Laikrodis iš senų vinilinių įrašų savo rankomis: 3 originalūs meistriškumo kursai

Laikrodis iš senų vinilinių įrašų savo rankomis: 3 originalūs meistriškumo kursai

Daugelis namuose naudojosi gramofonu, kuriuo klausėsi savo mėgstamos muzikos. Žvelgiant į vinilo įrašus, atsiranda nostalgijos jausmas. Todėl ne visi gali įveikti save ir išmesti šią praeities relikviją. Geriau pasinaudoti kortele ir vinilinius įrašus laikyti savo rankomis. Šis aksesuaras papuošia bet kokį kambarį ir suteikia interjerui originalumą ir eleganciją. Ypač tai susiję su senųjų ir išskirtinių dalykų kolekcionieriais.

Tai nėra taip sunku padaryti vinilo žiūrėti, kaip tai gali atrodyti pradžioje. Laikydamiesi paprastų taisyklių, kiekvienas gali sukurti originalų dekoro elementą, kuris geriausiai tinka virtuvės arba svetainės interjerui.

Sukamojo mechanizmo nustatymas (MK)

Su laikrodžiu pagamintas produktas - tai lengviausia galimybė. Darbo esmė yra laikrodžio mechanizmo įdiegimas tiesiai ant plokštelės.

Norėdami pagaminti namus, turite atlikti šiuos veiksmus:

1. Pritvirtinkite mechanizmo pagrindą prie plokštelės galo. Geriau naudoti klijus.

2. Strypai išeis pro skylę, kuri yra dedama bazės centre. Čia būtina įsitikinti, ar mechanizmas yra tiksliai centre.

3. Lieka tik nustatyti rankas ir laikrodis yra paruoštas.

4. Jei pageidaujama, pagrindą galima pagražinti įvairiais raštais ar raštais. Minimalizmo gerbėjams ši parinktis bus tinkamiausia.

Vaizdo įraše: laikrodis iš vinilo plokštės su skaičiais.

Žiūrėti nuo neįprastos formos plokštės (MK)

Neįprastos valandos - šiuo atveju tai bus įvairių formų produkto kūrimas. Kaip padaryti:

1. Plokštei priskiriamas raštas, kurio biure bus pjaunama ateityje. Galite naudoti paruoštą trafaretą. Jums tiesiog reikia pritvirtinti prie pagrindo ir išdėstyti jį.

2. Iškirpkite vinilo plokštę su specialia burmash ar įprastine pjaustytuvu. Darbas turi būti atliekamas labai atidžiai, kad nebūtų pažeista žaliavinė medžiaga.

3. Norėdami suteikti gaminiui galutinį išvaizdą, būtina pritvirtinti prie plokštelės. Skaičiai ant plokštelės dedami paprastu pieštuku. Naudojant burmashkin, jie iškirpti palei kontūrą. Kai atliksite šį darbą, neturėtumėte skubėti ir dėti pastangų prie instrumento. Darbas turėtų būti atliekamas plokščia ir stabilia vieta.

Laikrodžių gaminimo procesas

Nepamirškite apie dekoravimo laikrodžius iš vinilo įrašų. Yra daugybė technologijų, kurios suteiks gaminį originalų išvaizdą. Dekupažas yra geras sprendimas.

Vaizdo įraše: originalus laikrodis iš vinilo plokštės.

Anotacija laikrodis (MK)

Pritvirtinkite prie vinilo plokštės mechanizmo galės kiekvienas. Tačiau norint pagaminti išties originalų produktą, reikia šiek tiek pabandyti. Puikus pasirinkimas būtų abstraktus laikrodis. Norėdami tai padaryti, plokštelę reikia kaitinti orkaitėje ir atitinkamai formuoti.

Pirma, orkaitė pašildoma iki tam tikros temperatūros, o ten uždedama senoji plokštė. Po kurio laiko jis pašalinamas ir rankoms suteikiama reikiama forma. Norėdami suteikti plokštės norimą formą, turite švelniai sulenkti ją keliais taškais. Reikėtų nepamiršti, kad centre turėtų būti galimybė be kliūčių tvirtinti mechanizmą.

Verta prisiminti saugos priemones. Geriau dirbti specialiomis karščiui atspariomis pirštinėmis.

Padaryti abstrakčius laikrodžius iš plokštelės

Dekupažo apdaila (MK)

Dekupažas bus geriausias pasirinkimas sukurti originalius laikrodžius, su kuriais galėsite papuošti namus. Žinoma, atlikus darbą neįmanoma pamatyti, iš kokios medžiagos buvo sukurtas produktas. Todėl verta galvoti rimtai, gali būti racionalu naudoti faneros lapą, o ne plokštelę.

Norėdami sukurti originalų produktą, jums reikės:

  • akriliniai dažai;
  • šepetys;
  • klijai dekupažui;
  • specialios servetėlės;
  • žirklės;
  • laikrodis.
Būtinos medžiagos

Gamybos procesas:

1. Nuimkite diską ir padėkite jį baltu akrilo dažais. Tai pagrindinis sluoksnis, skirtas sukurti dekupažą. Ant vinilinio dažo miegoti labai gerai. Tačiau, norint, kad danga faktiškai pasirodytų vienoda, reikia padaryti kelis sluoksnius.

Dažome plokštelę su baltu dažais

2. Tada plokštė padengiama antruoju vandens pagrindu pagaminto lako sluoksniu. Norėdami sukurti aukštos kokybės dekoratyvines plyšes, ekspertai rekomenduoja naudoti laką ir dažus iš vieno gamintojo. Dažytas produktas paliekamas keletą valandų, kad dažai išdžiūtų.

Uždenkite antru sluoksniu ir leiskite išdžiūti

3. "Craquelure" metodo taikymas susijęs su krekingo dažų sluoksnio sukūrimu. Šiuo atveju verta pamiršti, kad paskesnis sluoksnis taikomas šiek tiek džiovintu laku. Jei jis visiškai išdžiūvus, tampa neįmanoma sukurti elegantiškų įtrūkimų. Pjūklų dydis iš esmės priklauso nuo to, kiek laiko praėjo tarp procesų. Kuo daugiau laiko praeis po dengimo laku, tuo mažiau bus įtrūkimų.

4. Kai dažai visiškai išdžiūvo, galite pradėti taikyti dekoratyvinius modelius ar vaizdus. Norėdami juos sureguliuoti, naudojamas specialus klijai, kurie naudojami nedideliais kiekiais. Ypatingas dėmesys skiriamas modelių kraštams. Norėdami papuošti laikrodį, geriau naudoti gėles.

Mes klijuojame servetėle su nuotrauka

5. Dabar lieka tik įdiegti mechanizmą skylę plokštės centre ir pritvirtinti numerius.

Baigtas darbas

Taigi, savo rankomis galite sukurti originalų laikrodį iš vinilo įrašų, kuris taps bet kurio interjero ornamentu. Tam, kad niekada negalėtų kaltinti už nepatenkintą rezultatą, būtina griežtai laikytis pirmiau nurodytų veiksmų.

Vinilo laikrodžio dekoras (1 vaizdo įrašas)

Galimi variantai (39 nuotraukos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 1 = 2