Modulinių paveikslų kūrimas: megztinė klasė pradedantiesiems (+48 nuotrauka)

Modulinių paveikslų kūrimas: megztinė klasė pradedantiesiems (+48 nuotrauka)

Modulinių paveikslų pasirinkimas leis jums sukurti ypatingą interjero stilių. Kelių elementų serija sujungiama į vieną kompoziciją - ji atrodo gyvas ir dinamiškas. Pasirinkdami modulinius paveikslus savo rankomis, galite išreikšti savo individualumą. Meistras padės jums greitai sužinoti pagrindus, o jūs tapsite originalaus dekoro elemento savininku.

moduliniai paveikslai savo rankomis

Kas yra moduliniai paveikslai?

Modulinė nuotrauka - keli paveikslai, kurie sujungiami į vieną kompoziciją.

Pasirinktų elementų vietos variantai:

 • simetriškas išdėstymas horizontalioje plokštumoje;
 • poslinkis ir asimetrija horizontalioje ir vertikalioje kryptyse;
 • sumaišyti vertikaliai horizontaliai;

moduliniai paveikslai savo rankomis

Populiariausi variantai yra simetriški ir asimetriniai poslinkiai - jie tiesiog pakeičia kambario erdvę. Nuostabu, kaip su šia konstrukcijos technika jūs galite pasiekti vizualų erdvės padidėjimą. Tai labai svarbu mažo kambario interjerei.

Atsižvelgiant į tai, kiek dalių sudaro bendras vaizdas, išskirti:

 • diptichas - 2 drobės;
 • triptichas - 3 drobės;
 • polyptych - daugiau nei trys drobės.

moduliniai paveikslai savo rankomis

Interjero dizainui naudojant modulinę tapybą nėra griežtų taisyklių. Be to, atsižvelgiant į dabartinius spausdinimo galimybes, jums nereikia būti menininku, kad atliktumėte tokią kompoziciją savo rankomis. Ar tai nėra realios kūrybinės prigimties iššūkis?

moduliniai paveikslai savo rankomis

Kaip padaryti save

Medžiagą, kuri gali būti imama kaip įvaizdis, galima pasirinkti priklausomai nuo finansinių galimybių ir pageidavimų.

Vaizdai su vaizdu:

 • Audinys su ryškia, aiškia spauda, ​​pavyzdžiui, gėlių paveikslėlis;
 • nuotrauka ar nuotrauka, išspausdinta ant spausdintuvo;
 • Man patiko tapetai su nuotrauka.

moduliniai paveikslai savo rankomis

Rėmelio parinkimas priklauso nuo pasirinktos bazės. Šių paveikslų kūrimo meistras padės jums sukurti interjero šedevrą.

moduliniai paveikslai savo rankomis

Meistras-klasė iš audinio

Medžiagos:

 • audeklas su sklypu arba ornamentu, atspausdintas paveikslėlis arba tapetai su fotografija;
 • bazė: mediniai skardos 50x20 ir fanera, medžio drožlių plokštės ar polistirenas;
 • klijai PVA;
 • žirklės;
 • pieštukas, kreida arba muilas;
 • centimetras;
 • baldų segtuvas.

moduliniai paveikslai savo rankomis

1 etapas. Pagrindo parengimas

Atsižvelgiant į biudžetą, į kurį skaičiuojatės, jūs galite nusipirkti paruoštą pagrindą drobiniu arba padaryti jį patys. Pirmas variantas tinka tiems, kurie įkvėpė dažyti paveikslą. Pirmąją patirtį geriau sudaryti triptichą - tris elementus, pagal kuriuos mes rengiame tris bazes. Iš plokščių ir faneros dalių galite greitai sukurti modulinio paveikslo pagrindą. Tam mes sujungiame medinius skritulius rėme, pjovimo galai 45 laipsnių kampu. Jie gali būti suklijuoti arba klijuoti kartu.

Dėl stiprumo rėmo kampuose nuo neteisingos pusės pritvirtame faneros trikampiais (su 10 cm kojomis). Kaip pamušalas, rutulį galite traukti neutraliai spalvotai medžiagai, pritvirtinant jį su segtuvu.

moduliniai paveikslai savo rankomis

Kur lengviau naudoti medienos drožlių plokščių dalis, jums reikia tik apdoroti pagrindą aplink kraštus. Jei pasirinkote fono parinktį arba atspausdintą vaizdą, galite pasirinkti labai paprastą ir lengvą pagrindą - putas.

moduliniai paveikslai savo rankomis

Žingsnis 2. Pritvirtinkite drobę prie pagrindo

Prieš pjaustant segmentus gerai suplanuokite ir pažymėkite gabalų vietas pagal principą "išmatuokite septynis kartus ir supjaustykite vieną kartą". Iš audinio dydžio turi būti atsižvelgiama į priešingos pusės posūkius. Audinys yra pritvirtintas prie neštukų su baldiniu segtuvu, pritvirtintas prie gaminio viduje. Svarbu lygiai ištempti audinį, be raukšlių. Pirmiausia sureguliuokite ilgąją pusę, tada trumpai.

Spausdintus variantus galima klijuoti net ir plonai putplasčio plastiko lubų plytelėmis su PVA klijais.

moduliniai paveikslai savo rankomis

Daugelis, vietoj tapetų su paveikslėliu, užsisakykite daugybės spausdinimo paslaugų nuotrauką, kuri jums patinka. Jums nereikia būti meistru, kad tai padarytumėte, tačiau turėtumėte galvoti apie spausdinimą, kad sudarytumėte kelis atskirus elementus, kurie sutampa su piešiniu. Taigi jūs laikote bendros nuotraukos vientisumą.

28

3 žingsnis. Padėkite nuotraukas

Šiame etape turite sugalvoti vietą, kurioje pakabinti savo kompoziciją, taip pat būdą, kaip palapines išsidėsčiusios viena kitai. Norėdami nustatyti, galite pasirinkti paprastus mažo dydžio baldų gabalus. Jei nuotraukos yra tvirtinamos ant neštuvų, jos gali būti pritvirtintos prie varžtų, įsuktų į kaiščius ir šiek tiek išsikišusios nuo sienos.

Ypatingai įdomios išdėstymo parinktys, kuriose vienas drobė yra įdomus. Unikaliai atrodo elementas, kuris sąmoningai perkeltas į "skrydį", tarsi vėjo kvėpavimas.

moduliniai paveikslai savo rankomis

Meistras leis jums suprasti pagrindinius modulinio paveikslėlio kūrimo aspektus. Jūs galite saugiai eksperimentuoti su drobės ir pagrindo medžiagomis, pasirenkant turimas žinias. Pirmiesiems pavyzdžiams tinka net gabaliukai iš gipso kartono ar polistirolo, ant kurių spausdinami paveikslėliai iš spausdintuvo arba stačiakampiai iš tapetų. Praktikant paprastomis medžiagomis, galite sukurti sudėtingesnes kompozicijas interjero dekoravimui.

Vaizdo įrašas

Nuotraukų galerija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

88 + = 94