Kaip padaryti krepšelį iš vynmedžio savo rankomis: lengviausias būdas (MK)

Krepšeliai iš vynmedžio savo rankomis pradėjo pynimą labai ilgą laiką. Ši medžiaga buvo naudojama mažiems vaikams skirtų gyvatvorių ir lopšių gamyboje. Iš vynmedžių jie padarė net patiekalus. Dabar krepšeliai iš vynuogių yra dėl jų populiarumo grybų rinkėjai. Jie yra daugiau nei kiti žmonės, naudojantys šiuos produktus. Geras sprendimas yra tautos ar namų apyvokos daiktų atskira galimybė. Daugybė dizaino idėjų - nuo pačių paprasčiausių iki stilingų ir madingų. Tai darydama, patys galite lengvai padaryti šį objektą.

Pasirinkite tinkamą medžiagą

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra surinkti medžiagą. Tai turėtų būti kokybiška. Šis indikatorius lemia produkto gyvybes. Paprastai vynuogynai supjaustomi pačioje pavasario ar rudens pradžioje. Manoma, kad šiuo metu ji turi didelę jėgą.

Kokybiška vynuogynų šaka apibrėžiama taip: storiausioje vietoje sulenkite iki sustojimo. Tai neturėtų sudaužyti ir nulaužti. Medžiaga, atitinkanti šiuos parametrus, tinka audimui. Svarbus niuansas - kiekvienas filialas turėtų brandinti.

Vynuogynai turi būti perdirbami, nes neseniai supjaustyta mediena negali išlaikyti krepšelio formos. Yra dvi schemas filialams paruošti: mirkymas ir išlyginimas. Pirmuoju atveju strypai apdorojami tekančiu vandeniu arba dedami į talpyklą, ir kiekvieną dieną keičiamas skystis. Vanduo turėtų visiškai uždengti medieną. Kad jis neplauktų, jis turėtų būti sugadintas kroviniu. Būtina tokią procedūrą atlikti per dvi savaites.

Nerekomenduojama naudoti metalo kaip apkrovos. Dėl jo poveikio vynmedis bus kitokios spalvos.

Antrasis metodas yra greitesnis ir užtruks tris valandas. Strypai turi būti sulankstyti į didelę talpyklą ir užpilti verdančiu vandeniu. Mišinys virtas apie dvi valandas. Būtina atvėsti vynmedį ir pradėti atskirti žievę nuo strypų. Antrojo metodo ypatumas yra tas, kad vynuogių šakos įgis ryškumą ir blizgesį. Jie taip pat lengvai valomi ir plaunami.

Mes sudarome įrankių sąrašą

Kad galėtumėte pinti krepšelį iš vynmedžio savo rankomis, turite parengti tokius įrankius:

  • awl;
  • šoniniai pjovimo įrankiai;
  • gruzik - jis laikys vynmedį tam tikroje pozicijoje;
  • replės - su jų pagalba sulenkti strypai.

Prisitaikymai turėtų būti parengti iš anksto. Šis metodas pagreitins šiukšliadėžės sukūrimą.

Darbo algoritmas

Kaip pinti krepšelius iš vynmedžio? Pirmiausia reikia suskirstyti darbus į kelis etapus, jie padės greitai suprasti veiksmų algoritmą ir įvaldyti techniką:

1. Audimo dugnas prasideda nuo poreikio paimti 8 šakeles. Iš jų pusė sudaro skylę. Kiekvienas iš jų yra 3 cm. Antroji filialų pusė perduodama per šiuos gabalus. Dėl to susidaro kryžius.

Mes darome kryžių dugnui

2. Kitas žingsnis yra pynimas iš pagrindo. Būtina imtis dviejų šakų ir apjuosti juos keturiomis šakelėmis. Taigi reikia pinti du ratus. Pasibaigus šiam veiksmui, jie pradeda persipyninėti kiekvieną strypą. Sukuriama dar dvi eilutės. Elementai turi būti tolygiai paskirstyti. Dėl to audimas sukuria ratą.

3. Įtraukite dar vieną lazdele. Jis dedamas paskutinėje eilėje, sulenka. Verta paminėti, kad ankstesnė bazė yra apkarpyta (dėl trūkstamo ilgio). Taip pat keičiamos visos juostos ir abu yra dvi eilutės. Vynuogynai turėtų išlinkti aplink lazdele iš vidaus ir išorės. Šis principas palaikomas tol, kol baigsis dugnas. Pagrindiniai strypai yra 16 vnt. Audimo pabaigoje turite pridėti dar vieną. Jis dedamas tarp likusių žiedų paskutiniame apskritime.

Padaryti žemę

4. Planuojamo dydžio pagrindo audimas, mes turime pradėti kurti sienas. Turėtume rinktis vidutinio dydžio strypus. Jie pritvirtinami prie krepšelio apačios - į audimą. Sienų sienos yra išlenktos į dešinįjį kampą, o viršūnės yra susietos. Išlenkiami galai įkišti į krepšio dugną ir pradeda juos pyninėti. Būtina paimti tris šakeles. Plona pusė yra įdėta į skyles šalia pagrindinių strypų - po vieną ant stovo.

5. Turėtume pynimo "keterą" ir pakartoti pagrindo piešinį. Jis turėtų būti panašus į formos rombą, ir eina per kiekvieną vertikalią lazdelę. Šioje technikoje atliekamos 2-3 eilutės. Tokie veiksmai leidžia sukurti formos pagrindą.

Mes sukūrėme sienų sistemą

6. Atėjo laikas pradėti austoti bendrą "drobę". Šiuo atveju metodas yra naudojamas vynuogynų nustatymui vienoje lentynoje ir jo pašalinimui iš kitos. Kai pasiekiamas pageidaujamas krepšio aukštis, vertikalios šakos pjaustomos ir pasislėpia savo galus audimo metu.

Skutimosi siena

Krepšelis iš vynmedžių yra paruoštas. Lieka tik rašiklį. Pirma, išmatuokite rankenos ilgį ir pasirinkite storą šaką. Jis sulenktas ir suteikia formą, kuri tinka krepšiui. Lentelės galai užstringa ir įdėtos į gaminio sienas. Šalia rankenos turėtų būti 6 strypai plonesni. Jie sija aplink pagrindinę šaką, kuri leidžia tvirtai ją pataisyti. Mažiems šakeliams nejudinkite, jie sureguliuoja ją lipnios juostos pagalba. Strypų "uodegos" turėtų būti paslėptos krepšelio sienose.

Padaryk rankeną

Jei norite pradėti pilnai naudoti krepšelį, turite jį išdžiūti. Tai užtruks kelias dienas. Toks paprastas metodas naudojamas daugelio naujokų meistrų. Ateityje rekomenduojama tobulinti audimo įgūdžius ir sukurti sudėtingesnius dizainus. Reikalingi ne tik krepšeliai, bet ir baldai, dekoro elementai iš vynuogių.

Audimo instrukcija (2 vaizdo įrašai)

Galutinių krepšelių variantai (38 nuotraukos)