Grafik siyah beyaz: temel renkler (+45 resim)

İç mekan siyah beyazı, dünyanın ve kendisinin tavizsiz bir algısı için çabalayan modern şehir toplumunu yansıtır. Odadaki renklerin yetkin bir kombinasyonu, alanın geometrisini ve algısını tamamen değiştirebilir.

Kontrast oluşturan beyaz unsurlarla siyah iç mekan klasik olarak kabul edilebilir, ancak doğru bir yaklaşımla oldukça taze ve modern.

iç siyah ve beyaz

Bir konut tasarımında meşgul olmak, birkaç kişi siyah bir iç mekanda durmaktadır, siyah renk alanı önemli ölçüde genişler, aynı zamanda da kasvetli görünür. Mobilyaların beyaz rengi tercih edilen renk tonlarıdır ve siyahı kızdırmak için karlıdır. Siyah ve beyaz çiçekler, kırmızı renk ve yeşil bitkiler iyi huyludur. Ayrıca yeşil yapraklar alanı mükemmel bir şekilde tazeler.

iç siyah ve beyaz

Oturma odasında modern minimalizm

Oturma odası genellikle, ana bilgisayarlar ve misafirlerin zamanlarının çoğunu geçirdiği ana odadır. Bu oda, sahiplerinin zevkini tam olarak yansıtmalı ve rahat ve pratik bir tasarıma sahip olmalıdır.

Beyaz siyah tonlarda oturma odası - kendinden emin insanların seçimi. Işığın veya tamamen beyaz duvar kağıdının arka planına karşı, siyah mobilya parçaları en ilginç ve grafikli görünmektedir.

3

Karanlık bir arka plan üzerinde beyaz mobilya - oturma odası için iyi bir resepsiyon. Bir ek için, aktif bir baskı ile perdeler kullanabilirsiniz, parlak kırmızı renk mütevazı bir tasarıma iyi uyuyor.

iç siyah ve beyaz

Modern tasarımların şık bir çizgisi - bir vurgulu duvar ile oda, diğerlerinden farklı olabilir, sıra dışı bir doku veya desen var. Aksanın siyah iç kısmında beyaz bir duvar ve ışık sırasıyla siyah bir duvar olabilir. Yüzey dokusu tuğla, beton veya kabartmalı duvar kağıdı kullanılarak verilebilir.

Kontrast deseni veya şeride bakmak ilginç ve sıra dışıdır, bu teknik genellikle tasarımda kullanılır, odaya doğru oranları vermede yardımcı olur. Vurgulu duvar için kırmızı renk de kabul edilebilir.

iç siyah ve beyaz

Tavanın altında, aydınlatmayı farklı bir ruh hali yaratarak değiştiren LED sensörler yerleştirebilirsiniz. Tavanın hemen altında camın çok büyük bir avize görünecek. Oturma odasındaki zemini bitirmek için normal laminat kullanabilir veya egzotik bir koyu renk taş uygulayabilirsiniz. Laminat, bir vurgulu duvarın dekorasyonunu yapmak için de uygundur - geleneksel olarak değil, ama aslında doğal ahşapı taklit eder.

Görsel olarak odayı daha yükseğe çıkarmak için, dikey desenli, yatay çizgilerle bir duvar kağıdı seçin süsler odayı daha geniş hale getirecek ve tavan görsel olarak daha düşük olacaktır. Küçük bir odada, siyah duvarlar, daha geniş bir alan izlenimi verecek ve beyaz duvar kağıdı, ferahlık ve tazelik katacak.

iç siyah ve beyaz

Beyaz Siyah Yatak Odası

Dairenin en özel ve samimi odası yatak odasıdır. Karanlık duvarlar, zemin, perdeler, alanı kaplamak gibi. Karanlık yatak örtüleri, iyi bir uykuya kavuşmanıza yardımcı olur ve geçirgen olmayan siyah perdeler, günün yüksekliğindeki dünyayı çitlendirmeye yardımcı olur. Siyah renkteki yatak odası, ilginç deneylerden korkmayan gençler için uygundur.

Böyle bir siyah iç mekanın arka planı, parlak detaylar, orijinal avizeler veya aynalar veya resimler için yaldızlı ve gümüş çerçeveler, kırmızı bir sanat objesi, bir koltuk kazanılacaktır.

siyah beyaz iç

Bir mobilya seti için bir arka plan olarak yatak odası için beyaz duvar kağıdı. Yatak odası için duvar kağıdı seçimi, alacalı ve rahatsız edici çizimleri almak için en iyisi değildir, bu duvar kağıdı tahriş olabilir ve iyi bir uyku ile müdahale edebilir. Duvarların rengindeki şık perdeler, tüm alanı bire bir yapacak. Pencerelerde yeşil bitkiler yerleştirebilirsiniz, alanı canlandırır ve yararlı oksijen üretirler.

Yatak odası sakin, bastırılmış ışığın bir odasıdır. Bu odadaki siyah tavan yıldızlı bir gökyüzüne dönüştürülebilir, büyük bir dövme avize beyaz bir tavanda muhteşem görünecek.

iç siyah ve beyaz

Zemin laminat ile uygun bir şekilde bitirilmiş, çeşitli renklerde ve dokularda üretilmiştir. Beyaz veya krem ​​zemin, grafik iç mekanı vurgular. Altında bir "sıcak zemin" sistemi döşeyebilirsiniz. Laminat - parke veya muşamba için mükemmel bir alternatif.

iç siyah ve beyaz

Şık mutfak

Beyaz siyah mutfak - yemek yapmak ve arkadaşlarla buluşmak için modern ve kullanışlı bir alan. Mutfak takımlarının imalatçıları uzun zamandır müşterilerini laconic siyah veya tertemiz beyaz olarak sunmaktadır. Beyaz mutfak, yağ ve diğer mutfak lekelerinin etkilerine dayanacaktır.

Damalı deseni beyaz siyah çiçeklerin kombinasyonu, mutfaklar için bir klasik haline geldi. Küçük bir odada, bu resepsiyon görsel olarak birkaç metre kare ekler.

iç siyah ve beyaz

Mutfaktaki zeminleri örtmek için bir laminat kullanın, bu pratik malzeme çeşitli yüzeyleri taklit eder. Laminat duvarlar ve tavanların dekorasyonu için de kullanılır. Mutfakta döşeme beyaz ve siyah fayans - klasik tarz ve her zaman iç mekanda uygun. Siyah iç mekanda, mutfak mobilyası, mutfak eşyaları ve ev aletleri çelik unsurları çok uyumludur.

iç siyah ve beyaz

Cam - herhangi bir mutfakta ayrılmaz bir unsur. Beyaz siyah tabaklar, herhangi bir kombinasyonda harika görünüyor. Beyaz mutfak eşyaları orijinaldir. Mutfak yeşil bitkiler tarafından yeniden canlanacak, bir masaya yerleştirilebilecek veya duvara yerleştirilebilecek.

Modern mutfak tasarımı sadece iki temel renk kullanılarak yapılabilir, diğer renkler detay olarak uygulanabilir, şık alanda çok etkili görüneceklerdir.

iç siyah ve beyaz

Mutfak alanı çok laktik görünmüyordu, pencerede bir resim gibi görünecek olan geniş bir desenle perdeleri toplayabilirsin. Bu odanın özelliklerini göz önünde bulundurarak mutfak için perdeler seçilmiştir. Mutfakta zemini kaplamak için porselen kumtaşının kullanılması, mat, kaymaz bir kaplamaya sahip bir karo seçilmesi tavsiye edilir, kullanımı güvenlidir.

iç siyah ve beyaz

Banyo ve tuvalet için rafine tasarım

Siyah renk, mekanın derinliğini ve ciddiyetini, yardımı ile zarif ve sofistike bir tasarım yaratarak verir. Beyaz siyah renkleri birleştirerek, banyoda orijinal bir iç mekana kavuşabilir ve tuvaleti dönüştürebilirsiniz.

iç siyah ve beyaz

Beyaz renk, hijyenik fayans için klasik olarak kabul edilir: banyolar, lavabolar ve klozetler için. Tuvaleti bitirmek ve tuvaleti dekore etmek için siyah bir karo kullanmak, minimum maliyetle şık bir alan yaratabilirsiniz.

Tuvalet tamamen siyah yapılabilir ve ayrıntıları aydınlatma ve beyaz bir heykelcikle tamamlayabilir ya da vazoda küçük bir yeşil bitki ekleyebilir. Ayrıca, siyah iç kısmı olan bir tuvalet kırmızı veya beyaz zemini tamamlayacaktır.

iç siyah ve beyaz

Standart dairede tuvalet mütevazı bir boyuta sahiptir, siyah renk mükemmeldir, bu görsel olarak küçük bir odayı daha şık bir odaya dönüştürür.

iç siyah ve beyaz

Banyo mutlaka bir ayna ile donatılmıştır ve çamaşır yıkama tesisleri için bir depolama alanına sahiptir. Mobilya için doğru renk ve stil mobilya bulmak mümkündür. Banyodaki zemin ısıtılarak yapılabilir, bu pratik çözüm konaklamaya rahatlık ve konfor katacaktır. Laminat ıslak odalar için nadiren kullanılır, ancak tuvalete koyabilirsiniz.

Banyoda tavan ve tavandaki tuvaletler misafirleri şaşırtabilir, eski freskleri aktarabilir, beyaz bir arka plan üzerinde kızarır.

siyah beyaz iç

Siyah ve beyaz - temel renkler

Herhangi bir tarzda sadece iki renk bir iç mekanın temeli olabilir. Parlaklık ve dinamiklerin iç tasarımına eklemek için diğer renkleri kullanın, bunlar özgünlük, tazelik ve stilin tasarımına katkıda bulunacaktır.

iç siyah ve beyaz
Kırmızı renk, siyah ve beyaz, yeşil tonları ile mükemmel bir şekilde bir araya getirilerek, temel renkler için taze tamamlayıcılar.

Video Galerisi

Fotoğraf Galerisi