Příslušenství pytlů: trvanlivost a design

Příslušenství pytlů: trvanlivost a design

Jakýkoliv interiér lze oživit pomocí improvizovaných materiálů. Jeden z nich je propuštěn. Z tohoto odolného materiálu je možné vyrobit vlastními rukama naprosto jakékoliv předměty: od polštářků a obalů až po kaliko, od podlahové rohože až po květináče na květiny, od dekoračních luk až po novoroční boty na krb. Dekor výprasků vypadá jednoduše a harmonicky.

Výhody materiálu

Sacking je jednoduchá, ale hrubá na dotyk tkanina. Tento materiál je vyroben z tlusté příze - kenaf vlákna a juty. Z toho dělají pracovní oděvy, plátna obrazů, filtry, čalounění nábytku. Pro vyzdobení místnosti můžete také použít pásek. To hrubé materiál je perfektně kombinován s krajky, flitry, stuhy, rhinestones, korálky, korálky a dokonce i řetězy. Téměř každý dekor s pytlíkem může být vytvořen vlastními rukama.

dekorativní sáčky

Sackley tapety

Pro zdobení stěn v místnosti dnes je použito velké množství různých materiálů: od obyčejné tapety po dekorativní omítku. Dnes, hovoříme o tom, jak využít v pytlíku vnitřní prostor v podobě tapety.

taška s taškou

K dokončení stěn, kromě samotné tkaniny, budete potřebovat:

  • dřevěné lamely;
  • Barvy na bázi vody a dřevěné laky;
  • sešívačka;
  • kartáče různých velikostí;
  • "Tekuté" a obyčejné tenké nehty.

Tapety na plochu zdarma žíněnky

Příprava

  • Technická tapeta by měla být zakoupena s rozpětím 5 cm na jeden běžný metr.
  • Jeden střihový pás by měl být spuštěn na podlahu o 10 cm.
  • Před použitím je třeba pramínek umyt. Tento materiál není čistý. Po promytí se kapely "posadí". Zde je také užitečné náhradní 10 cm.
  • Zatímco tkanina je mokrá, musí být žehlitelná, ale netahujte látku železem.

plazma na zdi

Proces

Za prvé, potřebujete sešívačku, abyste fixovali tapetu na strop a stáhli je dolů. V tomto stavu by měla být tkáň ponechána dva až tři dny, aby se trochu roztáhla. Po uplynutí stanovené doby musí být tkanina upevněna zespodu a podél bočních částí.

Dalším krokem je malování tapety. Řešení tohoto úkolu není tak snadné, jak se zdá na první pohled. Obalování malby s barvou úplně nedává smysl, od té doby zmizí textury praní.

nástroje pro malování

Poradenství! Tapetu můžete vymalovat sami sebe následujícím způsobem. Na velkém kartáči nedostanete mnoho barvy. Poté lehce aplikujte barvu na plátno.

Nemusíte se starat o rovnoměrné nanášení barev na tapetu. Mřížka by měla být viditelná. Výsledek bude viditelný následující den, kdy barva vysuší. Pak bude možné kreslit vzory štětcem menší velikosti.

pohovka a polštáře

Připevnění překrytí tapety by nemělo být. U kloubů mezi plátny jsou obvykle namontovány dřevěné lamely, které jsou pak pokryty čirým lakem. Jako spojovací prvek lze použít nerezové nehty bez uzávěrů. V případě betonové zdi můžete použít "kapalné nehty". Ve spojích pod stropem můžete lepidlo bagetovat nebo obyčejné lano. Tapeta může být také zdobena pleteným páskem vyrobeným ze stejné tkací látky. Podobným způsobem mohou být spárovací rámy dveří a oken.

Tapety na plochu zdarma žíněnky

Záclony z praní

Otočte záclony do jedinečné věci, můžete je ozdobit vlastním pytlíkem. Ale musíte vědět, jak umístit nějakou technickou látku. Můžete si vytvořit vlastní kapesník s žíněmi a šit ho pomocí knoflíku na záclonách. Tato myšlenka by byla vhodná pro prohlížení v kuchyni nebo v obývacím pokoji.

dekorativní dekorace

Chcete-li převést bílé závěsy do jedinečného kusu nábytku, stačí k šití tenkého proužku pasek po okrajích. Jako další výzdobu můžete také použít tlačítka.

zdobené závěsy

Neméně populární a reverzní volba, když jsou záclony srážení ošetřeny prýmkem nebo jiným dekorativním prvkem.

závěsy z praní

Důležité! Pásovku můžete vyměnit za oplet, hedvábí, okraj.

Můžete také zdobit záclony pásky žíněnky, ve formě geometrických tvarů. Také starožitnosti a uzly technické tkaniny jsou obsazeny.

pytlík

Záclony z pytlovina mohou být použity v každé místnosti. V této verzi má materiál několik výhod. Za prvé vizuální estetiku. Závěsy světle hnědé barvy mohou být natřeny v jakékoli barvě. Zadruhé, praní je pevný materiál. Bude sloužit po mnoho let. Zatřetí, v omezeném rozpočtu budou záclony z pytlovina levnější než zakoupené žaluzie.

závěsy z pytloviny

Utírá

Příznivci ekologického stylu se pokoušejí v plném rozsahu využít dekor výprasku. Například v Pánské pytlíky z pytloviny jsou považovány za povinný prvek nastavení tabulky. Čím jednodušší jsou ve formě, tím krásnější. Pro jejich výrobu stačí vystřihnout obdélníky o rozměrech 40x30 cm se svými rukama a páskovat po stranách, aby nedošlo k pádu materiálu. Jako dodatečnou výzdobu můžete použít světlé aplikace ve formě ovoce a zeleniny.

dekorativní ubrousky

Důležité! Podobná tkanina je vyrobena z plátna.

dekorativní ubrus

Dekorativní květina

Chcete-li vytvořit takovou aplikaci, budete potřebovat pytlovina, hustou látku, povrazec, sešívačku a pistoli s lepidlem. Nejprve musíte vyříznout čtyři střední kruhy a další velké. Pak každý zase složte na polovinu a zajistěte pomocí sešívačky. Okvětní lístky by měly být upevněny na hustou základnu. Velké místo na okraji a malé - uprostřed. V jádře můžete také položit tlačítko, korálek.

dekorativní květina

Pád v pergolách

Výrobky z pytlovina vypadají skvěle na verandách a místech. Zejména jsou vyrobeny záclony na altáních na verandě. V tomto provedení je pytlovina méně odolná proti slunci, větru a dešti, jako například. PVC fólie nebo akryl. Nicméně, pytlovina může být použita k přípravě altánku v předvečer oslavy.

Co jiného můžete udělat z pytloviny (2 videa)

Varianty dekorace pytloviny (42 fotek)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 16 = 25