Album Army – wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

Album Army – wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

Każdy facet, który przeszedł służbę wojskową w armii, chciałby mieć pamięć o tym czasie. Zwykle żołnierze podczas służby mieli czas na zrobienie ogromnej ilości zdjęć, które następnie przekształcono w album. Te albumy, po zakończeniu usługi, chwaliły się swoim znajomym i wspominały o ich młodości.

Zobaczmy, jak stworzyć własny album. Dzisiaj jest era cyfrowa, zdjęcia można odbierać w Internecie, a następnie jako prezent dla ukochanego faceta, aby stworzyć piękny album z tematycznymi zdjęciami.

Co to jest album wojskowy?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć, jest to, że ten album armii jest porażką. To jest dokument mówiący o czasie żołnierza w armii. To nie tylko zwykły zwykły notatnik z dużą ilością zdjęć wklejonych w to. Sam album można nazwać prawdziwym dziełem sztuki. To rodzaj wyjątkowej książki - po prostu nie będzie jej drugiej kopii.

Album armii własnymi rękami

Twórz albumy zawsze dla jednego żołnierza. Rozpoczęcie ich w armii zalecane jest około 100 dni przed terminem zakończenia - około trzech miesięcy przed opuszczeniem armii. I nawet dzisiaj chłopaki służą tylko przez rok, ale albumy są nadal popularne.

Materiały użyte do stworzenia tego artefaktu mogą być bardzo różne. Okładka, a to jest ważna część, została wykonana z czerwonego aksamitu. Ale jeszcze lepiej było zrobić to z tkaniny oficerskiej. Dziś takie tradycje nie są już istotne, a album armii jest wykonany nawet z tkaniny khaki.

Płyta Dembelskiego własnymi rękami

Strony albumów powinny być wystarczająco grube - w tym celu używaj kartonu. Wcześniej niektóre strony były układane przez kalkę - robią to dzisiaj. Jest to konieczne, aby zdjęcia nie zostały sklejone, a zdjęcia nie są uszkodzone.

Rysunki robią wszystko - wykorzystują ołówki, markery, markery, farby, zwykłe proste ołówki. Aby utworzyć i wkleić napisy, potrzebujesz folii.

Album dla Żołnierza

Kto to robi?

Trzeba powiedzieć, że żołnierze nie zawsze robią to wspomnienie wojska. Teraz autorem może być cokolwiek - główna rzecz, którą był w stanie pięknie malować i malować. Często te albumy są tworzone przez żołnierzy dziewcząt. Produkt powinien być nie tylko zapadający w pamięć, ale także piękny. Często od razu zaangażowanych jest kilka różnych osób - jest to dopuszczalne. Ale lepiej, że są to ludzie, którzy są w służbie i znają reżim żołnierza dnia, życie żołnierza. Wykonuj je i cywilne, ale rzadziej.

Album armii własnymi rękami

Najcenniejszy jest produkt, do którego żołnierz, a raczej przyszły demobil, nawet się nie dotknął. Zwykle proszą o pomoc utalentowanych współpracowników. Kiedy usługa dobiegnie końca, zostanie po prostu przedstawiona. I jako zachęta, przyjaciele sługi otrzymują możliwość niekiedy pójścia na sukienki i spania dłużej.

Jak zrobić dubblingowy album

Najbardziej podstawowe

Ważne jest, aby pamiętać, że nie ma dokładnych zasad projektowania takiego albumu. Przede wszystkim potrzebna jest tylko dobra fantazja. Konieczne jest również ustalenie, jaki temat należy poświęcić temu produktowi, jakiego rodzaju żołnierze służy żołnierzowi. Album może powiedzieć, w jaki sposób usługa się rozpoczęła, jak to się skończyło, można opisać najbardziej niezapomniane chwile.

Ten notatnik może nawet być pamiętnikiem żołnierza, który marzy, aby wkrótce powrócić do życia obywatelskiego. Co będzie na albumie, każdy wybierze się samodzielnie.

Co powinno znaleźć się w albumie armii

Dekoracja

Teraz oferują gotowe rozwiązania, które można kupować i wklejać na zdjęcia, pisać interesujące historie lub opisywać wrażenia. Ale to nudne, ale chcesz czegoś oryginalnego. Dlatego lepiej pracować własnymi rękami. Takie produkty często są wykonane z kartonu - strony albumu muszą być bardzo mocne i dobrze jest trzymać wszystko, co jest przyklejone.

Album dla Żołnierza

Wstępnie strony są pokryte lakierem, a pomiędzy tekturami kładzie się specjalny papier z kalki. Trudno jest wykonać rysunki na lakierze, dlatego stosuje się szczoteczki do zębów, igły do ​​natrysku farby. Teraz strony są rzadko lakierowane, ale ich zaprojektowanie jest długotrwałe i czasochłonne. Ponadto strony mogą być pokryte wstążką z naturalnego jedwabiu.

Pokrywy są pokryte tkaniną, a następnie napisy są stosowane metodą krojenia. Cała konstrukcja jest zapinana na duże pierścienie lub śruby.

Album Żołnierzy własnymi rękami

Co powinno być w albumie

Przede wszystkim jest to zdjęcie. To dzięki zdjęciom najlepiej jest mówić o wszystkich trudach służby we współczesnej armii. Używaj zdjęć w wyraźnej kolejności chronologicznej. W ten sposób cała droga żołnierza przechodzi od pierwszego dnia do DMB.

Płyta Dembelskiego własnymi rękami

Należy zauważyć, że podczas wydobywania zdjęć w służbie żołnierzy mogą mieć problemy. Na zdjęciach, oprócz przyjaciół, można odcisnąć tajne przedmioty - łatwo jest podać lokalizację tej lub innej części. Często z tego powodu przedstawiciele kierownictwa przeprowadzają poszukiwania, aby coraz mniej takich zdjęć robić.

Na pierwszych kilku stronach, podczas rejestracji, zostaje złożone zamówienie na pobór do wojska. Na ostatniej stronie znajduje się zamówienie na DMB. Wszystko to może towarzyszyć pięknym i zabawnym rysunkom.

Obrazy powinny informować o służbie w wojsku, często są to rysunki. Kronikę życia żołnierza można uzupełnić pieśniami i wierszami.

Album Army

Na wideo: jak zrobić puste miejsce na wojskowy album.

Dembelski album własnymi rękami (master class)

Jeśli chcesz stworzyć swój własny najlepszy album armii własnymi rękami, poniższe instrukcje pomogą ci. Aby zrobić ten niezapomniany produkt, będziemy w popularnej technice scrapbookingu. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że nie należy uzupełniać takiego albumu o zbyt wiele kolorowych ozdób i detali - wszystko powinno być moderowane, zgodnie z tematem.

Co potrzebujesz do pracy

Niezbędne materiały i narzędzia:

  • gotowy rozmiar wiązania 20 × 30 cm;
  • papier do scrapbookingu, papier pakowy, karton;
  • zdjęcia do produkcji elementów dekoracyjnych;
  • sadzonki, akcesoria metalowe od wojska;
  • ćwieki, kotwice, oczka, wyposażenie do mocowania oczek;
  • farby akrylowe, sznurki;
  • Nożyczki, nóż, linijka, uderzenie;
  • maszyna do szycia.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

Instrukcja krok po kroku

Rozważ krok po kroku, jak zrobić album dla żołnierza za pamięć lub jako prezent:

1. Najpierw pociąć arkusze papieru. Tektura używana jako podłoże jest wycinana do woli. Na podłożach trzeba zginać i ciąć narożniki. Wypełnij album na pół i dodaj pozostałe substraty za pomocą papieru.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

2. Następnie na kartonie, musisz wkleić zdjęcia, a po ich utknięciu dodaj szew na maszynie do pisania. Na tym samym etapie tworzymy układ. Krok po kroku kleimy i szyjemy każdy z elementów. Jeśli element dekoracyjny zostanie nałożony na podłoże bez karty fotograficznej, należy go wcześniej zszyć i skleić.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

3. Następnie przymocuj składane części. Na stronie należy wykonać nacięcie i włożyć do niej wstępnie wygiętą krawędź podłoża. W nacięcie wkręca się sznur, zdjęcie jest wklejane, szyte od przodu. Uchwytem do zdjęcia może być kółko wycięte z tektury, które jest przymocowane oczkiem. Po wklejeniu zdjęć do następnej strony na tej samej zasadzie, co w poprzednim kroku.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

4. Jeden z elementów składanych wychodzimy bardziej niż inni, więc uzupełniamy go obrazami i różnymi napisami.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

5. Jeśli element składany jest duży, jest on mocowany od tyłu, a następnie przyszyta na stronie. Druga strona odwrócenia będzie miała dużo miejsca na zdjęcia, które można umieścić tak, jak lubisz. Podłoże jest sklejane z różnych papierów, a dziurkaliśmy rogi stemplem.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

6. Następnie, w dogodnej kolejności, umieszczamy zdjęcia i po ich naprawieniu. Niektóre zwoje będą zawierać więcej ozdób (kół zębatych) - będą ukryte pod górną fotografią. Jako element dekoracyjny, wstążka wszyta na pasek z tektury jest dobra - można ją z łatwością uszyć w dowolnym miejscu.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

7. Instrukcja sugeruje dodanie wyróżnienia - jest to koperta na listy i zdjęcie przedstawiające, jak dziewczyna czekała na żołnierza. Jako blank używamy papieru siarczanowego. Uzyskana zostanie koperta - przedmiot nie jest przyklejony z przodu, ale jest zszyty nitką.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

8. Obrazy są wklejane wewnątrz składanej struktury papieru i zszyte. Następnie przyklejamy kopertę do koperty i łączymy centralne ujęcia. Pozostaje tylko wkleić kopertę do bazy i dodać ostatnie zdjęcie.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

9. Jedno ze zdjęć żołnierza będzie z konieczności grupowym, co nie jest pożądane, aby nakładać się na dekoracje i obrazy. W takim przypadku możesz zrobić kieszeń bezpośrednio za zdjęciem. Zszyj obrazek na górnej krawędzi, a następnie wklej go w rogach. Wszystkie pozostałe partie muszą również zostać zamalowane. W kieszeni możesz umieścić arkusz z nazwiskami współpracowników.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

10. Ostatnie odwrócenie zazwyczaj nie jest dedykowane nawet poleceniu DMB, ale spotkaniu z krewnymi. Dekoracyjne wykończenie musi w pełni spełniać. Elementy dekoracyjne są klejone i szyte. Dalej wszystko to jest wklejane na krawędź, a następnie ponownie zszyte.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

11. Podsumowując, zgodnie z instrukcjami, musisz wkleić wszystkie otrzymane strony do podstawy. Możesz ozdobić okładkę według własnego uznania, najważniejsze, że album okazał się naprawdę żołnierzem.

Album Army - wspomnienie usługi i najlepszy prezent własnymi rękami

To coś takiego przy pomocy materiałów łatwych do znalezienia w każdym sklepie, możesz zrobić dobry prezent dla osoby, która otrzymała zamówienie na DMB. Przy pomocy tego albumu będzie pamiętał ten dzień przez bardzo długi czas. Co ostatecznie się okazało, koniecznie jak żołnierz. A jak byś zrobił taki album? Czekamy na komentarze, więcej zdjęć pięknej okładki, pierwszy rozkład, ogólnie podziel się linkiem do ich pracy i artykułów.

Przegląd albumów (3 filmy)

Udane przykłady (48 zdjęć)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

39 − 33 =