Dizainerio gudrybės sienai dekoruoti per svetainės sofą

Dizainerio gudrybės sienai dekoruoti per svetainės sofą

Nesvarbu kokiu stiliumi gyvenamasis kambarys buvo išspręsta, jame turi būti sofa, o virš jo - erdvė, kuriai reikia papildomų pastangų. Padaryti virš į kambarį sofos sienos suteikti pirmumo dėmesio, o tai rodo skonį, pastangų tai užima daug laiko.

kinų stiliaus

Kai papuošalai nereikalingi

Gyvenamosiose patalpose esantis sofas vaidina pirmąjį smuiką namų atmosferoje. Mažose patalpose jis yra palei sieną, jungtoje erdvėje ji zonuoja savo dalis. Jei sofa yra kambario viduryje, atskiriant vieną plotą nuo kitos, tada virš jos esančios sienos tiesiog nėra.

Sieną su sąskaita faktūra be registracijos

Antrasis atvejis, kai nereikia galvoti apie sieną dekoravimo, yra sofa, esanti palei langą. Langai už lango ir gražus lango atidarymo dizainas yra gana savarankiški elementai.

Langelyje esanti sofa papuošta lango anga

Greitas sprendimas - plakatai, paveikslai, triptichai

Pastaba ant sienų plakatų yra sveikintina interjere, kuris nėra susietas su konkrečiu stiliumi. Teminis plakatas puošia sieną darželyje, tai bus tinkama paauglių kambaryje ir gyvenamajame kambaryje, kur kūrybiškumas vyrauja stiliumi. Plakatai ekologiškai pažvelgti į skandinaviško stiliaus, pop meno gyvenamosios erdvės sofą. Loft taip pat remia šį meną. Vienintelė sąlyga yra arba meninė vertė, arba gyvenamosios erdvės temos išlaikymas pagal sklypą.

Plakatai ekologiškai pažvelgti į skandinaviško stiliaus gyvenimo kambarį, pop meną!

Sienų apdaila virš sofos

Paveikslai tinka klasikinio stiliaus kambaryje, kur aliejaus, akvarelės, pastelės paveikslai neužkraus vietos ir nebus išimami iš konteksto. Didelėms erdvėms pritaikyti paveikslai ir tinkami baldai, papildomas apšvietimas ir galimybė grožėtis šedevru. Mažiems butams reikia įsigyti mažo dydžio akvarelius, graviūrų ar graviūrų - mažame bute sunku atkurti rūmų stilių su puoštais rėmeliais. Bet vienaip ar kitaip sieną dekoruoti meno kūriniais visada yra garbė.

Vaizdas virš sofos gyvenamajame kambaryje

Triptych yra pagrindinis dabartinio laiko momentas. Skirstytą siužetą, spalvinį koliažą ar kažką kitą, turinčią bendras ypatybes, galima vadinti triptychu, diptichu ir tt gradacija. Jis išspausdintas ant drobės, popieriaus, plėvelės ir ištemptas ant trijų ar daugiau neštuvų. Siena yra tam tikru atstumu vienas nuo kito, sukuriama neužbaigtumo iliuzija ir susivienijimo troškimas. Galite nusipirkti parduotuvėse arba užsisakyti save dirbtuvėse. Dažniausiai triptichai nėra įrėmintos.

Triptychas yra suskaidyta siužetas, spalvotas koliažas arba kažkas, kas turi bendrų bruožų!

Modulinė nuotrauka gyvenamajame kambaryje virš sofos

Nuotrauka ant sienų

Nuotraukose ant svetainės sienų, įskaitant virš sofos, yra pakankamai vietos. Bet čia būtina gerai pagalvoti ir pirmoji padaryti profesionalus fotosesiją su fotografo į nuotraukų šeimininkai atrodė vertas. Iš patalpų, atneštų poilsio vietas, susibūrimus su draugais, vaikų fotografijas, šalia aukštos kokybės portretų rasime vietą, jungiančią vieningą kompoziciją. Sienų apdaila su šeimos nuotraukomis kalba apie namų savininkų vertybes.

Nuotrauka gyvenamajame kambaryje ant sienos

Kitas variantas nuotraukoje dėl kambarį virš sofos sienos yra abstraktus nuotrauka garsus kapitonas ar jums asmeniškai patiko sklypas rėmo. Stilingos išvaizdos nuotraukos juodos ir baltos spalvų schemoje dedamos plonu rėmu. Įvairių dydžių nuotraukų pateikimo galimybės yra daug. Jie turėtų sujungti vieną dalyką: spalvą, formą, rėmo plotį.

Plytų siena ir nuotrauka virš sofos

Sienų dailylentės virš sienos, pasirinktos pagal skonį ir kambario stilių, susidoroti su dekoro užduotimis. Nuotraukų tapetų parinkimo metu svarbu neužkliūti: nuotrauka neturėtų būti per šviesi. Dalyvaukite makrofotografijos pagalba padedamiems objektams: skrenda kardelius, paukščių plunksną, medžio lapelį.

Pasirinkdami nuotraukų užsklandas įsitikinkite, kad nuotrauka nėra per šviesi!

Sieniniai apmušalai virš svetainės sofos

Tekstūra ant sienos, lentynos, dažai

Kartais sieną virš sofos nereikia dekoruoti. Jei remonto darbų metu planuojate gyvenamojo kambario centrą, tada ant sofos esančius akcentus galima nustatyti ant sienos tekstūros. Tai tinka mūrinėms, meno gipso, keramikos plokštėms, lempoms, lentynoms ir dar daugiau, kad pagreitins komfortą, stilių ir vaizduotę. Projektuojant sieną remonto procese padės dizainas - projektas, kuriame atsižvelgiama į baldų išdėstymą.

Sienų apdaila su tekstūra ir spalva

Balta netgi siena, taip pat sąskaitą faktūrą, kurią galima pabrėžti tik lengvai palietus spalvą ar tikslių kontrastingų linijų. Dažytos minkštos pastelinės spalvos, siena virš sofos gali būti keičiama trafareto ar lipduku.

Lipdukai arba sieninis popierius ant sienos virš sofos

Lentynos ant sienos virš sofos padės pagyvinti kambarį ir suteiks paviršių kolekcijoms, keletą paveikslų, knygų, puošmenų, mažų skulptūrų, gėlių. Dažnai keisti lentynų pildymą, nuolat atnaujinant kambario nuotaiką. Lentynos su apšvietimu - papildoma priemoka savininkui. Minkšta vokiška vakarinė šviesa sofos erdvėje atpalaiduoja, prisitaiko prie poilsio, sukuria intymią atmosferą.

Lentynos padaro prabangesnę gyvenamąją patalpą ir suteikia paviršių knygų rinkiniams ar dekoravimui.

Lentynos, skirtos sienų dekoravimui gyvenamajame kambaryje

Apšvietimas sienelės virš sofos, kūrybiškai nuspręsta, transformuoja visą kambarį, padaro sofą erdvės meistru. Šviesos plokštės užkišimas už sofos, neįprastos formos žibinto, tuo būdu puošia plokštumą ir paverčia erdvę.

Šviesos sienų dizainas virš sofos

Veidrodžiai virš sofos

Bet koks kambario veidrodis yra laimingas dekoras, svarbu tinkamai sureguliuoti. Siauras ilgas gyvenamasis kambarys, veidrodinis audinys, ištemptas horizontaliai, bus vizualiai išsiplėtęs, o priešais langas papildys šviesą. Dažnai šiuolaikiniai veidrodžiai dekoruojami gražiu fantazijos rėmeliu, kuris groja daugiau solo, sukuria savo stilių ir į kambarį patenka į tinkamą dizainas. Toks meno objektas nepriima įmonės ir pakeičia visus kitus dekoro gudrybės.

Veidrodis virš sofos išskleidžia sieną

Senas veidrodis, paveldėtas, gana tvirtina didžiuotis antikvarinių daiktų pavadinimu, todėl ant sienos virš sofos yra tinkamas. Pridėkite prie jo seną rėmą, keletą antikvarinių daiktų ir senovinių sienų ornamentą. Šeimos portretai iš ankstesnių kartų taip pat patenka į įmonę prie veidrodžio.

Senoviniai papuošalai veidrodžio ar paveikslėlio pavidalu bus labai patogu!

Veidrodis rėmelyje sienų dekoravimui gyvenamajame kambaryje virš sofos

Vaizdo įrašas


Fotogalerija (40)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 3 = 2