambarių su balkonu derinimas: 9 žingsniai iki idealo

Anksčiau dingo laikai, kai namuose esantis balkonas buvo sandėliukas, skirtas likusiems dalykams. Ypatingai svarbus yra kambario su balkonu arba lodžija dizainas, nes yra keli registracijos variantai. Dabar balkonas arba lodžija yra papildomi skaitikliai, skirti patogiam gyvenimui. Iš virtuvės, prijungtos prie balkono, galite gauti prabangų erdvę, kurioje yra valgomasis, virtuvė ir terasa. Tačiau papildomi kvadratiniai metrai bet kuriai patalpai turi galimybių interjero dizainui, gyvenamosios erdvės išplitimui ir kūrybiško požiūrio į vystymąsi potencialui.

kambario dizainas su balkonu

Apdaila

Koks bus kambario stilius, išspręsta pakankamai greitai, tačiau kaip visada išsiaiškinti, kaip elgtis su papildomais ploto skaitikliais taisant namus ne visada.

Yra tik du pagrindiniai būdai sukurti kambario ir balkono dizainą:

 • Kambarys ir balkonas - atskiri kambariai, kurių kiekvienas turi savo paskirtį, interjero dizainas neatspindi.
 • Kambaryje ir balkonu yra bendra erdvė. Kombinuotas balkonas (lodžija) ir kambarys, skirtas patenkinti vietos iššūkius, bendra erdvė dizainas išspręstas tuo pačiu stiliumi.

kambario dizainas su balkonu

Pirmosios galimybės atveju paprastai kardinalinis pertvarkymas dar nebaigtas. Pakanka dirbti prie balkono, jei norite jį glazuoti ir atlikti remontą pagal suplanuotą dizainą. Kambarys taip pat dekoruotas nepriklausomu stiliumi, o kambarys atlieka savo funkcijas. Na, kai abiejuose kambariuose yra stačiakampio formos - šioje erdvėje gali būti daug.

Antrame projekte, kuriame norite sujungti du tarpus, reikia dirbti ne tik pertvarkant, bet ir pasirinkdami vizualius būdus, kaip sujungti du kambarius į vieną. Čia, gelbėjimo pagalba, bus sukurtos ekologiškos teritorijos.

kambario dizainas su balkonu

Atskiras tarpas

Jei planas yra ne klausimas, junginys balkonas zona su Blakusistaba už gretimų erdvių pasirinktų stilių ir dizainą, kad jūsų pačių pageidavimus. Tai gali būti klasikinis skirtingomis spalvomis arba radikaliai skirtingomis dizaino kryptimis. Jei balkonas yra poilsio vieta, tada Viduržemio jūros stilius tinka. Lengva įgyvendinti, alsuoja saulėtą nuotaiką, įtraukiant daug spalvų, rotango arba kaustytomis baldai, ji bus transformuoti balkonu erdvę į oazė, kur svečiai gali atsipalaiduoti ant vasaros popietę.

Galbūt namas yra labai reikalinga, nors ir nedidelis, studijų ar bibliotekoje, taip pat patogus studijoje įrengta atskiroje zonoje. Funkcionalumui reikalingas požiūris į stilių, dizainą ir naudojamas medžiagas. Tačiau yra visuotinis įvairių variantų pasirinkimas.

kambario dizainas su balkonu

Nepriklausomai nuo stiliaus ir paskirties, yra privalomi darbai, kurie po balkono ar lodžijos gali būti naudojami ištisus metus. Jei norite naudoti balkonų plotą šaltuoju sezonu, prasmingai jį izoliuokite: šiltą grindį, sienų dangą, glazūruokite išorinę erdvę su aukštos kokybės metalo profiliu. Aktualijos klausimas bus lengvas: Keletas scenarijai bus ne tik pridėti komfortą, šilumą, bet taip pat leidžia taupiau naudoti išteklius.

kambario dizainas su balkonu

Jei jums individualios patalpos namuose yra geriausias pasirinkimas, neatsižvelgiant į balkono erdvės naudojimą, atliekant triukšmo izoliacijos darbus ir būtinai izoliuokite erdvę už kambario lango: žiema bus daug patogesnė ir šiltesnė. Balkono erdvėje stačiakampio formoje sukurtos kelios zonos, kurios funkciniu tikslu yra atskirtos. Pavyzdžiui, zona toli nuo įėjimo gali būti naudojama žiemos soduose. Likusi balkono dalis yra stačiakampio formos, esančios greta durų, skirtos privačiam ar šeimos poilsiui.

Balkonu galite pastatyti fotelį, žurnalinį staliuką, keletą minkštų padengtų kėdžių.

kambario dizainas su balkonu

Papildomi skaitikliai gyvenimui

Atsižvelgdama nusprendė sujungti kambarį ir gretimų balkonas į visumą, turime būti pasirengę tam tikrų investicijų, o radikaliai perdaryti atveju reikės patvirtinimą iš valstybės reguliavimo institucijoms. Dokumentai turėtų būti parengti ne tik, bet ir patvirtinti keliais atvejais, o tai užima daug laiko. Bet rezultatas yra unikaliai laimingas!

Mąstydami apie bendrą bendros erdvės stilių, atkreipkite dėmesį į projektus, kurie yra ateities sėkmingų pertvarkymų pagrindas. Prieš pradėdami atitikties darbą, nustatykite namo tipą, kuriame turite atlikti remontą.

kambario dizainas su balkonu

Skydas, mūrinis ar medinis namas turi niuansų pradiniam darbui. Plokštės namuose didžiausia problema yra tarpinių siūlių. Geriau patikėti jiems profesionalams dirbti su jais. Patikrinkite grindų balkono kambarį ir rūpindami izoliacija nepaisykite vadinamųjų "šaltų tiltų".

kambario dizainas su balkonu

Nedirbo sunkiai pasiekiamose vietose, siūlės ar izoliuotai sugadinti paviršius įkaisti erdvę neveiks. Be to, tai taps nepatogus daug platesnėje srityje: atskirame balkonu galite tiesiog uždaryti duris, o bendras bendras erdvėje defektai neleis išlikti iš principo, o jo stiliaus, dizaino, situacijos tai neištaisys.

kambario dizainas su balkonu

9 lygiavimo veiksmai

Kiekvienas darbas yra padalintas į etapus.

Kambario ir balkono derinys turi keletą veiksmų, kurių seka privaloma:

 • Lyčių būklės patikrinimas kambaryje ir balkonu.
 • Lango-balkono bloko išmontavimas.
 • Energiją taupančių langų montavimas.
 • Išorinių sienų šildymas.
 • "Šilto grindų" sistemos įrengimas buvusio balkono srityje.
 • Apšvietimo projektavimas ir įgyvendinimas.
 • Išspręskite problemą su galimybe išardyti balkono priekinę dalį. Plytų namai gali būti visiškai pašalinti į surenkamuosius statinius skaidinį išardyti dalį palangės, jums neturėtų, todėl planas, kaip "rašyti" mažas barjerą į bendrą koncepciją dizaino erdvėje.
 • Pasirinkite, kaip vizualiai sujungti erdves. Stačiakampio kambaryje, pabandykite padaryti viską, kad vizualiai išplėsti kambarį. Skydinių namuose tai sunku padaryti, nes yra daugiau nešančiųjų konstrukcijų.
 • Bendra balkono ir stačiakampio kambario sujungimo problema yra slenksčio, ypač skydų namuose. Neįmanoma jo pašalinti, tačiau tai yra gana priimtina naudoti kaip zonavimo elementą. Sujungiant balkoną su virtuve, jis lengvai atskiria virtuvės ir valgomojo erdvę, o miegamajame - riba tarp dviejų funkcinių zonų.

kambario dizainas su balkonu

Patogumas visų pirma

Kaip bendras balkono ir kambario erdvė priklausys nuo funkcionalumo, skonio, stiliaus, pasirinktų medžiagų. Bet bet kokiu atveju su tokia erdve yra daugiau galimybių gauti įdomų dizaino sprendimą geometrijos, zonavimo ir paskirties galimybių požiūriu.

Kokybiškai atlikti darbai sukurs pagrindinį komfortą, o dekoratyvūs malonumai leis individualizuoti erdvę. Bet kokiu atveju, buvusio balkono erdvė bus šiek tiek atskirta nuo kambario, ir tai tampa kūrybiško požiūrio į žaidimą erdve galimybe.

kambario dizainas su balkonu

Pateikimas žemos rotango ar kinų ekraną vietoj kambario suderinimo ir balkone galima reguliuoti natūralios šviesos srautą į patalpą, kabantys kaitinimo šviesos užuolaidos, erdvė gauna paslaptingumo dalis, rytietiški žavesio. Apie įstiklintas panoraminis balkonas puikiai jaučiasi gėlės ir kambariniai augalai, bet jei langai su vaizdu į saulėtą pusę, vasarą daug saulės - problema. Jums reikia rūpintis ir montuoti žaliuzius ar langines.

Išorinės žaliuzės išspręs kitą problemą, tik žiemą: vėrinis žiemos vėjas, ypač viršutiniuose aukštuose, namuose nepaveiks sveikatai ar temperatūrai. Būtina uždaryti tvirtą ritininį langelį, o ne juodraščiai yra siaubingi, visi šeimos nariai garantuoja ramybę jaukiam žiemos vakarui.

kambario dizainas su balkonu

Išskyrus savo namus, nepalikite balkono ar lodžijos be dėmesio. Kambaryje esantis greta esantis balkonas jungia gyvenamuosius matus, suteikia daugiau šviesos ir suteikia namams daugiau funkcionalumo. Išnagrinėkite klausimą visomis detalėmis ir nesvarbu, kuriuose namuose reikia atlikti darbus: skydinius, plyteles ar medinius.

Kambario, virtuvės ir miegamojo su balkonu dizainas (3 vaizdo įrašai)


Kambario apdailos variantai su balkonu (39 nuotraukos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 9 = 1