Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Moterų silpnumas juvelyriniams dirbiniams žinomas nuo žmogaus atsiradimo. Tarp senovinių objektų, rastų per kasinėjimus, rasite kalvų, auskarų, pakabučių. Šiuolaikiniai fashionistas kaupia gausybę bižuterijos. Kyla klausimas - kaip jį saugoti? Galite nusipirkti gražią spintelę, bet savo rankomis pritaikytą juvelyrinių dirbinių saugyklą padaryti daug geresnę. Jūs gaunate malonumą nuo kūrybinio proceso ir didžiuojasi tuo, ką veikėte sau.

Interneto ir moterų žurnaluose pateikiama daug naudingų ir įdomių idėjų, kaip pristatyti bižuterijos sandėliavimą. Mes sutelksime dėmesį į galimybes, sprendžiančias du klausimus - jie yra originalus interjero dekoras ir yra praktinio naudojimo.

Rėmas su baldais papuošalams

Gražus rėmas papuošia bet kokį interjerą. Rasti seną rėmą ir tapti papuošaliu rankomis savo rankomis yra pakankamai lengva. Šio dekoro universalumas yra tas, kad jį galima pasirinkti kambario interjerui.

Buduaro papuoštas šviesiomis spalvomis su gražiais užuolaidais arba tinkleliu. Rėmas paprastai yra suderinamas su baldų spalva. Norėdami tai padaryti, jis šlifuotas, dažytas baltos spalvos tonu du kartus, po to dengiamas akriliniu laku. Be to, galite patrinti (patinuoti), papuošti akmenimis, lengvai gildu ar sidabru su švelniu šepečiu.

Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Su audinių užuolaidomis, galite pagaminti gėlę ir pritvirtinti prie rėmo. Auskarų pakabinimo pagrindas gali būti linas arba bet koks kitas audinys. Atidarę įprastą spaustuką ir užsifiksuodami užuolaidėlio atvartą, galite užkirsti kelią karoliukams. Rezultatas yra originalus gabalas, skirtas laikyti puošmenas.

Vietoj audinio audinio gali būti naudojama tinklinė medžiaga. Patogu pakabinti auskarus be klipų ir papildomų kabliukų.

Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Paauglys mergaitės kambaryje galite padaryti šviesius rėmus, pageidautina kelis smulkius gabalus. Dažai juos geriau ryškių spalvų. Kaip pagrindas, naudojami skirtingi tinklai. Dėl modernių interjerų minimalizmo tradicijose tinka lakoninis rėmas. Galima dažyti metaline spalva. Naudokitės kabliukais su dekoratyviais lygiais kepuriais kaip kabliukai.

Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Vaizdo įraše: juvelyrinių dirbinių organizatorius savo rankomis.

Vielos gaminiai

Visi garaže ar namuose turės senų laidų gabalus. Tai yra puiki priemonė sustabdymui sukurti. Tinkamas yra laidas, kuris gerai sulenka, bet turi formą, pavyzdžiui, aliuminį. Iš jo galite padaryti dekoratyvinę plokštę ir net trimatis dizainas.

Skydas

Pirmasis laidas sukuria kontūrą, apvalią ar kvadratinę. Tada plokštės vaizdas sulenkamas. Tai gali būti abstrakcija ar žiedlapiai, paukščių siluetas, gėlės. Naudodami baliono dažus metalui, dažykite jį tinkama spalva. Kaip pakabos tentai, keli dekoratyviniai gvazdikai yra užmušti.

Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Trimatis bižuterijos dizainas

Pirmiausia turite formuoti pėdos stendą. Tada paimkite konstrukcijos kamieną, sukdami vielą. Likutis išardyti galus skirtingomis kryptimis savavališkai. Kaip dekoro, galite naudoti blizgančią ar baltą susmulkintą celiuliozę, iš anksto padengtą klijais. Siekiant išvengti nuosėdų nusidėvėjimo, iš viršaus reikia taikyti aiškų lako sluoksnį. Jūs gausite vintage interjero dekoracijas ir autoriaus stendą juvelyriniams dirbiniams viename asmenyje.

Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Vaizdo įraše: pasodinkite papuošalus savo rankomis.

Įrangos turtas

Aplankykite miestą ar šalį. Kruopštus išvaizda būtinai suras gražią šaką. Tai tampa būsimomis mados papuošalų stendais. Stovas gali būti pagamintas iš medžio arba gražios plokštės, įlankos su gipso ar tiesiog gėlių puodelio. Medis yra hued, tamsintas dėmė arba tiesiog atidarytas laku. Galite dažyti spalvą, kuri labiausiai tinka interjerui. Ant šakelių pakabinti savo papuošalus.

Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Vaizdo įraše: pasodinkite papuošalus medžio pavidalu.

Kamuoliai juvelyriniams dirbiniams

Kamuoliai iš sriegių ar plonų šakelių ne tik puošia interjerą, bet ir vietą, kurioje galite pakabinti papuošalus. Kamuoliai gali būti reguliarūs ir nereguliarūs. Statybų struktūros principas yra paprastas.

Rutulys iš siūlų

Dėl pripūsto kamuoliuko savavališkai, vėjo siūlai, įmirkyti klijais PVA. Kai siūlai išdžiūvo, rutulys perveriamas ir traukiamas. Išlieka gražus svirties rėmas. Norint, kad struktūra susidarytų netaisyklingą formą, pusiau džiovinta, rutulys yra prapūstas ir formos stumiama. Tarp skylių įdėta atsitiktine tvarka lazdelės, įdėti į lentyną, pakabinti papuošalai.

Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Vaizdo įraše: kaip padaryti kamuolį iš sriegio.

Žiedų rutulys

Pirmiausia reikia surasti vynuoges arba plonus sukimo šakeles. Tada išimkite jas iš odos, mirkykite karštu vandeniu, pridedant druskos, todėl medžiaga taps elastinga. Tada mes vėjo šakos ant rutulio, bet pabandykite suvynioti galus. Išankstinis pynimas vynuogių su PVA klijais. Sausas toks rutulys bus ilgesnis, geriau leisti jam stovėti tris dienas. Per šį laiką šakos išdžiūvo ir ima apvalią formą. Dar daugiau, taip pat su siūlų kamuoliais. Ši pozicija atrodo labiau įspūdinga. Jei pridėsite šviesos diodų apšvietimą, šis rutulys bus "namo" akcentas ir jūsų įgūdžių apoteasas.

Mes gaminame juvelyrinius dirbinius savo rankomis (+35 pics)

Kūrybiškumas yra minties ir fantazijos skrydis. Galite sukurti vietą, kurioje galėsite saugoti papuošalus iš daugybės daiktų. Nuo batų, kurie buvo tik kartą dėvimi, baigiasi lentynomis ir veidrodžiais su spintelėmis. Tiesiog apsižvalgykite ir fantazuokite, tikrai rasite dalykų, kurie gali būti paversti jūsų mėgstamų papuošalų sandėliu. Procesas bus labai malonu.

Idėjos juvelyriniams dirbiniams saugoti (1 vaizdo įrašas)

Įvairios saugojimo galimybės (35 nuotraukos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 6 = 2