Naujus langus puošia langai (+42 nuotraukos)

Naujus langus puošia langai (+42 nuotraukos)

Ar manote, kad įprastinė namų atmosfera nebeteko teigiamų emocijų? Ryškios spalvos išnyko, o nieko naujo nepastebima? Reikia idėjų pakeisti virtuvės interjero dizainą ar miegamąjį? Tada, žinoma, reikia pakeisti buto ar namo interjerą. Yra daug būdų pakeisti interjerą, pridėti naujų elementų, o geriausias variantas yra papuošti langus užuolaidomis: lambriken, japonų, lauro langas. Užuolaidos yra gražios, elegantiškos ir turtingos išvaizdos, taip pat gali sukurti nuostabią metamorfozę jūsų miegamajame, virtuvėje ir kt.

Spalvoti užuolaidos 

Pirmas dalykas, kurį reikia išspręsti, yra užuolaidų spalva. Neabejotinai tai turėtų būti suderinta su dominuojančia kambario spalva, o ne būti ryškia vieta, kuri neatitinka bendros atmosferos. Tai dažnai sugadina visą interjerą. Atminkite, kad užuolaidų spalva turėtų būti suderinta su bendro dydžio, o ne būti tokia pat spalva, kaip tapetai ar baldai, Pavyzdžiui. Norite sutelkti dėmesį į vieną ar du ryškius kambario elementus, tada leiskite tai būti langų užuolaidos.

dvigulė lova

Patarimas: Norite leisti namuose daugiau šviesos ir šilumos, tada pasirinkti "saulėtos" spalvos medžiagą. Pavyzdžiai: oranžinė, oranžinė arba geltona.

Sveiki atvykę į griežtos klasikos gerbėjus, norinčius pridėti kažką naujo dizaino kambaryje su užuolaidomis, langų užuolaidų ląstelių spalva tinka.

Užuolaidų spalva priklauso ne tik nuo bendros spalvų schemos, bet ir nuo kambario paskirties. Miegamajame turėtumėte rinktis daugiau ramią spalvą: smėlio, turkio spalvos, dangaus mėlyna. Galingas efektas gali būti pasiektas, jei modelis tarp dviejų audinių - ant užuolaidų ir ant lovos - taps lygiaverčiu ar panašiu.

nuotrauka ant sienos

Gyvenamasis kambarys arba virtuvė puikiai tinka ryškioms spalvoms. Už virtuvės interjero ant užuolaidų, taip pat gali būti prisegtas dekoratyvinis apdaila, iš dviejų ar daugiau dalių: gėlės, drugeliai, skėčiai ir bet kokio dizaino ir idėjų.

raudonos užuolaidos

Kai dekoruojate vaikų kambarį, atsipalaiduokite savo vaizduotei ir vaikui savo sieloje! Puikiai tinka drąsios ir sultingos spalvos, ryškus dizainas. Būtų malonu, jei ant langų užuolaidų būtų šiek tiek piešimo: nuo banalių apskritimų ar gėlių iki animacinių filmų herojų. Patikėkite, ne tik būsite patenkintas savo darbu, bet jūsų vaikas tai įvertins.

užuolaidos darželyje

Neįprasti užuolaidos 

Naujas įdomus dizaino sprendimas yra japonų užuolaidos. Ši galimybė visiškai atitiktų įprastinę padėtį, jei tai būtų Rytų mėgėjai arba paprasčiausiai nestandartiniai žmonės. "Japoniškos moterys" plokščios ir slankios, puikiai padeda reguliuoti saulės spindulių į butą. Paprastai butas su tokiais užuolaidais yra lengvas. Jie tinka virtuvės interjerui.

perpildytos užuolaidos

Patarimas: stenkitės vengti vienviečių, "paprastų" užuolaidų. Jie gali tapti papildomu balasto ant lango.

Japoniškų užuolaidų pora gali naudoti romėnų žaliuzes. Jie populiarėja tiek tarp profesionalių dizainerių, tiek įprastų kūrybingų žmonių, kurie nori pridėti kažką neįprasto savo butą. Jie yra panašūs į japonų, kurie yra vertikaliai iš lango, o ne horizontaliai. Romos dekoruotas miegamasis ir svetainė. Taigi reikia nuspręsti tarp dviejų stilių, atsižvelgiant į pageidavimus.

raudonos užuolaidos

Kaip padaryti langą platesnį? 

Langui vizualiai padidinti, todėl turėsite nustatyti užuolaidas. Uždėkite užuolaidą ilgiau, nei lango atidarymas, maždaug 20-25 cm. Užuolaidos kraštai prasidės du užuolaidos, atitinkamai langas pasirodys tuo pačiu metu platesniu. Be to, miegamajame, kuris atsidurs lango languose, kambaryje bus daug saulės spindulių.

sofa ir pagalvės

Prašau dėmesio! Tiliai ir užuolaidos, pagaminti tiksliai ant lango angos, vizualiai slėpia dar daugiau vietos jau mažoje patalpoje.

Kaip padidinti langą? 

Jei miegamajame turite mažas lubas ir mažai gulintą langą, turite pakelti užuolaidą kuo aukščiau, kaip įmanoma. Idėjos gali būti labai įvairios. Galite pakabinti užuolaidas ant kulisko, kuris sudaro "toros" bangą, vizualiai ją pakeldamas. Kitas variantas gali būti kilpelės - dekoratyviniai žiedai, jungiantys užuolaidą ir užuolaidą.

foteliai ir stalas

Kaip sumažinti langą?

Jei jums nepatinka didelis miegamojo langas, galite vizualiai paslėpti ir sumažinti jo plotį šepečiais. Idealiu atveju bus užuolaidos su lambrekinomis. Jie bus "atskiesti" ir blaško elementai, kurie padės pasiekti pageidaujamą efektą sumažinant lango dydį. Užuolaidų dizainas, įskaitant didelį kontrasto modelį, turės būti idealus sprendimas didiesiems langams sumažinti.

grindų lempa

Apdailos užuolaidos platus, bet nedideli langai 

Pasiekti tokį lango suvokimą yra pakankamai lengva. Didelis langas yra standartinis skydinių namų. Tokiems langams tinka langų langai, riedučiai, "japoniški", skydai, daugiapakopiai ir daug, daug daugiau. Čia galite vienu metu "žaisti" du ar daugiau stilių, derinant tekstilės medžiagą su tam tikrais kitais užuolaidomis ir atvirkščiai. Reikia tik perduoti fantazijas ir idėjas skrydžiui, bet neperdirbti.

minkšti baldai

Herceris

Herceris Ar kambario dalis išsikiša už fasado ertmės. Tai leidžia vizualiai padidinti erdvę viduje. Todėl jis dažnai yra glazūruotas.

valgomojo stalas ir kėdės

Šiandien lauro langas yra labai populiarus kaimo namuose ir kotedžuose, suteikiant jiems ypatingą Europos dizainą. Erkeras atveria vaizdingą šios zonos vaizdą. Jūs galite sutvarkyti tokį langą su bet kokio tipo užuolaidomis, priklausomai nuo interjero ir skonio. Galite padaryti paprasčiausias lambrequins ar curvy užuolaidos, gražiai dekoruoti raukšlės, lankai ir asamblėjos. Langų užuolaidų dizainas gali būti bet koks. Paprastomis spalvomis geriausia papuošti prabangų langą gyvenamajame kambaryje. Tai papildys kambarį šviesą ir orą. Geriausia idėja yra sukurti vieno stiliaus užuolaidas su kambario dizainu.

sofa ir du foteliai

Norint vizualiai padidinti langus ir užmaskuoti lango šonus, suteikiant tam tikrą dizainą, reikalingi ilgi užuolaidos mažam langų langui.

Romos aklai savo rankomis (2 vaizdo)

Kaip galima išduoti langus su užuolaidomis (42 nuotraukos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

48 + = 52