Biele odtiene v interiéri

Biele odtiene v interiéri

V akýchkoľvek tónoch sa vyberie hlavná škála v dizajne, bude tu biela farba vo vnútri domu. V mestských apartmánoch sú potrebné biele odtiene pre vizuálnu expanziu priestoru. Vo veľkej miestnosti dreveného domu s panoramatickým zasklením môžu byť biele a biele závesy, ak sú steny obývacej izby hnedé s béžovou farbou dreva.

Dekorácia dreveného interiéru s obyčajnými bielymi závesmi - v tomto štýle sú miestnosti rozdelené do zón pomocou nábytku bez použitia nepočujúcich interných priečok.

biela farba v interiéri

Biela a hnedá gamma

Brown sa môže líšiť: studená a teplá, s prevahou červených alebo bielych odtieňov, bohaté - takmer čierna a neutrálne - na pokraji béžovej. Biela farba vo vnútri domu, vykonaná v hnedých tónoch, bude prítomná ako jedna z primárnych farieb výzdoby. Biela farba v interiéri spálne, obývacia izba, kúpeľňa sa bude líšiť v závislosti na farebnej schéme stien, výber nábytku a cieľ miestnosti.

biela farba v interiéri

  • Spálňa bude vyzerať lepšie s béžovou farbou;
  • v hale domu môžete použiť kontrast čokoládového pozadia s veľkým kvetinovým ornament biela farba;
  • mierne hnedé môžu byť steny kúpeľne. Biela nie je praktická a tmavá nie je používaná kvôli malým záberom miestnosti.

biela farba v interiéri

Trochu o bielej farbe

Je zriedkavé nájsť biele steny vo vnútri domu. Psychológia hovorí o bielej ako symbol materskej starostlivosti, ale aj ako symbol večného mieru v prechode do iného sveta. Vplyv bielej na náladu osoby je priaznivý, jeho prítomnosť v konštrukcii každej miestnosti je potrebná. Biela kombinuje všetky farby spektra.

biela farba v interiéri

Biele steny vo vnútri obývačky sa takmer nikdy nevyskytujú. Svetlá tapeta je často modrastá alebo béžová, takže sú lepšie v súlade s nábytkom. Najzaujímavejšie pre tapety v obývacej izbe sú tie, ktoré sú zdobené veľkým čiernym kvetom. Neoddeliteľné biele a čierne tóny, ako je jin a jang. Čierne a biele stupnice znižujú vplyv ožiarenia na vnímanie miestnosti ako celku.

Harmónia čiernej a bielej farby vás ochráni pred pocitom zužujúceho sa alebo rozširujúceho sa priestoru, vyskakovaním skriniek a oslepnutím bielej farby. Čiernobiely sortiment je ideálny pre minimalistický interiér.

biela farba v interiéri

Biela farba v interiéri by mala byť vyvážená s jasnými alebo kontrastnými akcentmi. Psychológia naznačuje, že tapety biele v dizajne, kde človek trávi svoj voľný čas, nemôže robiť. Okrem interiér bude vyhovovať zelene modrej stupnici. Je to neodmysliteľné v morskej vlne a je často definovaná ako tyrkysová. Zvlášť dobré sú také kombinácie v jednoizbových apartmánoch alebo vo vnútri spálne.

biela farba v interiéri

Psychológia človeka je taká, že pozorovanie prírodných javov utišuje a prináša mier, ale ani obloha ani more nemajú jednotnú farbu. Je to prijateľnejšie pri zdobení interiéru v zeleno-modrých tónoch, aby sa pridala vzdušnosť do bielej peny dizajn okno. Miestnosť sa bude ukázať ako báječná, naplnená svetlom a vzduchom.

biela farba v interiéri

Doplní interiér miestnosti v zelenej a žltej a zelenej a modrej farby, farby účelného béžová farba podlahy svetlo skriňového nábytku, s dôrazom na mäkké headsetu závesov a záclon. Biely laminátový v interiéri nie je najpraktickejšie riešenie, ale ak je použitý ako ochranný prvok pre hnedé alebo béžové koberec, bude ľahšie nájsť ohnisko zmieruje bielu podlahu s nábytkom a navrhovanie stien komnaty.Bely sokel nie je tým najlepším riešením na povrchu podlahy.

V kúpeľni nie je potrebné žiadne ospravedlnenie pre bielu podlahu. Najmä ak sú steny a stropy vyrobené v tyrkysových, krémových, pastelových a melanžových tónoch.

biela farba v interiéri

Fialová spálňa

Spálňa v fialových tónoch je skvelým miestom na odpočinok a pokojne premýšľajte o ťažkých situáciách. Ako hovorí veda psychológie, fialová nie je schopná spôsobiť silné emócie, je to rad klímy a meraného toku myšlienok, ktoré sa kĺzajú na povrchu vedomia. Osoba bude cítiť najväčšiu mieru ochrany, ak v interiéri dokonca aj studenej nasýtenej fialovej stupnice je čisto biela farba, napríklad záclony na okne. Vhodným doplnením môžu byť biele záclony vo vnútri k tmavým tónom stien, ak je tyl so stenami. Takýto kontrast pomôže izolovať okno a urobiť ho vizuálne.

Pre bohatú purpurovú kuchyňu sa používajú len biele záclony v súlade s nábytkom a nie s fasádami.

biela farba v interiéri

Šedo-fialový rozsah

Neutrálno-šedý lesk obrazu dokonale spája tmavý fialový tón tapety. Pri tejto voľbe môžete na ozdobu okna spálne použiť silný šedý tyl. Svetlé akcenty interiéru by mali slúžiť ako kryty pre čalúnený nábytok, posteľné prikrývky a dekoračné vankúše. V tóne by mali byť záclony a pri použití bieleho tylu môžu byť záclony monofónne s textúrovaným vzorom vytvoreným pridaním lurexu. Takéto záclony budú ozdobou pre halu, detskú izbu, v ideálnom prípade zapadajú do dizajnu jedného bytu.

biela farba v interiéri

Šedé brokátové záclony budú hrať pod umelým a prirodzeným svetlom rôznymi spôsobmi. Béžové alebo biele linoleum s prvkami vzoru, ktoré majú šedú farbu, spôsobí, že interiér bude mäkší, hlavne pri použití viacúrovňového osvetlenia. Soklovanie v spálni môže skryť základňu podlahových svietidiel a nie priliehať k stene.

Hnedý alebo béžový linoleum dopĺňa dizajn miestnosti. Dekoratívnym prvkom farby tapety a podlahy bude použitie dreveného podhľadu vo vzhľade.

biela farba v interiéri

Aj šedá plastová lišta je vhodná, ak je v línii taký odtieň. Ak je sokel kombinovaný s tapetou - je to skvelé, ale nie nevyhnutné. Hnedé linoleum nemôže byť zarámované sivým soklom. Soklová doska v tomto štýle dizajnu musí byť hnedá matná alebo béžová, vzor podobný prírodnému drevu.

biela farba v interiéri

Jeden izbový byt

Jednospálňový apartmán vyžaduje svetlé, ale nie biele záclony. Biela, béžová by mala byť tapeta, zlepšiť miestnosť bude šedé tapety teplé farby. Pri výbere pastelových tónov na steny jednopokojového bytu je potrebné pozorne priblížiť počet odtieňov v obraze a veľkosť jeho prvkov.

Psychológia odporúča nepoužívať červené tapety - môžu to byť nepríjemné, čo vedie k neprimeraným, nevysvetliteľným výbuchom hnevu.

biela farba v interiéri

Pink je neutrálny, ale stále je to derivát červenej farby. Pri apartmáne, kde jediná miestnosť slúži ako obývacia izba a spálňa, je lepšie odmietnuť takú farbu stien. Konštrukcia miestnosti by malo byť svetlé tóny prítomné v pozícii, kedy prácu, vytvárať veselú náladu v spálni naopak farebné steny miestnosti musí byť v pokoji a nastavený na odpočinok.

K dispozícii sú tapety, ktoré v dizajne spájajú obidva vlastnosti:

  • teplý fialovo-ružový rozsah s obrázkami farieb má trochu viac nasýtenej farby ako samotné pozadie. Perfektný s týmto rozsahom je kombinovaný modrý a ružový tyl;
  • na béžovú tapetu je vhodný hnedý tyl, zafarbený bielymi závesmi;
  • svetlo zelený odtieň s bielym vzorom pre konštrukciu haly, rovnako ako o tom hovorí, ale vyzdvihnúť závesov a čalúneného nábytku hádať s farbou karosérie je pomerne ťažké. Použite zelený tylový tón na okne sa neodporúča, vhodnejšie bude biely mušelín.

biela farba v interiéri

kuchyne

Pre kuchyne je vhodný jemný zelený dizajn. V kuchyni, môžete použiť zelené a krajkové záclony, pokiaľ konvenčné závesy nahradené s bielym pol oponou, ktorá sa stále používa pre návrh malých rozmerov jedlá - druh pamäte rustikálnom štýle. Rovnako ako v kúpeľni, kuchyňa potrebuje spoľahlivé, ľahko čistiteľné, odolné mokrej podlahe.

Linoleum nie je najviac ideálnym materiálom pre kuchyňu, je lepšie použiť keramické dlaždice.

biela farba v interiéri

Linoleum je vhodný pre jednopokojový apartmán, aj keď je drevená podlaha. Stačí stačiť podlahu EAF alebo OSB a chodby a spálňa nájde novú krásnu podlahu.

galéria Video

Fotogaléria

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 72 = 78