Dekoratyvinis lagaminas – dovanų pakavimas arba kūrybingas dalykas su savo rankomis | +58 nuotraukų

Kiekvienas mėgsta duoti dovanas. Dažniausiai jie supakuoti į standartines skirtingų dydžių dėžutes, o po to - įvynioti popierių. O ką daryti, jei jūs susipažinsite su dovanų pakavimo problemomis labiau nestandartiniais ir sukursite stilingą lagaminą? Toks paketas gali pritraukti dėmesį. Paimkime kai kuriuos tokio neįprasto dekoro gamybos variantus.

Stilingas lagaminas kaip dovana savo rankomis

Stilingi dekoratyviniai lagaminai, pagaminti patys - tai viena iš kūrybinių idėjų, kurios buvo populiarios neseniai. Verta paminėti, kad tokie gaminiai gali pakeisti nešvarius maišelius, kuriuos dauguma mergaitės nešioja su jais. Profesionaliems fotografams foto sesijoms gali prireikti savitvarkos lagamino, tai gali būti labai naudinga kasdieniame gyvenime, norint saugoti įvairius dalykus. Ką tu gali padaryti iš tokio dalyko?

Iš kartono

Iš kartono galite padaryti gana pakankamai, taip pat talpi papildoma įranga - ji gali būti naudojama įvairių smulkmenų, kaip interjero dekoravimas, kaip originali dovanų pakuotė. Ypatumas yra tas, kad procese mes gauname langelį. Galite naudoti paruoštas dėžutes ir tiesiog zadekorirovat.

Lagaminą, pagamintą iš kartono savo rankomis

Norėdami dirbti jums reikės:

 • kartoninės ar kartoninės dėžutės;
 • klijai PVA;
 • Dažymo juostos;
 • audinys;
 • nėriniai, juostelės;
 • spaustukai ar raštinės reikmenys.

Visų pirma, ruošiamės pagal dydį. Jums reikia dviejų didelių dalių stačiakampių su užapvalintais kampais vienoje pusėje - tai bus pagrindas. Matmenys yra tokie: ilgis - 28 cm, plotis - 15 cm.

Taip pat reikia 4 juostų kartono:

 • pirmas: 3 cm pločio ir 28 cm ilgio;
 • antroji: plotis 8 cm, ilgis 28 cm;
 • trečias: plotis 8 cm, ilgis 58 cm;
 • ketvirtas: plotis 3 cm ir ilgis 28 cm.

Kaip padaryti lagaminą iš kartono savo rankomis

Ruošiniai yra iškirpti. Tada jie sujungiami lipnia juostele. 28 cm ilgio juostelė yra priklijuota prie pagrindinės stačiakampės dalies, o pagrindas ir pritvirtintas ruošinys yra sujungtas su 58 cm ilgio ir 8 cm pločio ruošiniu. Dėl to gaunama apatinė dalis, o viršutinė dalis yra surenkama panašiai.

Kaip padaryti lagaminą iš kartono savo rankomis

Dabar lieka papuošti lagaminą. Mes naudosim audinį ir kaspinus. Nupjaukite tinkamo dydžio audinio gabalėlį ir pritvirtinkite prie PVA klijavimo. Ant apatinės dalies galinės sienos palikite laisvą audeklo juostelę - tai naudinga montuoti viršutinę dalį ir dangtį.

Kaip padaryti lagaminą iš kartono savo rankomis

Dekoratyvinis lagaminas - dovanų pakavimas arba kūrybingas dalykas su savo rankomis | +58 nuotraukų

Audinys yra klijuota prie dangčio, tada į dugną. Be dizaino taip pat yra vidinis įdėklas - taip pat įklijuota audiniu ir įklijuota viduje. Šios dalies viršutinis kraštas turėtų šiek tiek išsikišti už krašto.

Iš šonų reikia klijuoti juostas - jie veiks kaip ribotuvai, tokiu būdu neleisdami dangtelio atidaryti per daug.

Kaip padaryti lagaminą iš kartono savo rankomis

Tada bazėje yra klijuota dvi kartoninės dalys - tai dugno ir dangčio stiprintuvai. Jie taip pat įklijuoti su austi medžiagomis. Lieka papuošti viršutinę konstrukcijos dalį. Norėdami tai padaryti, naudokite putų gumą arba kitą minkštą užpildą. Supjaustykite formą ir įklijuokite dangteliu.

Kaip padaryti lagaminą iš kartono savo rankomis

Kaip padaryti lagaminą iš kartono savo rankomis

Tai, kaip jūs galite lengvai padaryti lagaminą savo rankomis iš kartono, audinio ir klijais. Dėl to jūs gausite puikų dovanų paketą arba lagaminą rankdarbiams.

Vaizdo įraše: kaip padaryti savo rankomis dovanų lagaminą kaip dovaną.

Medinis aksesuaras

Ši meistriškumo klasė jums pasakys, kaip padaryti iš medžio mažą lagaminą. Kaip rezultatas, tai bus daugiau kaip atvejis - jis naudojamas namuose įvairiems dalykams. Norint dirbti, retos ar sunkiai pasiekiamos medžiagos nereikalingos, viskas, ko reikia, jau egzistuoja arba jis lengvai įsigyjamas parduotuvėje.

Rėmas lengva pagaminti iš medžio - pagrindas bus faneros lapas, o šoninės sienos bus iš juostų. Rėmas yra klijuojamas klijais, o po to sustiprinamas varžtais. Be to, visa struktūra yra kruopščiai išlyginta.

Kaip padaryti lagaminą iš medžio savo rankomis

Dekoravimui autorius naudojo dermantiną tinkamoje spalvoje. Medžiaga yra tiksliai pagal kiekvieno lapo dydį, atsižvelgiant į podvoroty. Rėmas, be klijavimo, visiškai tepamas ir ant jo klijuojama medžiaga.

Kaip padaryti lagaminą iš medžio savo rankomis

Tada dermantinas yra išlygintas - geriau tai padaryti nuo centro iki kraštų. Jei pasirodo oro burbuliukai, jie išsiskleidžia ritiniu arba valytuvu. Dermantinas turi būti labai tvirtai prigludęs ant medinės pagrindo.

Kaip padaryti lagaminą iš medžio savo rankomis

Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas kampams ir veidams - medžiaga turi tvirtai laikytis šių vietų. Kad idealus dermantinas būtų paruoštamas, rekomenduojame lyginti geležį su tankia medžiaga.

Kaip padaryti lagaminą iš medžio savo rankomis

Tada sumontuoti jungiamosios detalės. Gerai taikyti to, kas liko iš senojo lagamino. Svarbiausia, kad jungiamosios detalės yra gražios ir patikimos.

Kaip padaryti lagaminą iš medžio savo rankomis

Taip galite padaryti lagaminą savo rankomis iš faneros ir medienos. Uždarę dermantinomą, gausite gražų ir išskirtinį priedą.

Vaizdo įraše: paprastas įrankis, pagamintas iš medžio.

Iš talpyklos kaip dovana žmogui

Ši meistriška klasė yra ypatinga, nes čia bus ne kartono ar popieriaus, bet metalinio talpyklos gaminys. Todėl mes gausime lagaminą, kuris idealiai tinka žmogui. Galėsite saugoti reikalingus daiktus ir, jei pageidaujate, tokia dėžutė gali būti naudojama kaip mini baras.

Kaip padaryti lagaminą iš talpyklos savo rankomis

Norėdami dirbti jums reikės:

 • labiausiai įprasta 20 litrų talpa;
 • išorinė rankena su ratais iš senojo lagamino;
 • įvairūs priedai;
 • sandarinimo elementai;
 • spynos, tvirtinimo detalės;
 • bulgarų ar metalo pjūklas;
 • Punch ir drill bit;
 • dažyti ant metalo ar bet kokios apdailos medžiagos.

Kaip padaryti lagaminą iš talpyklos savo rankomis

Naudojant šlifuokliu ar nykštukine, talpyklą reikia pjauti pusę. Nelygus kraštai negali būti aštrūs, nes čia vis tiek bus naudojamas minkštas plomba.

Kaip padaryti lagaminą iš talpyklos savo rankomis

Viduje dvi gautos dalys dažomos plaktuku. Bet tai nėra būtina, jūs galite saugiai naudoti kažką kito - daug kūrybingumo erdvės. Kiekvienos pusės kraštas uždarytas su antspaudu.

Kaip padaryti lagaminą iš talpyklos savo rankomis

Gręžiamos papildomos angelės, spynos ir rankenos, jungiamosios detalės sumontuotos ir prisukamos. Tai baigia darbą. Tokiam aksesuarui automobilio ar garaže, o gal ir namuose turi būti vieta. Toks produktas gali būti puiki dovana - tai išskirtinis dalykas.

Kaip padaryti lagaminą iš talpyklos savo rankomis

Jei ieškote specialios dovanos, tuomet nėra nieko geresnio nei pristatyti savarankišką priedą. Nereikia ieškoti gražių dovanų dėžutės - vietoj jų bus šis dalykas. Dekoratyvinis lagaminas pristatys daugybę gerų emocijų ir džiaugsmo. Ir jei jūs žinote, kaip pagaminti panašius produktus iš popieriaus, medžio, metalo, kartono ir kitų medžiagų, pasidalykite idėjomis mūsų svetainėje. Daugiau komentarų - daugiau puikių idėjų.

Kaip padaryti lagaminą mini barą iš improvizuotų įrankių (3 vaizdo įrašai)

Idėjos sukurti originalią aksesuarą (58 pics)