Kisei: užuolaidos siūlai – kaip padaryti save

Kisei: užuolaidos siūlai – kaip padaryti save

Savo rankomis sukurdami siūlų užuolaidas, galite įvairinti interjerą bet kurioje patalpoje ir pakeisti ją savo nuožiūra su naujų modelių pagalba. Kisei - siūlų užuolaidos - bet kokio stiliaus interjero mados aksesuaras. Tokios užuolaidos yra daugiafunkcinės, jas rankomis galima lengvai namuose.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Temos užuolaidos yra mados aksesuaras

Modernių butų projektavime vis dažniau naudojami siūlų užuolaidos. Jie gali būti perkami parduotuvėje, tačiau jie nėra pigūs. Todėl daugelis moterų nori šį stilingą madingą interjero dekoravimą padaryti savo rankomis. Tai padės mūsų meistriškumo klasei.

Siūlų užuolaidos (muslinas) puošia ne tik langus. Durų angos formos arkos gali būti aptrauktos tokiais užuolaidais. Platus medžiagų asortimentas, spalviniai sprendimai gali būti naudojami gyvenamajame kambaryje, virtuvėje ir bet kurioje kitoje buto kambaryje.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Siūlų užuolaidų naudojimo zonos

Nitian užuolaidos naudojamos atskirti erdvę į atskiras zonas, pavyzdžiui, butų studijose. Išlipę iš lubų, jie vizualiai padidina erdvę. Šviesa prasiskverbia per muselį ir nesumažina kambario erdvės. Vaikų darželyje galite atskirti mergaitės ir berniuko miegas, virtuvėje pakabinkite ryškią uždangą tarp pjovimo stalo ir valgomojo zonos.

Lengvai ir labai originaliai atrodantys šilko siūlai ant lovos virš lovos. Tai suteikia rytinę prabanga ir rafinuotą miegamąjį.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Tokios lengvosios simbolinės pertvaros gaminamos kavinėse arba mažuose egzotinių restoranuose, kad būtų sukurta jauki aplinka. Nitio užuolaidos buvo naudojamos senovės rytų šalyse. Karštyje jie paslėpė kambarį nuo smalsių akių ir palikdavo gryname ore. Jie sukūrė gražius daugiaspalvius ekranus. "Kisei", būtent vadinamosios srovės siūlų užuolaidos, šis lietus yra arabų kalba. Muslinas buvo pagamintas iš medvilnės, lino, vilnonių siūlų. Dabar naudojami viskoziniai siūlai ir poliesteris.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Muslino funkcionalumas

Be oro pralaidumo, siūlų užuolaidos turi tokius privalumus:

  • Lengvai judėti rankos judesiu;
  • Neužkertk kelią per juos, atidarant vartus;
  • Jas lengva rūpintis, jie ne taip greitai nešvarūs, kaip audinių užuolaidos, lengvai valomos, nereikia lyginimo;
  • Iš siūlų galite susieti bet kokią kompoziciją lango atidaryme. Pakeitus kompoziciją, galite atnaujinti interjerą. Norėdami paimti strypus, naudokite dekoratyvinius vyriai ir plaukų klipus. Jūs galite tiesiog susieti skirtingų lygių mazgus.

Tokios užuolaidos gali būti pagamintos savo rankomis ir įkūnyti jų fantazijas ir dizaino ketinimus. Kaip tai padaryti? Jums padės meistrė su vaizdo įrašu.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Ruošdami sriegiu užuolaidą, turite galvoti apie tai, kur jūsų interjere jie bus tinkami. Siūlų spalva turi atitikti sienų spalvų schemą ir baldų spalvą. Apsvarstykite, kokia temos struktūra bus tinkama. Tai priklauso nuo to, ar užuolaidos yra lengvos ir skaidrios, ar bus užpildytos kaimiškos dvasios, o siūlai bus stori ir sunkūs. Viskas tinkamas jo stiliaus.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Mes užsiimame užuolaidomis savo rankomis

Stenkitės savo rankomis uždengti langelius iš muslino ant lango

Mums reikia:

  • karnizas, skirtas gijati;
  • juostos;
  • įvairių spalvų siūlai;
  • dekoracijos - karoliukai, blizgučiai ir tt

Jums tik reikia nustatyti produkto ilgį. Kisei atrodo gražiai ir madingai, kai gijos ant grindų lieka. Išmatuokite aukštį nuo grindų iki lubų ir pridėkite prie 10-15 cm laisvo pakabinimo.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Tada apskaičiuokite, kiek temų jums reikia, kaip dažnai juos įdėsite į karnizą. Jei jie yra reti, užuolaidos bus skaidrios. Jei sriegiai yra priartinami vienas prie kito, užuolaidos bus storesni. Tankis taip pat priklauso nuo siūlų storio. Jei pasirinksite ploną viskozę, jų buvimo vieta ant karnizo turi būti nuo 4 iki 5 už 1 cm.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Meistriškumo klasė parodys, kaip tiksliai apskaičiuoti siūlų skaičių sruogose? Norėdami tai padaryti, paimkite karnizo ilgį cm ir padalykite iš atstumo tarp gretimų siūlų. Gaminame gijų skaičių ant karnizo. Šis skaičius dauginamas iš užuolaidų ilgio. Mes išversime metrus į kosminį centimetrų skaičių ir apskaičiuoja sienelių skaičių.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Montavimo pasirinkimas

Meistriškumo klasė išmokys jus, kaip tinkamai ir tiksliai ją sureguliuoti gijos pagrindu. Yra keli montavimo variantai. Tarp jų reikia pasirinkti tą, kuris tinka jūsų kambaryje. Galite pritvirtinti juostelę ant juostelės dviem eilėmis. Tada tvirtinimo juosta gali būti pritvirtinta prie karnizo.

Praktinis ir patogus naudoti žiedus. Joms pririšti siūlai ir tada žiedai uždėti ant užuolaidos. Žiedai laisvai judėti vamzdyje.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Jūs galite naudoti medinį lazdele su skylėmis ir per juos ištempti sriegius ir pritvirtinti kiekvieną mazgą. Šis tvirtinimas nereiškia, kad viršutinės dalies užuolaidos yra slydžiamos.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Medžiaga užuolaidoms

Gijų pasirinkimas priklauso nuo išvaizdos, užuolaidų stiliaus, nuo jūsų skonio ir vaizduotės. Užbaigtos užuolaidos yra gana brangios, tačiau savarankiškai pagaminta užuolaidų iš siūlų reikės daug.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Galite pasirinkti paprastą verpalą arba blizgančius siūlus su lureksu, su gatavu austi dekoracijomis. Pasirinkdami užuolaidų medžiagą savo rankomis, nusipirkite iš karto tinkamą blizgučių, karoliukų, drabužių ar žiedų spalvą ir stilių, kad galėtumėte nelydyti. Rasti internete meistriškumo klasę, kurioje jie dirba su jūsų pasirinkta medžiaga. Galite pakabinti ant dekoratyvinių drugelių, varpelių ar dirbtinių gėlių užuolaidų.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Jei granulės yra siūtos ant stygų, pasirinkite adatą su dideliu kampu, įsitikinkite, kad ji laisvai praeina į granulių angą. Kiekvienam siūlui pataisykite ne daugiau kaip 10 ornamentų, kad užuolaidos nebūtų sunkios.

Iš suspaustų karoliukų galite prisivilioti papuošalai ir kiekvieną karoliuką tvirtinant teisingame aukštyje su mazgeliais. Turėkite omenyje, kad prausdamas sudėtingą modelį gali sugadinti siūlą. Beje, būtina uždengti sriegines užuolaidas maišelyje ar pagalvėje.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Iš jų pagamintų užuolaidų stilius priklauso nuo to, kur jie papuošia. Jei tai yra durys, užuolaidos kraštai gali būti suformuoti kaip arka. Per juos galite eiti be kliūčių, jie nebus painioti žemiau. Užuolaidos nebūtinai sudaro grindis.

užuolaidos iš siūlų savo rankomis

Pavyzdžiui, virtuvėje, šviesos užuolaidos šviesos spalva prie palangės. Galų gale aktyviai naudojama virtuvės palangės erdvė. Yra gėlių vazonuose, kurie dažnai turi būti laistomi, kartais plačiame palangėje yra mikrobangų krosnelė ar keptuvė. Užuolaidos virtuvėje turėtų apimti vaizdą, tačiau neturėtų trukdyti laisvai patekti į langą. Ant užuolaidų iš siūlų galite pagaminti modelį, susirišant mazgus per keletą verpalų sruogų. Kai kurie iš jų gali būti naudojami kaip modelio fonas. Užuolaidos, pagamintos iš lengvų šilko siūlų, pagaminti patys, papuošti savo namus ir prašome darbo rezultatų, ir kad viskas puikiai pasirodė dalyvauti meistriškumo klasei, skirtai muslino sukūrimui.

Vaizdo įrašas

Nuotraukų galerija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 8 = 2